Pontifícia Universidade Católica do Paraná - PUCPR

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

טיפוח מצויינות בחינוך הברזילאי

מצוינות חינוכית, יזמות מונעת-חדשנות, ולמידה רב-תרבותית ומהווה את מטרתו העיקרית של PUCPR. כתוצאה מכך, Pontifícia Universidade Católica do Paraná זכתה להכרה לאומית ובינלאומית באמצעות דירוג ההשכלה הגבוהה ביותר בעולם: The Times High Education, שהציב את PUCPR בקרב האוניברסיטאות המובילות בברזיל. עם כמעט 60 שנה של מסירות להשכלה גבוהה ומחקר, PUCPR הוא הגדול ביותר פרטית להשכלה גבוהה באוניברסיטה של מדינת Paraná, ואחד האוניברסיטאות מכובד ביותר בברזיל.

107111_2012-059APC_3663.JPG

סקירה כללית

23,000 סטודנטים לתואר ראשון

1,200 סטודנטים לתואר שני

1,650 חברי סגל

280 מעבדות הוראה ומחקר

PUCPR מספק חינוך לאנשי מקצוע מיומנים לפעול כמובילים מנהיגים בחברה. באמצעות קידום ערכים אתיים ומחויבות לקהילה המקומית והאזורית, PUCPR הקימה את זהותה, ותרמה רבות לבניית חברה טובה יותר.

עם הזמן, PUCPR יש בוגר מעל 100,000 תלמידים. האוניברסיטה נקטה בדרך אל הגלובליזציה על ידי שילוב מספר תרבויות ושיתוף ידע בינלאומי. PUCPR הופכת למקדמת המפתח לחדשנות ומחזקת רשת המפעילה שיתוף ידע ומחקר יישומי.

משימה

אוניברסיטת פונטיפיקציה קתוליקה לעשות Paraná, מונחה על ידי עקרונות אתיים, נוצרי ומריסט, יש כמשימה פיתוח והפצה של ידע ותרבות וקידום ההסמכה מקיפה וקבועה של אזרחים ואנשי מקצוע מחויבים לחיים ואת ההתקדמות של החברה .

חָזוֹן

להיות עד 2022 מוסד להשכלה גבוהה ברמה עולמית, עם מצוינות בהוראה, ייצור ידע, שירותים ורלוונטיות חברתית.

107112_2012-059APC_3620.JPG

איפה אנחנו

PUCPR יש ארבעה קמפוסים במדינה של Paraná, ברזיל, להיות הקמפוס הראשי הממוקם קוריטיבה, בירת המדינה. הקמפוס המרכזי היפה והמלא חיים משותף מדי יום ביומו על ידי קהילה של כ -40,000 איש, כולל סטודנטים, סגל, חוקרים וצוות ומרכז מוכר היטב לחינוך ולמחקר.

עם יותר מ -1.7 מיליון בני אדם, קוריטיבה היא העיר הגדולה ביותר בדרום ברזיל. לבירה יש את אחד המחירים הטובים ביותר לנפש הירוק לנפש בברזיל. כ 30 פארקים ויערות לייפות את העיר לשמש מקומות ליהנות פנאי וספורט. העיר גם יצרה מיחזור חלוצי מאמצים לניהול פסולת בר קיימא בברזיל. בנוסף, התחבורה הציבורית של העיר היא הפניה עולמית כמו האוטובוס המהיר שלה, אשר מסתובב בנתיבים בלעדיים, שימש השראה לערים כמו בוגוטה (קולומביה), מקסיקו סיטי (מקסיקו), ולוס אנג 'לס (ארצות הברית).

אתרי הקמפוסים הנוספים הם מרינגה, לונדרינה וטולדו. מרינגה היא העיר השלישית בגודלה במדינת פאראנה ואחד מ -50 הערים הטובות ביותר לחיות בברזיל, על פי ארגון האומות המאוחדות. לונדרינה היא העיר הרביעית המאוכלסת ביותר בדרום ברזיל, עם כמעט 600,000 תושבים. לונדרינה היא מרכז לפיתוח אזורי ולאומי והקמפוס מתמקד בפעילויות הקשורות לעסקי החקלאות. העיירה טולדו, הממוקמת במערב פאראנה, היא מפיקת דגנים מובילה במדינה. אוכלוסייתה מסכמת עד 130,000 תושבים.

גלובל PUCPR

הבינאום פותח את דלתות האוניברסיטה לעולם. PUCPR מאמין כי יש צורך ללכת מעבר לגבולות כדי להבטיח כי הידע הגלובלי, מחקר, ופיתוח האדם נגישים לכל.

