Greenville University

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

גרינוויל מכללה נוסד בשנת 1892 על ידי הכנסייה המתודיסטית חינם עם הכוונה לספק חינוך מיוחד, במרכז משיח מכללה לגברים ולנשים. נשיא המכללה הראשון, וילסון ט הוג, המשמש "חינוך לאופי" המוטו לתאר מטרה של המכללה. תלמידי העצמה לחייהם של אופי ושירות - - המשימה 120 שנים מאוחר יותר שלה מהדהדים מטרה זו.

המשימה שלנו:

גרינוויל מכללה מסמיכה תלמידים לחייהם של אופי ושירות באמצעות חינוך ישו במרכז הפיכה באמנויות, המדעים, והמחקרים המקצועיים הליברליים.

החזון שלנו:

מכללת גרינוויל מאמין שאלוהים ברא כל התלמידים שלנו לעצב באופן ייחודי בעולם! לכן, אנו

להציע חוויה חינוכית מעצבת מרוכזת המשיח שמכוחה, מעשיר, מחזיקה מעמד דגש על הפיתוח של האדם השלם, כך שכל תלמיד משגשג מבחינה רוחנית, אינטלקטואלי, רגשי, בצורה יחסית, ופיזי אינספייר תלמידינו לאמץ קריאתו של אלוהים תן עבודתנו כמו הפולחן בברכה את נוכחותו של ישו עלה למלא אותנו, לצייד אותנו, ושלח לנו

ערכי ליבה:

חינוך במרכז משיח

השורשים של גרינוויל המכללה לשקר בתנועת המכללה הנוצרית של המאה התשע-עשר אמריקה שהייתה מודאג לספק חינוך מרוכז בהשלכות של חיים, מותו ותחייתו של ישו. משמעות הדבר היא כי על רקע עבודתו של אלוהים במשיח - באמצעות מעשי בריאה, גאולה ושיקום - מסגרות התהליך החינוכי הן בתוך ומחוץ לכיתה. הוא גם טוען שחינוך הוא לא לשמה, אלא נתפס כחלק מהכיפוף הגדול יותר של סדר שנוצר בחזרה לאלוהים ולמטרותיו של אלוהים ובדרך ישוע משיח.

קהילה פתוחה ומסבירה פנים

גרינוויל מכללה מכירה ומברכת כל אדם כחלק מרכזי בקבוצה הגדולה יותר - קבוצה שאוהבת, מכבד ותומך חבריה. בעוד הקהילה תומכת בסטנדרטים מסוימים לחבריה, זה גם ערכי הזהות של כל אדם ושואף לפתיחות לגבי הרקע של כל אחד וחוויות. בטיפוח סביבה שמברכת למגוון דעות ומסורת, גרינוויל מכללה מקדמת פתיחות ופעולות אותנטיות של אירוח בקרב הסטודנטים, הסגל וצוות שלה.

הוראה הוליסטית

גרינוויל מכללה שואפת להקל על הפיכתו של תלמידים באמצעות הוראה. על ידי ביצוע האזהרה המקראית לאהבתי את ה 'בכל הלב, הנפש, הנשמה והכוח שלנו, סגל לקחת מנדט זה לכיתה כפי שהם ילמדו מהלב להנחיל אופי כמו ישו בתלמידיהם. הם שואפים להקנות ידע סמכותי ועכשווי במשמעת של המוח, כמו גם לעורר תשוקה בתלמידיהם לייעוד שבחר.

מודעות גלובלית

גרינוויל מכללת אתגרי סטודנטים ואנשי סגל להפגין מודעות, רגישות והיענות להבדלים בין תרבויות, מנהגים חברתיים ודתות. זה גם אומר שאנו בחריפות להכיר ההדדי של האנשים של אלוהים. בנוסף, גרינוויל המכללה מדגישה לקהילה שלה את הצורך להגיע אל תרבויות ועמים אחרים כדי לטפל בבעיות של העולם.

