Concord University

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

נוסד בשנת 1872 באוניברסיטת קונקורד מספק תוכניות קפדניים אשר מכינות את התלמידים להמשיך אפשרויות לימוד לתואר שני וקריירה שונות ולהניח מנהיגות ותפקידים מקצועיים בחברה רב-תרבותית. בעוד אנו משלבים מגוון רחב של שיטות / טכנולוגיות חינוכיות, בגודל שלנו ומסירות האכפתיות של אנשי סגל והממשל שלנו הם ההבטחות העיקריות של הזדמנות חינוכית איכותית באוניברסיטת קונקורד.

סקירת קמפוס

2,800 סטודנטים 3% בינלאומיים (35 מדינות מיוצגות) גודל הכיתה ממוצע 18 18: תלמיד 1 יחס פרופסור

משימה המשימה של אוניברסיטת קונקורד היא לספק איכות, מדעי רוח חינוך המבוסס, לטפח פעילות מדעית, ולשרת את הקהילה האזורית.

אוניברסיטת קונקורד מספקת תוכניות מחמירות, בעיקר ברמת הבגרות, אשר מכינות את התלמידים להמשיך אפשרויות לימוד לתואר שני וקריירה שונות ולהניח מנהיגות ותפקידים מקצועיים בחברה רב-תרבותית. בקנה אחד עם המסורת של שירות לאזור, האוניברסיטה תציע מספר מוגבל של מסלולים לתארים מתקדמים שנבחרו בקפידה. בעוד אנו משלבים מגוון רחב של שיטות / טכנולוגיות חינוכיות, בגודל שלנו ומסירות האכפתיות של אנשי סגל והממשל שלנו הם ההבטחות העיקריות של הזדמנות חינוכית איכותית באוניברסיטת קונקורד. כקהילה לומדת, אוניברסיטת קונקורד מחויבת לקידום ידע באמצעות פעילויות פיתוח מקצועיות ותוכניות, באמצעות מחקר, ובאמצעות היישום, הפרסום, וההערכה של מאמצים מחקריים.

המטרה העיקרית של המשימה של קונקורד היא אקדמית; עם זאת, שירות האוניברסיטה מספקת למדינה והאזור שלה מעבר לכיתה. אוניברסיטת קונקורד תורמת לאיכות חיים תרבותיים וכלכליים בדרום מערב וירג'יניה באמצעות שיתוף פעולה עם ארגונים וגופים ציבוריים ופרטיים ובאמצעות הרחבה של תמיכתה וסיוע לאזור זה משמש. סופו של דבר, אוניברסיטת קונקורד מודדת ההצלחה שלה על ידי הגשמת בוגרים למצוא בקריירה שלהם ואורך חייהם.

מטרות חינוכיות של אוניברסיטת קונקורד התוכניות החינוכיות של אוניברסיטת קונקורד נועדו לטפח את הכישורים, ידע, ועמדות ישימות על פני מגוון רחב של תחומים אקדמיים וקריירה מקצועית בקהילה מגוונת מבחינה תרבותית, תמיד מתפתחת בעולם.

תכנית הלימודים כלליים מספקת הזדמנויות כדי להתחיל ולפתח את הכישורים דרושים לטיפול בבעיות מורכבות, לבנות בסיס ידע בסיסי ללימודי המשך, ולטפח עמדות המקדמות אישית וחברתי רווחה והעשרה חווייתית. בהתבסס על תכנית הלימודים הכללי, תוכניות התואר בגרה מספקות הזדמנויות ללימוד מעמיק בתחום של תלמיד שנבחר (ים). בהתבסס על תוכניות תואר בגרה נבחרו, תוכניות התואר השני מספקות הזדמנויות למחקר מאוד מיוחד והתפתחות מקצועית.

מיומנויות: בקיאות בפרשנות הנתונים, שילוב מידע, גיבוש רעיונות, חושבים באופן ביקורתי, ותקשורת עם אחרים, כפי שהודגם על ידי היכולות הבאות:

מיומנויות יעילות בין-תקשורת ואוריינות, המותאמות לפי צורך לדרישות של סוגים שונים של שיח:

הקשבה ודיבור קריאה וכתיבה תקשורת לא-מילולית תקשורת ואוריינות טכנולוגית

יכולת להעסיק תצפית מתאימה, הגיונית, אנליטית, חישובית, יצירתי, ומיומנויות של חשיבה ביקורתיות בפתרון בעיות. יכולת להעסיק שיטות וטכנולוגיות מתאימות לביצוע מחקר אמפירי ומדעי, לפרש את ממצאי מחקר, ולהשתמש בתובנה ממחקר כזה כבסיס לקבלת החלטות מושכלת. יכולת לנתח, לסנתז, ולשלב אלמנטים, מידע ורעיונות. יכולת להעריך אלמנטים, מידע ורעיונות על בסיס הקריטריונים מתאימים. יכולת ליישם ולהעביר למידה אקדמית וחווייתית כראוי מהקשר אחד למשנהו. יכולת ללמוד ולעבוד ביעילות הן באופן עצמאי ושיתוף פעולה.

ידע: היכרות עם עקרונות שבבסיס שיח אקדמי בתחומים שונים, כפי שהודגמו על ידי את היכולות הבאות:

יכולת להבחין בהשפעות הגומלין של סביבות, אמונות תרבותיות ועמדות, ומוסדות חברתיים ומנהגים מודעות של המאפיינים ותכונות של היקום הפיזי הבסיסיים. יכולת לפרש אירועים ומגמות בהקשרים היסטוריים. היכרות עם עקרונות יסוד שפות - למשל, מערכות ומחשב בשפה לשונית, מתמטיות,. הכרה ביחסי הגומלין המורכב בין אורגניזמים, כוללים בני אדם, וסביבתם. מודעות לעקרונות, השיטות, חומרים, והתקשורת האסתטיות המועסק במופע אמנותי ויצירת יצירות אמנות וספרות. ידע עצמי, כולל מודעות ליכולות של האדם עצמו, ליקויים, וסגנון למידה אופטימלי בודד (ים).

עמדות: נטיות תורם ידע עצמי, צמיחה והתפתחות אישית, ואזרחות אחראית, כפי שהודגם על ידי הפעולות הבאות:

השתקפות רגילה על השלכות מוסריות / אתיות של פעולות כאשר משקל החלטות והערכת תוצאות. תרגיל של מנהיגות אחראית - כולל מנהיגות על ידי דוגמא - ושל מונהג אחראי. הקשבה כבוד לנקודתי מבט שונה ונכונות לפתוח בדיאלוג על פני הבדלים כדי לחפש הבנה הדדית ופתרון סכסוכים שוויוני. טיפוח ותמיכה בעמדות ופרקטיקות שלטפח פיזית, נפשית, רגשית, חברתית ורווחה. הערכה לתהליך היצירה ולמגוון העשיר של הישג אמנותי. מחויבות לאחריות חברתית, ובכלל זה שירות לקהילה ומעורבות אזרחית. מוטיבציה להמשיך לימודי המשך וצמיחה רוחני מתמשכת.

מיקומים

אתונה

Concord University

כתובת
אתונה, מערב וירג'יניה, ארצות הברית
אתר אינטרנט
טלפון
+1 800-344-6679

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך