קרא את התיאור הרשמי

Department of European Studies “Jean Monnet” הוא מרכז דידקטי אירופאי הממוקם בלוקרנו שבשווייץ, שנוסד על מנת לאפשר למוסדות חינוך איטלקיים נוספים, למוסדות חינוך אירופיים וארופאיים לשתף פעולה זה עם זה על ידי מימוש קורסים לתואר שני, קורסי מאסטר והתמחות על בסיס דידקטי פעילות עם חזון אירופי רחב אינטראקציה בין תחומית חזקה עם נוף של יצירת פלטפורמה אירופית אמיתית לחינוך.

Department of European Studies “Jean Monnet” היא למעשה היישום הראשון של הצהרת Yerevan לשנת 2015, שבה שרים של 47 המדינות החברות באיזור האירופי להשכלה גבוהה ומחקר שנחקקו על ידי תהליך בולוניה בשנת 1999, כולל איטליה , שוויץ ובוסניה-הרצגובינה, התחייבו לעודד תהליכי התכנסות של מערכות ההשכלה הגבוהה שלהם, ליצירת תכניות לימוד משותפות המעניקות לסטודנטים ולבוגרים הזדמנות לעבור למרחב האירופי תוך הכרה בכישורים ובתקופות לימוד.

חוק מס '14 של 10 בפברואר 2015, שפורסם בכתב העת הרשמי של הרפובליקה האיטלקית - סדרה כללית - מס' 51 מיום 3 במרץ 2015, מאשר ומיישם את הסכם שיתוף הפעולה בתחום התרבות, החינוך והספורט בין בוסניה-הרצגובינה ואת איטליה, אשר קובע את ההכרה מעלות.

בנוסף לכלי זה, Department of European Studies “Jean Monnet” קידמה את הסכמי שיתוף הפעולה של האוניברסיטה הבינלאומית של Gorazde עם אוניברסיטת קמפניה "לואיג'י Vanvitelli" ועם אוניברסיטת ללימודים "אלדו מורו" בבארי, אשר תוכניות הוראה של קורסים בוגר ו מאסטר הם הומוגנית לאלה הבינו על ידי האוניברסיטה הבינלאומית של Gorazde , כדי להקל על נהלים של שקילות מיידית.

Department of European Studies “Jean Monnet” מגלמת אפוא מטרה אירופית שאפתנית, בתוך נתיב מכונן של ערך בלתי מעורער.

בסיס מודל:

 • יצירת פלטפורמה אירופית לחינוך;
 • מספר התלמידים המתוכננים;
 • מבחן כניסה כניסה;
 • נוכחות חובה;
 • צוות הוראה המורכב מפרופסורים ואנשי מקצוע יוקרתיים;
 • דידקטיקה ארגונית שבה יותר מורים בעלי כישורים שונים נעים בהוראת אותו נושא, בתיאום של יושב ראש;
 • הוראה באנגלית;
 • שירות מורה מוסמך במהלך הלימודים;
 • סמינרים ודיון בנושאים חשובים;
 • שירות אוריינטציה לתלמידי תיכון;
 • רשת של חילופי מידע בינלאומיים עם מוסדות חינוך אירופיים וחוץ-אירופיים.
התוכניות מועברות ב:
 • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Bachelor

Department of European Studies “Jean Monnet”

הקורס תואר שמטרתו להכשיר סטודנטים המקבלים תואר, מסוגל לפעול באופן רווחי בחברות מנהלות פעילות התיירות וכי הם מתאימים לניהול, התקשורת והקידום של חברות תיירות. ... [+]

הקורס תואר שמטרתו להכשיר סטודנטים המקבלים תואר, מסוגל לפעול באופן רווחי בחברות מנהלות פעילות התיירות וכי הם מתאימים לניהול, התקשורת והקידום של חברות תיירות.

משך: 3 שנים

זיכויי ECTS: 180

מושבים: 100

אגרות: 15,000 € בשנה האקדמית

Ist שנה

מחצית ראשונה

גיאוגרפיה (10) חוק הפרטי (10) חוק האיטלקי השוואתי ציבורי (10)

השנייה סמסטר

במינהל עסקים (8) סטטיסטיקה (10) שפת אנגלית ותרבות (8) 2nd שנה ... [-]
שווייץ Locarno
פברואר 2020
אִיטַלְקִית,אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Department of European Studies “Jean Monnet”

התכנית לתואר מספקת אימון מבצעי על הסוגיות בענייני הכלכלה בינלאומיות. באמצעות כלים אנליטיים בכלכלה, עסקים ומשפטים, תלמידים מופעלים כדי לנהל את המורכבות של יחסים בינלאומיים ... [+]

התכנית לתואר מספקת אימון מבצעי על הסוגיות בענייני הכלכלה בינלאומיות. באמצעות כלים אנליטיים בכלכלה, עסקים ומשפטים, תלמידים מופעלים כדי לנהל את המורכבות של יחסים בינלאומיים של החברות, כדי להעריך השקעות בשווקים זרים וכדי לארגן תהליכי ייצור בינלאומי.

משך: 3 שנים

זיכויי ECTS: 180

מושבים: 100

אגרות: 15,000 € בשנה האקדמית

קורסי חובה חשבונאות (6) בנקאות (6) תכנון וניתוח עסקי (6) מימון ... [-]
שווייץ Locarno
פברואר 2020
אִיטַלְקִית,אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית