קרא את התיאור הרשמי

מדינת מכללת גלנוויל, המכונה לעתים קרובות המגדלור על הגבעה, היא המכללה הציבורית רק במיקום המרכזי של מערב וירג'יניה.

נוסד בשנת 1872 על מנת לספק הדרכה ותרגול למורים בבית ספר משותף במדע של חינוך, State College גלנוויל עלה על משימתו המקורית, וכיום מכין את התלמידים לקריירה בהוראה, עסקים, משאבי קרקע, מוסיקה, האמנויות הליברליות, המדעים, משפט פלילי, ושירותי אנוש.

עם גיוס של כ -1,800 סטודנטים, המכללה מתגאה גודל כיתה ממוצע של 15. ההרשמה של המכללה מורכבת מסטודנטים מ -24 מדינות ו -3 מדינות, ובגאווה רבים כוללת תלמידי דור והמיעוט הראשונים.

המשימה שלנו

מדינת מכללת גלנוויל מספקת מסורת של חינוך באיכות גבוהה באמצעות חדשנות בעיצוב, המשלוח, והערכה של תוכניות ושירותים, פיתוח כוח אדם, ושירותי תלמיד מקיפים; קהילה של לומדים פעילים המוקדשים ללימודי המשך, הוראה יעילה, מלגה מיושמת, פעילויות יצירה, ושירות; מנהיגות שמקדמת מצוינות בלמידה, הוראה, חיוניות תרבותית, ופיתוח כלכלי בקהילה גלובלית.

ערכי פילוסופיה & Core

מדינת מכללת גלנוויל הוקמה בשנת 1872 לצורך מתן הזדמנויות חינוכיות איכותיות לאזרחי המערב וירג'יניה. נוסד במקור כמכללה של מורה, State College גלנוויל נשאר מנהיג בהכנת מורים. יחד עם הדגש על הכשרת מורים, המכללה הגיבה לצרכים של מערב וירג'יניה ופיתחה תוכניות נוספות במגוון רחב של תחומים. המכללה מחויבת לשישה ערכי ליבה: מרכז-תלמיד, קהילה, יושרה, מסורת, מנהיגות ומשפחה.

ממוקד-תלמיד

התלמיד מגיע ראשון בגלנוויל המדינה, והתהליכים הארגוניים שלנו וההחלטות הם מודרכים על ידי מה הוא הטוב ביותר עבור התלמיד. אנו שואפים להסרת חסמים ולשפר את חוויית הלמידה, וכל אחד מחברי סגל וצוות והמנהל מחויב באופן אישי לשרת תלמידים בדרכים יעילים ומגיבות בלי קשר למי, מתי והיכן.

קהל

אנחנו קהילה של לומדים שמעריכים יחסים מלוכד שלנו אחד עם השני. אנו מבקשים הכללה באמצעות הקשבה ושיתוף פעולה. אנו תומכים באופן קולקטיבי בכל העת באמצעות תקשורת פתוחה ואנחנו עובדים יחד כצוות בקמפוס, בכל מקום העבודה שלנו לוקחת אותנו, ובקהילות שבן אנו חיים או משרתים.

Integrity

אנחנו תמיד אמת, אתיים ואחראים לעושה את מה שאנחנו אומרים שאנחנו נעשה. אנו מדגימים אמון פתוח, כבוד למגוון שלנו והגינות בכל מה שאנחנו עושים. אנו מגיבים, עקביים ומחויבים לשיפור מתמיד בכל התחומים.

מסורת

אנו גאים במסורת העשירה של מתן הזדמנויות חינוכיות באיכות גבוהה ואת הערך של חינוך ליצירה עתידי. אנחנו שומרים על המסורת שלנו בחיים כדרך לחגוג את הישגי העבר שלנו וכבסיס ללהגיב להזדמנויות ואתגרים חדשים בעולם משתנה.

מנהיגות

אנו מכירים באחריות חגיגית להוביל. אנחנו מכינים למנהיגים שלנו החברה שמתחשבים, יצרניים, עוסקים, ואזרחים מגיבים. אנחנו לטפח חדשנות מתמדת, שמעשיר סביבות למידה, ואנחנו מדגימים מצוינות באמצעות התוכניות החינוכיות שלנו ושירותים.

משפחה

אנחנו משפחה חזקה כפי שהיא משתקפת באכפתיות שלנו, טיפוח ומסומן סבירות, שמבדילה אותנו מאחרים. אנו לקיים תרבות שמכבדת אחד את השני והגיוון שלנו, בעת היותו תומכים באופן אינדיבידואלי וכצוות. אנחנו באופן פעיל לתקשר ולעסוק המשפחה המורחבת שלנו, בין אם הם הורים, בוגרים וחברים אחרים של המוסד שלנו.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Bachelor

Glenville State College

המחלקה פלילית השופטים מציעה קורסים בניהול זירת פשע, שיטות עבודה ונהלי משטרה, טכנולוגיה לחקירות, מערכת משפט לנוער, ועוד. ... [+]

הבגרות במשפטים פליליים

המחלקה פלילית השופטים מציעה קורסים בניהול זירת פשע, שיטות עבודה ונהלי משטרה, טכנולוגיה לחקירות, מערכת משפט לנוער, ועוד.

אנו מארחים מחנות בי ללמוד תלמידי התיכון לראיין עדים וחשודים, לחקור זירת פשע, לקחת טביעות אצבעות, ולאסוף ראיות. הסטודנטים שלנו להגיע ללחדד את כישוריהם בבית המשפט הפלילי, המכונים באופן מקומי כלבית זירת הפשע.

[-]
ארצות הברית Charleston
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Glenville State College

התואר בגרה בניהול משאבי טבע מספק לתלמידים את הידע, כישורים אנליטיים ומעשיים, ויכולות קבלת החלטות כדי להגן ולהשתמש ביעילות במשאבים מתחדשים. ... [+]

הבגרות בניהול משאבי טבע

מחלקת משאבי קרקע מתגאה בידות עליה גישה ללמידה. מסופקים תלמידים חוויות שלשכפל יישומים בעולם אמיתיים ככל האפשר. שוכן במרכז ארץ השפע במרכז וואקו, יש מחלקת מתקני המדינה של האמנות, ועל כ -300 דונם של קרקע סמוכה לבניין לפרויקטים חיצוניים. חממה ומנסרה ממוקמות על הנכס לתלמיד להשתמש יחד עם מבני אחסון לציוד קציר עץ. מעבדת מחשבים זמינה עבור השיעורים המתאימים. המעבדה מכילה מחשבים, קושרים, סורק, ותוכנה שלשכפל אלה המשמשים במשרדי הממשלה, עסקים, ותעשייה. מגוון רחב של כולים עבודה, ציוד גדול, ומכשירים המתאימים למעבדות שדה זמין כדי לשפר את ההוראה ולמידה. מערכות מיקום גלובליות (GPS) ומערכות מידע גיאוגרפיות טכנולוגיות (GIS) המשמשות בכמה כיתות.... [-]

ארצות הברית Charleston
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית