קרא את התיאור הרשמי

אודות IBCM

ברוכים הבאים Mitrovica המכללה עסקים בינלאומיים!

סטודנטים IBCM

ברוכים הבאים IBCM, מכללה ייחודית אשר מתגאה דרכים חדשות של חשיבה, למידה, יישום הידע. בהתבסס בקמפוסים שני היפים, המודרניים שלנו בצפון ובדרום Mitrovica, אנו מתמחים בהכנת התלמידים שלנו בעולם העבודה.

היסטוריה, תורמים ושותפים

המכללה הבינלאומית עסקים Mitrovica (IBCM) הוקמה במרץ 2010 תשתית רשום בינלאומית שלא למטרות רווח שפועל בחסות של SPARK ארגון לא ממשלתי הולנדית.

IBCM

היא הוקמה מתרומות:

  • הסוכנות לפיתוח ושיתוף פעולה בינלאומי שוודית (SIDA)
  • משרד החוץ הדני
  • משרד הולנדי לשיתוף פעולה ופיתוח
  • פרישטינה שגרירות בריטניה
  • הקונפדרציה השוויצרית
  • משרד האיחוד האירופי בקוסובו
  • גרמניה שגרירות פרישטינה

IBCM פתחה שלוש תוכניות אקדמיות איכותיות בשותפות עם מוסדות להשכלה גבוהים בדנמרק: Lillebaelt אקדמיה להשכלה גבוהה מקצועית, במכללה למנהל Tietgen, ו University College Lillebaelt. לאחר מספר שנים של שיתוף מידע ומיומנויות אינטנסיבי, שבו מתקיים הלימודים הותאמו בהקשר המקומי וצוות ומורים קבלו הכשרה אינטנסיבית, בשלב פיתוח לימודים של השותפות הושלם בשנת 2014. התוכניות עכשיו כבר לידי ומזומן IBCM.

השותפות עם המוסדות הדנים חברה פועלת ברמת תחזוקתית, עם מורים דנים מפתח ממשיכים ביישום פיקוח איכותם של תהליך ההערכה ובדיקות של IBCM. על ידי שמירה על הסכם זה, תלמידי IBCM מקבלים תארים כפולים, כלומר הם משיגים תעודה משני IBCM ו ממכללת הפרטנר הרלוונטית בדנמרק על סיומו המוצלח של תכנית הלימודים שלהם.

IBCM הוסמך על ידי EVALAG סוכנות הסמכה הגרמניה מאז 2013.

IBCM

גִישָׁה

בשעה IBCM הגישה שלנו היא ממוקדת-תלמיד. מטרתנו היא לבנות התלמידים לתוך מקצוע עם כישורים כדי לעשות את ההבדל במקום העבודה ואת קהילותיהם. זהו מכללה שבה הדגש הוא על איכות החינוך, היישום שלה להתאמן, ושילוב של כנהוג בעולם בכל התחומים.

המוטו שלנו, מהתאוריה למעשה, הוא החדיר בעיצוב תוכניות הלימודים של כל תוכניות התואר שלנו. באמצעות שיטות עבודה מומלצות מקצועיות מקצועיות כמו הציג באמצעות השותפים שלנו בדנית, תוכניות הלימוד שלנו מותאמות באופן מקומי ולהשתמש מודל פדגוגי המבטיח למידה מרבית.

IBCM

חזון IBCM

Mitrovica תהפוך רכזת תוססת כלכלית במערב הבלקן המדגים הכללת הסוציו-אתני של קבוצות וקהילות שונות באזור. חינוך והכשרה באיכות גבוהה יתרמו לכך על ידי מתן פיתוח מיומנויות חיוני וכן חשיפה לקהילה הבינלאומית, ועל ידי גישור על הקבוצות האתניות Mitrovica.

רֵיק

המשימה & המנדט של IBCM

IBCM יהפוך מוסד חינוך מקצועי עצמי קיימא גבוה המספק חינוך בינלאומי באיכות גבוהה בקצב סביר. באמצעות מתן חינוך והכשרה מעולה, היא תספק נוער ומבוגרים באזור Mitrovica עם הזדמנויות כלכליות ולתמוך בפיתוח כלכלי באזור. באמצעות החלת המוטו IBCM "מתיאוריה למעשה" סטודנטים IBCM מצוידים עם סט עַדכָּנִי של מיומנויות, מה שמאפשר להם לפתח קריירה מקצועית.

IBCM
התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Bachelor

International Business College Mitrovica (IBCM)

הנהלת שירות הציבורית IBCM התכנית הרווקה (PSM) נותנת לתלמידים את היכולת להתמודד עם האתגרים של ניהול במגזר ציבורי מודרני רפורמה. ... [+]

ראשון במנהל השירות הציבורי

ראשון השירות הציבורי ניהול IBCM

ה ניהול השירות הציבורי IBCM (PSM) תכנית רווקים נותנת לתלמידים את היכולת להתמודד עם האתגרים של ניהול רפורמה במגזר ציבורי מודרניים. זה מכסה מגוון רחב של מושגים חברתיים, דמוקרטיים וכלכליים כמו זכויות אדם, חדשנות, פיתוח, ואינטגרציה אירופאית. אנו שואפים לצייד את התלמידים שלנו עם חשיבת פתרון בעיות מערכת ברורה של ערכים כדי לעזור להם להתמודד עם האתגרים העומדים בפני אנשי ציבור ואזרחים מודרניים היום.... [-]

קוסובו Mitrovica
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
International Business College Mitrovica (IBCM)

תכנית השיווק והמכירות הבינלאומית IBCM מתמחה לימודי מנהל עסקים עם דגש חזק על שיווק בינלאומי, כלכלה, תקשורת, ניהול ארגון יזמות וחדשנות. ... [+]

ראשון מכירות בינלאומיות ושיווק

ה IBCM הבינלאומי שיווק ומכירות (ISM) תכנית מתמחה לימודי מנהל עסקים עם דגש חזק על שיווק בינלאומי, כלכלה, תקשורת, ניהול ארגון יזמות וחדשנות. התוכנית ISM יהיה לצייד אותך עם פתרון בעיות מהלך-המחשבה יזמית שאתה צריך כדי להצליח.

מעלות בינלאומיות ומוכרות

התוכנית נלמדת אנגלית והיא מבוססת על מערכת העברת אשראי אירופית (ECTS). הקורסים להכרה בינלאומיים להעברה.... [-]

קוסובו Mitrovica
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
International Business College Mitrovica (IBCM)

הנהלת הסביבה וחקלאות IBCM (EAM) התכנית מספקת לסטודנטים עם חוויה תחומית בניהול סוגיות סביבתיות קריטיות כגון ייצור חקלאי, מגוון ביולוגי, משאבי טבע ואנרגיה מתחדשת. ... [+]

ראשון במנהל הסביבה והחקלאות

ה סביבת IBCM וניהול חקלאי (EAM) תכנית מספקת לתלמידי חוויה תחומית בניהול סוגיות סביבתיות קריטיות כגון ייצור חקלאי, מגוון ביולוגי, משאבי טבע ואנרגיה מתחדשת. כסטודנט EAM, תוכל לקבל תובנה בעולם האמיתי לתוך פרקטיקות סביבתיים אגרו-עסקים מודרניות ומגמות, לספק לך את הכישורים דרושים עבור קריירה מוצלחת.

מעלות בינלאומיות ומוכרות

התוכנית נלמדת אנגלית והיא מבוססת על מערכת העברת אשראי אירופית (ECTS). הקורסים להכרה בינלאומיים להעברה.... [-]

קוסובו Mitrovica
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
קמפוס
למידע נוסף באנגלית