Assumption University

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

המסורת הקתולית אמנויות ליברליות

בהנחה, אנו מחויבים לחקור בהתלהבות רבה את היחסים בין אמונה לבין התבונה. בהשתתפותם במסורת בת אלפיים שנה, מצטרפים תלמידי היום לדורות של מדענים, אמנים, סופרים ופילוסופים שעסקו בחיפוש אחר האמת על פני דיסציפלינות.

אנו מאמינים כי המסורת האינטלקטואלית הקתולית היא רלוונטית ושימושית במיוחד לתקופתנו, ומעודדת את צמיחת הנפש, הגוף והרוח באקלים כולל ופתוח, שבו לכל מסורות האמונה יש קול.

מסורת ההצלחה

  • 98% מהסטודנטים משלימים את התואר בארבע שנים
  • 94% מהכיתה של 2017 היו מועסקים, רודף אחר החינוך, או העוסקים בשירות הקהילה בתוך שישה חודשים של סיום הלימודים
  • 85% מקבוצת 2017 סיימו לפחות התמחות אחת, הזדמנות מחקרית או חווייתית

הדרך לבניית מה העולם צריך

לדבר עם אחד הבוגרים המדהימים שלנו עשור לתוך הקריירה שלהם כמו ביוכימאי או שופט בית המשפט המשפחתי או כל מספר מקצועות אחרים ואתה תגלה למה אנחנו מתעקשים על חינוך מבוסס ערכים - אחד שנותן בוגרי כוח אינטלקטואלי עשוי ועוצמה של האופי הדרוש כדי לעסוק בשאלות הגדולות של החיים ולעבוד לטובת טוב יותר.

אנו מזכים את הסגל המסורתי של היום, ואת שורה ארוכה של קודמיהם, תוך שימת לב לקריאתו של מייסדנו, עמנואל ד'אלזון, אשר קרא לנו ללכת אל מעבר לאקדמאים ולחנך את האדם כולו. אתם תראו את ההתמקדות בתלמידים ואת הדגש שלנו על חיים טובים, בכל היבט של מה שאנחנו עושים, מהעיצוב של אולמות מגורים חדשים לתוכניות הכבוד הדינמיות שלנו להקמת קמפוס ברומא.

אנחנו גם חייבים חוב גדול של הכרת תודה על הבוגרים, ההורים, קרנות, שותפים עסקיים המסייעים להפוך את ההשערה בבירור חינוך אפשרי. רק על ידי עבודה משותפת, לעבר מטרות משותפות ועל פני הבדלים של גיל, תרבות, משמעת, ואמונה, אנחנו באמת יכולים להאיר את הדרך.

ערכים קתולים ואקדמאים חזקים

Assumption University , מוסד קתולי בחסות האוגוסטינים של ההנחה ומושרשת במסורת האינטלקטואלית הקתולית, שואפת לגבש בוגרים הידועים במודיעין ביקורתי, אזרחות מתחשבת ושירות חמלה. אנו שואפים למטרות שאפתניות אלו באמצעות תכנית לימודים המתבססת באומנויות הליברליות ונמשכת לתחום הלימודים המקצועיים. מאושרים על ידי האישור הקתולי להרמוניה של אמונה ותבונה, אנו שואפים, על ידי המרדף אחר האמת, לשנות את דעתם ואת ליבם של התלמידים. ההנחה מעדיפה את הגיוון ומקבלת בברכה את כל מי שחולק את מטרותיה.

הודעה מהנשיא

בחירת אוניברסיטה עשויה להיות ההחלטה החשובה ביותר שעשית אי פעם לקחת בחשבון. יכול להיות שכבר קיבלתם חומרים ממספר מוסדות אחרים, כמו גם רעיונות והמלצות ממשפחה וחברים.

ישנן סיבות רבות, סטודנטים מוטיבציה בהיר לבחור להשתתף בהנחה. כפי שאתה לחקור את אתר האינטרנט שלנו, תוכלו למצוא שפע של מידע הקשור תוכניות מצוינות שלנו ואת הקהילה שלנו לסרוג. לעת עתה, אני רוצה לשתף שלוש סיבות שאני מזכיר לעתים קרובות ביותר כאשר מתארים את ההנחה לתלמידים פוטנציאליים ובני משפחותיהם.

האוניברסיטה המובילה לאמנויות ליברליות עם תכניות עסקיות ומקצועיות חזקות.

התלמידים שלנו נחשפים למגוון של דיסציפלינות שמרחיבות את דעתם ומגבירים את מיומנויות החשיבה הביקורתיות שלהם, כאשר הם מחשיבים רעיונות חדשים, דרכים חדשות להסתכל על העולם ודרכי חקירה חדשות. חברי סגל יוצרים סביבה מעוררת אקדמיה, המאתגרת את התלמידים כדי לממש את מלוא הפוטנציאל שלהם כאשר הם חושבים דרך הערכים שלהם והחיים שלהם. יחד עם זאת, הכישורים של התלמידים ללמוד בהנחה גם להכין אותם לקריירה מוצלחת ומתגמלת.

מסורת אינטלקטואלית קתולית, ייחודית בקרב אוניברסיטאות.

במסורת האסומפיוניסטית אנו מעודדים צמיחה אינטלקטואלית, חברתית ואישית. אנו לוקחים ברצינות את הדת והאמונה כחלק בלתי נפרד מההוויה האנושית. אנו חוקרים שאלות שמגיעות לרצונות העמוקים ביותר של לב האדם ומכירים בתפקיד האמונה וההיגיון בחיפוש אחר האמת. תלמידינו נתקלים ברעיונות שתרמו להיווצרותה של השקפה נוצרית על העולם המשקפת את סוג החינוך שרואה Fr. עמנואל ד'אלזון, מייסד ההרכב. לא משנה מה אמונתו של תלמיד, אנו מאמינים כי חוויית ההנחה מספקת הזדמנויות לצמיחה רוחנית אישית ופיתוח מערך ערכים שיעודד את התלמידים להשתמש בידע שלהם בשירות לאחרים. זוהי אווירה מאתגרת אינטלקטואלית, מתגמלת אישית ומגשימה רוחנית.

מקום שבו אנשים מחפשים זה את זה.

כשאתה בוחר את ההנחה, אתה יכול לסמוך על קבלת יחס אישי מאנשים חביבים, ידידותיים ברחבי הקהילה. פקולטות, מנהלים, אנשי צוות, דתיים וסטודנטים כולם עובדים יחד כדי להבטיח שכולם כאן מוערכים ותומכים. ההנחה קטנה מספיק כך שאנשים מכירים את התלמידים כיחידים וגדולים מספיק כדי שהתלמידים ימצאו הזדמנויות מגוונות. חוויות בתוך הכיתה ומחוצה לה, עוזרות לעצב את "המצפן האישי" של התלמיד ומעודדות צמיחה אינטלקטואלית, חברתית ואישית.

אם מאפיינים אלה משקפים את מה שאתה מחפש, אני ממליץ לך לחקור את האתר שלנו וללמוד עוד אודותינו. אני גם מקווה שתשקול ביקור בקמפוס היפה של הישיבה ופגישה כמה מהאנשים שהופכים את הקהילה שלנו כל כך מיוחד. תודה על התעניינותך בהנחה.

ברכות חמות,

פרנצ 'סוס Cesareo, Ph.D.
נָשִׂיא

מיקומים

ווסטר

כתובת
Salisbury Street,500
01609 ווסטר, מסצ'וסטס, ארצות הברית