קרא את התיאור הרשמי

ברוכים הבאים BHMS, עסקים וניהול בית הספר הספר!

BHMS הוא אחד מבתי הספר המובילים לאירוח, הממוקם בלב לוצרן, עיר תוססת ויפה בשוויץ.

תפיסת שוויץ

ארבעת "עמודי" ב BHMS הם חינוך, התמחות, התפתחות אישית, וכן מיקום הקריירה הבינלאומית. כל עמוד ממלא תפקיד מפתח במשימה שלנו לספק את האירוח הגלובלי גדל שירות וניהול שירות עם עובדים איכותיים, אשר להוטים להפגין את הפוטנציאל הניהול שלהם.

חינוך אקדמי איכותי, כעמוד הראשון, מעניק לתלמידים ידע אקדמי ותיאורטי. ההתמחות, כעמוד השני, מאפשרת לסטודנטים ליישם את הידע הלכה למעשה בעבודה. ההתפתחות האישית והמקצועית, העמוד השלישי והחשוב ביותר, מספקת לתלמידים מיומנויות רכות וחברתיות ומשמעת המניעה תלמידים, מנחה אותם, מחזקת אותם, ובסופו של דבר מניעה אותם להצליח.

התוצאה המוצלחת של כל שלושת עמודי התווך מובילה לעמוד הרביעי, מיקום קריירה מוצלח. BHMS יש חברת השמה שלה "עבודת מאסטר" אשר מסייע לכל בוגרי כדי לקבל את עמדת הקריירה הבינלאומית הראשונה שלהם.

מה גורם לנו מיוחד

מסלול מהיר בריטיש תואר ראשון:

עסקים BHMS

תואר שני במנהל עסקים MBA תואר שני:

עסקים BHMS

מיומנויות הניתנות להעברה:

מיומנויות הניתנות להעברה הן מיומנויות ויכולות רלוונטיות ושימושיות בתחומים שונים של החיים: חברתית, מקצועית ובית ספר. עבודת צוות, מנהיגות, מוטיבציה אישית, ארגון, ניהול זמן, הקשבה, תקשורת כתובה ומילולית, כמו גם טכנולוגיית מידע, נמצאים בדנ"א של מערכת החינוך של BHMS.

מערכת ייחודית בת חמישה שבועות:

ב BHMS עסקים

בלב לוצרן סיטי:

עסקים BHMS

מובטחת התמחות

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

BA

B.H.M.S. Business & Hotel Management School

תוכנית הלימודים והניהול של בית הספר מספקת לסטודנטים הכשרה אקדמית ומערכת מיומנויות אטרקטיבית למעסיקים פוטנציאליים, את היכולות הנדרשות להיכנס לעולם המקצועי ול"כלי עבודה "שנ ... [+]

BHMS, עסקיםתוכנית הלימודים והניהול של בית הספר מספקת לסטודנטים הכשרה אקדמית ומערכת מיומנויות אטרקטיבית למעסיקים פוטנציאליים, את היכולות הנדרשות להיכנס לעולם המקצועי ול"כלי עבודה "שניתן ליישם על מגוון של קריירות בתעשיית האירוח וסקטור השירותים. הקורס משתמש במגוון של שיטות הוראה כדי להקל על למידה כגון פרויקטים זוג וקבוצתיים, מחקר בודדים ודוחות, כמו גם נסיעות ללמוד מתקני התעשייה.

ידע הליבה מכוסה על ידי הרצאות ומדריכים, נתמך על ידי קריאה מודרכת וחומרים נוספים בקמפוס וירטואלי האוניברסיטה.... [-]

שווייץ Lucerne
הרשמה פתוחה
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
B.H.M.S. Business & Hotel Management School

תואר ראשון בתכנית לניהול עסקים גלובלי מספק לסטודנטים הכשרה אקדמית ומערכת מיומנויות אטרקטיבית למעסיקים פוטנציאליים, במגוון רחב של מגזרים עסקיים גלובליים בתחומים כגון מכירו ... [+]

BHMS, עסקיםתואר ראשון בתכנית לניהול עסקים גלובלי מספק לסטודנטים הכשרה אקדמית ומערכת מיומנויות אטרקטיבית למעסיקים פוטנציאליים, במגוון רחב של מגזרים עסקיים גלובליים בתחומים כגון מכירות ושיווק בינלאומי; מימון ובקרה; בנקאות; משאבי אנוש. הבוגרים יכולים להפוך למנהלים מנוסים בתחומי ניהול התפעול, ניהול שרשרת האספקה והמנהלים בממשלה ובארגונים לא ממשלתיים. התוכנית משתמשת במגוון שיטות הוראה כדי להקל על הלמידה. ידע הליבה מכוסה על ידי הרצאות ומדריכים, נתמך על ידי קריאה מודרכת וחומרים נוספים על הקמפוס וירטואלי Blackboard. טיפול מיוחד נלקח להשתמש בשיטות ההוראה וההערכה היעילות ביותר עבור כל מודול.... [-]

שווייץ Lucerne
הרשמה פתוחה
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Bachelor

B.H.M.S. Business & Hotel Management School

עסקים BHMS ... [+]

סקירה כללית

התוכנית מציעה לסטודנטים הכשרה מקצועית מעשית והכשרה בתחום זה, כך שהם יכולים לקחת עמדות לתואר שני. זה גם מועיל אנשים מחפשים להשיג את הידע המקצועי הנדרש כאשר שוקלים פתיחת עסק קולינרי או קייטרינג שלהם.

BHMS מנהל את התוכנית עם RGU, אשר מעניקה את התואר הראשון לסטודנטים בהצלחה להשלים את השנה השלישית, ולהעביר את כל המודולים. BHMS הוא חבר של קבוצת Benndict שוויץ של בתי ספר, שנוסדה בשנת 1928, אשר המשימה היא לספק חינוך למבוגרים עבור אנשים עם רצון להצליח. בית הספר Bénédict הוא אחד מארגוני החינוך הפרטיים הגדולים ביותר בשווייץ ומלמד מדי שנה למעלה מ -15,000 תלמידים במשרה מלאה. אתם ועמיתיכם לומדים מפקולטה ייעודית, אשר בנוסף לאישורים האקדמיים שלהם, מביא יחד ידע וניסיון בתחום הקולינרי והעסקי. זה מבטיח כי מה שאתה לומד בכיתה הוא עכשווי יכול להיות מיושם במצבים אמיתיים בעולם קייטרינג יומי או שירות מזון בסביבה. אוניברסיטת רוברט גורדון, שנוסדה בשנת 1881 באברדין כמכללה, הפכה לאוניברסיטה המודרנית הדינאמית של ימינו בשנת 1992 ובעלת מוניטין בינלאומי למתן חינוך איכותי ליותר מ -13,000 סטודנטים לתואר ראשון לתואר דוקטור. רמה.... [-]

שווייץ Lucerne
הרשמה פתוחה
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

BHMS Campus Tour

Working Experience in St. Moritz - Switzerland

How is it to work at the welcome desk in Switzerland? Challenges and opportunities

Your Path to Success

BHMS Switzerland, Business & Hotel Management School - Official HD Video

Business and Hotel Management School - BHMS
כתובת
Gütschstrasse 2-6 CH-6003 Luzern Switzerland
CH-6003 Lucerne, Lucerne, שווייץ
Website
טלפון
+41 41 248 70 70