קרא את התיאור הרשמי

UNISAL היא קהילה אקדמית של מורים, תלמידים וסגל מנהלי, המקדמת בקפידה, מדיניות הפיתוח ותכליתית של האדם ואת המורשת התרבותית של החברה באמצעות מחקר, הוראה, גבוה והמשך הכשרה שירותים שונים המוצע לקהילות מקומיות.

השראה נוצרית, אופי הקתולי וזהות הסלזיאני של UNISAL להניח חזון של העולם והאדם מושרש בהרמוניה עם בשורת פדגוגיה מנומקת על הערכים של המערכת המונעת חיה ידי דון בוסקו.

משמעות הדבר היא, בפרט: מחויבות לאחדות ושיתוף עם הכנסייה; אפשרות החליטה לצעירים; קהילה אקדמית בעלת זהות הסלזיאני ברור; נוצרי הסלזיאני אורינטצית פרויקט תרבותי גישה חינוכית ופסטורלית.

השילוב של ידע, דיאלוג בין אמונה והיגיון, בחיפוש מתמיד אחר האמת, הדרכה אתיקה, ברוח חופש באהבה, כבוד הדדי קידום זכויות האדם לאפיין להחיות את UNISAL כמרכז ידע שנותן לטעום ללימוד ומחקר ומקדם את רכישת החוכמה האמיתית של החיים.

התוכניות מועברות ב:
  • Portuguese (Brazil)

מוסד לימודים זה גם מציע:

Bachelor

Centro Universitário Salesiano de São Paulo (UNISAL)

הצורך הגדול של הטכנאים המקצועיים של מדינה (למשל. המהנדסים) אשר מאומנים ומעודכן על טכנולוגיות חדשות. ... [+]

הצורך הגדול (עמ 'הטכנאים המקצועיים של מדינה. למשל מהנדסים) אשר מאומנים ומעודכן על טכנולוגיות חדשות. זה לא מוטל בספק, גם שהמצב זה עשוי להחמיר נגד הביקוש לאנשי המקצוע מוסמך בתחום המכאני. להיפוך המצב הזה, הרבה מאמץ הופכת להכרחית כדי לאפשר היווצרות של מספר גדל והולך של אנשי מקצוע עם הכישורים הנדרשים על ידי שוק העבודה בהנדסת מכונות, והאוניברסיטה הברזילאי תפקיד מפתח בייצור הפצת ידע בתחומים שהוזכרו. אופי פעילות אזורית זו של UNISAL מאפשר לסטודנטים לא זז יותר מדי ביחס לעריהם, הפחתת העלויות שיש לשאת בנסיבות אחרות. יתר על כן, הגורם זה מאפשר מציע קורסי UNISAL שמגיעים ממפגש עם מאפייני האזור שבו הוא ממוקם, בפרט באזור המקוטב על ידי UNISAL - לוריין, אשר מכסה את העיריות של אזור Paraíba עמק הממוקמות על ציר ריו דה ז'נירו - סאו פאולו. חברות הצורך הכללי עבור ההגדרה בשוק העבודה התחרותי של חדשנות טכנולוגית מתמדת ולכן אנשי מקצוע מוכשרים עם בסיס טכני ומדעי קול, מסוגל למצוא פתרונות לשוק, תמיד ערך מוסף וידע לחברה. פארק התעשייה הגדול בעמק Paraíba, יש ביקוש הולך וגדל עבור מהנדסים מתנהג בתחום מכונות. עם ההתרחבות המתמדת של הפרק התעשייתי הזה, במהלך הנדסת המכונות יהיו הכנת מהנדסים איכותיים, כדי לתמוך בפיתוח של התעשייה הברזילאית בשנים קרובות.... [-]

ברזיל São Paulo
מארס 2020
Portuguese (Brazil)
תכנית מלאה
תכנית חלקית
10 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Centro Universitário Salesiano de São Paulo (UNISAL)

קורס מנהל UNISAL יש יזמות ציר מרכזיות כפי ומיומנויות יזמיות. ... [+]

קורס מנהל UNISAL יש יזמות ציר מרכזיות כפי ומיומנויות יזמיות.

עומד מול שוק שירות מקומי ענק, במהלך מנהל Unisal מתמקד בפעילות זו כפי מחקרי שדה ומחקר, ניתוח הדינמיקה שלה, מגמות וסיכויי עסקים.

אחת המטרות הבסיסיות של הקורס היא לפתח מיומנויות ניהול כישורים מקצועיים אשר מקושרים על הצרכים של הארגון המודרני, בפרט, יכולות יזמית, מנהיגות וקבלת החלטות.

העתיד המקצועי רשאי לממש את תפקידיו בארגונים פרטיים, חברות מניות משותפות, חברות ציבוריות, גופים ממשלתיים ומקרנות בין בתחומי מנהל כללי, ציבור, כספים, משאבים אנושים, מכירות, שיווק, לוגיסטיקה, ייצור, ארגון ושיטות, סחר חוץ, טכנולוגיה ורכש אירוח, מידע. ... [-]

ברזיל São Paulo
מארס 2020
Portuguese (Brazil)
תכנית חלקית
8 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית