קרא את התיאור הרשמי

מאז הקמתה בשנת 1978, Bastyr אוניברסיטת הייתה חלוצה בתחום הרפואה הטבעית המבוססת על מדע. מייסדי Les גריפית, ND; ויליאם א 'מיטשל, Jr., ND; ויוסף א Pizzorno, Jr., ND; יחד עם שילה קווין, בשם הספר אחרי המורה האהוב שלהם וציין ד"ר רופא נטורופת סיאטל ג'ון Bastyr. עם רק 200 $ בעלויות הפעלה במהלך ההתחלה הצנועה שלהם, המייסדים יצרו חזון בית ספר לבריאות טבעי מוכר שעכשיו מוכר כאונ' מדעים ואומנויות בריאות המובילות בעולם.

נשיא מייסד אמריטוס ד"ר Pizzorno ראה האוניברסיטה דרך חלק צמיחה משמעותי במהלך 22 שנות שירותו, כולל המעבר לקמפוס 51 דונם הנוכחי קנמור, וושינגטון, כדי להתאים את הסטודנטים גדל. (ראה את ציר הזמן ההסטורי.) למרות תחילת הלימודים כמכללת רפואה נטורופתית, Bastyr האוניברסיטה מציעה כעת יותר מ -20 תוכניות תואר ותעודה. בונה על יסודות המדע המבוסס שלה, האוניברסיטה כבר מקבל מספר מענקי מחקר של מיליון דולרים מן המכונים הלאומיים לבריאות.

בחודש ספטמבר 2012, האוניברסיטה הרחיבה שוב, פתיחת קליפורניה אוניברסיטת Bastyr בסן דייגו, מסבירת פנים יותר מ -50 תלמידים דוקטור ההשבעה של הכיתה לרפואה נטורופתית. הלימודים הראשונים ומוכרים של קליפורניה רק ​​של רפואת נטורופתית מציעים גם מגיסטר למדעי תזונת הבריאות והיא מתכננת להוסיף תוכניות בריאות טבעיות יותר בעתיד.

החזון שלנו

כמרכז אקדמי מוביל בעולם על קידום ושילוב של ידע באמנויות בריאות הטבע ומדעי, Bastyr אוניברסיטת תהפוך את בריאות ורווחה של הקהילה האנושית.

המשימה שלנו

אנו מחנכים את מנהיגי עתיד של אמנויות ומדעי בריאות הטבעיות. בדבר כוחו של טבע הריפוי והכרה בכך גוף, נפש ורוח הם בלתי נפרדים באופן מהותי, אנחנו מחקים גישה משולבת לחינוך, מחקר ושירות קליני.

נושאים ליבה

הישג אקדמי מחקר לאמנויות ומדעים לבריאות טבעית הדרכה קלינית בריאות הקהילה אינטגרציה הבינתחומי

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

BSc

Bastyr University

תוכניות תואר בפסיכולוגיה של אוניברסיטת Bastyr להציע בסיס מדעי מוצק הבנה הוליסטית של גוף ונפש כדי להכין את התלמידים קריירה משמעותי מגוון של תחומים. ... [+]

תוכניות תואר בפסיכולוגיה של אוניברסיטת Bastyr להציע בסיס מדעי מוצק הבנה הוליסטית של גוף ונפש כדי להכין את התלמידים קריירה משמעותי מגוון של תחומים.

הסופיות לתואר ראשון במדע עם התמחות בפסיכולוגיה הבריאות מציע לסטודנטים בחירה של בשלושה מסלולים. מערכת מסלול זה מאפשר לתלמידים לכוון מוקד המחקר שלהם, חייטות הניסיון הראשון שלהם כדי לענות על האינטרסים שלהם.

פסיכולוגית בריאות - מסלול ב... [-]
ארצות הברית Kenmore San Diego
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Bachelor

Bastyr University

הרווק למדע עם ביולוגית הסרן המשולב אדם משמש הכנה מצוינת לקריירה כמתרגלת בריאות המאה ה -21 או חוקר ביו. ... [+]

רווק מדע עם התמחות ביולוגיה אנושית משולבת משמש הכנה מצוינת כמו לקריירה כמתרגלת בריאות המאה ה -21 או חוקר ביו. תואר ראשון מוכר היטב זה מציידת תלמידים עם יכולות צורך לפתח מגוון של תארים מקצועיים (הרופא נטורופתית, רופא, רופא שיניים, רוקח), מעלות בריאות הקשורות בה (עוזרו של רופא, אחות, פיזיותרפיסט) או לימודי תואר שני במדעי הביולוגיה.

עם דגש על הידיים על מחקר מדעי, תוכנית מתקדמת זו שואבת קשרים בין פיזיולוגיה, אנטומיה, ביולוגיה של התא, ביוכימיה וגנטיקה - במקום ללמד כל נושא בנפרד. גישה ייחודית זו מסייעת לתלמידים לפענח את המורכבות של ביולוגיה אנושית ולפתח הבנה אחידה של המבנה והתפקוד של הגוף. בדרך זו, רוכשי תלמידי יסודות איתנים במדע ביולוגי ולפתח מיומנויות חשיבה ביקורתיות קריטיות לקריירות ביולוגיה ובריאות.... [-]

ארצות הברית Kenmore San Diego
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית