קרא את התיאור הרשמי

FMJ - מקנזי הנהר הוא מוסד רב תחומי להשכלה גבוהה, פרטי, שמטרתו להכשיר את הערכים אנושיים יוקרתיים, מסוגל לקלוט ולפרש את הפרדיגמות הנוכחית, לדמיין אפשרויות חדשות ולהציע את היצירה של דרכים חלופיות, לנוכח דרישות של מודרניות.

מוסדי פרויקט FMJ - מקנזי הנהר שואף להרחיב ולחדש מעבר להצעות קונבנציונליות רלוונטיות למוסדות להשכלה גבוהים קיימים היום. ההתרחבות והחדשנות דרושה, המבוססת על ספר תיכון רגיל, יש לי, כקו מנחה, הבנה של מציאות, שמניח מראש את המודעות לקהילה ולכן נכס ידע, ידע לא רק, אלא גם ביקורת וחברה בנייה.

תכונות אלו מאפשרות העיצוב המוסדי מטביע בסיס משפט, הפקת ידע חדש, בתנאים חברתיים, שפירושו שיש כשיטת לשלב הוראה / מחקר וinterdisciplinarity, ו, כעיקרון, את האינטראקציה עם חברה.

משימה, חזון וערכים

משימה

לחנך את האדם נברא בצלמו של אלוהים, למימוש המלא של אזרחות, לתרום לפיתוח של עצמי וחברה באמצעות הוראה, מחקר והארכה, ותרבותי, ספורטיבית, חברתי ופעילויות רוחניות, איכות סביבה רפורמי אמונה נוצרית.

צפה ב

להיות מוכר על ידי חברה כמוסד וידוי הפרסביטריאנית, פרופיל פילנתרופי וקהילה, שמוקדש לאלוהי ומדעי אדם; מאופיין במרדף המתמשך של מצוינות בהוראה, מחקר והרחבה; חתירה להיווצרות נפרד מהאדם, בסביבה רפורמית אמונה נוצרית.

ערכים ועקרונות

בהתנהלות אישית: כבוד, אופי, יושרה ורוח mackenzista; ביחסים בין-אישיים: נאמנות, כבוד הדדי, הבנה, כנות וענווה; בתרגיל של פעילות מקצועית: אתיקה, יכולת, יצירתיות, משמעת, מסירות ונכונות להתנדב; בתהליך קבלת ההחלטות: לחפש את קונסנסוס, צדק, אמת, שוויון הזדמנויות לכל; מערכת היחסים בין גופים, יחידות מכללות ומחלקות: שיתוף פעולה, רוח צוות, מקצועיות ותקשורת ראויה; מערכת היחסים עם מוסדות אחרים: אחריות, עצמאות ושקיפות; בחברה: השתתפות ושירות לקהילה; ובכל הזמן, לפעול באהבה, שהיא הקשר של שלמות.

התוכניות מועברות ב:
  • Portuguese (Brazil)

מוסד לימודים זה גם מציע:

Bachelor

Faculdade Moraes Júnior (FMJ - MACKENZIE RIO)

קורס חשבונאות מטרה בדלפקי אימון עם היכולת לפעול באופן מקצועי בכל הטריטוריה הלאומית. ... [+]

קורס חשבונאות מטרה בדלפקי אימון עם היכולת לפעול באופן מקצועי בכל הטריטוריה הלאומית. תכנית הלימודים הוא מאוזנת היטב בהתחשב במספר מקצועות חובה שנקבעו בתכנית הלימודים המינימליות לMEC, כמו גם אלה להכשרה מתאימה של חשבונאות מקצועית ברמה העליונה, המונה.

קורס החשבונאות של הפקולטה נהר מקנזי קיים כבר 48 שנים מהפקולטה Moraes Júnior לשעבר, שם ומסורת של איכות שאפשר ההכללה של אנשי מקצוע חשבונאות גדולים בשוק המקומי. יש כמובן ברמה גבוהה ביותר צוות ההוראה, שבו השכלה אקדמית המעודנת (מומחים, המאסטרים ורופאים) בשילוב עם ניסיון רב מקצועי, מבחין ואטרקטיבי למעוניינים בזורמים חשבונאות, להחליט הפקולטה מקנזי-הנהר.... [-]

ברזיל Rio de Janeiro
מארס 2020
Portuguese (Brazil)
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Faculdade Moraes Júnior (FMJ - MACKENZIE RIO)

מנהל הוא מדע חברתי מיושם פיתוח אסטרטגיות תכנון לניהול אנושי, משאבים חומריים וכספיים של ארגון. ... [+]

מנהל הוא מדע חברתי מיושם פיתוח אסטרטגיות תכנון לניהול אנושי, משאבים חומריים וכספיים של ארגון. המנהל צריך להיות מסוגל להשיג את המטרות ויעדים ארגוניים באמצעות התהליך לתכנן, לארגן, ישיר ולשלוט בפעולות שתפותחנה בתחומי משאבי אנוש, שיווק, כספים והפקה.

הפרשי נסיעות חלקם: דיון קולנוע (סרטים או הרצאות הקשורות לנושאים חשובים להבנה אתית, חברתי, משפטי וכלכלית); סמינר רב תחומי; מחזורי הרצאה; מקרה מחקרים להחיל חינוך; ומשחקי עסקים (מאפשר לקבוצת הסטודנטים, לקבל החלטות בחברות וירטואליות, ניהול משא ומתן עם חברות אחרות בקבוצות אחרות בכיתה או אפילו שיעורים אחרים, תקופות וקורסים).... [-]

ברזיל Rio de Janeiro
מארס 2020
Portuguese (Brazil)
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית