Academy of Art University

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

עלינו

במשך כמעט 90 שנה, אמנים ומעצבים מכנים את Academy of Art University ביתם. נוסדה בסן פרנסיסקו ובבעלות משפחתית מאז 1929, והיא האוניברסיטה הפרטית הגדולה ביותר לאמנות ועיצוב במדינה.

אנו בראש ובראשונה בית ספר מקצועי - מקום מיוחד שעוזר לך לשלוט במלאכה שלך בזמן שאתה מתכונן לתפקידים מקצועיים כאמנים ומעצבים. תוכנית הלימודים המורכבת שלנו, ללא שטויות, נלמדת על ידי כמה מהמוחות הטובים ביותר העובדים בתעשיות היצירתיות והחדשניות של ימינו. הם יעזרו לכם לפתח את הכישרון שלכם ולרכוש מיומנויות שמבקש השוק היצירתי.

כולם מוזמנים כאן. מדיניות הקבלה הכוללת שלנו נדירה בקרב בתי ספר לאמנות. גילינו שהפוטנציאל של התלמידים שלנו אינו תלוי בעברם במקום אחר, אלא בעתידם אתנו. מצא את מקומך ומטרתך Academy of Art University , כאשר אתה מתכונן לקריירה המקצועית שלך.

Academy of Art University / Academy of Art University

חיי הסטודנטים באקדמיה

Academy of Art University היא מקום מדהים לחלוטין להיות סטודנט במכללה. סן פרנסיסקו, אחת מבירות היצירה הגדולות בעולם, הייתה ביתנו מאז שנת 1929. שכנינו כוללים ענקים בכל דבר, החל מפרסום, אנימציה, אדריכלות וכלה בתקשורת, פיתוח משחקים ועיצוב אתרים.

החזון והמשימה שלנו

החזון שלנו: להיות הבחירה הראשונה עבור סטודנטים המחפשים השכלה ברמה העולמית באמנויות והבחירה הראשונה עבור אלה המבקשים להעסיק אמנים ברחבי העולם.

המשימה שלנו: Academy of Art University מכינה אנשי מקצוע שואפים בתחומי העיצוב, התקשורת והאמנויות על ידי העברת תארים מעולים לתואר ראשון ושני ותוכניות תעודות ותיקים.

המנהיגות שלנו

המכללה האקדמית לאמנות הוקמה בסן פרנסיסקו בשנת 1929 על ידי ריצ'רד ס. סטפנס, צייר אמנות יפה ומנהל קריאייטיב של מגזין Sunset. בעזרת אשתו, הגברת קלרה סטפנס, הוא פתח את בית הספר החדש בלופט שכור ברחוב קירני 215 בכדי ללמד אמנות פרסום.

ריצ'רד ס. סטפנס

המכללה האקדמית לאמנות הוקמה בסן פרנסיסקו בשנת 1929 על ידי ריצ'רד ס. סטפנס, צייר אמנות יפה ומנהל קריאייטיב של מגזין Sunset. בעזרת אשתו, הגברת קלרה סטפנס, הוא פתח את בית הספר החדש בלופט שכור ברחוב קירני 215 בכדי ללמד אמנות פרסום. בתוך שנים ספורות, סגל מכובד העוסק באנשי מקצוע בתחום האמנות והעיצוב עזר לנסח את הפילוסופיה של בית הספר - לשכור אנשי מקצוע מבוססים כדי ללמד אנשי מקצוע עתידיים. בשנת 1933 הורחבה תכנית הלימודים כך שתכלול איור אופנה, ובשנת 1936 נוספה מחלקה לאמנות.

ד"ר ריצ'רד סטפן

בנם של ריצ'רד וקלרה, ד"ר ריצ'רד א. סטפנס, עבר לתפקיד הנשיא בשנת 1951, והנחייתו הובילה להתרחבות מ -50 סטודנטים ליותר מ -5,000, עם הרחבה משמעותית של מלכות המחלקה. בשנת 1966 שולב בית הספר והעניק לו סמכות להציע תואר ראשון באמנות יפה על ידי הלשכה לחינוך תיכון פרטי וחינוך של מדינת קליפורניה. תכנית הבוגרים נחנכה בשנת 1977 ואושרה עד שנת 1983.

ד"ר אליסה סטפנס

ד"ר אליסה סטיפנס, נכדתו של מייסד בית הספר שלנו, החליפה את אביה כנשיאת Academy of Art University בשנת 1992. ד"ר סטפנס התחייבה להרחיב את תכנית הלימודים של האקדמיה כך שתישאר מעודכן עם טכנולוגיות ומגמות חדשות בתעשייה, כמו גם פיתוח מתקנים ומשאבים חדישים.

בשנת 2004 שונה שם בית הספר מאקדמיה לאמנות Academy of Art University מתוך הכרה בעומקו, בהיקפו ובאיכות החינוך שלו.

כיום האוניברסיטה היא בית הספר הפרטי הגדול ביותר לאמנות ועיצוב במדינה. כעת יש לסטודנטים אפשרות ללמוד תואר ראשון באמנויות, תואר ראשון באמנויות, תואר ראשון במדע, תואר ראשון בארכיטקטורה, עמית אומנויות, תואר שני באמנויות, תואר שני באמנויות, תואר שני באדריכלות, תעודת הוראת אומנות, תוכניות תעודה, קורסים ללימודי המשך באומנות ב -28 תחומי לימוד.

הַאֲמָנָה

Academy of Art University מכינה אנשי מקצוע שואפים לתחומי העיצוב, התקשורת והאמנויות על ידי העברת תארים מעולים לתואר ראשון ושני ותכניות פיתוח תעודות ותיקים.

המועצה להסמכת עיצוב פנים

המועצה להסמכת עיצוב פנים (CIDA) היא ארגון עצמאי ללא מטרות רווח עבור תכניות חינוך לעיצוב פנים במכללות ובאוניברסיטאות בארצות הברית ובקנדה.

תוכניות אדריכלות ועיצוב פנים של BFA ותוכניות ארכיטקטורה ועיצוב פנים של MFA מוסמכות על ידי ה- CIDA. CIDA ממוקמת בשדרת גרנדוויל 206, סוויטה 350, גרנד ראפידס, MI 49503-4014. טל. 1-616-458-0400

הנציבות בקליפורניה בנושא הסמכת מורים

הנציבות בקליפורניה לאישורי מורים (CTC) היא סוכנות בסניף הביצוע של ממשלת קליפורניה. מטרתה העיקרית של הסוכנות היא לשמש מועצת תקנים ממלכתית להכנת אנשי חינוך לבתי הספר הציבוריים בקליפורניה, רישוי ואישורים של אנשי חינוך מקצועיים במדינה, אכיפת התנהלות מקצועית של אנשי חינוך, ומשמעת בעלי תעודות ב מדינת קליפורניה. CTC מאשרת את תכנית ההסמכה להוראת אומנות Academy of Art University .

הם ממוקמים בשדרת קפיטול 1900, סקרמנטו, CA 95811. טלפון: 916-322-6253.

הערה: אישורי הוראת האמנות המקוונת ותואר שני בהוראת אומנות מחייבים משימות עבודות שדה בתצפית והוראה של אומנות לתלמידים בבתי ספר ציבוריים מקומיים באזור מפרץ.

המועצה להסמכת האדריכלות הלאומית

בארצות הברית, מרבית לוחות ההרשמה דורשים תואר מתוכנית מקצועית מוסמכת כתנאי הכרחי לרישיון.

המועצה הלאומית להסמכת אדריכלות (NAAB), שהיא הסוכנות היחידה המוסמכת לאשר תכניות תואר מקצועיות באדריכלות המוצעות על ידי מוסדות עם הסמכה אזורית בארה"ב, מכירה בשלושה סוגים של תארים:

 • תואר ראשון בארכיטקטורה
 • מגיסטר לארכיטקטורה
 • דוקטור לאדריכלות

ניתן להעניק לתכנית תקופת שמונה שנים, קדנציה של שמונה שנים עם תנאים, או תקופה של שנתיים של הסמכה מתמשכת, או תקופת שלוש שנים של הסמכה ראשונית, תלוי במידת התאמתה לתקנים חינוכיים קבועים. .

דוקטור לאדריכלות ותואר שני באדריכלות עשוי לדרוש תואר ראשון לא מוסמך באדריכלות לצורך קבלה. עם זאת, התואר הלא מוסמך אינו מוכר כשלעצמו כתואר מוסמך.

האוניברסיטה Academy of Art University , בית הספר לאדריכלות, מציעה את התוכניות הבאות המאושרות על ידי NAAB:

 • תואר ראשון באדריכלות (162 נ"ז לתארים מתקדמים)
 • תואר שני באדריכלות (תואר טרום מקצועי + 63 נ"ז)
 • תואר שני באדריכלות (תואר לא מקצוען + 87 נ"ז)

האיגוד הלאומי לבתי ספר לאמנות ועיצוב

האיגוד הלאומי לבתי ספר לאמנות ועיצוב (NASAD) הוא הסוכנות הלאומית להסמכת אמנות ועיצוב ותחומי אמנות ובעיצוב. האוניברסיטה Academy of Art University מוסמכת על ידי האיגוד הלאומי לבתי ספר לאמנות ועיצוב (NASAD) ומציעה דרגות של:

 • חבר באמנויות
 • תואר ראשון באמנויות
 • רווק לאומנות סבירה
 • תואר שני באמנויות
 • תואר שני באומנויות ותעודות.

כל התוכניות Academy of Art University AA, BA, BFA, MA, MFA ותלמידי הוראה לאמנות מוסמכות על ידי NASAD למעט התוכניות המוצעות על ידי בתי ספר אלה:

 • בית הספר למשחק
 • בית הספר לאדריכלות
 • בית הספר לתקשורת וטכנולוגיות מדיה
 • בית הספר לאדריכלות נוף
 • בית הספר לייצור מוזיקה ועיצוב סאונד למדיה חזותית
 • בית הספר לכתיבה לקולנוע, טלוויזיה ומדיה דיגיטלית
 • AA בשיקום רכב המוצע על ידי בית הספר לעיצוב תעשייתי
 • תואר ראשון בתכנות משחק המוצע על ידי בית הספר לפיתוח משחקים

האיגוד הלאומי לבתי ספר לאמנות ועיצוב (NASAD) ממוקם ב 11250 Roger Bacon Drive, Suite 21, Reston, VA, 20190. טל. 703.437.0700

WASC המכללה הבכירה וועדת האוניברסיטה

Academy of Art University מוסמכת אזורית על ידי המכללה הבכירה של WASC ונציבות האוניברסיטה (WSCUC), אחת משבע האגודות האזוריות המאשרות מכללות ובתי ספר ציבוריים ופרטיים בארצות הברית.

WSCUC ממוקם בשדרת אטלנטיק 985 # 100, Alameda, CA, 94501. טל. 510.748.9001.

הסמכת WSCUC לתוכניות מקוונות

התוכניות המקוונות הן לתארים מקוונים באוניברסיטה Academy of Art University מוסמכות על ידי המכללה הבכירה של WASC והמועצה האוניברסיטאית (WSCUC). תוכניות התואר שלהלן אינן מוצעות כרגע באופן מקוון:

 • א.א., BFA, MA ו- MFA במשחק
 • תואר שני בעיצוב אדריכלי מתקדם
 • AA בשיקום רכב
 • BFA ו- MFA בעיצוב הנעלה ואביזרים
 • BFA ו- MFA בעיצוב סריגים
 • BFA ו- MFA בעיצוב טקסטיל
 • תואר שני בכתיבה ובימוי לקולנוע

הצהרת אי-אפליה

Academy of Art University מודה סטודנטים מכל גזע, צבע, גיל, דת ומוצא לאומי או אתני לכל הזכויות, הרשאות, תכניות ופעילויות המוענקות בדרך כלל לתלמידים בבית הספר. האקדמיה אינה מפלה לרעה על בסיס גזע, צבע, גיל, מין, דת, מוגבלות פיזית, נטייה מינית או מוצא לאומי או אתני בניהול מדיניות החינוך, תכניות המלגות והלוואות ותוכניות אחרות שבניהול בית הספר.

מיקומים

סן פרנסיסקו

כתובת
79 New Montgomery Street
94105 סן פרנסיסקו, קליפורניה, ארצות הברית