קרא את התיאור הרשמי

השעה שאתה מקבל בקולג יהיה חלק מההיסטוריה שלה: הרבה חברים; חוויות; נתיבים חדשים ופיתוח קריירה להיבנות.

ניוטון מתכבדת להשתתף בשלב זה של חייו ותמיד תהיה מריעים ההצלחה האישית והמקצועית שלהם.

בקרו היחידות שלנו, לקדם חילופי בין הקמפוס, להחליף רעיונות, ללמוד, ליהנות, ליהנות ככל האפשר. אנשי הסגל והמבנה שלנו נמצאים כאן כדי להבטיח שהפעם הוא אפשרי הרווחי ביותר.

העתיד שלך: זה מה ניוטון אחר חושב. לכן, כאשר אתה בוחר לבנות את הסיפור שלך איתנו, אנו יודעים כי המטרה שלך היא שביעות רצון בעבודה. כדי להגיע לשיא הפוטנציאל שלהם, להתאחד מסורת ומודרניות במבנה הטוב ביותר. אנו מציעים מגוון רחב של סטודנט לתואר ראשון מסורתי, טכנולוגי ומרחק, בוגר. רמת הלימודים היא באיכות גבוהה עם 80% של הסגל מורכבים מורים ורופאים, מעבדות מודרניות, מרכזים ומרכזיים בפועל באזורים שונים של ידע תוכניות מחקר הארכה מדעית. בנוסף לאיכות המוכרת הוראת ההתמקדות בפועל, ניוטון זמן להשקיע במערכת יחסים עם השוק, הקמת שותפויות חשובה להקנות לסטודנטים שלה עם סיכויים טובים ביותר והזדמנויות קריירה.

התוכניות מועברות ב:
  • Portuguese (Brazil)

מוסד לימודים זה גם מציע:

Bachelor

Centro Universitário Newton Paiva (NEWTON PAIVA)

מהנדס החשמל חל מומחיות ושיטותיו במערכות מעורבות חשמל. ... [+]

מהנדס החשמל חל מומחיות ושיטותיו במערכות מעורבות חשמל. האזור התפעולי מכסה ניתוח, פרויקט ביצוע ופיקוח על העבודה על כל ההיבטים של מערכות וציוד בתחומי הנדסת חשמל, אלקטרוניקה, תקשורת ואוטומציה.

הקורס להנדסת חשמל של מהנדסים ויזמים הדרך ניוטון Paiva עם כישורי מנהיגות ופתרון בעיות, מוכן לענות על הדרישות הנוכחיות. כמו כן מתפתח מקצוע בעתיד את הכישורים הדרושים כדי להסתגל ההתקדמות הטכנולוגית לעבוד בצוותים רב-תחומית, עם מוסרי, בהתחשב ההשפעות החברתיות, הכלכליות, פוליטיות וסביבתיות, בימוי תרומתם לשיפור איכות החיים אנשים. בהסתמך על סגל, מורכב אדונים ורופאים בעלי ניסיון רב בשוק העבודה, התלמיד יש את ההזדמנות לשלב ידע תיאורטי עם התנסות מעשית, חווה מצבים אמיתיים של יום לשימוש יום.... [-]

ברזיל בלו הוריזונטה
מארס 2020
Portuguese (Brazil)
תכנית מלאה
10 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Centro Universitário Newton Paiva (NEWTON PAIVA)

עם תוכן מקיף, דינמי ולהתמקד השיטות המודרניות ביותר של הנהלה, כמובן מפתחת חשיבה ביקורתית, אתית ואחראית חברתית. ... [+]

עם תוכן מקיף, דינמי ולהתמקד השיטות המודרניות ביותר של הנהלה, כמובן מפתחת חשיבה ביקורתית, אתית ואחראית חברתית. בנוסף, הוא מספק לתלמידים עם חוויות במצבים אמיתיים בעולם העסקים, עובד יזמות כישוריהם הנדרשים פעולה חדשני.

מנהל בוגר ניוטון הוא מסוגל לנהל את כל התהליכים של חברה במגזרים שונים של המגזר הציבורי, הפרטי והשלישי. המנהל של החברה המורכבת בקבלת החלטות וניהול משאבים כדי להשיג את המטרות ברמות שונות של חברה. יכול להיות בכלל, במקרה של ניהול אסטרטגי, או ספציפי, במקרה של ניהול מסחרי, HR, כספי או שיווק.... [-]

ברזיל בלו הוריזונטה
מארס 2020
Portuguese (Brazil)
תכנית מלאה
8 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית