קרא את התיאור הרשמי

המוסד החינוכי למוסדות להשכלה גבוהה הפדרלית הממלכתית - " Financial University under the Government of the Russian Federation " הוא אחד המוסדות הוותיקים ביותר להשכלה גבוהה רוסיים, בהם מומחים פיננסיים, מומחים למשפט פיננסי, כלכלנים, מומחי IT, מתמטיקאים, סוציולוגים ומדעני מדע מאומנים.

האוניברסיטה עברה כברת דרך ארוכה. היא התפתחה ממכון ומומחה להכשרת מומחי כספים ופיננסים למרכז מחקר וחינוך מרכזי. כיום היא כוללת 14 פקולטות במוסקבה ו -6 פקולטות, הממוקמות בסניפי האוניברסיטה, 60 מחלקות הוראה, 3 מחלקות להשכלה גבוהה, 10 מחלקות של שיתוף פעולה בשיתוף עם המעסיקים ו -86 מחלקות בענפי האוניברסיטה, 10 מוסדות, כולל מכון למחקרי התכתבות וחינוך פתוח, מכון למחקרי פיתוח, המכון לתכניות קצרות טווח, 4 מכונים המציעים תוכניות להשכלה גבוהה, 3 מכוני מחקר, 3 בתי ספר תיכוניים, 4 מרכזי מחקר ומחקר, 2 מעבדות מחקר חינוכי ו -2 מעבדות חינוכיות 2 מכללות. ישנם 29 סניפים אוניברסיטאיים (כולל 14 סניפים המציעים תוכניות להשכלה גבוהה, 4 סניפים המציעים תוכניות להשכלה גבוהה ותכניות הכשרה על-תיכונית ו -11 סניפים המציעים תוכניות הכשרה על-תיכוניות).

האוניברסיטה הפיננסית היא אחד המוסדות המובילים להשכלה גבוהה הרוסית. יש לה על 12 תוכניות תואר ראשון עם 28 ריכוזים; 11 תכניות לתואר שני עם יותר מ -50 ריכוזים; 9 תוכניות הכשרה על-תיכונית, 10 תוכניות למורים ו -108 תוכניות הכשרה מתקדמות ופיתוח מקצועי.

התחרות על הסטודנט במקומות באוניברסיטה היא די קשה כמו האוניברסיטה מבטיחה את איכות גבוהה הוראה ואת בוגרי האוניברסיטה יש סיכויי תעסוקה טובים הזדמנויות פיתוח קריירה לאחר סיום הלימודים.

האוניברסיטה הפיננסית יישמה ומשפרת את תכנית ההכשרה על בסיס זמינותם של מסלולי למידה שונים ודרכי חינוך מתמשך. המערכת כוללת תכניות הכשרה על-תיכונית, וכן תוכניות לתואר ראשון, מוסמך ומוסמך.

איכות ההוראה המוצעת על ידי האוניברסיטה מוכרת באופן נרחב בשל צוות ההוראה מוסמך מאוד. נכון ל -1 בינואר 2016, ישנם 1,545 חברי סגל ההוראה במוסקבה, ובהם 1,214 בעלי תואר אקדמי. מספרם כולל 340 רופאים למדעים ו 874- בעלי דוקטורט. מעלות. ישנם 815 חברי סגל בעלי תארים אקדמיים (כולל 237 פרופסורים, 560 מרצים עמיתים ו -18 עמיתי מחקר בכירים).

טכנולוגיות למידה חדשות

האוניברסיטה החלה להציג את שיטות הלמידה והשיטות של "בולוניה בתהליך זה" בתהליך הלמידה כמודלים מבוססי מודולים של תוכניות לימוד (שאמורים להחליף מודלים לינאריים של תוכניות לימודים), קבוצות למידה ניידות ומערכת שיעורים. הפרופסורים והמומחים המבקרים מציעים את הרצאותיהם (כולל הרצאות באנגלית שניתנו על ידי הפרופסורים מאוניברסיטאות בחו"ל). מערכת הדירוג של הסטודנט שופרה. טכניקות הוראה חדשות משמשות (מקרי מבחן, משחקים עסקיים ואסטרטגיות המבוססות על תפקידים, משימות לפתרון בעיות וכו '); ספרים אלקטרוניים ועזרי הוראה, תקליטורים, תוכניות מולטימדיה מבוססות טכנולוגיה (תוכניות הדרכה, תוכנית לביטוח)), משמשים ספריות דואר במחלקות שונות, מעבדה וירטואלית במחלקה לניהול פיננסי היא מבצעית; טכנולוגיות מחשב בדיקה משמשים לבדיקה.

מערכת מבוססת ict משמש במצב למידה מרחוק כאשר התלמידים הכשרה של תוכניות הכשרה מתקדמות.

קמפיין הקבלה של סטודנטים זרים לשנת הלימודים 2018/2019 החלה!

✔️ מועמדות לתואר ראשון

✔️ להגיש מועמדות לתואר שני

✔️ להגיש מועמדות לתואר שני

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Bachelor

Financial University under the Government of the Russian Federation

הפקולטה למימון בינלאומי (MFF) מספקת הכשרה לרווקים ולמאסטרים בתחום הכנה "כלכלה". עם השלמת האימון, התלמידים מקבלים תעודה של תקן המדינה של האוניברסיטה האוצר תחת ממ ... [+]

הפקולטה למימון בינלאומי (MFF) מספקת הכשרה לרווקים ולמאסטרים בתחום הכנה "כלכלה". עם השלמת האימון, התלמידים מקבלים תעודה של תקן המדינה של האוניברסיטה האוצר תחת ממשלת הפדרציה הרוסית, וגם יש את ההזדמנות לקבל תעודה מאחת האוניברסיטאות היוקרתי המערבי שותף.

IFP מכינה סטודנטים של הסגל לעבודה מקצועית בחטיבות הפיננסיות והכלכליות של ארגונים שונים של תעשיות וצורות בעלות, בגופים ממשלתיים בפוסטים המחייבים השכלה כלכלית גבוהה. בוגר הפקולטה יוכל לבצע פעילויות אנליטיות, ניהוליות וחינוכיות בתחומים הבאים של המשק: שווקים מתפקדים, תזרימי כספים ומידע, תהליכי ייצור ומחקר המתבצעים במפעלים (חברות) של כל צורה של בעלות, בארגונים חינוכיים, מחקריים ואחרים, וכן בתוך הממשלה.... [-]

רוסיה Moscow
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
כתובת
125993, Moscow, Leningradsky Prospekt, 49
125993 Moscow, Moskva, רוסיה