קרא את התיאור הרשמי

לימודי ארנולד Janssen הוקמה בשנת 2001 על ידי חברי הקהילה של Word האלוהי. והוא נולד עם הכח של קהילה בינלאומית הפועלת ב -67 מדינות בחמש יבשות. ערכים, איכות ויכולת לעבוד בחינוך כבר בירושה מוסד בן מאה אשר, ולא במקרה, הוא ראוי להצלחת תלמידיהם בשוק העבודה.

הקורסים סדרי השלטון והמשפט שמציעה Janssen הפקולטה ארנולד לספק חינוך הומניסטי מוצק, המאחד את החוכמה ואת המסורת בחינוך לדרישות השוק המודרני. אפילו עם כמה שנים של המבצע, Janssen הפקולטה ארנולד הפך הפניה בהשכלה הגבוהה. ההוכחה לכך הן התוצאות שהושגה על ידי רווקים במנהל עסקים ומשפטים על הראיות המסקרות הלאומי של ביצועי תלמידים (ENADE). סטודנטים למשפטים הקורס גם זרח בבחינות האחרונות של מסדר עורכי דין של ברזיל (OAB-MG), צובר עמדה בולטת בין המוסדות להשכלה גבוהה במדינה.

הסגל של ארנלדו הספר מורכב אדונים ורופאי התמחות אקדמית מוכרת וניסיון מקצועי רב בשוק.

התוכניות מועברות ב:
  • Portuguese (Brazil)

מוסד לימודים זה גם מציע:

Bachelor

Faculdade de Ciências Gerenciais Padre Arnaldo Janssen (FAJANSSEN)

המידה בניהול הפקולטה ארנלדו מביאה את ערכי הליבה של יזמות, חדשנות וניהול התמקדו האדם. ... [+]

המידה בניהול הפקולטה ארנלדו מביאה את ערכי הליבה של יזמות, חדשנות וניהול התמקדו האדם. קורס ממשל הלימודים החדש והתואם להנחיות שקבעו MEC, התמקדות באבולוציה של הממשל ויישומה בארגונים של אזורים השונים של מומחיות.

נושאים קורס להביא מתודולוגיה המספק את השיטתיות והעמקת ענפים הספציפיות של הממשל או באזור קשור, מתן תלמידי צלילה אינטנסיבית ומדויקת על התוכן למד.

מתודולוגיות וכלי הוראת מגוונות ישמשו, לסירוגין וערבוב תאוריה ומעשה, חשיפה ואינטראקציה, ניכוי ואינדוקציה. מטרתנו היא להפוך את היום-יום משהו אקדמי יותר דינמי ויעיל באמצעות גיוון של אסטרטגיות הוראה ולמידה, מבלי לאבד את המיקוד על ההסמכה של מצוינות. נשתמש להרצאות זו, סדנאות, בחללים וירטואליים של אינטראקציה, משחקים עסקים, דינמיקה קבוצתית, מחקרים מודרכים, סיורים מודרכים, סדנאות וראיונות, מחקר מדעי, פתרון במקרים קונקרטיים, ואת כל שביכולתנו כדי לפתח את התלמיד ארנלדו.... [-]

ברזיל Belo Horizonte
מארס 2020
Portuguese (Brazil)
תכנית מלאה
8 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Faculdade de Ciências Gerenciais Padre Arnaldo Janssen (FAJANSSEN)

מקצוע רכבת עם חזון איסטרטגי וניהול מערכות קריטי, מה שמאפשר להם לפתח ולנהל פרויקטים ליישום מערכות ניהול משולבים, ואחריות חברתי איכות, איכות סביבה, בריאות ובטיחות מקיפות. ... [+]

מטרות

מקצוע רכבת עם חזון איסטרטגי וניהול מערכות קריטי, מה שמאפשר להם לפתח ולנהל פרויקטים ליישום מערכות ניהול משולבים, ואחריות חברתי איכות, איכות סביבה, בריאות ובטיחות מקיפות.

TARGET

מקצוע בעלי השכלה גבוהה מלאה בתחומים קרובים כולן או חלק מן התוכן המוצע, או ניסיון עבודה איכות, בטיחות ובריאות תעסוקתית, איכות הסביבה ואחריות חברתית, או בחלק המגזר האחר של מעבר לניהול עסק פרטי או הציבור.... [-]

ברזיל Belo Horizonte
מארס 2020
Portuguese (Brazil)
תכנית חלקית
קמפוס
למידע נוסף באנגלית