קרא את התיאור הרשמי

מכללת לרנקה היא אחת המכללות התוססות ביותר להגדיר בלרנקה קפריסין מציעה סטנדרטים גבוהים של חינוך פרטי על מגוון תוכניות רחב לסטודנטים מכל רחבי העולם. מכללת לרנקה רשומה כדין ומוכרת מהמשרד 'החינוך והתרבות של קפריסין. המכללה ידועה במומחיותה בתחום מנהל עסקים, אירוח ותיירות, טכנולוגיית מידע ותקשורת. מכללת לרנקה הינו מרכז המאושר של athe בבריטניה, הקונפדרציה התיירות Hospitality של בריטניה וגם צפון המועצה להשכלה בהמשך מבריטניה. סטודנטי לרנקה יכולים להעביר לבריטניה למחקרים נוספים בכל עת, אם הם רוצים לעשות זאת.

הלימודים מורכבים מדריכים אקדמיים מוכשרים, מתרגל מנוסה וחוקרים שיודעים איך להעשיר את החוויה הלימודית של תלמידים.

המתקנים, המספר ורמת מרצים ואת התיאום של קורסים עולים בקנה אחד עם מערכת החינוך האירופית החדשנית, כל אלה תורמים נותנים לרנקה מכללת היוקרה ומאפיינים ייחודיים של הקולג 'אירופאי.

המוטו בקולג 'ידע-חוכמה-הצלחה "בבסיס הפילוסופיה של המכללה. זוהי רחבה של האתוס של המכללה מאופיינת באקלים דמוקרטי חיובי, כבוד זה לזה, הבנה ושיתוף פעולה.

המכללה עומדת בבניין החדש משלו, ממוקם במרכז לרנקה בין כל מתקני הערים. קומת הקרקע כוללת של הכניסה הראשית לבית דירות, כל לוקרים האישיים של התלמידים. בקומה הראשונה מציעה מקורה, חניה בשפע עבור סגל וסטודנטים. הקומה השנייה כוללת את אזור הקבלה, אדמיניסטרציה, משרדי סגל, PC-מעבדה, קפיטריה, הספרייה במשרד המנהלים. כל חדרי אולמות ההרצאה נמצאים בקומה השלישית. שתי הקומות השלישיות ושנייה מציעות מתקני מקום בשפע טואלט לשטוף.

לאור הביקוש הגובר מצד תלמידים ברחבי העולם, אנו מנסים נציגים אקדמיים הוקמו על מנת לרכז את מאמץ הגיוס של המכללה. לכן, אנחנו נהיה מאוד שמחים לשלב ידיים לטובת תלמידינו וארגונים שלנו מדי.

אנו מצפים לשמוע ממך בקרוב. אל תהססו לפנות אלינו לקבלת כל מידע נוסף הדרוש.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית
  • יווני

מוסד לימודים זה גם מציע:

BA

Larnaca College

בית הספר למנהל עסקים לרנקה המכללה מכשירה אנשים במנהל עסקים וניהול עסקים ברמה באוניברסיטה. ... [+]

בית הספר למנהל עסקים לרנקה המכללה מכשירה אנשים במנהל עסקים וניהול עסקים ברמה באוניברסיטה.

במנהל עסקים (תואר ראשון)

במנהל עסקים (4 שנים, ובנוסף שנת ההקמה אופציונלית, תואר ראשון)

מבנה קורס: MGT 101 מבוא לניהול 2. MTH 102 מתמטיקה 3. ACC 103 חשבונאות לי 4. ECO 104 מיקרו 5. CSC 105 מחשב מבוא 6. BUS 201 עסקים הסביבה 7. ארגוני MGT 202 והתנהגות 8. ACC 203 חשבונאות השנייה 9. MTH 204 סטטיסטיקה 10. ECO 205 מקרו 11. MGT 301 12 ניהול תפעולי. C... [-]
קפריסין Larnaca פקיסטן Islamabad בנגלדש Dhaka  + 2 יותר
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Larnaca College

זוהי הזדמנות מרגשת לשלב את לימודיך ניהול אירוח עם דגש מחקר וקריירה על ניהול מלונות. ... [+]

זוהי הזדמנות מרגשת לשלב את לימודיך ניהול אירוח עם דגש מחקר וקריירה על ניהול מלונות. המסלול שלנו יונק הן ידע תיאורטי נרחב ויום-יומי יודע איך, והוא מיועד לאנשים שרוצים לפתח ולשדרג את הקריירה שלהם תעשיית המלונאות. בוגרי תוכנית זו, ולכן, לטובת מגוון של הזדמנויות קריירה אטרקטיבי מאז בתחום האירוח והתיירות היא ענף העבודה הצמיחה המהירה במשק של קפריסין.

תואר ראשון התיירות ניהול אירוח שם קורס קוד קורס ... [-]
קפריסין Larnaca פקיסטן Islamabad בנגלדש Dhaka  + 2 יותר
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית