קרא את התיאור הרשמי

המרכז האוניברסיטאי של ריו גרנדה דו נורטה (UNI-RN) היא לתת חסות הליגה של ריו גרנדה דו נורטה חינוך. ללא כוונת רווח, מוקדש אך ורק למטרות חינוכיות, ליגת החינוך נוצר ב -23 ביולי, 1911, עם משורר מייסדי הנרי Castriciano דה סוזה, מחנך וסופר בעל ערך רב. החוקה הראשונה של הליגה הגדירה המטרה העיקרית שלה: "... לסייע סמכויות ערווה בכלל כשזה נוגע לחינוך ולהשכלה. "

על מנת להציע השכלת נשים, ליגה להגדיר את חג המולד בבית הספר המקומי, ב -1 בספטמבר 1914. נוצר על המודל של Ecoles ménagère של שווייץ, בית ספר מקומי מולד מהווה ציון דרך ההתפשטות של התפקיד חדש של הנשים בבית ובחברה, ו, לאורך הזמן, תוך התאמה לשינויים בחברה והפך הקמה מודרנית גן חובה, יסודי ועל השכלה תיכונית. על מנת לספק רמות אלה של חינוך, מדי, זכר, הליגה הוראה יצרה את קריית החינוך הנרי Castriciano, בית הספר מעורב, מותקן ב -15 במרץ, 1987.

הליגה של ריו גרנדה דו נורטה הוראה מופנה אפוא למתן השכלה גבוהה. לכן, ב -28 באפריל, 1997, בצו השרים, שנחתם על ידי הנשיא Ozório Bezerra Dantas, נוצר כדי הספר של נטאל לפיתוח ריו גראנדי נורטה (FARN). ייצוג ליגת החינוך, מורה Noilde Ramalho מוזמן פרופ דלאדייה אדם Cunha לימה להיבנות הפרויקט הפדגוגי של מכללת אקזיט. לפיכך, עם הבמאי פרופ דלאדייה, FARN הותקן באופן רשמי ב -25 בפברואר, 1999. בתחילה הציע ארבעה קורסים לתואר ראשון.

נכון לעכשיו, UNI-RN מציעה 15 קורסים לתואר ראשונים, עשרה רווקים: מנהל, אדריכלות ובינוי ערים, ראיית חשבון, משפטים, סיעוד, פיזיותרפיה, תזונה, פסיכולוגיה, מערכות מידע ובחינוך גופני; מעלות במדעי המחשב ובחינוך גופני; כמו גם אנשי טכנולוגיה במנהל עסקים ורשתות מחשבים.

כמו כן הם פועלים, בהצלחה רבה ואופי הרחבה, 40 סנסו קורסים שלאחר סיום לימודים בתחומי ניהול עסקים, חשבונאות, משפטים, הנדסה, טכנולוגיית מידע, איכות הסביבה, בריאות ושירותים אנוש.

התוכניות מועברות ב:
  • Portuguese (Brazil)

מוסד לימודים זה גם מציע:

Bachelor

Centro Universitário do Rio Grande do Norte (UNI-RN)

מידת במנהל עסקים, באמצעות חינוך שלה בכלל, יוכלו לפעול בתחומים הבאים: כספים, לוגיסטיקה, שיווק, ניהול משאבי אנוש, אסטרטגיה, ייצור חומרים, לא שוכח כי מומחיותם בתחומים אלה תי ... [+]

החוצה לפרופיל מידת במנהל עסקים, באמצעות חינוך שלה בכלל, יוכלו לפעול בתחומים הבאים: כספים, לוגיסטיקה, שיווק, ניהול משאבי אנוש, אסטרטגיה, ייצור חומרים, לא שוכח כי מומחיותם בתחומים אלה תינתן על המשכיות מחקרים באמצעות בוגר קפדן או במובן רחב.

כישורים ויכולות להכיר ולהגדיר בעיות, לבצע שינויים בתהליך הייצור, לפעול לצורך מניעה; פיתוח הביטוי והתקשורת תואם בפרקטיקה המקצועית, כולל משא ומתן ותקשורת בינאישית או קבוצתיים; לחשוב ולפעול באופן קריטי על תחום הייצור ובכלל זה מצבו ותפקודו במבנה פרודוקטיבי בשליטה וניהולו; פיתוח חשיבה לוגית, ביקורתית ואנליטית; יש יוזמה, יצירתיות, נחישות, רצון הפוליטי ואדמיניסטרטיבי, נכון ללמוד, פתיחות לשינויים ומודעות איכות השלכות אתיות של הפעילות המקצועית שלהם; פיתוח היכולת להעביר ידע של חיים וניסיון היומיום אל שולחן עבודה; יוכלו להניח תפקידי מנהיגות, עבודה בצוות רב-מקצועי; להבין את ההקשר הארגוני הכולל, משולב, מערכתי ואסטרטגי הדרך, ביחסיה עם הסביבה החיצונית; יכולת להתייחס באופן משביע רצון עם שינויים חברתיים, פוליטי, כלכלי ותרבותיים אשר מוכנסים, בהתחשב ערכים חברתיים בהווה תמיד, צדק ואתיקה מקצועית; יכולת ללמוד באופן רציף, היא בהכשרה שלהם, ובפועל שלה. ... [-]
ברזיל Natal
מארס 2020
Portuguese (Brazil)
תכנית חלקית
7 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית