Erskine College

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

חינוך שמתאים

כאחד ממכללות האמנויות הליברליות הוותיקות והמפורסמות ביותר בדרום, ארסקין זכה בפרס אקדמי ובאותנטיות נוצרית. הבוגרים שלנו מובילים חברות, משפיעים על תחומי מקצוע, ומציבים את חותמם על התרבות שלנו בדרכים רבות אחרות.

כל אחת 19 תוכניות של ארסקין יכול להיות מותאם אישית על ידי עבודה עם סגל כדי ליצור קורס של מחקר שמתאים האינטרסים האישיים שלך ואת הקריירה. סמסטר ארוך ללמוד בחו"ל הזדמנויות זמינים גם בסקוטלנד, אנגליה, צרפת או מקסיקו. Erskine גם לוקח תמיכה אקדמית מתוך המעבדה שיעורים מסורתיים ומכניסים אותו בתוך השיעורים שלך בקרב עמיתים שלך באמצעות תוכנית חדשנית המשתמשת שיתוף פעולה עמיתים וקבוצות המחקר כדי לחזק את תוכן הקורס מודל הרגלי למידה טובה.

למה ארסקין?

היסטוריה של למידה

מאז הוקמה על ידי הכנסייה הרפורמיסטית של הכנסייה הפרסביטריאנית (ARP) בשנת 1839, Erskine College כבר מחויבת לעיקרון שעובדות וערכים - למידה ואמונה - הם בלתי ניתנים להפרדה. עם זאת, ארסקין מחויבת לפתח את האדם כולו כלומד לכל החיים, לעודד תלמידים לחשוב באופן ביקורתי על הלימודים האקדמיים שלהם, עם המוחות והלבבות פתוחים אל האמת.

מוקד סטודנטים

כל אחת 19 תוכניות של ארסקין יכול להיות מותאם אישית על ידי עבודה עם סגל כדי ליצור קורס של מחקר שמתאים האינטרסים האישיים שלך ואת הקריירה. כל הכיתות שלך ילמדו על ידי הפרופסורים שלך, לא על ידי עוזרי ההוראה. ותקבלו הרבה זמן עבודה עם הפרופסורים האלה מאז היחס שלנו סטודנט-סגל הוא 11: 1 וכמעט כל המחלקות בכיתה יש פחות מ 25 תלמידים.

והכי חשוב, סגל ארסקין לוקח את הזמן כדי להכיר אותך ממש לדחוף אותך להצטיין הן באופן אישי אקדמי כלפי צמיחה כאדם שלם.

יעד: יעד מערב

Erskine College הוא השוכן ההיסטורית בשל מערב, ב Abbeville County, דרום קרוליינה. עם אוכלוסייה של 1,200 ו - 90 דונם בקמפוס עם גוף הסטודנטים של רק תחת 800, דוסט ווסט היא עיר קולג 'שקט, מושלם ללימודים. מן הספורט לאמנויות, יש הרבה מה לעשות בקמפוס ארסקין, אבל בתוך רק 30 דקות נסיעה תמצאו שפע של קניות, אתרים היסטוריים, ומספר אזורי בילוי המציעים שייט, דיג, טיולים רגליים, סוסים רכיבה על אופניים, אופני הרים.

115257_110883_pexels-photo-1595391.jpeg

הצהרת משימה מוסדית

Erskine College קיים כדי לפאר את אלוהים כמו הקהילה האקדמית הנוצרית שבה התלמידים מצוידים לפרוח כמו אנשים שלמים עבור שירות של שירות באמצעות רדיפה של לימודי הסמכה ללימודי תואר ראשון וחינוך תיאולוגי בוגר.

משלחת המכללה (תוכניות לתואר ראשון)

המשימה של Erskine College היא לצייד את התלמידים לפרוח על ידי מתן חינוך אמנותי מעולה בסביבה של ישו מרוכזת שבה למידה האמת המקראית משולבים לפתח את האדם כולו.

משלחת סמינרית (תכניות לתואר שני)

הסמינר התיאולוגי של ארסקין תומך במשימה של אלוהים בעולם על ידי חינוך, מנקודת מבט רפורמית המקרא, אנשים לשירות בכנסייה הנוצרית.

113445_pexels-photo-1326947.jpeg

מקום

Erskine College שוכנת בכפר האקדמי של דוסט ווסט, עיר של 1,200 תושבים הממוקמים במחוז אבוויל ההיסטורי, דרום קרוליינה, אזור עשיר במלחמת קולוניאליזם, מהפכנית, ומלחמת האזרחים. העיירה והמכללה, עם מספר בניינים באנטבלום, רשומים במרשם הלאומי של מקומות היסטוריים. פסטיבל האביב השנתי מביא מספר גדול של תיירים לשתף את המורשת התרבותית וההיסטורית של המחוז.

