קרא את התיאור הרשמי

על Elizabethtown College

המחויבות שלנו היא לחנך את השירות . אנו מאמינים כי למידה הוא אצילי ביותר כאשר נעשה שימוש לטובת אחרים, ללא קשר לנתיב הקריירה שנבחרו. אנו מכינים את התלמידים שלנו להוביל חיים עשירים של מטרה ומשמעות תוך קידום מחשבה עצמאית, שלמות אישית ואחריות חברתית. אלה הם היסודות לחיים של למידה. אנו מטפחים ערכים של שלום, אי-אלימות, כבוד האדם וצדק חברתי.

107102_rsz_adobestock_83038067.jpg

המשימה של Elizabethtown College 'היא:

Elizabethtown College מספקת חוויה חינוכית טרנספורמטיבית שמטפחת כוחות אישיים ומפתחת תשוקה ללמידה לאורך החיים ולעבודה תכליתית.

חוויה חינוכית טרנספורמטיבית

ההשפעה של חינוך Elizabethtown College היא ארוכת טווח מרחיקת לכת כי זה טרנספורמטיבי עמוק. התלמידים לרכוש הרגלים חדשים של המוח ואת הלב - חלקם במהלך ניסיון לתואר ראשון, אחרים כמו סטודנטים לגדול מעבר לקולג '.

תכונות החינוך שלנו

הניסיון החינוכי שלנו משלב רמה גבוהה של מלגות עם ארבע תכונות חתימה, הכוללות מחויבויות לחינוך תלמידינו בקהילת למידה המבוססת על מערכת יחסים, לטפח בתלמידינו פרספקטיבות בינלאומיות וחוצות-תרבותיות, כדי להשלים את ההוראה בכיתה עם הזדמנויות למידה חווייתיות, ולהכין את התלמידים שלנו לחיים תכליתיים ולעבודה משמעותית.

107786_IMG_0500.JPG

למידה ממוקדת-יחסים

התוכניות החינוכיות שלנו מעסיקות תלמידים בדרכים המעסיקות את תשומת לבם העמוקה ביותר, מתמודדות עימם עם חוויות למידה משכנעות וקוראות מהתגובות המגיעות אל מעבר למה שאפילו חשבו שהן אפשריות. בקהילת למידה זו, חברי הסגל שלנו ועובדים אחרים מפגינים את התשוקה שלהם לנושאים שלהם ולהמשיך ללמוד כך שתלמידינו יראו עד כמה היא מעמיקה את המעורבות העמוקה. התלמידים מקבלים תשומת לב אישית, שכן כל העובדים מתחייבים להביע עניין אמיתי וכנה בהצלחתם החינוכית של תלמידינו. שיעורי המכללה שלנו בכוונה נשמרים קטנים כדי לתמוך בצרכים האישיים של התלמידים שלנו ולאתגר אותם לגדול.

107103_rsz_adobestock_128130222.jpg

פרספקטיבות בינלאומיות וחוצות-תרבותיות

אליזבתאון מציעה תוכנית לימודים גלובלית ותכנית לימודים משותפת. תוכניות לימוד ופיתוח מסייעות לתלמידים להבין ולתעסק ביעילות עם תרבויות אחרות ועם גלובליזציה של החיים והעבודה. הצוות שלנו כולל אנשי סגל ועובדים אחרים אזרחי מדינות מרחבי העולם, שמדברים שפות רבות, ואשר חוו מספר רב של חוויות לימוד ומגורים ביבשות אחרות. סטודנטים לומדים לצד תלמידים מתרבויות אחרות. בנוסף, הם נתקלים בעולמנו הבינלאומי כאשר הם מבקרים, לומדים או חיים בערים מגוונות כמו הריסבורג, פילדלפיה, לונדון, בייג'ינג וקיטו.

למידה ניסיונית

אליזבתאון מבקשת להרחיב את ההקשרים ללמידה של תלמידים על ידי טיפוח חוויות חינוכיות שדרכן התלמידים לומדים בכך. באמצעות למידה חווייתית זו, התלמידים מפתחים את הכשרון לתיאוריית הקישורים והניסיון, והם מוכנים טוב יותר להמשיך ללמוד לאורך כל חייהם. הזדמנויות אלה זמינות באמצעות התמחויות, externships, הקצאות מיקום השדה, פרויקטים עצמאיים ושיתופי מחקר, שירות למידה ומעורבות אזרחית, פיתוח מנהיגות, והנאה בקמפוס.

עבודה חיים תכליתית

הן בתכנית הלימודים והן בתכנית הלימודים, התכנית החינוכית של המכללה מטפחת הבנה של החינוך לחיים של תכלית המבוססת על מודל הוליסטי של התפתחות התלמיד המשלב פיתוח קריירה; השתקפות על ייעוד, משמעות וחיים; ומחויבות למעורבות אזרחית. כתוצאה מכך, בוגרי אליזבתאון מוכנים להפוך את העולם למקום טוב יותר. הם עושים זאת, בין השאר, על ידי חיים בדרכים המשקפות את מחויבויותיהם האישיות, להגיב על הצרכים של אחרים, ולהעריך את השלמות האישית והאתית.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Bachelor

Elizabethtown College

עסקים בינלאומיים (IB) הגדולות בבית Elizabethtown College מציעה תוכנית מעשית, חדשנית, משולבת המשלבת מיומנויות עסקיות עם הבנה של תרבויות אחרות, מיומנות בשפה זרה, תקשורת אפק ... [+]

הניסיון הגלובלי חשוב יותר ויותר בעולם העסקים כיום, והחברות מחפשות עובדים בעלי נקודת מבט גלובלית, מבינים את הקשר ההדדי שלנו עם מדינות אחרות ויכולים לנהל משא ומתן עם אנשים מתרבויות אחרות.

עסקים בינלאומיים (IB) הגדולות בבית Elizabethtown College מציעה תוכנית מעשית, חדשנית, משולבת המשלבת מיומנויות עסקיות עם הבנה של תרבויות אחרות, מיומנות בשפה זרה, תקשורת אפקטיבית מנקודת מבט גלובלית. בשל אופי סלקטיבי של התוכנית שלנו, אנו מביאים בכיתה יוצאת דופן בכל שנה כדי ללמוד על ניהול עסקים גלובליים באמצעות הדרכה על ידי חברי המועצה המייעצת IB ו סגל. עם תואר עסקים בינלאומיים מהעיר E, אתה תהיה מוכן לתפקידים בחברות גלובליות בתפקידים כגון מומחה תאימות יבוא / יצוא, יועץ לחברות גלובליות, כלכלן בינלאומי, מנהל פיננסי עולמי או רואה חשבון בינלאומי.... [-]

ארצות הברית Elizabethtown
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית