קרא את התיאור הרשמי

נוצר בשנת 1962, הפקולטה להנדסה של מינאס ז'ראיס - FEAMIG - היא התייחסות לאומית בהוראה של הנדסה. נכון לעכשיו, המכללה מציעה קורסים לתואר ראשון בהנדסת מדידות, הנדסה אזרחית והנדסת ייצור וקורסי פוסט סיום-סנסו בעיסוק הנדסת בטיחות, הנדסת דרכים, הנדסת איכות, הנדסה הסביבתית וגיאו-התייחסות של נכס הכפרי .

מכללת מתוחזק על ידי המוסד חינוכי קנדידה דה סוזה. שילוב הוראה, מחקר והארכה מדעיים, FEAMIG מעניק לתלמידיו חינוך מלא, התגבשו בידע מדעי, טכנולוגי, מנהלי, הומניסטי, מוסרי וחברתי. לשם כך, יש לו את הפקולטה תוכניות מדעיות ייזום, שיעורים, התמחויות מרכז, הדרכה חינוכית, בנוסף לקורס ותיאום המועצה, המרכזת את העבודה של מורים ולתת תמיכה לתלמידים. להכשיר אנשי מקצוע מיומנים, הצליחו לפתח פתרונות ברי-קיימא לצורכי השוק ושל החברה הוא המטרה של FEAMIG.

בשינה 2009 פורסם צו ההכרה חידוש מדידות קורס הנדסה, בשנת 2012, כדי ההכרה ההתחדשות של קורס הפקת ההנדסה. בשינה 2013 שפורסם פקודת הפעלת היתר קורס להנדסה אזרחית, שהשיגה כיתה 4 על ידי MEC.

התוכניות מועברות ב:
  • Portuguese (Brazil)

מוסד לימודים זה גם מציע:

Bachelor

Faculdade de Engenharia de Minas Gerais (FEAMIG)

קורס ההנדסה האזרחית של FEAMIG מטרה להכשיר מהנדס האזרחים על ידי עבודה עם ידע. ... [+]

מצגת

המהנדס האזרחי עובד בענפי הבנייה והתקנה תעשייתיים. זה מקצועי כי עיצובים, מנהלת ומנתח עבודות בבתים, בניינים, כבישים, מסילות רכבת, שדות תעופה, מערכות אספקת מים ותברואה, יציאות, נהרות, תעלות, סכרים, סכרים, ניקוז, השקיה, גשרים ומבנים אחרים. הביצועים שלו כולל גם ניתוח של קרקע ותשתית, ביקורות ובדיקות, תקציבים, בידוד מחקר, אוורור והקלידו יסודות הגדרה.

בהתחשב בטווח זה של אפשרויות, קורס ההנדסה האזרחית של FEAMIG מבקש להקים בסיס חזק במתמטיקה ובמדעים בסיסיים, כלים הנדסיים, ניהול פרויקטים וייצור, ויישום של טכנולוגית הנדסה האזרחית. בנוסף טירונות רחבה, כמובן מציעה את האפשרות של ריכוז של מחקרים בטופוגרפיה, geocoding והבנייה באופן כללי.... [-]

ברזיל Belo Horizonte
מארס 2020
Portuguese (Brazil)
תכנית חלקית
6 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Faculdade de Engenharia de Minas Gerais (FEAMIG)

המילה במקור פירוש מדידת מדידות וסימון ארץ. עם זאת, העבודה של מודד מהנדס כבר לא מוגבלת לשטחים חקלאיים, השדה שלהם הוא רחב מאוד. ... [+]

המילה במקור פירוש מדידת מדידות וסימון ארץ. עם זאת, העבודה של מודד מהנדס כבר לא מוגבלת לשטחים חקלאיים, השדה שלהם הוא רחב מאוד. מדידות נמצאת בענפים שונים של הנדסה וההשתתפות של מהנדס המודד היא חיונית בפרויקטים רבים, מתכנון למדידה של השלמה.

מודד המהנדס מופעל לעבוד בחברות הנדסה, תעשייה, ענף הבנייה, כלי עזר ומוסדות חינוך ומחקר. בתעשייה כבדה, מדידות היא כלי ניטור ושליטה גדולים של מבנים גדולים, מיקום מדויק של חלקי מכונות ו, כימות של פיקדונות וניטור של הייצור שלהם.... [-]

ברזיל Belo Horizonte
מארס 2020
Portuguese (Brazil)
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית