קרא את התיאור הרשמי

Senai מכון הטכנולוגי (IST) טקסטיל ורקיחת CETIQT Senai הוא המרכז הגדול ביותר באמריקה הלטינית של ייצור ידע להחיל את שרשרת ייצור הטקסטיל והלבשה.

הקישוריות הדינמית שהוקמה על ידי יחסי הגומלין של תחומי חינוך, חדשנות, מחקר יישומים והטכנולוגיה מאפשרת IST Senai CETIQT מציע שרשרת הטקסטיל ולהפוך את הטכנולוגיה הטובה ביותר, שירותי מעבדה, הכשרת כוח אדם, ייעוץ ופרויקטי חדשנות .

רמת ביצועים וצמתים של קווי פעולה אלה הגבוהים להוסיף ערך לזה, שיפור שני הדור והאספקה ​​של שירותי טכנולוגיה וחדשנות, ממוקדים כדי להגדיל את התחרותיות של תעשייה ברזילאית.

יש IST Senai סביבות CETIQT ומעבדות מלאים לצרכי ושירותי הוראה. צמחי הטייס שלו לשחזר את סביבת הייצור התעשייתית, מה שמאפשר לפתח פרויקטי חדשנות בתהליך ומוצר, כמו גם קידום הפיתוח של פרויקטים משולבים חינוכיים. פיקוח תמיד על ידי סגל מאוד מיוחד, צורה המבוקשת ביותר ומכובד אנשי מקצוע בשוק.

ביצועים

מאחורי כל עסק מצליח למספר מחקרים פרוספקטיביים ומחקר התומכים לא רק חברות של שרשרת הייצור, אלא גם למוצר שלה בחינוך, שירותי טכנולוגיה וחדשנות.

חינוך

עם אסטרטגיות חינוכיות גמישות ותשתיות טכנולוגיה חדשניות, IST Senai CETIQT מציע קורסי הכשרה ראשוניים וטכנית, לתואר ראשון, הארכה רציפה ותואר שני בשיטות כיתה וe-learning (מרחק), עם רשת שירות לאומית, באמצעות המחלקות אזוריות (RDS) של Senai בכל מדינה, בתוספת התוכניות שפותחו במיוחד וממוקדות לצרכי תעשייה בכל רחבי הארץ.

התוכניות מועברות ב:
  • Portuguese (Brazil)

מוסד לימודים זה גם מציע:

Bachelor

Faculdade Senai-Cetiqt (SENAI-CETIQT)

המהנדס הכימי הוא מקצועי שיכול להשתתף בכל השלבים בתעשייה הכימית, מעיצוב הפרויקט, למוצר הסופי, אלא גם במחקר ובנושאים חברתיים-סביבתיים. ... [+]

במהלך וההפרש

נבדקו על ידי MEC עם הערה 4, כמובן מאפשר לתלמידים לפתח פרויקטים, פועלים תעשיות, לפתח מוצרים חדשים ותהליכים כימיים ולאפשר ייצור עם השיפור של חומר כימי או תהליך ביוכימי. המהנדס הכימי הוא מקצועי שיכול להשתתף בכל השלבים בתעשייה הכימית, מעיצוב הפרויקט, למוצר הסופי, אלא גם במחקר ובנושאים חברתיים-סביבתיים.

מאז הקמתה בשנת 2010 במהלך ההנדסה הכימית CETIQT Senai שואף לשמור על קשר עם צרכי שוק. משנת 2013, עם סבכה חדשה, הקורס מציג מיקוד גדול יותר במהנדס אימונים, להגדיל את עומס העבודה של דיסציפלינות ספציפיות. ... [-]

ברזיל Rio de Janeiro
מארס 2020
Portuguese (Brazil)
תכנית מלאה
5 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Faculdade Senai-Cetiqt (SENAI-CETIQT)

מוכר עם תואר של מצוינות, המוענק על ידי משרד החינוך - MEC, כמובן מהווה את מהנדס הטקסטיל, מקצועי שיהיה מסוגל לעבוד בכל שלבי ייצור ואספקת השירות של תעשיית טקסטיל והלבשה: מהב ... [+]

במהלך וההפרש

מוכר עם תואר של מצוינות, המוענק על ידי משרד החינוך - MEC, כמובן מהווה את מהנדס הטקסטיל, מקצועי שיהיה מסוגל לעבוד בכל שלבי ייצור ואספקת השירות של תעשיית טקסטיל והלבשה: מהבחירה של רוב חומרי גלם מתאימים, דרך תהליכי הייצור, בקרת איכות ושיווק של המוצר הסופי.

מטרת הקורס היא להכשיר מהנדסים בעלי יכולות, מיומנויות ועמדות מתאימות לפתרון בעיות הקשורות למוצרים, התהליכים ושירותים, כגון: עיצוב, לפתח ולנהל מערכות משולבות של אנשים, חומרים, ציוד ומידע; שימוש במשאבים שנרכשו מהידע ומיומנויות במדעים בסיסיים יחד עם העקרונות ושיטות של ניתוח הנדסי ועיצוב לציין, לחזות ולהעריך את התוצאות שתתקבל ממערכות אלה.... [-]

ברזיל Rio de Janeiro
מארס 2020
Portuguese (Brazil)
תכנית מלאה
5 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

SENAI CETIQT Institucional