קרא את התיאור הרשמי

המכללה

Internapa College היא מוסד פרטי להשכלה גבוהה הרשום במשרד החינוך

בחירת המכללה הנכונה יכולה להיות לפעמים מכריעה. אנו מציגים בפניכם מתחת למאפיינים המובהקים של המכללה שלנו שיכולים לעזור לכם להחליט האם זו האפשרות הטובה ביותר עבורך ומה עליכם לצפות להרוויח Internapa College הגבוהה שלכם על ידי בחירת Internapa College .

תוכניות מוסמכות
 • התוכניות המוסמכות שלנו יכולות לעזור לך להעביר את נקודות הזכות שלך לכל אוניברסיטה בעולם
תמורה לדמי כסף
 • בהתבסס על השירותים והשירותים שאנו מציעים לסטודנטים שלנו, אנו מציעים חבילת עמלות תחרותיות ביותר במכללה.
סטאז 'מכובד
 • יריד העבודה השנתי שלנו מושך אליו ארגוני אירוח ותיירות ידועים שבהם הסטודנטים יקבלו את ההזדמנות לצבור ניסיון ממובילי התעשייה.
מיקום אידיאלי
 • ממוקם בין שני יעדי אירופה מרכזיים: איה נאפה
העברת הזדמנויות
 • השותפות החזקה שלנו עם אוניברסיטאות מובילות פירושה שבוגרינו יכולים לחסוך זמן וגם כסף.

משימה

הודעה מהמנהל

המשימה של INC היא להמשיך ולהתפתח כמכללה להשכלה גבוהה באמצעות טיפוח של סביבת למידה בה סטודנטים, סגל, כוח אדם ובעלי עניין שואפים אתית להשגת יעדיהם ומילוי אחריותם החברתית. אנו ב- INC נקדיש את כל מאמצינו להעניק לתלמידים תמיכה אישית להצטיין מבחינה אקדמית, מקצועית וחברתית להיום ולעתיד.

המשימה של INC מבוססת על שבעה מרכיבים מרכזיים:

 • סביבת למידה יוצאת דופן
 • פיתוח הפקולטה והסטודנטים
 • השגה מקצועית
 • שילוב רב-תרבותי וגיוון
 • יושרה וקהילות
 • למידה לכל החיים
 • אחריות חברתית תאגידית
פִילוֹסוֹפִיָה

INC מחויבת לספק תכניות חינוכיות המפתחות יכולות אינדיבידואליות, מחזקות קשרים אנושיים, משפרות את רווחת הקהילה ומגבירות את התודעה, כאשר המגוון הוא מקור להתחדשות וחיוניות.

מכיוון שיש חופש אקדמי כעקרון מנחה, התוכניות של INC מתבססות על סטנדרטים חינוכיים אמריקאים ואירופאים, ומספקות לסטודנטים הזדמנויות העברה מגוונות.

בשעה INC הערכה והתאמה היא כלי בסיסי להשגת איכות חינוכית, יעילות, ושיפור וצמיחה מתמשכים.

מטרות

היעדים האסטרטגיים של המכללה מנחים החלטות לפיתוח עתידי של המוסד.

"המטרה העיקרית של INC היא להעביר ידע, לרדוף אמת וכנות ולעודד התפתחות אינטלקטואלית ומוסרית."

 • להציע תכניות איכותיות שמשלבות אומנויות ומדעים ליברליים עם הכנה מקצועית.
 • להכין את התלמידים לתפקוד יעיל בסביבה רב תרבותית.
 • להשיג את המטרה האקדמית באמצעות הוראה, פעילות מדעית, ניתוח, דיון, לימוד ושירות.
 • לבחור ולשמור על סגל מוסמך ולתמוך בפיתוח שלהם.
 • לתמוך בתוכניות החינוכיות באמצעות משאבים אנושיים, פיזיים וכלכליים מתאימים.
 • הלימות כספית לתמיכה בצמיחה העתידית של המוסד.
 • לפעול כחממה של רעיונות ולתרום לחברה ולקהילה העסקית באמצעות תוכניות שתומכות בהתפתחות הכללית ורווחתה של קפריסין.
 • להיות מוכר כמוסד מוסמך להשכלה גבוהה מוסמך המציע מגוון תכניות אקדמיות ומקצועיות.

120336_pexels-photo-1595391.jpeg

מבט מהיר על אינטרנאפה

הפרופיל שלנו

Internapa College היא מוסד פרטי להשכלה גבוהה הרשום במשרד החינוך

Internapa College הוקמה כמכללה לחינוך ג 'טקאס בשנת 2003 כדי להציע השכלה גבוהה על בסיס רחב, ליברלי ומודרני והיא פתוחה לכולם ללא הבחנה בין מין, דת או גזע. בשנת 2007 המכללה במאמציה להתפתח כמוסד מודרני להשכלה גבוהה באזור שינתה את שמו Internapa College "(INC) כדי להזדהות יותר עם האזור הגאוגרפי הרחב יותר.

המכללה מציעה תוכניות מוכרות בתחום האירוח

בחצרים

Internapa College מתארחת בשני מוקדים קרובים, מרטליניו ויורקיוס, התומכים בפעילות אקדמית ומנהלית בהתאמה.

מרתליניו

הבניין הראשי, בניין מרטלניו, מורכב ממשרדי הסגל, המחלקה לעניינים אקדמיים, אולמות הרצאות, מעבדת מטבח, מעבדת מחשבים, מעבדת עובדי תמיכה אישית והקנטינה והמסעדה החינוכית.

מתקנים

הבניין הראשי, בניין מרטלניו, מורכב ממשרדי הסגל, המחלקה לעניינים אקדמיים, אולמות הרצאות, מעבדת מטבח, מעבדת מחשבים, מעבדת עובדי תמיכה אישית והקנטינה והמסעדה החינוכית.

* קומה נוספת נמצאת בתהליך הבנייה, אשר הולך להרחיב את יכולתנו ל -1100 סטודנטים .

יורקיוס

הבניין ששופץ לאחרונה יורוקיוס נמצא במרחק של 100 מ 'מבניין מרטלניו ומאכלס את הספרייה בקומת הקרקע ובקומה הראשונה את משרדי המנהל, חשבונות וקבלות.

סִפְרִיָה

הספרייה היא חלק משמעותי מהסביבה החינוכית שלנו והיא פתוחה לסטודנטים, סגל, ואנשי המכללה כמו גם לקהילה המקומית. הספרייה מאוישת על ידי ספרנית במשרה מלאה, מוסמכת ומנוסה בתפעול הספרייה ויש לה את האזור ללימוד ומחקר וגישה למחשבים / אינטרנט.

זה מורכב מיותר מ- 5000 ספרים וכתבי-עת, המאפשרים גישה נוחה למידע לכל הסטודנטים והפקולטה. כל הספרים מאורגנים על פי מערכת הסיווג העשרונית של דיואי ונתמכים על ידי רשת מחשבים ייעודית במיוחד. המידע הביבליוגרפי לכל ספר נכנס לתוכנת הספרייה ABEKT. הספרייה יכולה לגשת למאגרי מידע אלקטרוניים המספקים משאב נוסף למחקר מקוון, המאפשר גישה של אנשי סגל ואנשי צוות לשפע של מאמרים שנבדקו על ידי עמיתים ממספר כתבי-עת.

119937_pexels-photo-1438072.jpeg

מיקום המכללה

הרפובליקה של קפריסין הוא האי השלישי בגודלו בים התיכון ונמצא בחלקו המזרחי. קפריסין היא מדינה חברה באיחוד האירופי מאז 2004. זוהי מדינה קוסמופוליטית מודרנית שמתחתנת עם תרבות אירופית עם היסטוריה עשירה. האי אפרודיטה, כידוע, מחזיק במיקום גיאוגרפי בין שלוש יבשות: אירופה, אסיה ואפריקה.

המכללה ממוקמת בחלקו המזרחי של האי בעיריית סוטירה, קרוב מאוד לשניים מיעדי התיירות האירופיים הפופולריים ביותר, איה נאפה ופרוטראס. מיקום זה הופך אותו לאידיאלי ללימודי ניהול אירוח, אומנויות קולינריה ומינהל עסקים. לסטודנטים של המכללה יש את היתרון הנוסף של היכולת לבצע את ההתמחות בקיץ במלונות ומסעדות ידועות.

לינה במכללה

אירוח סטודנטים ממוקם באיה נאפה, ומציע לסטודנטים סביבה תוססת לבלות במהלך לימודיהם כאן. יש כמה קשרי אוטובוס למכללה שנמשכים כשלושים דקות.

120608_pexels-photo-Cyprus1.jpeg

למה קפריסין

מזג אוויר מדהים - השנה השלמה

קפריסין נהנית מאקלים ים תיכוני נעים, עם קיץ יבש ממאי עד אוקטובר, ובחורפים קלים דצמבר עד פברואר. הקיצים חמים עם טמפרטורות שמגיעות לגובה של 32-38 מעלות צלזיוס עם שמיים נטולי עננים ונופי ים היוצרים אווירה נעימה באזורי החוף. טמפרטורות החורף משתנות סביב 12-18 מעלות צלזיוס במהלך היום.

יעד מרכזי לתיירות

קפריסין כאי מוקפת בחוף וחופי הים שלה כל אחד ידהים אותך עם המאפיינים הייחודיים והיחידים שלהם. בקפריסין יש כמה מאתרי התיירות המובילים באירופה, מה שהופך אותה למיקום מושלם ללימודי אירוח

בְּטִיחוּת

על פי סקר שנערך לאחרונה, קפריסין היא אחת המחוזות הבטוחות ביותר בעולם. בפרט, יש בו אחד משיעורי הפשע הנמוכים ביותר וכמה מהנתונים הטובים ביותר לשיטור.

רמת השכלה

קפריסין מציעה רמה גבוהה של השכלה עם איכות ההשכלה הגבוהה והתכניות בקפריסין המובטחים על ידי הסוכנות לקפריסין לאבטחת איכות והסמכת השכלה גבוהה. הסוכנות עוקבת אחר הנהלים וקריטריוני ההערכה וההסמכה של התקנים וההנחיות האירופיים שהם הדרישות של הרשת האירופית לאבטחת איכות (ENQA).

תהנה מהלימודים שלך (ומהזמן שלך בקפריסין)

היסטוריה: ההיסטוריה והתרבות של קפריסין הם מהעתיקים בעולם. חפירות ארכיאולוגיות מתוארכות כ- 9,000 שנה. הנוף התרבותי העשיר של האי כולל מאות אתרים ארכיאולוגיים הפזורים בכל רחבי האי, המייצגים את התקופות ההיסטוריות השונות בהתפתחות האי.

יוקר המחיה: יוקר המחיה נמוך יחסית בקפריסין, כאשר המחירים נמוכים בהרבה מאשר ברוב מדינות צפון אירופה. קפריסין מציעה רמת חיים גבוהה בעלות משתלמת. מחירי הלינה בלינה לסטודנטים באזור איה נאפה הם סבירים מאוד.

הִיסטוֹרִיָה

ההיסטוריה והתרבות של קפריסין הם מהעתיקים בעולם. חפירות ארכיאולוגיות מתוארכות כ- 9,000 שנה. הנוף התרבותי העשיר של האי כולל מאות אתרים ארכיאולוגיים הפזורים בכל רחבי האי, המייצגים את התקופות ההיסטוריות השונות בהתפתחות האי.

יוקר המחיה

יוקר המחיה נמוך יחסית בקפריסין, כאשר המחירים נמוכים בהרבה מאשר ברוב מדינות צפון אירופה. קפריסין מציעה רמת חיים גבוהה בעלות משתלמת. מחירי הלינה בלינה לסטודנטים באזור איה נאפה הם סבירים מאוד.

אירוח קפריסאי

האירוח הקפריסאי מפורסם כמו השמש והים של האי. הקפריסאים הם מטבעם עם חם ואוהב שמרשים מיד את המבקרים בקפריסין; האווירה בכל מקום מרגיעה ומסבירת פנים. קפריסאים הם אוכלוסייה דוברת אנגלית מאוד, ולכן להכיר אנשים זה תמיד קל.

120609_pexels-photo-Cyprus.jpeg

התוכניות מועברות ב:
 • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

BA

Internapa College

מטרת התוכנית היא לספק לסטודנטים כישורים אקדמיים, מקצועיים וניהוליים הנחוצים בענף האירוח והתיירות הרחב. התלמידים ייחשפו לסביבה לימודית ויזמית יצירתית על מנת לפתח תכונות מנ ... [+]

מטרת התוכנית

מטרת התוכנית היא לספק לסטודנטים כישורים אקדמיים, מקצועיים וניהוליים הנחוצים בענף האירוח והתיירות הרחב. התלמידים ייחשפו לסביבה לימודית ויזמית יצירתית על מנת לפתח תכונות מנהיגות חזקות ותרבות מקצועית מכוונת אירוח. התוכנית מעוררת עקרונות אקדמיים באמצעות למידה רפלקטיבית וחשיבה ביקורתית בקורסים תיאורטיים ומקצועיים וכחממה, היא תומכת בסטודנטים בהפעלת גישות רב תחומיות בניהול, פתרון בעיות, קבלת החלטות יעילות ושיטות עבודה מומלצות. יחד עם ההתמחות וניסיון העבודה, התוכנית מציעה לסטודנטים הזדמנות לרשת מקצועית על מנת לקדם את הקריירה העתידית שלהם. הבוגרים יצפו להתקבל לעבודה בתפקידי פיקוח / ניהול ולעבוד על פני ארגונים שונים בתחום האירוח והתיירות.... [-]

קפריסין Sotira
אוקטובר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית