קרא את התיאור הרשמי

היסטוריה במכללה

הכל התחיל יותר משבעה עשורים בשכונת קמפו גרנדה עם, הפרויקט החינוכי המכללה אפונסו סלסו מחויב לאידיאלים, לצרכים ולתרבות של אזור המערב של ריו. היחידה הראשונה ההוראה באוניברסיטה, שהוקמה בשנת 1969, הייתה הפקולטה לכלכלה, חשבונאות והניהול Sreder מואסיר אסטוס.

במהלך שנים אלה, אנו למדים כי התמונה של אוניברסיטה היא התמונה של כל אחד מהתלמידים שלהם - ההכשרה שלהם, הידע שלהם, השקפת עולמם, היכולת שלהם להתמודד עם מכשולים. ומעל לכל, המודעות שלהם לאזרחות. התלמיד הוא הנכס הגדול ביותר שלנו, המראה שלנו. אז אנחנו לא נאפשר אך ורק חזון שוק של חינוך חופף עם ערכים אתיים.

מסורת למודרניות, איכות של מצוינות אקדמית וחלוציות, יכולת ואמינות, התקדמות טכנולוגית ואת התשתית הטובה ביותר באזור המערבי של ריו דה ז'נרו / RJ. כל המאפיינים הללו מגדירים את אוניברסיטת מרכז Sreder מואסיר אסטוס, המהווה לא רק אנשי מקצוע טובים מוכנים להתמודד בשוק העבודה, אבל מעל לכל אזרחים טובים.

המשימה שלנו תמיד הייתה לתרום לבנייה וההפצה של ידע, המאפשר לאזרח להפיכתה של המדיה חברתית ומקצועית. והרצון להשיג מטרה זו, מהרגע שאנחנו מתחילים לשלב את הקבוצה חינוכית UNIESP אף התחזק בתוך כל אחד מאיתנו.

משימה

המשימה שלנו תמיד הייתה לתרום לבנייה וההפצה של ידע, המאפשר לאזרח להפיכתה של המדיה חברתית ומקצועית. והרצון להשיג מטרה זו, מהרגע שאנחנו מתחילים לשלב את קבוצת UNIESP חינוכי אף התחזק בתוך כל אחד מאיתנו.

תשתיות

קמפוס המטה של ​​מרכז האוניברסיטאי Sreder מואסיר אסטוס ממוקם במרכזה של שכונת קמפו גרנדה, מערב של עיריית ריו דה ז'נרו. יש שתי כניסות, הקמפוס הוא קל לאתר ומאפשר גישה של אנשים מחלקים שונים של העיר וגם מרשויות מקומיות אחרות.

הכניסה הראשית לקמפוס היא על מהנדס Rua טריניטי, # 229 וגישה טובה יותר ללוקים, B, C ו- D במתחם החינוכי. הכניסה השנייה, ממוקמת בRua קוסטה אמארל, מס '360, היא הגישה הטובה ביותר לאלה נועדו לחסום E (ה בניית Evandro ינס סילבה).

קמפוס המטה כולל, בנוסף לכיתות לימוד, בתחומים הבאים :. תיאטרון Sreder מואסיר אסטוס; . חדר קולנוע פרופ '.. אסתר Figueiredo Ferraz; . חדר כושר Multi-ספורט; . מעבדות של האנטומיה וכימית ומדעים ביולוגיים; . מרכז שר תקשורת פרנסיסקו Dornelles, מורכב מאולם מולטימדיה, מעבדה עיתונות רדיו, מעבדה עיתון כותב, סוכנות פרסום מעבדה והמעבדה פרסום ועיתונות בטלוויזיה; . בפועל ליבה משפטית, שהוקם על ידי שתי מעבדות, משרד טייס, אולם בית המשפט, שופט חדר, ושמור במיוחד עבור חלל השופטת; . גלריה לאמנות UniMSB;.

. CIEE לשים Sreder מואסיר אסטוס; . שירותי בנקאות לתיירים סנטנדר; . ספרייה; . חנייה לתלמידים בעלי צרכי מיוחדים, מורים ועובדים, עם כניסה על ידי רחוב הגיטו מצליח, # 116.

קמפוס המטה של ​​אוניברסיטת מרכז Srede מואסיר אסטוס, נוסף כולל את המגזרים המנהליים, רכזים של סטודנט לתואר ראשון, לתואר שני והארכה והכומר.

התוכניות מועברות ב:
  • Portuguese (Brazil)

מוסד לימודים זה גם מציע:

Bachelor

Centro Universitário Moacyr Sreder Bastos (UNIMSB)

זהו ענף של ההנדסה אשר מעצבת, מנהלת ומבצעת עבודות כגון בתים, בניינים, גשרים, גשרים, כבישים, סכרים, תעלות, נמלים, וכו ' עיצובי המהנדס האזרחי, מנהלת ומפקח על כל השלבים של בנ ... [+]

תואר ראשון בהנדסה אזרחית

מצגת פרופיל מקצועי

זהו ענף של ההנדסה אשר מעצבת, מנהלת ומבצעת עבודות כגון בתים, בניינים, גשרים, גשרים, כבישים, סכרים, תעלות, נמלים, וכו ' עיצובי המהנדס האזרחי, מנהלת ומפקח על כל השלבים של בנייה או שיפוץ. הביצועים שלו כולל ניתוח של מאפייני קרקע, חקר השמש והאוורור של האתר ואת ההגדרה של סוגי יסודות. בהתבסס על נתונים אלה, היא מפתחת את הפרויקט, המפרטת את רשתות חשמל, הידראולי ותברואה של הבניין והגדרת החומר לשמש. באתר הבנייה, צוותי עבודה מובילים, מפקח מועדים, עלויות, איכות ותקני בטיחות. עד אותו כדי להבטיח את היציבות והביטחון של הבניין.... [-]

ברזיל Rio de Janeiro
מארס 2020
Portuguese (Brazil)
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Centro Universitário Moacyr Sreder Bastos (UNIMSB)

מצגת פרופיל מקצועי מטרת הקורס היא לאפשר לתלמיד לעבוד במספר תחומים, כגון סחר חוץ, כספי, לוגיסטיקה, שיווק, ייצור, בין היתר. מטרה כללית טופס מקצוע ברמה גבוהה המסוגל לעבוד בת ... [+]

מינהל BA

מצגת פרופיל מקצועי

מטרת הקורס היא לאפשר לתלמיד לעבוד במספר תחומים, כגון סחר חוץ, כספי, לוגיסטיקה, שיווק, ייצור, בין היתר.

מטרה כללית

טופס מקצוע ברמה גבוהה המסוגל לעבוד בתחום המינהלי, התבוננות עקרונות אתיים, אשר הם מסוגלים לתקשר בסביבה חברתית, תורם לחיזוק המוסד, אם בעסק או בשטח ציבורי, ולתרום לקידום טרנספורמציות המתרחשים בחברה.

מטרה ספציפית

המטרות הספציפיות של הקורס, את הכישורים העיקריים יפותחו התלמידים הם: - החל תוכן זה לטפח חדשנות ויכולת יצירתית; - מצבים פתורים עם גמישות והסתגלות; - פיתוח חשיבה לוגית, ביקורתית ואנליטית; - להבין את כולו המנהלי; - השתמש תקשורת וביטוי בינאישית בפרשנות של המציאות הנכונה; - לפתח את היכולת להורות פעילויות ותוכניות; - פתרון למצבים כרוכים חלופות החלטה וסיכון עיצוב; - החל התיאוריות בהקשרים ארגוניים חברתיים שונים.... [-]

ברזיל Rio de Janeiro
מארס 2020
Portuguese (Brazil)
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Uniesp 100