  • שותפות עם 240 מוסדות להשכלה גבוהה ברחבי העולם.
  • 50 קורסים הנלמדים באנגלית בתוכניות שונות לתואר ראשון.
  • 500 סטודנטים לתואר ראשון נרשמו לתוכניות חילופי כל שנה (נכנסות ויוצאות).
  • נוכחות של סגל חוקרים בינלאומיים מכל רחבי העולם ב PUCPR.
  • הסכמי תואר כפול עם אוניברסיטאות ברחבי העולם בתחומי הכלכלה, ניהול עסקים, אדריכלות ותכנון ערים, עיצוב מוצרים, ספרות, עיתונאות, פרסום, שיווק ומכטרוניקה.

שותפים גלובליים

PUCPR יש הסכמי שיתוף פעולה אקדמי עם יותר מ -240 אוניברסיטאות שותפים מיותר מ -25 מדינות בכל היבשות, אשר מספק לסטודנטים וחברי סגל ממגוון של מוסדות יש ניסיון אקדמי ברזילאי.

למידע נוסף על פרויקטים בינלאומיים של PUCPR:

סמסטר אנגלית

PUCPR הוא אחד המוסדות להשכלה גבוהה הראשון בברזיל להציע קורסים אקדמיים שנערך לחלוטין באנגלית הן לקהילה האוניברסיטה הבינלאומית והמקומית.

תוכנית באדי

יוזמה שפותחה על ידי סטודנטים PUCPR, התוכנית שואפת לסייע לסטודנטים בינלאומיים ההתאמות התרבותיות והחברתיות שלהם PUCPR במהלך תוכנית החליפין שלהם.

האקדמיה האמריקנית

התוכנית החלוצית שבה מתחילים הסטודנטים לתואר ראשון בברזיל ועושים את שנתיים-שלוש האחרונות בארה"ב, עם אפשרות של תואר כפול. שותפות בין PUCPR ו קנט סטייט אוניברסיטת (אוהיו, ארה"ב) שמביא לברזיל את התוכנית החדשנית ביותר באמריקה הלטינית.

PIBIC הבינלאומי

הזדמנויות מחקר לסטודנטים לתואר ראשון ולתואר שני. תוכנית הלימודים לתואר ראשון מתוכננת להציג לסטודנטים את סביבת המחקר המדעי, בעוד מאסטר PIBIC מתמקדת בכירים מוכשרים המעוניינים רודף תואר שני ב PUCPR.

107113_2012-059APC_3638.JPG

תוכנית אסטרטגית לבינאום

בינאום ההשכלה הגבוהה אינו עוד אופציה, אלא צורך בכל אוניברסיטה המחויבת לאיכות ההוראה, המחקר וההרחבה. האתגרים המודרניים הגדולים של החברה, תוך השפעה מקומית, הם בקנה מידה עולמי - אנרגיה, קיימות, ערים, בריאות, זכויות אדם, בין היתר - ולכן הפתרונות שלהם תלויים בהיווצרותם של מנהיגים בעלי חזון ונוכחות גלובליים.

PUCPR החליט לקחת על עצמו משימה זו כאשר הוא בחר בינאום כמו עדיפות מוסדית. בתרחיש זה, המרקחת, באמצעות Pro-Rectory למחקר, תוכניות לתואר שני וחדשנות, ואת משרד הבינאום יצרה הצעה לבינאום של האוניברסיטה לתקופה של 2016-2022. התוכנית מאורגנת בשני צירים, הנקראת InPUC - בינאום בקמפוס - ו- OutPUC - פעילויות הבינאום החיצוניות - כל אחת עם שלושה קווים מנחים ומשלימה על-ידי תכנית של פעילויות, חלקן כבר קיימות ומתוכננות לעתיד.

ההצעה נועדה לכלול את הקהילה האקדמית כולה במאמץ להפוך PUCPR אוניברסיטת ללא גבולות באמת.

מיקומים

קוריטיבה

כתובת
R. Imaculada Conceição, 1155 - Prado Velho, Curitiba - PR, 80215-901
Brazil

קוריטיבה, מדינת פאראנה, ברזיל

לונדרינה

כתובת
Av. Jockey Club, 485 - Hipica, Londrina - PR, 86072-360
Brazil

לונדרינה, מדינת פאראנה, ברזיל

Maringá

כתובת
Av. Duque de Caxias, 1020 - Zona 7, Maringá - PR, 87020-025
Brazil

Maringá, מדינת פאראנה, ברזיל

טולדו

כתובת
Avenida União, 500 - Jardim Coopagro, Toledo - PR, 85902-532
Brazil

טולדו, מדינת פאראנה, ברזיל

קנט

כתובת
Kent State University
P.O. Box 5190, 850 University Esplanade, Kent, Ohio 44242

קנט, אוהיו, ארצות הברית