Dillard University

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

Since1869, דילארד אוניברסיטת כבר מחויבת לספק לתלמידים בעלי השכלה במדעי הרוח ארבע שנים איכות. דילארד היא פרטית מוכרת באופן מלא, אונ' שחורה היסטורי. בשנת 2010, ה- US News & World Report מדורגת דילארד בין 10 HBCUs העליון של האומה, על בסיס לימודי תואר ראשון מקיפים. דילארד גם הוענק דירוג Top 10 בשנת 2010 עבור בתי ספר מדעי הרוח בקטגוריה מוביליות חברתית על ידי וושינגטון חודשית.

אבן הפינה של קהילת Gentilly של ניו אורלינס, האוניברסיטה יושבת על קמפוס 55 דונם יפה ושלווה, גדושת עצי אלון חתימה ותערובת של מבנים הסטוריים ומתקנים מודרניים.

סטודנטי דילארד להמשיך לחלק מבתי הספר הבוגר הכי הטוב בעולם. דילארד כיום בוגרי ללמוד בהרווארד, ייל, פרינסטון, אוניברסיטת ג'ונס הופקינס ובית הספר לכלכלה של לונדון, בין היתר. דילארד אוניברסיטת הוא גם האוניברסיטה היחידה בארצות הברית כי הוא שותף בקרן מלטון. סטודנטי דילארד שנכנסים מלטון עמיתים להשתתף בהכשרה תרבותית, פיתוח מנהיגות, וחינוך הגלובלי באמצעות ימי עיון, נסיעות, פעילויות מקוונות, מענקי פרויקט, ואת שירותי רווחה. מדינות מארחות כוללות סין, צ'ילה, גרמניה, הודו וארצות הברית.

דילארד הבהרה:

בעקבות הוריקן קתרינה, דילארד לגמרי חזיר שופץ 32 בניינים בקמפוס ושלושה מחוץ לקמפוס מתחמי מגורים, ובנה שתי LEED® החדש * רשום (מנהיגות אנרגיה והסביבתית Design) מבנים: בתי הספר המקצועיים ומדעי בניין, ואת אגודת הסטודנטים המרכז לבריאות ואיכות חיים. בשנת 2010, דילארד נכנס לשותפות עם הספר המחוזי שחזור ניו אורלינס עבור תכנית הכשרת מורים חדשה שעשויים לחולל מהפכה בחינוך מורה בניו אורלינס, אולי, לשמש מודל עבור תוכניות ברחבי הארץ. תוכנית הפיזיקה של דילארד רכשה מערכת לייזר הדופק 1.8 מיליון $ המאפשר לתלמידים לבצע מחקר לתואר שני. תוכנית סיעוד לשבחים של דילארד היה הראשון מסוגו בלואיזיאנה. דילארד מציעה 22 המטבעות העיקריים אקדמי על פני שבע מחלקות ובתי ספר. יחס תלמיד-הסגל של דילארד הוא 11 לאחד. דילארד אוניברסיטת מתגאה אחד חטיבות כמה הצלחת התלמידים במדינה, מודל המתמקד גיוס, שימור ותמיכה של סטודנטים.

בוגרי דילארד מייצגים מגוון רחב של מנהיגים בעולם המוצלחים ביותר בתחומים הנעים בין רפואה ומשפטים, להשכלה גבוהה ועסקים בינלאומיים, כדי אמנות ובידור.

משימה וחזון המשימה של דילארד האוניברסיטה היא לייצר בוגרי מצטיינים, להיות מנהיגי עולם, מתחנכים באופן רחב, תרבותי מודע, ודואג לשיפור המצב האנושי. באמצעות גישה אישית מאוד ממוקד למידה, התלמידים של דילארד מסוגלים לעמוד בדרישות התחרותיות של חברה מגוונת, גלובלית ומתקדמת מבחינה טכנולוגית.

עמודי האסטרטגי של דילארד אוניברסיטת

דילארד האוניברסיטה תהיה אונ' ראשונה מוביל פרטית באזור והן בעולם של מכללות שחורות הסטורית ואוניברסיטות. דילארד אוניברסיטת תרחיב באופן סלקטיבי לתוך ללימודי תואר שני ושלישי, בונים על התוכניות הטובות ביותר שלה המייצגים תחזיות לעתיד של הצרכים העבודה. דילארד האוניברסיטה תגדל ולשפר את מחויבותה והפקה של איכות, מחקר שימושי. דילארד האוניברסיטה תהיה להחדיר גלובליזציה לתוך תכנית הלימודים שלה, כך שזה ירחיב את טווח ההשפעה שלה לשפות, תרבויות ומדינות אחרות. דילארד האוניברסיטה תדגים ומחויבות להצלחה "כל התלמידים. דילארד אונ' תפתח להכשרת מנהיגות סטודנטי הזדמנויות חינוכיות מועשרות מחוץ לכיתה להציע סביבה מאוזנת כחלק הניסיון במכללה. דילארד האוניברסיטה תמשיך למשוך תלמידים לתואר שני אמריקאים אפריקאים מוכשרים, בעודן מקבל בברכה אלה מרקע מגוונים שיכולים ליהנות מהניסיון הייחודי שאנו מציעים. דילארד האוניברסיטה תדגים מחויבת לטכנולוגיה כמו נושא, ככלי הוראה ואת היסודות של מערכות פנימיות שאינן יעילים, אמינים וחסכוני. דילארד אוניברסיטת יראה יושר הכספים, עם מערכות של אחריות כלכלית ומקצועית ויציבות. דילארד האוניברסיטה תהיה מעורבת החידוש של הבית שלה, ניו אורלינס. דילארד האוניברסיטה תתפתח להתקין שיטות ביחס ההורקה של הקמפוס שלה והקידום קיים סביבתי. דילארד האוניברסיטה תפתח מרכז למדיניות ציבורית חוף מפרץ.

מיקומים

ניו אורלינס

כתובת
2601 Gentilly Boulevard
70122 ניו אורלינס, לואיזיאנה, ארצות הברית