Franklin University Switzerland

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

לאן תלמד היום?

פרנקלין אוניברסיטת שוויץ היא חינוך זה חוקר וחוצה גבולות. זהו בית ספר שבו לאומים ופרספקטיבות תרבותיות נפגשים ויוצרים חוויות ייחודיות. זוהי שיטת לימוד המשלבת לִנְסוֹעַ ו - - מחקר בין - תחומי לתוך הליבה של תוכנית הלימודים. אנו מתייחסים למתודולוגיה ולמשימות שלנו ציווי בינלאומי בחינוך.

אוניברסיטת פרנקלין שוויץ היא אוניברסיטה פרטית עצמאית הממוקמת בשוויץ. היא נוסדה כמו פרנקלין קולג 'בשנת 1969. היא מציעה גישה ייחודית וחדשנית לחינוך לאמנות ליברלית, המאופיינת בדגש על החשיפה הבין-לאומית והלמידה החווייתית בסביבה מגוונת מבחינה תרבותית. פרנקלין אוניברסיטת שוויץ נמצאת בעמדה ייחודית של להיות מוכר הן בארצות הברית והן בתוך המערכת השוויצרית באוניברסיטהב פרנקלין, סקרנות נדרשת. תלמדו קורס אקדמי בכל סמסטר, ותראו מקומות שלמדתם בעצמכם. תוכלו להשתתף בכיתה עם סגל בינלאומי סטודנטים מ -50 מדינות. תהיה לך הזדמנות לנסוע באופן עצמאי ולעשות התמחויות בעולם. אתה תעשה מחקר ותפתח נקודת מבט קריטית. אתה תסיים עם תואר זה מוכר בארצות הברית ובשווייץ. אתה תלמד את אמנות הסתגלות לכל מצב על לטוס. אתה תהיה נוסע בעולם. יהיה לך כל מה שאתה צריך כדי להצליח. בוא איתנו ליוון, מלאווי, צרפת, יפן, סקוטלנד, איסלנד, קוריאה, בוטסואנה, איטליה או הודו; ומעל הכל בא ללמוד בשוויץ, פרשת דרכים אמיתית של שפות ותרבויות בלב אירופה. נצל את ההזדמנות כדי לקבל חינוך כמו לא אחר.

מיקום מושלם

האלפים השוויצרים. אגמים קרחוניים. אקלים ים תיכוני. טעם איטלקי. אוכלוסייה בינלאומית. זו העיר שאנו קוראים לה: לוגאנו, שוויץ. מייסדי פרנקלין בחרה בלוגאנו כמקום המושלם לסוג בית הספר שחזו עבור כל הסיבות הללו ועוד. הדמות הקוסמופוליטית של לוגאנו היא מרכזית לחוויה של החיים בפרנקלין, והקמפוסים נמצאים במרחק של רק עשרים דקות הליכה ממרכז לוגאנו, שם מסילות הרכבות וחברות התעופה את כל אירופה.

בקר פרנקלין ולראות מדוע תלמידים רבים כל כך מרגישים בבית בקמפוס שלנו ובקהילה לוגאנו. אנו מקדמים בברכה את חבריך ובני משפחתך לחוות את משמעותם לחיות וללמוד בסביבתנו הבינלאומית.

חינוך ללא גבולות ללא גבולות

ללא גבולות: לא מוגבל בשום אופן; ללא גבולות

אנחנו יודעים שיש תמיד גבולות לאן אתה יכול ללכת ומה אתה יכול לעשות בזמן קבלת התואר שלך, אבל אנחנו מנסים לאתגר את הגבולות האלה ככל שהם יגיעו. באוניברסיטאות אחרות, גבולות יכולים לכלול תוכניות לימודים גמישות, מסורות חברתיות נוקשות, לוחות שנה אקדמיים המעודדים נסיעות ומיקרו-תרבות בקולג ', אשר מקיימים אינטראקציה מועטה עם הקהילה הסובבת. פרנקלין נוקט גישה אחרת. עם תוכניות תואר המציעים הזדמנויות רבות עבור חוויות בין תחומית, נסיעות אקדמיות ו - אינטראקציה ישירה עם קהילה שוויצרית רב לשונית, מעבר גבולות פיזיים וחברתיים יהפוך לטבע שני עבורך. תוכנית הלימודים של פרנקלין היא ממוקדת או אינטרדיסציפלינרית כמו שאתה רוצה שזה יהיה. אנחנו מציעים - תוכניות אקדמיות איכותיות שנלמד בידי מלומדים מוסמכים - אם לא, לא נהיה מוכר בשתי מדינות - אבל אנחנו הולכים מעבר לנתיב ישיר יותר להציע למגמות רבות עם דגשים מרובים, כגון ניהול בינלאומי עם דגש על שיווק, או תקשורת חזותית עם דגש על לימודי אופנה. אנו מציעים את ההזדמנות לשלב מגמות, כגון כלכלה עם לימודי איטלקית או פסיכולוגיה עם תקשורת ומדיה הלימודים, ורבים מהסטודנטים שלנו פעמיים הגדולות או לקחת מרובים קטינים.

בנוסף, פרנקלין הוא קטן. רבים מהזדמנויות לחוות תפקידי מנהיגות, כגון ממשלת סטודנטים, חונכות אקדמית, מועדוני סטודנטים או סיוע תושב, הם יעדים בר השגה עבור תלמידים שרוצים להמשיך בהם. כפי שמישהו פרנקלין יגיד לך, פרנקלין הוא מה שאתה עושה את זה.

Exploratory: נעשה או נוצר כדי למצוא משהו או כדי ללמוד עוד על משהו

פרנקלין נוסדה על ידי אנשים שהאמינו כי אינטראקציה עם תרבויות אחרות ישירות באמצעות נסיעות היא חוויית למידה חיונית, וזו היתה הדרך היחידה ליצור הבנה בין בני עמים שונים. נסיעות אקדמיות תמיד היה חלק בסיסי בתוכנית הלימודים של פרנקלין. כמה אוניברסיטאות יכולות לתכנן את הקורסים שלהם על מפת העולם?

חינוך: הידע, המיומנות וההבנה שאתה מרוויח מהשתתפות בבית ספר, מכללה או אוניברסיטה

הערך של החינוך פרנקלין הוא יותר מסתם צבירת מידע כדי להיות מיושם בתחום הקריירה שלך. חוויית פרנקלין תפתח את דעתך לעולם, ואתה תרוויח הבנה אנושית אמיתית שתיתן לך את הכלים הדרושים לך כדי להפוך למנהיג. מנהיגות היא על הבנת אנשים, רצונותיהם והבדלים ביניהם, ותוכנית הלימודים הבין-תחומית הבין-תחומית הבין-תחומית של פרנקלין, המיקום ואוכלוסיית הסטודנטים / הסגל הבינלאומי יוצרים סביבה מושלמת לפיתוח הבנה זו.

הבוגרים שלנו הם ראשי צוותים ויזמים המוסיפים ערך לחברות רב לאומיות, מיזמים חדשים, ארגונים ממשלתיים ומלכתיים במדינות רבות ברחבי העולם. הם לא עוצרים בגבולות והם מחדשים כדי ליצור נתיבים חדשים. זוהי חוויית פרנקלין שנותנת להם את הכלים להצליח.

זהו חינוך ללא גבולות ללא הגבלה.

מיקומים

סורנגו

כתובת
Via Ponte Tresa 29 Lugano
6924 סורנגו, טיצ'ינו, שווייץ
טלפון
+41 919863613

לוגאנו

כתובת
לוגאנו, טיצ'ינו, שווייץ