Cornell College

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

על קורנל

Cornell College שינתה חיים ושינתה נורמות חינוכיות מאז 1853.

ממוקם בהר ורנון, איווה, קורנל היה המכללה הראשונה ממערב למיסיסיפי שהעניקה לנשים את אותן זכויות ופריבילגיות כמו גברים, ובשנת 1858 העניקה תואר לאישה.

בשנת 1978 אימצה סגל הקורנל את תכנית הלימודים בקורס אחד בכל פעם, והפכה את אופן התרחשות ההוראה והלימוד בקורנל. עם פרסום 1996 של המכללות של לורן פופ שמשנות חיים, הוכרה רשמית השכלתו של קורנל. קורנל ממשיך להכיר בכל מהדורה חדשה.128617_rsz_javier-trueba-iqpr1xkf5f0-unsplash.jpg

ערכי קורנל

המשימה שלנו וערכי הליבה שלנו מנחים את הדרך בה אנו מלמדים ולומדים.

אנו שמים דגש על העדיפויות והתוצאות החינוכיות הבאות על ידי הטמעתן בכל קורס ובהזדמנויות שמעבר לכיתה.

משימה

Cornell College מציעה קהילת למידה חדשנית וקפדנית בה סגל העובדים והצוות משתפים פעולה עם הסטודנטים כדי לפתח את הסקרנות, היצירתיות והאומץ המוסרי הנחוצים למשך חיי לימוד ואזרחות מעורבת.

ערכי ליבה

  • חינוך ליברלי החוגג גילוי ומחבק שילוב ויישום של ידע
  • צמיחה אינטלקטואלית, מוסרית ואישית
  • אחריות אזרחית וחברתית
  • הכבוד והערך של כל פרט בקהילה מגוונת

קורס אחד בכל פעם

עם תכנית הלימודים הייחודית של קורס אחד בכל פעם, סטודנטים של קורנל שוקעים עצמם בתחומי משמר אקדמי אחד לכל גוש של שלושה וחצי שבוע. מיקוד זה מאפשר לפרופסורים לחרוג ממתכונת ההרצאה המסורתית באמצעות דיונים ומעבדות מורחבות, סימולציות לאורך כל היום ולמידה מחוץ לקמפוס במשך אחר צהריים או חסימה שלמה בלי להתחרות בשיעורים אחרים. במהלך ארבע השנים האחרונות לימד סגל הקורנל 70 קורסים מחוץ לקמפוס. ותלמידים יכולים בקלות לחסום חסימה כדי לרכוש ניסיון באמצעות סטאז '.

הכרה לאומית

  • קורנל הוא אחד מארבעים בתי ספר בלבד שתוארו בספרו של לורן פופ " מכללות שמשנות חיים."
  • חדשות ארה"ב ודו"ח עולמי מדרגים את קורנל ברובד העליון של המכללות הלאומיות לאומנויות ליברליות.
  • קורנל דורג במקום ה -64 ברשימת בתי הספר הטובים ביותר לחדשות ארה"ב
  • 16 קורנלים קיבלו מלגות פולברייט במהלך 12 השנים האחרונות. בנוסף, שני סגל הקורנל זכו בפרסי פולברייט על נסיעות מלגות בשנים 2016 ו -2017.
  • הקמפוס של קורנל רשום בפנקס הלאומי של מקומות היסטוריים.128604_brooke-cagle--uHVRvDr7pg-unsplash.jpg

תכניות לימוד

המכללה מציעה למעלה מ- 40 מגמות אקדמיות ותוכניות פרה-מקצועיות, ומספר בלתי מוגבל של מגמות מגמות אינדיבידואליות. בנוסף, מכון המחקר לחקר קיץ בקורנל מספק קהילה ללימוד קיץ ללימוד קיץ המטפחת מחקר באומנויות, מדעי הרוח, מדעי החברה והמדעים.

מקום

המכללה ממוקמת במאונט ורנון, איווה, עיירה שהאווירה השולית העירונית שלה מכניסה את מיטב העיר למתחם של עיירה קטנה עם פסטיבלי אמנות, מסעדות ובתי קפה מקומיים פופולריים ובוטיקים מוזרים. התערובת של הר ורנון של בניינים היסטוריים וכושר יצירתי זיכתה אותו בשבחים כאחת מ"עיירות הקטנות המגניבות ביותר של אמריקה "מאת מגזין Travel Travel של ארתור פרומר .

הפקולטה

פרופסורים בקורנל הם חוקרים, מלומדים ובעיקר מנטורים מוכשרים. תשעים ושמונה אחוזים מהפקולטה למכללה במכללה הם בעלי התואר הגבוה ביותר בתחומם. יחס סגל הסטודנטים הוא 1:11, ותלמידים רבים עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם חברי הסגל על מחקר או פרויקטים אחרים.

חיי הקמפוס

החיים בקורנל פעילים ומגוונים. התלמידים משתתפים במספר מועדונים, ארגונים וקבוצות עם תחומי עניין מיוחדים. 19 אחוז מהתלמידים משתתפים באומנויות היפות. 36 אחוז מהתלמידים משתתפים באתלטיקה בין-מכללתית.

מיקומים

הר ורנון

כתובת
1st Street, 600
52314 הר ורנון, איווה, ארצות הברית