קרא את התיאור הרשמי

אוניברסיטת Paraíba עמק - Univap מוכרת על ידי MEC בשנת 1992, היא קהילה ללא כוונת רווח, הוראה, מחקר והארכה. ההיסטוריה של Univap החלה משינה 1954 עם הקמתה של הפקולטה למשפטי Paraíba עמק.

אז פקולטות אחרות שהתעוררו בשל הצרכים של האזור, בעיקר בסאו חוזה דוס קמפוס, שגדל במהירות עם הגעתם של תעשיות רבות. היום, יש לו את האוניברסיטה יותר מ -40 תוכניות לתואר שני בתחומי דעת שונים, המנוהלים על ידי בתי הספר למשפטים, מדעי בריאות, ההנדסה, האדריכלות ותכנון עירוני, החינוך והאמנות ומדעי חברה והתקשורת. כאוניברסיטה מציע גם לימודי המשך ובוגר במובן סנסו, שש תוכניות של מאסטר ושלושה תארי דוקטור.

Univap יש בקמפוס Urbanova, התשתית הגדולה ביותר של האוניברסיטה: המכון למחקר ופיתוח (IR & D), המספק 44 מעבדות, מצויד ברמת דיוק גבוה ומכשירים חדשניים; מרכז טבע המחקר, אשר צובר Serpentarium, צמחי פרפר גן והמשתלה מרפאים והמצפה לאסטרונומיה והפיזיקה החלל. כרגע יש שלושה קמפוסים, 2 בסאו חוזה דוס קמפוס (Urbanova וCastejón) ו -1 בקמפוס דו ג'ורדאו (Platanus).

התוכניות מועברות ב:
  • Portuguese (Brazil)

מוסד לימודים זה גם מציע:

BSc

Universidade do Vale do Paraíba (UNIVAP)

הרווק של מהנדס כימית בוגר UNIVAP הוא generalist מקצועית, כי דואגת הוספת ידע כדי לאפשר לך לעבוד בכל מגזרי התעשייה, כמו גם לנהל ולחקור את תהליכי השינוי השונים המעורבים בשוק ... [+]

הרווק של מהנדס כימית בוגר UNIVAP הוא generalist מקצועית, כי דואגת הוספת ידע כדי לאפשר לך לעבוד בכל מגזרי התעשייה, כמו גם לנהל ולחקור את תהליכי השינוי השונים המעורבים בשוק הנוכחי עבודה.

הסמכה: מהנדס כימיה

שעות: 3840 שעות (מינימום 5 שנים)

פרופיל של בוגרים

הקורס מבקש לספק את יציאת פרופיל מקצועי המאפשר להם לקלוט, לפתח טכנולוגיות חדשות ולפעול באופן ביקורתי ויצירתי בזיהוי ופתרון בעיות, בהתחשב בהיבטים הפוליטיים שלה כלכלי, חברתי, סביבתי ותרבותי, עם דרישות חזון מוסריות של החברה. הוא גם מבקש לפתח יציב של פיתוח מקצועי מתמשך.... [-]

ברזיל São José dos Campos
מארס 2020
Portuguese (Brazil)
תכנית מלאה
5 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית