UBIS University of Business and International Studies

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

אוניברסיטת עסקים ולימודים בינלאומיים (UBIS) מעודדת עבודת צוות ועוזרת לסטודנטים להיות מנהיגים ולהתחיל עסק משלהם.

UBIS הוא מוסד צעיר שמטרתו להעביר תכניות איכותיות בתחומי יחסים בינלאומיים ועסקים . ה- DNA של UBIS מורכב משלושה גורמים עיקריים: התנסות בעולם האמיתי, תשומת לב אינדיבידואלית ונקודת מבט בינלאומית .

הפרופסורים של UBIS הם אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב . הם מביאים לכיתה בעיות בעולם האמיתי ומנתחים אותם בעין הביקורתית של החוויה. הם מספקים למשתתפים מסגרת אסטרטגית במסגרתה ניתן למקם את הסוגיות העומדות בפני חייך המקצועיים.

UBIS עוקבת מקרוב אחר הצרכים המתפתחים של השוק ומתאימה כל העת את תכני הקורס ואת המתודולוגיות שלה כדי להבטיח שבוגרינו יצוידו בידע הדרוש ובכישורים הניתנים להעברה בכדי להצליח בעולם העבודה המתפתח במהירות.

ב- UBIS לא תהיה רק פרצוף בקהל. אנו שמים לב לצרכים של כל תלמיד ומטרתנו לספק חווית למידה בהתאמה אישית ומותאמת לכל אחד מהם. מידות הכיתה הקטנות שלנו עוזרות לכם לנצל דיונים מעמיקים יותר ולקבל משוב פרטני מהפרופסורים שלכם. זה נועד לעזור לתלמידים שלנו לפתח את הכישורים והביטחון להצליח בקריירה שהם רוצים לעקוב אחריהם.

לבסוף, אנו קהילה בינלאומית באמת: הפקולטה, הצוות והסטודנטים של UBIS מגיעים ממעל 40 לאומים שונים ומכל פינות העולם. ל- UBIS יש גם רשת חזקה של שותפים בינלאומיים ורשת בוגרים באמת. נכון לעכשיו, משפחת UBIS מתפרשת על פני 4 יבשות.

מדוע ללמוד ב- UBIS

 1. תוכניות אקדמיות בהתאמה אישית גבוהה ואיכותית ותואר סגל התומך מאוד בפרויקטים סטודנטים מוכווני עסקים. גודל כיתה קטן הוא המפתח.
 2. התמקד בפרספקטיבה הקריירה של התלמיד: תוכניות המתאימות לעתיד העבודה; סגל עם ניסיון מקצועי, גישת כישורים טכניים וחברתיים משולבים.
 3. גוף סטודנטים מגוון מאוד בקמפוס וטבילה בקהילה הבינלאומית בז'נבה. סמסטר בחו"ל (מוסדות שותפים) ו / או אפשרויות סטאז '(ארה"ב).

IMG-2656UBIS University of Business and International Studies","author_url":"","source":"©UBIS University of Business and International Studies"}" />

מידע מפורט

הִיסטוֹרִיָה

אוניברסיטת עסקים ולימודים בינלאומיים (UBIS) הוקמה בשנת 2006 במטרה ליצור מוסד בסטנדרטים אקדמיים גבוהים וסביבה תומכת לסטודנטים המעוניינים בקריירה עסקית. UBIS מוסמך על ידי IACBE, EduQua ו- ISO29990. ל- UBIS רשת של שותפים אקדמיים בינלאומיים ורשת בוגרים בינלאומית. הפקולטה, הצוות והסטודנטים מגיעים ממעל 40 מדינות.

חינוך

ב- UBIS אנו בונים יכולות סטודנטים לניווט בשטחים שהם אינם מכירים, להסתגל לנסיבות המשתנות, לפעול במצבים רב-תרבותיים וליישם פרויקטים שישפיעו לטובה על העולם. אנו בודקים ומשנים כל העת את התוכניות ושיטות ההוראה שלנו כדי להתאים את עצמם לצרכים עסקיים וחברתיים עכשוויים.

התוכניות שלנו לתארים מתקדמים שמים דגש חזק על צמיחה פרטנית ועל פיתוח הידע, המיומנויות וההרגלים הדרושים בכדי להצליח בעתיד העבודה.

סטודנטים לתארים מתקדמים מכוונים לניתוח ולמחקר החלים על סוגיות עסקיות עכשוויות.

בשנת 2018 UBIS הרחיבה את הצעותיה האקדמיות כך שתכלול גם רופא למנהל עסקים.

מחקר

מעודדים ומפותחים מחקר סטודנטים באמצעות פרויקט אבן הקברן ברמת התואר ותיזה ברמה המאסטר והדוקטורט. התיזות לתואר שני ודוקטורט צפויים להפגין מחקרים מקוריים ותרומה לידע חדש. המומחיות המקצועית של הפקולטה מכריעה בכיוון של התמצאות של תזות אלו לנושאים עסקיים בעולם האמיתי. מקוריות המחקר מנוטרת באמצעות חונכות צמודה של התיזות בשלבים שנקבעו מראש של הגשת כתיבת סטודנטים. הפקולטה צפויה להפגין פעילות מחקרית באמצעות תרומות לכתבי עת שנבדקו על ידי עמיתים והשתתפות בהליכים שפורסמו בכנסים.

קריירה לקוחות פוטנציאליים

סיכויי הקריירה של הסטודנטים משופרים על ידי תכניות אקדמיות איכותיות המתיישרות כל העת לעתיד העבודה, על ידי סגל עם ניסיון מקצועי נרחב, על ידי דגש על כישורים חברתיים (תקשורת, שיתוף פעולה, רגישות תרבותית) ועל ידי המרחב שניתן לסטודנטים לפתח פרויקטים עסקיים משלהם. הבולטות הניתנת למחקר (פרויקטים של אבן מצפון ותזה) המכוונת לנושאים עסקיים בעולם האמיתי היא גורם מרכזי בהכנת התלמידים שלנו להצלחה. לסטודנטים יש מספר הזדמנויות שניתנות על ידי סביבת ז'נבה (למשל השתתפות בכנסים חשובים, סטאז 'בעסקים, מוסדות בינלאומיים וארגונים לא ממשלתיים) ועל ידי שותפויות אקדמיות בינלאומיות שלנו.

DSC3084UBIS University of Business and International Studies","author_url":"","source":"©UBIS University of Business and International Studies"}" />

שירותים

משרדי סטודנטים

מרכז קריירה מייעץ לכל סטודנט לאן לצאת לסטאז '. כל הסטודנטים בשוויץ רשאים לעבוד 20 שעות בשבוע - תפקיד של 50% החל מהסמסטר השני ללימודים.

 • פלטפורמת למידה של סטודנטים - מסייעת בשליטה על ציונים וחומרי לימוד
 • תכנית מקוונת לחינוך למידה מרחוק
 • שירותי סטודנטים לסיוע בוויזה, רשמיות בכרטיס מגורים, שירותי בריאות, ולינה
 • ימי אוריינטציה לסטודנטים חדשים: היכרות עם פרופסורים, סיורי מדריך עיר, שילוב עם סטודנטים קיימים
 • אגודת הסטודנטים - מארגנת אירועים מהנים לסטודנטים בג'נבה ומחוצה לה

דִיוּר

צוות שירותי הסטודנטים של UBIS מסייע לסטודנטים להזמין חדר משותף או יחיד במעונות הסטודנטים בז'נבה (ממוקם בנפרד עבור סטודנטים ונקבות). על פי בקשת סטודנטים, אנו יכולים לספק מספר סוכנויות לשירותי מעבר דירה או לחיפוש חדר בדירה פרטית. מחירי הדיור בז'נבה נעים בין 700 ל 1000 CHF לאדם בחודש. בז'נבה תחבורה ציבורית מצוינת ורכיבה על אופניים בטוחה. אנו מנסים למצוא מתקני מגורים במרחק הליכה לקמפוס.

ספריה

UBIS מציע גישה למסד הנתונים של EBSCO Business Source Premier, אחד ממאגרי המידע העסקיים המוצלחים והמוצלחים ביותר. ל- UBIS יש גם ספרייה פיזית קטנה בקמפוס וכל התלמידים יכולים לקבל כרטיס שנתי לספריית האו"ם ולהשתמש בה ללא עלות.

בריאות

מתקני הבריאות הם מחוץ לקמפוס. כל הסטודנטים ב- UBIS מגישים בקשה לביטוח בריאות שוויצרי המוקדש לסטודנטים בשיעורים מיוחדים בין 65 ל- 100 CHF לחודש, תלוי בסוג הזיכיון.

IMAG0934UBIS University of Business and International Studies","author_url":"","source":"©UBIS University of Business and International Studies"}" />

קַמפּוּס

קמפוס ז'נבה של UBIS ממוקם במקום אחד, במרכז העיר וקרוב מאוד לאו"ם בג'נבה, מטה בנקים, תאגידים וארגונים בינלאומיים כמו WTO והקרן העולמית. הקמפוס נמצא 3 דקות הליכה מאגם למן ושתי דקות הליכה מהגנים הבוטניים של ז'נבה.

