קרא את התיאור הרשמי

UNIFENAS

את אות חוזה האוניברסיטה לעשות רוסאריו Vellano - UNIFENAS, ותהר הוקם ע"י פרופ 'אדסון אנטוניו Velano, החל ההיסטוריה שלה בחודש מאי 22, 1972, כאשר המנות הראשונות הורשו. המכללה הבינלאומית של אזור אלפנס בשנת 1988, התקשר עכשיו אוניברסיטת אלפנס - UNIFENAS מוכר על ידי צו 605/88 של 13/12/1988 משרד החינוך - MEC, שפורסם ברשומות הפדרלי 15/12 / 1988 (דף 24,456).

בשנת 1993, החל הבנק להרחיב על ביצוע קמפוסים אחרים. כיום, UNIFENAS שוהה אלפנס, בלו הוריזונטה, קמפו בלו, דיבינופוליס ו ורגינה. הוא מציע לתואר ראשון, קורסים לתואר שני לאטו ו סנסו (אמן מוכר על ידי שכמיות / MEC), תושבות התמחויות שונות השתלמות בשיטות בכיתה ומרחק.

ישנם חמישה קמפוסים עם ומעוצבת ומצוידים במתקנים בטכנולוגיה מתקדמת, ברית למשאבי אנוש, לשים UNIFENAS בצורה בולטת בתרחיש החינוך הברזילאי.

בשנת אלפנס, בית החולים האוניברסיטאי של Alzira Velano UNIFENAS, נפתח בשנת 1992, הוא מרכז החיים, לעבוד בטיפול, הוראה ומחקר. מוסמך הוראה החולים על ידי משרד הבריאות ומשרד החינוך, מבצע על 30 בממוצע 000 נהלים לחודש, המשרתים חולים אלפנס וערים אחרות באזור, אוכלוסייה מוערכת של כמיליון תושבים.

זהו ייחוס בסיסי לאזורים בסיכון הריון, טראומה, נוירוכירורגיה, טיפול נמרץ ילוד, המודיאליזה, דיבור. אתה צריך בנק Ocular רקמות ומבצע ללכוד ניתוח השתלת קרנית Alzira Velano הינו קומפלקס החולים אשר כוללת של מרפאות, מכונים ומרפאות.

המרכז להוראה וקהילת הבריאות - CEASC - הפקולטה לרפואה UNIFENAS בבלו הוריזונטה, עומד בפני הטיפול הקליני של מטופלים ברמה של רפואה שניונית - התמחויות médicas- אשר מתרחב מגוון בסביבות הוראה ולמידה של אקדמי בין הסוכנויות שלה כדי לתמוך בהוראה, מחקר הארכה, סטנד-עדיין מרפאות שיניים; מרפאות פיזיותרפיה; פסיכולוגיה קלינית; ריפוי בדיבור קליני; פרו-סמייל מרכז (לטיפול בחולים עם מומי craniofacial ושפת ופציעות שסועות, כמו גם שתלים בעיניים, באף אוזן); Eye Institute; מרכזי סיוע משפטי השיפוטית; חברות ג'וניור; חולים הווטרינרי ניסויי חוות.

כל זה, עם הסגל מוסמך גם דרך בוגר במובן הצר (שני ושלישי) ומתודולוגיות הוראה הבדיל לתרום ביעילות לבניין של אנשי מקצוע ידע שסיים UNIFENAS.

האמונה כי כל הידע צריך להביא תועלת לחברה, המוסד הפך מחולל חשוב של משרות עבור במדינת מינאס ז'ראיס.

לפיכך, UNIFENAS, בכל שנתי קיומה, נוסד על עניין הקהילה של פעולות ופרויקטים, והצגה נכונה בין ההוראה, מחקר ארכה, אחרי מסלולו, מחויב השליחות החברתית שלה, קידום מדע, טכנולוגיה, בריאות, הומניזם, יכולת ומחויבות.

UNIFENAS. ידע לכל החיים!

התוכניות מועברות ב:
  • Portuguese (Brazil)

מוסד לימודים זה גם מציע:

Bachelor

Universidade José do Rosário Vellano (UNIFENAS)

מטרת הקורס היא להכשיר אנשי מקצוע מוכשר ויצירתי, מסוגל להגיב לצרכי השוק, מובילים ארגונים בכל סדר גודל, כדי להצליח מיזמים משלהם או לנהוג באחריות ואתיקה במגזר השלישי או במינ ... [+]

במהלך

קורס מנהלים של UNIFENAS, קמפוס אלפנס, מזוהה עם תכנית הסמכת איכות FGV. טיטרציה של מורים וניסיון מקצועי, הפרויקט הפדגוגי של הקורס ואת התשתית של הקורס מנותחת בקפידה על ידי צוות FGV. הישג זה של קורס מנהלים של UNIFENAS, קמפוס אלפנס, מאותת המצוינות והאיכות שלה! במוסדות מוכרים השיגו תוצאות מצוינות במבחני שמיישם MEC (משרד החינוך) עבור תלמידי המוסדות להשכלה גבוהה על מנת למדוד את איכותו של התהליך החינוכי. בשנת 2012, 88% מכלל מוסדות מוכרים קבלו ציונים מלאים, ואת 12% שלא לקחת מקסימום ציון לקחו את הציונים הגבוהים ביותר במדינות שלהם. כדי להשיג את התוצאות הללו, התלמיד הוא מוכן להבין את הסוגיות מדעיות, טכניות, חברתיות וכלכליות של הטיפול בו, בכפוף המדורג של תהליך קבלת ההחלטות ולפתח וניהול איכותי ונכון, חושף את ההתבוללות מידע חדש והצגת גמישות ויכולת הסתגלות רוחניות contextualized בהתמודדות עם מצבים שונים, בהווה או המתעוררים במגזרים השונים של המגרש של המנהל. כמו כן מוכן להכיר במדינת בעיות ולהציע פתרונות חלופיים, לפתח וליישם פרויקטים יצירתיים וחדשניים שעלולות לגרום להתפתחות של הארגון והחברה עצם, כפי שממליצה עליה הנחיות תכנית הלימודים הלאומיות קורסים בניהול.... [-]

ברזיל Alfenas
מארס 2020
Portuguese (Brazil)
תכנית חלקית
8 - 8 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית