Central Methodist University

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

לאתגר את דעתך - לרדוף תשוקות שלך - מצא את מקומך - לבנות את ההצלחה שלך


מחפש יותר מהניסיון שלך בקולג '- וממנו? בואו לשגשג ב CMU. מועצמת על ידי הקהילה אכפתיות, מוקף כל הזדמנות שאפשר להעלות על הדעת, תוכלו לגלות את נקודות החוזק שלך. אתה תמצא את הקול שלך. אתה תשיג את הטוב ביותר שלך - כחוקר, כמנהיג, כמו הבדל Maker בעולם./>


אקדמאים
CMU מציעה יותר מ -40 תוכניות לימוד, בהדרכת סגל מומחים בכיתות מותאמות אישית.נוסדה בשנת 1854, Central Methodist University הוא ארבע שנים, פרטית, אוניברסיטת אמנויות ליברליות. הקמפוס הראשי של CMU, ביתו של המכללה לליברלים לאמנויות ומדעים (CLAS), נמצא בפאייט, מיזורי, ומרשם 1,100 תלמידים. יותר מ -4,000 תלמידים לומדים במכללה ללימודי מוסמכים של CMU (CGES), המציעה שיעורים מקוונים ובאתרים ברחבי מיזורי והאזור. CMU מזוהה עם הכנסייה המתודיסטית המאוחדת ומקבלת בברכה תלמידים מכל הדתות.


משימה/>

Central Methodist University מכינה את התלמידים להשפיע על העולם באמצעות הדגשת הצטיינות אקדמית ומקצועית, מנהיגות אתית ואחריות חברתית.


אֲנִי מַאֲמִין/>

קהילת Central Methodist University , העולה בקנה אחד עם המורשת המתודיסטית המאוחדת שלה, שואפת למצוינות אקדמית, להישגים אישיים ולאחריות חברתית. כחברים בקהילה זו אנו מאמינים ב:

 • מחפשים ידע, אמת וחוכמה;
 • הערכת החירות, הכנות, הנימוס והגיוון;
 • לחיות חיים של שירות ומנהיגות; ו
 • לקיחת אחריות על עצמנו ועל הקהילות שבהן אנו חיים.


הצהרה על נימוס/>

Civility הוא שמירה על ערכי כבוד, חסד, ודיפלומטיה שלנו אינטראקציות ישיר ועקיף עם אחרים. גיוון הוא הכרה בהבדלים בין אנשים ותפיסת הבדלים אלה כנכס לקהילה.


הצהרת חזון מנחה/>

Central Methodist University תוכר ומוערכת כמוסד המספק תוכניות אקדמיות ייחודיות למצוינות, מקננת בסביבת קמפוס חזקה ותומכת, מכינה תלמידים להתפרנס ולחיות חיים.

כדי להבטיח שהחוויות החינוכיות ב- CMU יוצרו את האידיאלים המשולבים בהצהרות השליחות והחזון, הסגל, המנהלים והנאמנים אימצו עקרונות למידה חדשים באוניברסיטה וכללו תוצאות קשורות באביב 2016. שישה מתוך תשעת התוצאות ישמשו להערכה תוכנית החינוך הכללי. תוצאת ההזמנה הגבוהה יותר תוערך ברמת התלמיד הבוגרת. אלו הם:


תקשורת (Articulate, Multimodal, Professional)/>

 • התלמידים הם בעלי כושר ביטוי, מסוגלים לדבר ולכתוב בצורה ברורה ויעילה.
 • התלמידים הם multimodal, מסוגל לפרש ולהביע רעיונות באמצעות מצבים שונים של תקשורת.
 • התלמידים מקצועיים, מסוגלים להסתגל ולפעול עם אחרים בצורה בטוחה, אחראית ומעורבת.


סקרנות (לגלות, לנתח, ליצור)/>

 • התלמידים יכולים לגלות, לחקור ולחפש פתרונות המבוססים על ידע מצטבר ומחקר עכשווי.
 • התלמידים יכולים לנתח, להעריך, לפרש ולסכם נתונים.
 • התלמידים יכולים ליצור ולחדש באמצעות חשיבה ביקורתית וכישורים משותפים.


קהילה (משרתים, מכבדים, מובילים)/>

 • התלמידים ישרתו אחרים ויהיו אזרחים אתיים ומודעים.
 • התלמידים יבינו ויכבדו את המגוון, כולל עמדות, עמדות ואמונות של אחרים.
 • התלמידים יובילו באופן יצירתי ושיתוף פעולה כדי ליצור שינויים חיוביים בעולם הרחב.

ערכים


מי אנחנו/>

Central Methodist University ידועה בתכניות הלימודים הגבוהות שלה לתואר ראשון ובוגרות, בחוויות הלמידה הממוקדות בערכים ובמערכת היחסים הממושכת של הכנסייה, במסורת האמנויות הליברליות החזקות שלה, בדגש על אופי ופיתוח מנהיגות, ועל הצלחת בוגריו חינוכית ומקצועית. מאופיין על ידי מצוינות אקדמית ושירותים סטודנט פרואקטיבית אישית, תוכניות מוצעים Fayette ו ברחבי המדינה באמצעות טכנולוגיות למידה מרחוק, כמו גם באמצעות שותפויות עם בתי ספר, כנסיות, בתי חולים, ומוסדות אחרים להשכלה גבוהה.


ערכים/>

Central Methodist University מאשרת את מורשת ווסליאן ואת מקומה המיוחד כאוניברסיטה היחידה המתודיסטית המאוחדת במיזורי. מיקומו של הקמפוס המרכזי שלו בקהילה כפרית קטנה, היסטורית, מספק הזדמנות לתלמידים לחיות וללמוד בסביבה בטוחה. האוניברסיטה מעריכה את האמנות הליברלית החזקה שלה, ומספקת בסיס לתוכניות מקצועיות מצוינות. CMU והפעילויות המגיעות אליה מטפחות סביבה שבה גוף סטודנט מגוון יכול להתפתח מבחינה אינטלקטואלית, חברתית ורוחנית. חיי האוניברסיטה מדגישים יושר, יושר, נימוס ותחושה חזקה של אחריות אישית כאלמנטים אינטגרליים של אופי ומנהיגות. Central Methodist University מטפחת רוח של קהילה ואכפתיות, בקרב סטודנטים, סגל ואנשי סגל.


מטרות חינוכיות/>

הניסיון Central Methodist University מעניק, באמצעות התכנית האקדמית והזדמנויות לחוויות מעשיות, צמיחה של תלמידים בידע, שלמות אישית, רוחניות וכשירות מקצועית. בנוסף, מתמודדים עם התלמידים לפתח תחושה של אזרחות גלובלית ומחויבות לשיפור העולם. סטודנטים עם חינוך CMU מוכנים:


מטרות אקדמיות/>

 • להפגין ידע של האמנויות הליברליות והתמחויות אקדמיות, כמו גם מיומנויות טכניות וכישורים מקצועיים.
 • לחשוב באופן ביקורתי ומושגי וליישם את הידע והמיומנויות שלהם לפתרון בעיות.
 • לתקשר בצורה מדויקת וביעילות באמצעות הקשבה, דיבור וכתיבה.


מטרות תווים/>

 • להמשיך לפתח ידע עצמי, ביטחון ותחושה של כבוד ומחויבות על ידי לקיחת אחריות ומנהיגות בשירות של אחרים.
 • לחפש הבנה של רעיונות, נושאים ואירועים בתוך ומעבר לקהילה המיידית שלהם ולהעריך את המתנות של מגוון.
 • להעריך את החוזקות האישיות שלהם ואת היכולות שלהם, ולחקור את האפשרויות המתאימות לקריירה בעולם משתנה.
 • יש להם את האומץ לקבל החלטות על בסיס שיקולים של השלכות אתיות, אסתטיות, כלכליות וסביבתיות.
 • מתחייבים לחיים המדגימים ערכים ביחסים עם עצמי, משפחה, כנסייה, אוניברסיטה וקהילה.


שינוי חיים - הפנה את התלמיד ל - CMU/>

מאז 1854, תלמידי CMU למדו, חיו וגדלו כיחידים שנועדו להשפיע על העולם. בין אם הם לומדים בפייט, באינטרנט, או באחד המרכזים הרבים של CMU במיזורי, הם חווים שינוי מהותי בחיים שמוביל להצלחה. מכיר מישהו שיאהב את האוניברסיטה שלנו? לעזור להם למצוא את המקום שבו הם שייכים - כנשר ב- CMU!

מיקומים

פייט

כתובת
411 Central Methodist Square
65248 פייט, מיזורי, ארצות הברית