קרא את התיאור הרשמי

CEUBAN - מרכז Unified Bandeirante החלה את פעילותה ב -20 ביוני 1968, תחת השם שלה לשעבר של החברה האזרחית של סנטוס לחינוך גופני.

• בחודש אפריל 1969, הוא נוצר סגל הראשון שלה - הפקולטה לחינוך גופני, אשר עבד על הנחות היסוד של מועדון הכדורגל ברזיל. נכון לעכשיו, הפקולטה לחינוך הגופנית - FEFIS מותקנת בקמפוס השני (Av. חסרונות. Nebias, 536); • משנת 1972 החלה החברה לפעול המכללה למדעי החינוך האדם "פרופ ' לארטס de Carvalho "קורסים מציעים בפדגוגיה ומדעי החברה. באותה שנה, הוא התחיל את הספר למדעי עסקים ומנהל של סנטוס, עם קורסים במנהל עסקים ומנהל עסקים עם דגש סחר בינלאומי, הקורס הראשון מסוגו בארץ; • בשנת 1976, המוסד יצרו את בית הספר לרפואת השיניים של סנטוס, מציע קורס לרפואת שיניים ומומחיות בתחומים התותב, לטיפולי שורש, אורתודונטיה ורפואת שיני ילדים. הפקולטה לרפואת שיניים, היום, מציעה קורסים מיוחדים ב -12 אזורים, ולהסתמך על סוגים שונים של מרפאות לטיפול שיניים לקהילה ולהגיע לממוצע של 500 נהלים ליום; • בשנתי ה -80, את UNIMES החל ללמוד כלכלה (86), בתוך המבנה הניהולי והאקדמי של הפקולטה למדעי ניהולית ומסחרית. גם בשנת 1986, שינויים במבנה הארגוני, הקמת המיזוג של בית הספר למנהל עסקים ומנהלתיים למדעים של סנטוס עם הפקולטה לכלכלה. קואליציה זו מופיעה ספר החשבונאות; • בשנת 1992 החל להציע כמובן חלוצית נוספת באזור, השיווק כמובן. בשנת 1996, הקים את קורס במנהל עסקים עם דגש בתחבורה ולוגיסטיקה. השנה גם התחיל את הספר למדעי ההנדסה וטכנולוגי, המציע קורסי הנדסת מזון, הנדסת מחשבים, מדעי המחשב והנדסת הפקה (כימיה); • כמו כן בשנת 1996, התחיל את הפקולטה לרפואה וטרינרית, כמו גם את בית החולים האוניברסיטאי הראשון לרפואה וטרינרית (HOVET), המפעילה כיום בחצרי קמפוס IV מורו דה נובה סינטרה; • בשנת 1997, נחנך בית הספר למשפטים שלה. באותה שנה (97), המוסד החל את פעילותם של הפקולטה למדעי הבריאות בבית ספר לרפואה. לרפואה הפכה ליבה גנרטור של ידע, המבקשת לשלב הוראה, מחקר וחינוך רפואי מתמשך באזור. איחוד פעילותה בתחום הבריאות, בשנת 2001, הוא נוצר במהלך הסיעוד כי הוצע משנת 2002.

במהלך לתארים מתקדמים, בנוסף לקורסים מיוחדים אשר ממוקדות במיוחד עבור מגזר הבריאות, הבנק גם החלו להציע קורסים בידע של קורסים חדשים שאוחדו. בנוסף, UNIMES בעל תואר שני (בוגר במובן הצר) בפילוסופיה של חוק מפוזר וזכויות קולקטיביות המוצעים על ידי בית הספר למשפטים.

התוכניות מועברות ב:
  • Portuguese (Brazil)

מוסד לימודים זה גם מציע:

Bachelor

Universidade Metropolitana de Santos (UNIMES)

ניהול הוא לתכנן, לארגן, ישיר ובקרה, קבלת החלטות לגבי משאבים זמינים הדרושים לניהול של ארגון, תוך לקיחה בחשבון את המידע מקצועי, צוותות, פיתוח כלכלי, פוליטי וחברתיים של האזו ... [+]

ניהול הוא לתכנן, לארגן, ישיר ובקרה, קבלת החלטות לגבי משאבים זמינים הדרושים לניהול של ארגון, תוך לקיחה בחשבון את המידע מקצועי, צוותות, פיתוח כלכלי, פוליטי וחברתיים של האזור שלהם, המדינה והעולם.

כדי לתכנן, לארגן, ישיר ובקרה, המנהל חייב להיות מוכן:

הגדרת מטרות ויעדים; לנתח, להבין ולפתור בעיות ארגן ולהקצות משאבים, הן כספיות טכנולוגיים כבני אדם; מוביל, תקשורת, בימוי והנעת אנשים; לנהל משא ומתן; החלטות; בקרה, מדידה והערכה. ... [-]
ברזיל Santos Dumont
מארס 2020
Portuguese (Brazil)
תכנית מלאה
8 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית