קרא את התיאור הרשמי

שירות לסטודנט / פעילויות: הפקולטה מארגן כנסים, תערוכות, ואירועי תרבות בינלאומיים, שבו תלמידים יכולים להשתתף, להשתתף ולהציג את העבודות שלהם.

בכל שנה בפקולטה מזמינה אדריכלים זרים נחשב, מתעורר אדריכלים ומעצבי רומנית להרצאות ולכנסים ציבוריים, ומקדמת את העבודה והמחקר של תלמידים באמצעות תערוכות, אירועי תרבות, מצגות ודיונים עם הרשויות מקומיות, incestors וציבור רחב עצמו.

חילופי סטודנטים תכנית: התגייס לתכנית לחילופי הסטודנטים ארסמוס, הפקולטה מספקת לניידות של הסטודנטים לסמסטר אחד או שתיים. מתוך אוניברסיטאות שותף יוקרתיות הם: איזמיר Ekonomi Universitesi, אוניברסיטת ססארי, Kavala מכון של אתונה, אוניברסיטת אריסטו של סלוניקי, Universidad Catolica סן אנטוניו דה מורסיה.

מחקר תלמיד: הפעלות מדעיות הן ביבשה ובחו"ל, כמו גם מגוון רחב של סדנאות שבוע ארוך מתקיימות בכל שנה, כחלק מתכנית הלימוד: תרחישים עירוניים, ניסיוני עיצוב, טכניקות שיקום באתר, מחקר היסטורי. פעילות מחקר והסדנה הצטרפה כרוכה (מכון i2a הבינלאומי לארכיטקטורה בMorcote, שווייץ, שותפי ארסמוס) שני בני הזוג המקומיים ובינלאומיים.

מתקני סטודנט: קמפוס עם מעונות סטודנטים, מסעדה, מועדון, מגרשי ספורט, אולמות סטודיו, מעבדות, ספרייה מיוחדת. לתלמידים ולמורים גישה חופשית לספרייה הלאומית הרומני, וגישה מקוונת חופשית לנתוני בסיס בינלאומי, עם האפשרות של כניסה לקהילות מחקר והוצאה לאור עבודתם.

הגדרה: הפקולטה לארכיטקטורה, אנדרטה אדריכלית, ממוקמת בלב הליבה של העיר ההיסטורית של בוקרשט, במרחק של 5 דקות הליכה מתחבורה ציבורית מפסיק (אוטובוס, עגלה, חשמלית ותחנת רכבת תחתית). התיאטרון הלאומי, תיאטרון קומדיה, תיאטרון האודיאון, המרכז הלאומי הצבאי, המוזיאון הלאומי להיסטוריה, Sutu הארמון, הסינמטק נמצא בקרבתו המיידית, providin לתלמידי סביבה תרבותית עשירה.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Bachelor

Spiru Haret University

אני עיצוב אדריכלי, עיצוב אדריכלי השני, מחקר של צורה והרכב ש, חקר הצורה ... [+]

תכנית לימודים שנה 1

מקצועות חובת א

עיצוב אדריכלי אני - עיצוב אדריכלי השני - חקר צורה והרכב ש-- חקר צורה וההרכב השני - מתמטיקה אני - מכניקה והנדסת חומרי חוזק אני - בנייה וגימור ש-- בנייה וגימור השני - אדריכלות תאוריה והבנייה תוכניותיי - אדריכלות והבנייה תיאורית התוכניות השנייה - ההיסטוריה האוניברסלית של אמנות ואדריכלות אני - תיאורית הגיאומטריה אני - הפרספקטיבה אני - בעזרת מחשב עיצוב אדריכלי אני - תכנון בעזרת מחשב אדריכלי השני - שפות מודרניות (קורס מעשי) - שפות מודרניות (קורס מעשי) - חינוך גופני וספורט - הדרכה מעשית ... [-]
רומניה Bucharest
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
6 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Promovare Facultatea de Arhitectura, Universitatea Spiru Haret

Reţeta succesului la Facultatea de Arhitectură USH