דוסט ווסט, הממוקמת ליד מספר אגמים ואזורי פנאי, ובגישה נוחה לכבישים המהירים 26 ו -85, מספק אווירה שלווה ושקטה ללימודים. קרבה אל מוקדי התעופה ומרכזי התרבות מיוצגים על ידי הערים של אטלנטה, שרלוט, קולומביה, וגרינוויל, אשר, הם, בתוך שעה עד שעתיים נסיעה. ערים קטנות יותר כגון גרינווד ואנדרסון נמצאות במרחק של כ -20 ק"מ משם ומספקות הזדמנויות רבות לקניות ולסעודות.

מגורים החיים

הקמפוס המרווח בן 90 דונם של ארסקין מספק מתקנים קלאסיים ומודרניים כאחד. מגדלי החתימה של בניין ארסקין מושלמים על ידי מתקן מדעי חדשני ומתחום חדש בתחום המוסיקה והמתמטיקה. מיקום מרכזי בקמפוס הוא מרכז אומנויות בואי, מוזיאון וגלריה מודרניים. מרכז פעילויות Galloway מכיל שני חדרי כושר, מגרשי כדורסל, חדר אירובי / משקל, קיר טיפוס, ומתקן אימונים אתלטי. אגודות ספרותיות, עתיקות כמו המכללה, ממוקמות בקמפוס. הסטודנטים אוכלים בקפטריה עטורת פרסים ובבתי קפה בקמפוסים.

113235_pexels-photo-901964.jpeg

תוכנית הלימודים

בארסקין, התלמידים נלמדים על ידי פרופסורים, לא סטודנטים לתואר שני, ותוכנית הלימודים מבוססת על מסורת האמנות הליברלית. Erskine הוא על mentoring ו relational למידה שנועדו לדרבן גדול, לשפר את הצמיחה האקדמית, ולהכין את מנהיגי מחר. Erskine מחויבת לספק חוויה חינוכית מעוגלת היטב שמטרתה לפתח את האדם כולו.

חברי סגל ארסקין חולקים את חייהם ומאתגרים את התלמידים להצטיין בכל תחומי החיים. Erskine מחויבת לחנך את הדור הבא של הלומדים לאורך החיים, אשר ישפיע על משפחותיהם, קהילותיהם, ארצם והעולם.

אַתלֵטִיקָה

המכללה שומרת על תוכניות פנאי וספורט אתלטי ומגוון. המכללה מעודדת פעילויות ספורט בקרב כל התלמידים מתוך אמונה כי השתתפות בספורט ברמה בין-לאומית, אינטראמית, או פנאי ברמה של ההתפתחות האישית הכוללת של הפרט.

Erskine מתחרה ברמה intercollegiate כחבר של האגודה הלאומית קולגייט אתלטי (NCAA) אגף II כחבר בכנס Carolinas. בנוסף, השתייכות עם National Christian College College Athletic Association (NCCAA) החטיבה הפיקתי שתי קבוצות לאליפות לאומיות בשנה החולפת, גברים גולף ו סופטבול של נשים.

המכללה 15 צוותים בין גברים: כדורסל גברים ונשים, גברים ונשים של קרוס קאנטרי, גברים ונשים של גולף, גברים ונשים, כדורגל גברים, טניס גברים, נשים, בייסבול, כדורגל, סופטבול, כדורעף ו lacrosse של נשים.

סיוע כספי

חינוך ארסקין הוא חוויה, שערכה אינו ניתן למדוד בקלות בדולרים. יותר מ -90% מהתלמידים שלנו מקבלים סיוע כספי. בנוסף למקורות המסורתיים לסיוע כספי, כגון סיוע פדרלי ומדינתי, מציעה ארסקין מגוון מלגות לתלמידים המוכיחים יכולת אקדמית ומי יעשיר את קהילת ארסקין. ארסקין מזמינה את התלמידים ומשפחותיהם להיות חלק ממשפחתה, והיא מחויבת לעבוד איתם כדי לסייע במימון השקעות בחוויה הארקסקית.

112185_pexels-photo-1438072.jpeg

מיקומים

מערב בשל

כתובת
2 Washington St
SC 29639 מערב בשל, דרום קרוליינה, ארצות הברית