Alfred University

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

עלינו

תאורה הדרך לסטודנטים מאז 1836

תמיד היינו חלוצים. המחויבות הבלתי מעורערת שלנו למחשבה עצמאית, לקשישים אקדמיים, ליצירתיות ולקהילה הפכה אותנו למנהיגה חינוכית מאז 1836.

הקסם של Alfred University

  • 97% קבלת סיוע כספי

כמעט כל הסטודנטים שלנו מקבלים סיוע כלכלי - בעיקר מענקים ומלגות.

  • 98% הצלחה

בתוך שנה אחת מסיום הלימודים, 98% מהסטודנטים שלנו נוחתים משרות או לומדים לתואר שני.

  • 13: 1 אחוז הסטודנט / הפקולטה

גודל הכיתות הקטנות פירושו תשומת לב אישית - ועוד הזדמנויות לצמיחה.

יתרון אלפרד

Alfred University , אתה לא תבלה את כל הזמן מאחורי שולחן. תוכנית הלימודים שלנו מתוכננת סביב למידה חווייתית, מה שאומר שתהיה לך למידה מעשית רבה ככל האפשר. בהתאם העיקרי שלך, תמצא הזדמנויות להיות בתחום, בסטודיו, במעבדה, בכיתה, או לעסוק תרחישים מדומה לתת לך יתרון תחרותי כאשר אתה מזין את כוח העבודה או ראש לבית הספר היסודי. תלמד את המושגים ולאחר מכן ליישם אותם באופן פעיל באמצעות פרויקטים, טיולים שדה, ביקורים באתר, התמחויות, ואת האינטראקציות עם אנשי מקצוע בתחום.

קהילה טיפולית

הפקולטה והצוות שלנו מכבדים לא רק את הידע והמיומנויות שלהם, אלא גם משום שהם דואגים לך כאדם. הם משמשים כמדריכים אמיתיים, מעניקים תשומת לב אישית באמצעות גודלם של מעמדות קטנים, יחס סטודנט-סגל של 13: 1, ועובדים בצמוד אליך כיועצים. הם לוקחים את הזמן כדי לברך אותך לקהילה AU, לראות אותך לגדול כמנהיג וחוקר, ולעזור לך להתחבר עם בוגרים ומומחים אחרים.

ניסיון גלובלי

העולם הוא באמת מקום קטן, Alfred University אנו מעריכים מגוון. התלמידים שלנו מביאים חוויות עשירות המקיפות יבשות, מדינות ומדינות. אנו מעריכים גיוון כי זה לא רק עוזר לך להבין טוב יותר את העולם, זה עוזר לך להבין את עצמך ואיך אתה מתאים בחברה העולמית. להסתבך בתוכניות רבות רב תרבותיות ובינלאומיות בקמפוס, ותראה כמה קל להיות חברים מכל רחבי העולם.

המשימה שלנו

חָזוֹן

Alfred University תהיה מנהיגה חדשנית בהצגת מצוינות אקדמית וערך חינוכי מתמשך, בהכנת כל התלמידים להצלחה בלימודיהם ובמהלך חייהם.

משימה

המשימה של Alfred University היא לספק איכות מעולה ערך מתמשך באמצעות תוכניות אקדמיות ו co-learning כי הוא גם מאתגר מבחינה אינטלקטואלית ורלוונטי כמעט. אנו מגוונים מבחינה תרבותית ומרכזי סטודנטים ומטרתם לשרת אוכלוסיית סטודנטים המשתנה. אנו מבקשים את התלמידים עם השאיפה ומסירות לעשות טוב עבור עצמם ועל הקהילות שלהם גדול יותר. לכן, אנו מכינים את התלמידים שלנו בידע, במיומנויות ובהרגלי חיים שיאפשרו להם להצליח ולחיות חיים של צמיחה אישית מתמשכת ושירות לאחרים. תוצאות אלו מושגות באמצעות מחויבות, על ידי קהילת Alfred University כולה, להוראה ולמחקר, לרדיפה אחר מומחיות מדעית וטכנית, יצירתיות אמנותית והומניות הלמידה.

ערכים

Alfred University , אנו מעריכים:

  • סביבת למידה המקדמת חילופי דעות פתוחים, חשיבה ביקורתית, מודעות גלובלית, אוריינות טכנולוגית, יושר אינטלקטואלי ומעורבות קהילתית;
  • סביבת עבודה המקדמת תקשורת פתוחה, הכרה בהישגים ופיתוח פוטנציאל אישי;
  • מחקר ומלגה המקדמים את גבולות הידע, תורמים ללימודי תואר ראשון ותואר ראשון, ומפגינים יצירתיות בכל תחומי העשייה;
  • גיוון באנשים ובתרבויות, רעיונות ומלגות;
  • קמפוס בטוח, אטרקטיבי ומקדם בריאות ואיכות חיים;
  • קהילה דואגת שמכבדת כל פרט, מטפחת סקרנות אינטלקטואלית וצמיחה, מקדמת ומודפסת אזרחות טובה ומעודדת מנהיגות נאורה.

מה אומרים מומחים

ללכת מעבר חוברות מבריק ולקרוא מה מומחים חיצוניים אומרים. תמצא כי המומחים מסכימים: Alfred University הוא מקום נהדר בשבילך!

Best College College מדורגת Alfred University ב "הטובים ביותר 50 הטובים ביותר מכללות 2017-2018," מצטט "... עם הבוגרים סקר ב מדהים 98 אחוז הקריירה תוצאות שיעור, זה לא קשה לראות מדוע אלפרד הוא בית ספר קטן העליון."

AU הבקיע עם או יותר מ NYU, סוני ESF, NC המדינה, באף סטייט, SUNY Geneseo, Auburn, Loyola, ו סיינט ג'ון פישר הערכה של מכון ברוקינגס "ערך מוסף" הערכה של כ -4,000 בתי ספר ברחבי הארץ.

תואר ראשון במכללת Alfred University באמנויות קרמיקה באמנות קרמיקה (# 1) ובזכוכית / פיסול (# 9) שוב ברשימת הדירוגים הארצית של תוכניות לימוד דומות, לפי חדשות ארה"ב

פורבס ו- Princeton Review כוללים את Alfred University ברשימתם של בתי הספר המובילים במדינה.

אלפרד מדורגת בראש על ידי נישה 2018 המכללות הטובות ביותר בקטגוריות כגון "מיטב המכללות הקטנות באמריקה", "אוניברסיטאות פרטיות מובילות באמריקה" ו"מוסדות הטובים ביותר באמריקה ".

ערך מכללות מדורגות Alfred University # 16 ב "Top 50 הטוב ביותר מראש קולג 'קיץ התוכנית" עבור 2018, בין אוהב של ייל, UCLA, ג'ורג'טאון, וירג' יניה טק, בהתבסס על איכות, affordability, ואת הפוטנציאל שלנו תוכניות הקיץ לספק אנשים צעירים.

מיקומים

אלפרד

Alfred University

אתר אינטרנט
טלפון
607-871-2111