הוגים יצירתי וביקורתית

בנייה על היסודות של האמנויות הליברליות, המודלים גרינוויל מכללה ומטפחת גישה יצירתית וביקורתית לרעיונות ואתגרים. באמצעות תכנית לימודים אקדמי מחמירות, סגל לעודד חשיבה מקורית ומלאה דמיון בזמן הערכת ניתוח ממושמע ומנומק.

אופי ושירות

גרינוויל מכללה מאתגרת את תלמידים להכיר את עצמם, להכיר את זהותם באמצעות גילוי עצמי, והפיתוח של כשרונות המיוחדים שהם כבר ניתנו על ידי אלוהים. אנו שואפים להנחיל לתלמידים מיומנויות של התבוננות פנימית המאפשרות להם להעריך כל הזמן את האופי שלהם ולפתח מודעות עמוקות של איך הם יכולים להסתכל מחוץ לעצמם ולענות על הצרכים של אחרים. תלמידים הטובים ביותר לממש את הפוטנציאל שלהם באמצעות התרגול לכל החיים של שרת אחר.

סטודנטים חיים אחד ההיבטים הזכורים ביותר של הניסיון במכללה שלך יהיה חיים בקמפוס 50 הדונם היפה שלנו. הקמפוס של גרינוויל ממוקם בלב גרינוויל, אילינוי, עיירה יפה של 7,000 אנשים הממוקם 45 קילומטרים / 72 ק"מ מחוץ סנט לואיס והוא נגיש בקלות מהכביש המהיר I-70, I-55, I-64, ואני-57 . המיקום הייחודי שלנו נותן הזדמנויות רבות ערך עבור הושטת, כיף, ידיים על-מידה, ומעורבות אזרחית.

תכנית מגורים החיים שלנו בנויה על אמונה משותפת במשיח, כבוד, אמון, ידידות ועבודת צוות. כל אולם מגורים הנוח מאויש על ידי צוות מגורים הול, הכולל רכזת חינוך מגורים (CRE) וכמרי סטודנט התושב (RCS). אתה תהיה מוקף באנשים חכמים, חמלה שנמצאים כאן כדי לספק כיוון, הדרכה, ותמיכה. מגוון רחב של תוכניות חברתיות וחינוכיות מתוכנן בתוך כל אולם, מצדדי רצפה ו" שותפים לדירה Night Out "לפעילות רצפת אח-אחות ולימודי התנ"ך. אתה יכול להשתתף בתכנית החונכות שלנו, להיות מועשר על ידי התוכניות המבוססת על האמונה שלנו, ולבחון את המטרות ארוכת הטווח שלך בתכנית מיקום קריירה שלנו.

לתואר ראשון, בוגר תוכניות באינטרנט גרינוויל מכללה מספקת חינוך לאמנויות ליברלי איכותי ללמעלה מ -1,600 תלמידים. אנו מציעים מגמות מעל 50 סטודנט לתואר ראשון, כמו גם תוכניות למבוגרים ובוגר מקומות שותפות באינטרנט או ברשות. התוכניות שלנו מכובדות האקדמיות, סגל אכפתי, וקהילה נוצרית אמיתית משנות את חייהם של תלמידים מכל רחבי העולם.

להתערב! אנו מציעים יותר מ -50 ארגוני סטודנטים, כוללים שירות ומועדונים חברתיים, קבוצות מוסיקליות, ממשלת סטודנט, מועדוני משימות, קבוצות ביצועים, ופרסומי תלמיד. גרינוויל אפילו לתחנה שלה בניהול סטודנט רדיו, FM 89.5 WGRN.

מיקומים

גרינוויל

Greenville College

כתובת
315 E. College Avenue, Illinois
62246-1145 גרינוויל, אילינוי, ארצות הברית
אתר אינטרנט
טלפון
+1 618-664-2800