קרא את התיאור הרשמי

נוסד בשנת 1998, בית הספר לאמריקה (FAM) הוא מוסד בעיר סאו פאולו, שמציעה קורסים בתחומי ידע שונים.

המוסד בא עם הכוונה מציע מבחר מובחן של השכלה גבוהה פרטית בסאו פאולו, מתן עדיפות לאיכות קורסים, ש, מספק שירותים נאותים ומודרניים העומדים בדרישה של סטודנטים המעוניינים לצמוח גם ברמה אישית כמקצועי.

הקורסים המוצעים על ידי FAM מוערכים על ידי משרד החינוך (MEC) עם מושגים מעולים, רבים מהם עם סימנים מלאים. פרויקט פדגוגי מובחן, תשתית עם תקן בינלאומי (הראשון בברזיל) וסגל מוכשר, מורכב ממורים ורופאים. רכיבי FAM שהופכים את המוסד אידיאלי ליצירת מסוגל ואנשי מקצוע עובדים בשוק העבודה.

הצעת החינוך מבוססת על דאגה לתלמיד ועתידם המקצועי. ההשקעות נועדו לספק מתקנים הולמים ומודרניים כדי לענות על הצרכים של האוניברסיטה.

לאלה וסיבות רבות אחרות שבית הספר של אמריקה הוא השער להצלחה בקריירה שלך, אחרי הכל, סיפור ההצלחה שלנו הוא שלך!

היסטוריה חלום אישי שהתגשם ידי מתחזק: הצעה לעיר סאו פאולו, בשכונה של נחמה, שירותי חינוך מבודלים הקיימים ברשת הפרטית להשכלה גבוהה.

זה החדשני ביותר פרויקט חינוכי בתקופה האחרונה של וכך אנו גאים להציג אותו.

השינוי מתחיל ברכישת המטה לשעבר של שיא התיאטרון, עם כל העבר התרבותי חקוק בהיסטוריה האמנותית של העיר סאו פאולו, בעיקר בעשורים של שנות 60/70, היכן ומתי היו אירועים אזרחיים ואמנותיים שונים ש הם התחילו את השינוי המהיר של סאו פאולו החברתי-כלכלי, אמנותי והתרבותי.

הייעוד של בית תרבות, המתחזק הפך בשנת 1995 על ידי שלוש שנות התערבות אדריכליות, הבניין-התיאטרון, הנקרא כיום בניין Yara יאנה Lamacchia.

נפתח בינואר 1998, עם מתקנים המיועדים לסטנדרטים הבינלאומיים המודרניים ביותר של נוחות ובטיחות. חלל יפה ורגוע כדי להוסיף ידע, לחלוק רעיונות ורבו חברים.

באוגוסט 1998 הוא יזמה לפעילות של בית הספר לאמריקה, עם הגיוס של צוות של מומחים ציינו בחינוך, לפתח את פרויקט האישור של הקורסים הבאים:

התוכניות מועברות ב:
  • Portuguese (Brazil)

מוסד לימודים זה גם מציע:

Bachelor

Faculdade Das Américas (FAM)

כמובן המנהלים מאפשרים המקצועי לפעול כמנהל פיננסי, חומר או אדם, המשפיעים על משאבים זמינים לקבלת החלטות. ... [+]

על הקורס כמובן המנהלים מאפשרים המקצועי לפעול כמנהל פיננסי, חומר או אדם, המשפיעים על משאבים זמינים לקבלת החלטות. זה גם מדע חברתי שמחקרים ובוחן את השיטות המשמשות לניהול ולנהל משאבים.

פעילויות עיקריות מנהל סטודנטים של בית הספר לאמריקה תוכל: ניהול פעילות של חברה; לארגן ולתאם את הפעילות הפיננסית של ההקמה; תכנית, לקדם ולנהל את המוסדות ציבוריים ופרטיים; הגדר את האסטרטגיות התפעוליות של חברה, לומד את צורכי הלקוח, פיתוח מוצרים ושירותים לשרת אותם ומכירות תכנית; תכנון וניהול התקציב של התחייבות, מה שהופך את בקרת עלויות וביקורת פנימית; עופרת, לתקשר, להוביל ולהניע אנשים. ... [-]
ברזיל São Paulo
מארס 2020
Portuguese (Brazil)
תכנית מלאה
8 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Faculdade Das Américas (FAM)

הפרסום הוא המדע של תכנון, הכנה, ביצוע והפצה של מסעות פרסום כדי להחיל את המודעות למותג ולהגדיל את המכירות של מוצר או שירות. ... [+]

על הקורס הפרסום הוא המדע של תכנון, הכנה, ביצוע והפצה של מסעות פרסום כדי להחיל את המודעות למותג ולהגדיל את המכירות של מוצר או שירות.

בבית הספר של אמריקה, תלמידו של הפרסום תוכל ליצור מסעות פרסום, במטרה להציג את מוצר / שירות לציבור כדי לקדם את מכירתם.

פעילויות עיקריות

תלמידו של פרסום הספר של אמריקה יהיה מסוגל:

מחקר השוק ולאסוף נתונים שידריכו את מסע; לתכנן ולפתח מוצר / שירות, הגדרת אסטרטגיות תמחור, הפצה ומכירה; להעריך את ההשפעה של מסעות פרסום באינטרס הציבורי; לפתח אסטרטגיות מכירות ולפתח מסעות קידום מכירות במגזרים שונים, כגון סופרמרקטים, מסעדות וחנויות; בחירת הרכב המתאים להפצת קמפיין. ... [-]
ברזיל São Paulo
מארס 2020
Portuguese (Brazil)
תכנית מלאה
7 - 13 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית