Universidade do Vale do Sapucaí (UNIVÁS)

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

מילים מאת דין - בארוס CARLOS Laraia

תשוקה, בתחילה, תודה ושבח אלוהים, ברחמיו, נתן לי חסד החיים וכוח, השלימה שבעים, בהנחה להיות כאן עם חבריי, המשימה לנו הוענקו. כי המשימה הזאת, אשר כעת מתחילה, אלוהים הוא תמיד קיים וכי רוח הקודש שלו להאיר את העיניים ולתת לנו את החוכמה וענווה לשרת היטב לאחריות, צנע, מסירות להט האוניברסיטה שלנו של Sapucai עמק.

בהזדמנות זו, אני לחלוק לו כבוד אחרון שלי לכל מי שקדמו לי בניהול המוסד הזה ומי נתן תרומה רבת ערך שלהם בנייתו מההתחלה, כאשר קבוצה של חולמים שחזה ו שהתגשם יצירת המנות הראשונות שהולידה אוניברסיטת שלנו .

במהלך השנים, כל אחד שבילה נתן תרומתו מכרעת, ו, צעד אחר צעד, עם התמדה, אידיאליזם והקרבה עצמי, היו גיבורים של ההיסטוריה שלנו.

הכבוד מקדש את העבר יותר מאשר חובה, אבל הכרח, כי רק כך נוכל לחיות זה מקורקע חוויות ואת ההישגים שהושגו, מתוכם אנחנו יורשים. המורשת הגדולה ביותר הורישה לנו היא מחויבת לקהילה בה אנו פועלים להציע חינוך איכותי לכל שבאים לכאן שוחרי הידע לבנות את עתידם. מחויבות זו לא נתפשר, זה להפוך את דגל תכלית קיומם של עבודתנו.

מילה של תודה לפרופסור Benedito אפונסו פינטו ביוני בעקבות הזמנה להיות ביחד במשימה זו. הניסיון המוכר שלו כמורה ומנהל אקדמי יהיה שימושי מאוד, ואני בטוח לחלוטין שהוא יהיה לידי בהחלטות שאנחנו צריכים לקחת, עם עצה חכמה, משקליו ואהבתו מוטלת בספק עבור האוניברסיטה הזאת.

המניפסט גם להודות המורה אנדריאה Domingues אנטוניו הומר מורים טולדו רוק וויליאם ניוטון קארוצה, שבירך מיד יותר הזמנה, לקריאתי לפצות את הקו הקדמי של הממשל שלנו, כובש את הפונקציות של פרו רקטורים. נחלוק את הרגע שמח וקשיים. יתכן כי אנו נתקלים עם מצוקות, רוחות קשות וגלים משתוללים. אנו עשויים לשמוע את השירים של בתולת ים עם כוונות לגרום לנו לשקוע. אבל אל תתנו לנו לירות המכשולים, אם בכלל, הוא להיות בעל פנים והתגברה. הקהילה האקדמית והחברה מצפה לנו עבודה קשה, מחויבות, יושרה, זהירות ומסירות וזה המעט שאנו יכולים להציע בתמורה את האמון בנו מופקד.

נבחרנו תחת חסותו של "אינטגרציה". בכוונתנו לעשות את העבודה המשולבת שלנו בהרמוניה עם הקרן להשכלה הגבוהה של Sapucai עמק המחזיק באמצעות נשיאו ומבצעת לוח, הוכיח מאמץ האדיר כדי להפוך מצב כלכלי לא נוח בלי לתת בחזרה את עיניו מעשיהם אל הצרכים הדחופים ביותר של האוניברסיטה שלנו. אנחנו רוצים להציע שילוב אמיתי בין הימ"ר היחידה פטימה, כמו גם בין הקורסים השונים שמרכיבים במוסדנו כך שהוא חדל להיות מקוטע לתאים מבודדים, אבל במגזרים שונים צריכים דיאלוג ולהשלים תחושה אמיתית של האוניברסיטה. כי יסודותיה של האוניברסיטה, הוראה, מחקר הארכה הם שזורים מתקיימים במרדף של מטרות להיות מושגת. אבל מה נתיבים לעקוב כדי שילוב זה בעצם מתרחש? אני מעדיף את התשובה ניתנת על ידי המשורר הספרדי אנטוניו מצ'אדו: "מהלך, לא דרכי חציר, se hace camino al andar" - ווקר, אין נתיב, נתיב שנעשה על ידי הליכה.

עובדי מורים, התודה הכנה ביותר על הצבעת אמון בנו שהופקד. אתה, חנוכת כל ההתלהבות של כל להמשיך בכיכובו בהיסטוריה שלנו, תלויה בהצלחת המשימה שלנו. אנחנו נמצאים יחד באותה סירה רק ניקח אתכם לנמל מבטח אם אנחנו מודעים לאחריות של כל אחד כדי לעשות את החלק שלהם, עם תעוזה, אהבת עבודה, אתיקה וכבוד הקהילה לספק את ילדיהם לטיפול שלנו.

יקירתי, התלמידים שלי! אתה הסיבה לכל זה. מטרת האוניברסיטה הזאת היא לספק להם השכלה שמגיבה רצונם למוביליות החברתי הכללה בשוק עבודה תחרותי יותר ויותר. זוכר את פאולו פריירה, אנחנו רוצים להציע להם חינוך טרנספורמטיבי, ההופך אותם להתמודד עם בעיות שלהם ביקורתי ותוך כדי הרהור. אתה לא צריך להיות תוכן להיות תהליך זה תומך בלבד, אבל משתתפים פעילים של האוניברסיטה שלנו, גאים ללבוש ולרמוס חולצותיהם בשם UNIVAS. ההתלהבות וההתרגשות של הצעירים הם מרכיבים מרכזיים לעזוב לא דוהה, המורים והמנהיגים, מסירות ואומץ להתמודד עם קשיים יומיומיים. הרשו לנו לחלוק חלומות האידיאלים שלהם, התעוררות האידיאלים והחלומות שלנו אולי ישנים. הבה להידבק הנוער מכם.

לאשתי היקרה וילדיי מארילךה קרלוס אלכסנדר, אנה קלאודיה, אנה קרלה מאוריציו, בנותי אנה לואיזה ו Lidiane, המחותנים שלי מרסלו ואת אברטון, תודתי עבור עידוד מתמיד ותמיכה ללא תנאי. כדי הנכדות שלי אנה Giulia, אנה קלרה איזבלה מריה, תודה לך על ביצוע בשבעות השנים שלי השמחים ביותר ורועשים. זוהי חמימות של בית, החיים עם המשפחה, אשר לחדש את האנרגיה בכל בוקר של יום חדש, אנחנו מוכנים לעבוד.

אני מושיט את כבודי ואת כבוד תודתי למשפחות ודיווחים ישירים שלי, את הרקטורים פרו, אשר אמור, על פני ארבע השנים הקרובות כדי לממש את המתנה של סובלנות כלפי היעדרויות שלנו.

בכל מקרה, אני רוצה להודות לכל אלה שכיבדו אותנו בנוכחותם ולהגיד להם לחכות שבסיסן עבודה וניהול, שקיפות, בעקרונות של אתיקה, הציות לחוקים ותקנות ולכבד את אצילותם של כל מי שמרכיבים את אוניברסיטת אהובתנו של עמק Sapucai.

אלוהים הוא תמיד איתנו וזה מאפשר לנו להיות זורעים של שלום והרמוניה בין כל.

תודה.

היסטוריה אוניברסיטת Sapucai עמק (UNIVAS) מתוחזק על ידי Vale קרן להשכלה גבוהה לעשות Sapucai (FUVS). היא נוסדה ב -3 בספטמבר 1965, ובמהלך קיומה כשיר יותר מ -10,000 אנשי מקצוע. הוא מספק חינוך ברמות לתואר הראשון ו שלאחר תואר, תמיד מכוון הרמוניה לייצור ידע ופיתוח מיומנויות של תלמידיהם עם הדרישות הנוכחיות של שוק עבודה. בסך הכל יש 16 קורסים לתואר ראשון, 33 בוגר קורסים לאטו סנסו (התמחות MBA), 03 הורים ו 01 PhD.

UNIVAS ממוקם בעיר פוסו אלגרה, בדרום Minas Gerais, על גדות שני כבישים ראשיים של המדינה, כביש Fernão דיאס (BR-381) וכביש ז'וסלינו קוביצ'ק (BR-459), אזור אסטרטגי של גישה שלושה מרכזים גדולים של המדינה הייצור והצריכה (סאו פאולו, בלו הוריזונטה וריו דה ז'ניירו). העיר הוא עדיין אחד מדדי האיכות הטובות ביותר של חיים בברזיל. זהו מרכז תעשייתי, מסחרי וחינוכיים והוא קרוב Resorts Hidrominerais, Circuito das Malhas ועמק אלקטרוניקה.

יתרון הגדול של החינוך המוצעים על ידי UNIVAS בשירותי בריאות הוא להיות חולים אוניברסיטאי. התובעים מחוזיים החולים Clinicas סמואל Libânio (HCSL) הוא התייחסות 54 עיריות בדרום Minas Gerais ומשמש אוכלוסייה מוערכת של למעלה מ -2 מיליון ו -600 אלף איש. www.hcsl.edu.br UNIVAS. הצטיינות בהוראה. אימון לחיים.

מיקומים

פוסו אלגרה

כתובת
Av. Cel. Alfredo Custódio de Paula, 320
CEP 37550-000 | Pouso Alegre | MG

פוסו אלגרה, מדינת מינאס גראיס, ברזיל

תכניות

מוסד לימודים זה גם מציע: