Vatel Rwanda

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

סטודנטים של Vatel ברואנדה יסיימו את לימודיהם בתואר יוקרתי בינלאומי, שיספקו להם מגוון רחב של אפשרויות קריירה מרגשות בתעשיית האירוח הבינלאומית ברחבי אפריקה, אסיה, אמריקה ואירופה. הגישה החדשנית של Vatel מציידת אותם בידע ובכישורים לביצוע בתפקידים ברמה גבוהה עם סיום לימודיהם על ידי מתן תרגילי הכשרה מעשית ומיקומים תעשייתיים לאורך כל תקופת הלימודים בתואר שלוש.

למד בקיגאלי, רואנדה

רואנדה ממוקמת בלב האזור המזרחי והמרכז אפריקני. בשל הממשל המתקדם במדינה ואקלים ההשקעות הידידותי לעסקים רואנדה רשמה התקדמות אדירה במהלך 20 השנים האחרונות. רואנדה כיום מדורגת בין עשרת הכלכלות המובילות בצמיחה המהירה ביותר בעולם.

בירת קיגאלי נחשבת לאחת הערים היפות באפריקה. קיגאלי, שוכן בין גבעות מתגלגלות בעדינות, עם מדשאות מטופחות ושדרות נטולות עץ דקל, ונהנה ממוניטין של היותה בין הערים הנקיות והירוקות בעולם.

עיר צעירה ודינאמית זו הופכת במהירות למוקד מטיילים עסקיים, מארחת כנסים, כנסים ותערוכות מרכזיות. היא גם מתאימה למטיילים מתקדמים בתיירות אקולוגית מתקדמת המגיעים לעיר לפני שהם מתחברים לפארקים הלאומיים באזורים אחרים במדינה.

בקיגאלי אוכלוסיית סטודנטים גדולה והיא מקום אידיאלי לחיות וללמוד בסביבתו הנקייה, הבטוחה והמסודרת.

רואנדה היא יעד אטרקטיבי לתיירות אקולוגית והיא מדורגת כמדינה השלישית בירוקה ביותר בעולם על ידי מדריך הנסיעות העולמי. המגוון הביולוגי העשיר במדינה כולל גורילות הרים מלכותיות בצפון, אריות אדירים, פילים מפוארים וג'ירפה חינניות במזרח, יערות הגשם העתיקים ביותר באפריקה ומטעי תה פנורמיים בדרום, כמו גם חופים ציוריים לאורך מי הטורקיז היפים של אגם קיבו במערב. .

126645_shutterstock_441108568.jpg

Vater, רשת גלובלית של בתי ספר לניהול אירוח ובוגרים

לוואטל 50 בתי ספר לניהול אירוח הממוקמים באירופה, ביבשת אמריקה, באסיה ובאפריקה. הם חולקים את אותה המשימה: להכין את הדורות הצעירים לבנות את עתידם המקצועי בענפי האירוח והניהול התיירות הבינלאומי.

Vatel החליטה:

  • לימדו טכניקות ניהול המבוססות על שתי מאות שנות היסטוריה בענף האירוח, המבוססות על שירותים באיכות גבוהה ושביעות רצון הלקוחות. זה כולל את כל ההיבטים התרבותיים של הלקוחות, החל מהמדינה בה ממוקם המלון ועד כוח האדם העובד בו.
  • העבירו את אמנות האירוח הצרפתית, המוכרת בכל רחבי העולם כסימן לאיכות, טעם טוב ומצוינות.
  • למד צרפתית בכל המדינות שאינן דוברות צרפתית בהן הקבוצה שלנו פועלת.

יש לנו כיום 35,000 בוגרים העובדים ברחבי העולם ואשר גאים לקרוא לעצמם ווטלינס ולעבוד במלונות היפים ביותר עלי אדמות.

Vatel הולך בינלאומי

בתחילת המאה ה -21, 20 שנה אחרי שנפתח בית הספר הראשון של Vatel בצרפת, כל גורמי הפיתוח הבינלאומיים היו מוכנים לצאת לדרך: הוכח התפיסה החינוכית שלנו, המבוססת על התערובת המתקדמת והמבוקרת של תיאוריה וניסיון מקצועי; זה בר-קיימא ומוכן להתגלגל לחו"ל. מאז אותה עת נפתחו קמפוסים חדשים באירופה, אסיה, אמריקה ואפריקה.

רשת בתי הספר בוואטל, הממוקמת בארבע יבשות, מהווה את הקבוצה הראשונה בעולם לעסקים לעסקים בניהול אירוח ותיירות, שנבחרה על ידי אנשי מקצוע כבית הספר הטוב ביותר לניהול אירוח.

רוח Vatel, ערכים לכל החיים

ההצלחה של Vatel מבוססת על חמישה עמודים. בכל רחבי העולם למדו חברי הסגל שלנו:

  • יש קשרים עמוקים עם התלמידים שלהם.
  • ליצור תנאי למידה דינאמיים.
  • להעביר את הידע והידע שלהם.
  • הציגו את המושג התנהגות נאותה בכל הסיטואציות.
  • לקיים קשרים הדוקים עם אנשי מקצוע העובדים בתפקידי ניהול בתי מלון ותיירות.

צוותי ההוראה של קבוצת Vatel מורכבים באופן שווה מפרופסורים מאוניברסיטאות ואנשי מקצוע שעשו לעצמם שם בתחומם.

מיקומים

קיגאלי סיטי

כתובת
KN 29 Street,16
קיגאלי סיטי, רואנדה