קרא את התיאור הרשמי

סלסו ליסבון נולד בעיר ריו דה ז'נרו בתחילת המאה ה -20. הבן של מורים, הוא החל את חייו מקדיש את עצמו בפוליטיקה כמו מועצה ו המחוקק המדינה בשנת 1950. באותו זמן, הוא פתח פרויקטים של הרלוונטיות כלכלית וחברתית, מיוזמתה, נוסד ומתוחזק Vista Recovery המרכז בלה והרווחת עבודה לקטינים. להקטין את אי השוויון חברתי באמצעות חינוך איכותי היה חלום, החלום שלך.

בשנת 1964, הוא נטש פעילות פוליטית לייסד הברזילאי Atheneu קולג ', שמטרתה חטיבת ביניים ותיכון. המשך החלום שלה, שנוצר בשנת 1971, ליסבואה סלסו האגודה באוניברסיטה. איחוד סיפור ההצלחה שלה בשנת 1998, המוסד לכבוש את עמדת המרכז האוניברסיטאי, מציע, בנוסף לקורסים בניהול, סיום לימודים על הבריאות והסביבה.

סלסו Lisboa הוא במרכז האוניברסיטאי הטוב ביותר עבור הבריאות ואיכות החיים בריו דה ז'נרו. עם 45 שנות קיומה, המכון הכשיר יותר מ -20,000 סטודנטים בקורסים לתואר ראשון שלה. ישנם 14 אלף מ"ר של תשתיות בקמפוס יחיד בלב צפון אזור, מול תחנת אוטוסטרדת סמפאיו:

80 כיתות לימוד מחולקות 5 רחובות 18 מעבדות עבור שיעורים מעשיים 4 מעבדות מחשבים 3 אולמות כושר רב ספורט אקדמיה הספרייה

התוכניות מועברות ב:
  • Portuguese (Brazil)

מוסד לימודים זה גם מציע:

Bachelor

Centro Universitário Celso Lisboa (UCL)

קורס דירקטוריון סלסו Lisboa מציע הכשרה מקיפה, שהתיר את המופע המתאמן בתחומי משאבים אנושים, שיווק, מימון או פעילות בתחום שירותים או בתעשייה. ... [+]

קורס דירקטוריון סלסו Lisboa מציע הכשרה מקיפה, שהתיר את המופע המתאמן בתחומי משאבים אנושים, שיווק, מימון או פעילות בתחום שירותים או בתעשייה.

המקצוע הוא פופולרי ביותר במדינה, המדגיש את החשיבות של המנהל בתרחיש החברתי-כלכלי.

שוק מקצועי:

מנהל נוצר על ידי סלסו ליסבון יכול לפעול בחברות בתחומים שונים:

Hospitality - הנהלת בתי מלון, מלונות, פארקי שעשועים, מטפלת המבצע של הקמת שירותיהם ותחזוקה שלהם. כספי - ב תיאום פעולות מוסדות פיננסי, התמודדות עם נכסים, הון חוזר, תקציבי ניתוח תזרים מזומנים. משאבי אנוש - בהשגחתו של היחסים בין עובדי החברה, תיאום הבחירה והודאה, תכניות הקריירה ומשכורת תוכניות תמריצים, הדרכה ופיתוח של אנשים. חולים - בניהול בתי חולים, מרפאות, חדרי מיון, ומערכת בריאות, כמו גם להיות מסוגל לעבוד יחד כדי לתכנן וביטוח בריאות. הפקה - בתחומי תכנון ייצור ובקרה, בקרת איכות, הפצה ולוגיסטיקה. מגזר שלישי - בתכנון ותיאום הפעילויות של עמותות, גיוס כספי ניהול ויישומה בפרויקטים סביבתיים, חינוכיים, מקצועיים או קהילה. שיווק - ההגדרה של תוכניות ביצועים עסקיים, לומד צרכי הלקוח, פיתוח מוצרים ושירותים לפגוש אותם. החינוך - במוסדות חינוך, מטפלת בתכנון וניהול של המשאבים הנדרשים לפעילויות חינוכיות. ... [-]
ברזיל Rio de Janeiro
מארס 2020
Portuguese (Brazil)
תכנית מלאה
8 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Celso Lisboa - O sucesso custa menos do que você imagina