הכיתות מאובזרות, עם אור טבעי ומלאכותי, והן גדולות ונוחות. יש חיבור לאינטרנט חזק, טרקלין סטודנטים, ספרייה קטנה וגישה למטבח. בתי קפה קטנים, קיוסקים, סופרמרקטים ומסעדות קרובים מאוד לקמפוס.

מתקני ספורט

מתקני ספורט בז'נבה זמינים במחירים מוזלים מיוחדים לסטודנטים:

 • מנוי חודשי לבריכת שחייה - 10 CHF
 • אצטדיון לכדורגל - ללא עלות
 • מנוי כושר חודשי - 49 עד 65 CHF
 • אופניים, סירות אגם, אופני מים - להשכרה

אגודות סטודנטים

אין צורך במועדוני תרבות בקמפוס מכיוון שג'נבה מציעה כל כך הרבה - למשל, מגוון רחב של פעילויות תרבות בשפה הצרפתית והאנגלית (שידור, דפוס ומדיה מקוונת והופעות חיות).

מידע על אירועים ניתן להשיג בג'נבה תיירות או משרדי תיירות מקומיים ועיתונים מקומיים. Tribune de Genève, 'Le Temps' ו- 'Le Matin' מפרסמים מוספים שבועיים עם פרטי האירועים והבידור המקומיים. בז'נבה יש למעלה מ -40 מוזיאונים, מרכזי אמנות, יסודות, והמספר הגבוה ביותר לנפש של בתי קולנוע באירופה (למשל, הקולנוע הכתום (סינאלה), בתי הקולנוע העירוניים). בז'נבה יש סצנת מוזיקה ותיאטרון פעילה (35 במות). אג'נבה אג'נדה, RegArt והטריבונה דה ג'נבה מפרטות את אירועי התיאטרון הקרובים.

DSC_0367UBIS University of Business and International Studies","author_url":"","source":"©UBIS University of Business and International Studies"}" />

הַאֲמָנָה

אוניברסיטת לימודים עסקיים ובינלאומיים (UBIS) מוסמכת על ידי EduQua: הסמכת האיכות השוויצרית להשכלה גבוהה.

UBIS קיבלה הסמכה מיוחדת על תוכניותיה העסקיות באמצעות מועצת ההסמכה הבינלאומית לחינוך עסקי (IACBE) הממוקמת ברחוב 11374 Strang Line Road בלנקסה, קנזס, ארה"ב. לחץ כאן לרשימה של תוכניות שהוסמכו על ידי IACBE.

UBIS הוא גם ISO 29990 מוסמך. הסמכה זו מציעה בסיס למערכת ניהול רלוונטית המיועדת במיוחד לחינוך ושיפור מתמיד של מערכת הניהול, התהליכים והשירותים. UBIS גאה להיות מוסד החינוך השוויצרי הראשון ISO 29990 המוסמך (שהוסמך מתאריך 14 ביוני 2013) שקיבל הסמכה מלאה.

יתר על כן, UBIS הוא:

 • חבר הפדרציה למפעלים רומנדה (FER)
 • חבר עמית בקרן האירופית לפיתוח מנהלים (EFMD), שהיא אחת מרשתות בתי הספר למנהל עסקים בעולם. היותו חלק מהרשת מביא הזדמנויות רבות לחילופי סגל וסטודנטים, שיתוף ידע ושיתוף פעולה.

המלצות סטודנטים

"מה שאני אוהב ב- UBIS זה השיעורים הקטנים, הפרקטיים והאינטראקטיביים ביותר שנלמדים על ידי פרופסורים מהאיכות הגבוהה. הקמפוס המרהיב ממוקם בלב ז'נבה, עיר שיש בה את השירותים החברתיים השלווים והעצומים ביותר. יתר על כן, אני כבר הספקתי לעבוד על חמישה פרויקטים עסקיים במהלך הלימודים אותם יכולתי להמשיך לאחר סיום התואר השני. "
טימותי מסבה
בוגר UBIS
"UBIS מבחינתי פירושו חינוך איכותי: הפרופסורים באוניברסיטת UBIS מכבדים לא רק בכיתה אלא על ידי קהילות עסקיות וארגונים בינלאומיים ברחבי העולם. זה משנה את ההבדל הגדול במהלך הלימודים ואחרי סיום הלימודים כשאתה צריך ליישם את הידע שנצבר ב UBIS לסביבה בעולם האמיתי. "
לירידון בקמטי, מקוסובו
בוגר תואר שני במנהל עסקים

מיקומים

ג'נבה

כתובת
Avenue Blanc,46
1202 ג'נבה, ג'נבה, שווייץ

אקרדיטציות

EFMD Equis Accredited