קרא את התיאור הרשמי

"בדרורים, אני עושה חיבורים לא יסולא בפז בכל יום שלהעצים אותי כדי לעשות את הבדל בחיים שלי ואת חייהם של אחרים."

אודות אוניברסיטת דרורי

דרורי הוא סוג חדש של אוניברסיטה שהצטיינות וביעילות קישורים במדעי רוח ובמדעים ללימוד תחומים מקצועיים. בכך, תלמידים יותר אותנטיים מחובר ל:

למה מה שהם לומדים עניינים וכיצד הם יכולים להחיל אותו בחיים אמיתיים. למה החלטות, הן באופן אישי ומקצועי, צריכה לבוא ממקום של אתיקה ומוסר. פקולטה: נגישות היא נקודה של גאווה עבורנו בגלל שאנחנו באוניברסיטת הוראה. הקהילה: בכיתה, בקמפוס ומחוצה לו. חשב מנהיגים ומדריכים: משנת הלימודים הראשונה ללימודים לחיפוש עבודה לבוגרי קשרים. בדרורים, תלמידים ליצור קשרים לכל החיים. בריאות וקיימות כדרך חיים ולא כמשימה. אנו מאמינים שאנשים בריאים להוביל מאושרים יותר, ארוך יותר, חיים פרודוקטיביים יותר. תרומה לקהילה כחלק מחיים טובה. רוח היזמות, שמעוררת אמון, יצירתיות ואחריות. סביבה של שיתוף פעולה שבו תלמידים מעורבים באופן פעיל בשיפור החוויה דרוריהם. גם חיים חיו: תלמידי דרורי ללמוד כיצד לחבר את החלומות ושאיפות לעתיד מוצלח.

הצהרת כוונות

היא אוניברסיטת דרורי אוניברסיטה עצמאית, במסורת אמנויות הליברלית, ומחויב לחינוך מותאם אישית בקהילה של חוקרים שערכו את האמנויות של הוראה ולמידה הקשורים לכנסייה. חינוך בדרורים מבקש לטפח רגשות רוחניים וכושר דמיון, כמו גם תובנה אתית וחשיבה ביקורתית; לטפח את השילוב של ידע תיאורטי ומעשי; ולשחרר את אדם להשתתף באחריות ובלתרום לקהילה גלובלית.

מסר של VISION

עם שומרי התחייבויות למורשת שלנו ועם התחייבויות מחודשות לקהילה העולמית והוראה ומלגה חדשניות, אוניברסיטת דרורי תהיה אוניברסיטה מובילה בו המורה / החוקרים וצוות מקצועי הטובים ביותר לחנך את התלמידים להיות מעורב, אזרחים מוסריים ורחומים למנהיגות משרתת ב קהילות מאופיינות בשינוי, מורכבות ותלות הדדית הגלובלית.

כדי להפוך לאוניברסיטה המובילה במאה ה -21 שאנו רואים, אנחנו ניצור ולהפגין יתרון התחרותי של אוניברסיטת דרורי, לבטא הבדלים התחרותיים שלה, ליישר את כל התוכניות האקדמיות שלה עם יעדים אסטרטגיים, לבנות תרומה לתמיכה ביעדים האסטרטגיים שלה, למדוד את ההצלחה שלה ו לנהל בתוצאות. הציוויים האסטרטגיים והיעדים המפורטים להלן מפת המסלול שלנו לשנים 2015-2018 ואוניברסיטת דרורי עמדה לחגוג sesquicentennial בשנת 2023.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

BBA

Drury University

מטרת התכנית העסקית היא לספק לתלמידים הזדמנות להשיג הבנה מעשית של ההיבטים העסקיים של החברה שלנו. ... [+]

מטרת התכנית העסקית היא לספק לתלמידים הזדמנות להשיג הבנה מעשית של ההיבטים העסקיים של החברה שלנו. תכנית הלימודים מאורגן לתת לתלמידים את הידע של שיטות עסקיות ותהליכים כלכליים, התפקיד של עסקים וכלכלה בשוק העולם ומודעות לנושאים העסקיים העיקריים שעומד בפני חברה.

סטודנטים רודף התואר הראשון במנהל עסקים (BBA) נדרשים כדי להשלים את דרישות הקורס הבאות:

חינוך כללי: 37 שעות קורסי BBA כלי: 33 שעות קורסי BBA סרן 21 שעות קורסי בחירה 33 שעות שעות BBA סה"כ: 124 שעות ... [-]
ארצות הברית ספרינגפילד
ספטמבר 2020
אנגלית
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Bachelor

Drury University

לימודי כלכלה מתפתחים כישורים אנליטיים שחלים על מקומות עבודה רבים, כולל קריירה בעסקים ובממשלה. ... [+]

פוקוס

לימודי כלכלה מתפתחים כישורים אנליטיים שחלים על מקומות עבודה רבים, כולל קריירה בעסקים ובממשלה. גדול כלכלה מספק גם רקע מצוין למחקר לתואר שני בעסקים, משפטים, מנהל ציבורי, כספים וכלכלה. סטודנטים רבים בוחרים להמשיך מגמות כפולים בבית ספר עכוז, עם התמחות כפולה בכלכלה ופיננסים להיות במיוחד שבשגרה.

סטודנט למידה / אירוסין / הוראה

קורסי כלכלה נועדו לספק לתלמידים עם הבסיס התיאורטי הנדרש כדי לנתח בעיות כלכליות ולסייע למנהיגים עסקיים והממשלה לקבל החלטות טובות יותר. ידע של כלכלה הוא גם חיוני לאזרחים להשתתף באחריות בדיון ציבורי בנושאים כלכליים וחברתיים.... [-]

ארצות הברית ספרינגפילד
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Drury University

התכנית למדעי מחשב בדרורים נועדה להכין את התלמידים לקריירה בתכנות מחשבים. ... [+]

התכנית למדעי מחשב בדרורים נועדה להכין את התלמידים לקריירה בתכנות מחשבים. הקטין במדעי מחשב מאפשר לתלמידים לשלב לימודיהם של פיתוח תוכנה עם מגמות באזורים הרצויים שלהם של יישום, הכנת התלמידים לתפקידים מקצועיים שונים הכרוכים בתכנות מחשבים כמרכיב.

כל התנאים המוקדמים חייבים להסתיים לפני ההרשמה בקורסים הבאים.

מתמטיקה בדידה מבוא למדעי מחשב מבני נתונים אלגוריתמים פיתוח אתרים ויישומים ניידים שפות תכנות מסד הנתונים הנדסת תוכנה מחקר ופיתוח ... [-]
ארצות הברית ספרינגפילד
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Drury University

ניהול הוא על ארגון ותיאום עבודה, קביעת מטרות ופיתוח אסטרטגיות. אבל ניהול הוא גם על משחק עם יושרה, פעילות גופנית מנהיגות, ולהעלות את הרף של פרקטיקה מקצועית. ... [+]

מה אתה יכול לעשות עם תואר ניהול?

ניהול הוא על ארגון ותיאום עבודה, קביעת מטרות ופיתוח אסטרטגיות. אבל ניהול הוא גם על משחק עם יושרה, פעילות גופנית מנהיגות, ולהעלות את הרף של פרקטיקה מקצועית. מנהלים מקצועיים לעבוד בכל סוגי תעשיות וכל הגדלים של ארגונים.

מנהל מקצועי בקו מסוים של עניין מנהל משאבי אנוש מנהל פרוייקט מנהל קמעונאות מנהל שירותים פיננסיים

איך כיתות בבית הספר לעכוז של עסקים עוזרות להכין אותך לקריירה בניהול?... [-]

ארצות הברית ספרינגפילד
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Drury University

הגדול למימון באוניברסיטת דרורי מספק לתלמידים עם ניהול פיננסי, חיזוי, וכישורי ניתוח הכרחי לקריירה בתחום פיננסים. ... [+]

פוקוס

הגדול למימון באוניברסיטת דרורי מספק לתלמידים עם ניהול פיננסי, חיזוי, וכישורי ניתוח הכרחי לקריירה בתחום פיננסים. בנוסף, על רקע יחסי אנוש ומדעי רוח שהוא הבסיס של תואר מאוניברסיטת דרורי מספק בוגרים עם יתרון נוסף בקריירה שלהם.

סטודנט למידה / אירוסין / הוראה

קורסי האוצר מיועדים הן לתלמידי הקרקע בתיאוריות הנוכחיות ולתת להם בפועל פעילים ביישום מושגים פיננסיים. שילוב זה של תאוריה והפרקטיקה מכין את התלמידים להזדמנויות קריירה עתידיות ומספק לך חוויית מרתקת אותם כפי שהם עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם סגל מימון.... [-]

ארצות הברית ספרינגפילד
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
מקוון
למידע נוסף באנגלית
Drury University

החוג לתיאטרון מציע מרכזי בתיאטרון מוביל לתואר ראשון. ... [+]

תוכניות בתיאטרון לתמוך במשימת האמנויות הליברלית של אוניברסיטת דרורי על ידי הצעה:

קורסים בסיסיים שנועדו לפתח את ההערכה ולהוביל להבנה טובה יותר של אמנויות תיאטרון ותרומתם לחיי התרבות, קורסים שיביאו לגדול או קטן בתיאטרון ומספקים הזדמנויות לתלמידים מאוכלוסיית הקמפוס הכללית כדי למלא את דרישות הלימודים, תוכניות שמכינות את התלמידים לקריירה מקצועית, מחקר לתואר שני או הוראה, תכנית לימודים והפקות המשותפת של תכנית לימודים משולבות עם ההנפקות כמובן לספק מגמות עם חוויות מעבדה יצירתי, כל תלמידי דרורי עם הזדמנויות השתתפות, וקהילת כולה דרורי עם הזדמנויות לחוות מגוון רחב של הפקות תיאטרון. ... [-]
ארצות הברית ספרינגפילד
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Drury University

הגדול החשבונאי של אוניברסיטת דרורי הוא התכנית האידיאלית לסטודנטים שרוצים להיות רואי חשבון ציבוריים או פרטיים. ... [+]

פוקוס

הגדול החשבונאי של אוניברסיטת דרורי הוא התכנית האידיאלית לסטודנטים שרוצים להיות רואי חשבון ציבוריים או פרטיים. המגזר הפיננסי ראה התפשטות של חוקים ותקנות בתגובה לשערוריות ארגוניות ומשברים פיננסיים. בנוסף, תקני הלוואות קשים והגלובליזציה של עסק דורש יותר ביקוש לרואי חשבון כדרישות דיווח מחמירות תידרש בעתיד. תכנית הלימודים החשבונאות של דרורי נועד לספק לתלמידים עם הדרישות הנחוצות לשבת לבחינת רו"ח כהגדרה על ידי המכון האמריקאי של רואי חשבון (AICPA). אנא ראה www.nasba.org לקבלת מידע נוסף על בחינת רו"ח אחידה.... [-]

ארצות הברית ספרינגפילד
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Drury University

שיווק הוא פונקציה ארגונית ומערכת של תהליכים ליצירה, תקשורת, ומספק ערך ללקוחות ולניהול קשרי לקוחות בדרכים שתועלנה לארגון ובעלי העניין שלה. ... [+]

פוקוס

שיווק הוא פונקציה ארגונית ומערכת של תהליכים ליצירה, תקשורת, ומספק ערך ללקוחות ולניהול קשרי לקוחות בדרכים שתועלנה לארגון ובעלי העניין שלה. שיווק ממלא תפקיד חשוב בחברה על ידי הפיכת מוצרים ושירותים בטוחים זמינים בצורה ובמחיר שהיא מקובל על צרכנים. שיווק הוא חשוב גם לעסקים מאז שיווק תורם ישירות להשגת יעדים עסקיים של צמיחה ורווחים.

סטודנט למידה / אירוסין / הוראה

קורסי שיווק נועדו הן לתלמידי הקרקע בתיאוריות הנוכחיות ולתת להם בפועל פעילים ביישום המושגים.... [-]

ארצות הברית ספרינגפילד
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית