קרא את התיאור הרשמי

גרינוויל מכללה נוסד בשנת 1892 על ידי הכנסייה המתודיסטית חינם עם הכוונה לספק חינוך מיוחד, במרכז משיח מכללה לגברים ולנשים. נשיא המכללה הראשון, וילסון ט הוג, המשמש "חינוך לאופי" המוטו לתאר מטרה של המכללה. תלמידי העצמה לחייהם של אופי ושירות - - המשימה 120 שנים מאוחר יותר שלה מהדהדים מטרה זו.

המשימה שלנו:

גרינוויל מכללה מסמיכה תלמידים לחייהם של אופי ושירות באמצעות חינוך ישו במרכז הפיכה באמנויות, המדעים, והמחקרים המקצועיים הליברליים.

החזון שלנו:

מכללת גרינוויל מאמין שאלוהים ברא כל התלמידים שלנו לעצב באופן ייחודי בעולם! לכן, אנו

להציע חוויה חינוכית מעצבת מרוכזת המשיח שמכוחה, מעשיר, מחזיקה מעמד דגש על הפיתוח של האדם השלם, כך שכל תלמיד משגשג מבחינה רוחנית, אינטלקטואלי, רגשי, בצורה יחסית, ופיזי אינספייר תלמידינו לאמץ קריאתו של אלוהים תן עבודתנו כמו הפולחן בברכה את נוכחותו של ישו עלה למלא אותנו, לצייד אותנו, ושלח לנו

ערכי ליבה:

חינוך במרכז משיח

השורשים של גרינוויל המכללה לשקר בתנועת המכללה הנוצרית של המאה התשע-עשר אמריקה שהייתה מודאג לספק חינוך מרוכז בהשלכות של חיים, מותו ותחייתו של ישו. משמעות הדבר היא כי על רקע עבודתו של אלוהים במשיח - באמצעות מעשי בריאה, גאולה ושיקום - מסגרות התהליך החינוכי הן בתוך ומחוץ לכיתה. הוא גם טוען שחינוך הוא לא לשמה, אלא נתפס כחלק מהכיפוף הגדול יותר של סדר שנוצר בחזרה לאלוהים ולמטרותיו של אלוהים ובדרך ישוע משיח.

קהילה פתוחה ומסבירה פנים

גרינוויל מכללה מכירה ומברכת כל אדם כחלק מרכזי בקבוצה הגדולה יותר - קבוצה שאוהבת, מכבד ותומך חבריה. בעוד הקהילה תומכת בסטנדרטים מסוימים לחבריה, זה גם ערכי הזהות של כל אדם ושואף לפתיחות לגבי הרקע של כל אחד וחוויות. בטיפוח סביבה שמברכת למגוון דעות ומסורת, גרינוויל מכללה מקדמת פתיחות ופעולות אותנטיות של אירוח בקרב הסטודנטים, הסגל וצוות שלה.

הוראה הוליסטית

גרינוויל מכללה שואפת להקל על הפיכתו של תלמידים באמצעות הוראה. על ידי ביצוע האזהרה המקראית לאהבתי את ה 'בכל הלב, הנפש, הנשמה והכוח שלנו, סגל לקחת מנדט זה לכיתה כפי שהם ילמדו מהלב להנחיל אופי כמו ישו בתלמידיהם. הם שואפים להקנות ידע סמכותי ועכשווי במשמעת של המוח, כמו גם לעורר תשוקה בתלמידיהם לייעוד שבחר.

מודעות גלובלית

גרינוויל מכללת אתגרי סטודנטים ואנשי סגל להפגין מודעות, רגישות והיענות להבדלים בין תרבויות, מנהגים חברתיים ודתות. זה גם אומר שאנו בחריפות להכיר ההדדי של האנשים של אלוהים. בנוסף, גרינוויל המכללה מדגישה לקהילה שלה את הצורך להגיע אל תרבויות ועמים אחרים כדי לטפל בבעיות של העולם.

הוגים יצירתי וביקורתית

בנייה על היסודות של האמנויות הליברליות, המודלים גרינוויל מכללה ומטפחת גישה יצירתית וביקורתית לרעיונות ואתגרים. באמצעות תכנית לימודים אקדמי מחמירות, סגל לעודד חשיבה מקורית ומלאה דמיון בזמן הערכת ניתוח ממושמע ומנומק.

אופי ושירות

גרינוויל מכללה מאתגרת את תלמידים להכיר את עצמם, להכיר את זהותם באמצעות גילוי עצמי, והפיתוח של כשרונות המיוחדים שהם כבר ניתנו על ידי אלוהים. אנו שואפים להנחיל לתלמידים מיומנויות של התבוננות פנימית המאפשרות להם להעריך כל הזמן את האופי שלהם ולפתח מודעות עמוקות של איך הם יכולים להסתכל מחוץ לעצמם ולענות על הצרכים של אחרים. תלמידים הטובים ביותר לממש את הפוטנציאל שלהם באמצעות התרגול לכל החיים של שרת אחר.

סטודנטים חיים אחד ההיבטים הזכורים ביותר של הניסיון במכללה שלך יהיה חיים בקמפוס 50 הדונם היפה שלנו. הקמפוס של גרינוויל ממוקם בלב גרינוויל, אילינוי, עיירה יפה של 7,000 אנשים הממוקם 45 קילומטרים / 72 ק"מ מחוץ סנט לואיס והוא נגיש בקלות מהכביש המהיר I-70, I-55, I-64, ואני-57 . המיקום הייחודי שלנו נותן הזדמנויות רבות ערך עבור הושטת, כיף, ידיים על-מידה, ומעורבות אזרחית.

תכנית מגורים החיים שלנו בנויה על אמונה משותפת במשיח, כבוד, אמון, ידידות ועבודת צוות. כל אולם מגורים הנוח מאויש על ידי צוות מגורים הול, הכולל רכזת חינוך מגורים (CRE) וכמרי סטודנט התושב (RCS). אתה תהיה מוקף באנשים חכמים, חמלה שנמצאים כאן כדי לספק כיוון, הדרכה, ותמיכה. מגוון רחב של תוכניות חברתיות וחינוכיות מתוכנן בתוך כל אולם, מצדדי רצפה ו" שותפים לדירה Night Out "לפעילות רצפת אח-אחות ולימודי התנ"ך. אתה יכול להשתתף בתכנית החונכות שלנו, להיות מועשר על ידי התוכניות המבוססת על האמונה שלנו, ולבחון את המטרות ארוכת הטווח שלך בתכנית מיקום קריירה שלנו.

לתואר ראשון, בוגר תוכניות באינטרנט גרינוויל מכללה מספקת חינוך לאמנויות ליברלי איכותי ללמעלה מ -1,600 תלמידים. אנו מציעים מגמות מעל 50 סטודנט לתואר ראשון, כמו גם תוכניות למבוגרים ובוגר מקומות שותפות באינטרנט או ברשות. התוכניות שלנו מכובדות האקדמיות, סגל אכפתי, וקהילה נוצרית אמיתית משנות את חייהם של תלמידים מכל רחבי העולם.

להתערב! אנו מציעים יותר מ -50 ארגוני סטודנטים, כוללים שירות ומועדונים חברתיים, קבוצות מוסיקליות, ממשלת סטודנט, מועדוני משימות, קבוצות ביצועים, ופרסומי תלמיד. גרינוויל אפילו לתחנה שלה בניהול סטודנט רדיו, FM 89.5 WGRN.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Bachelor

Greenville University

שותפות הנדסה כפולה תואר תוצאות 2 מעלות: רווקים לאמנויות בפיסיקה או כימיה מ GC ו רווק למדע בהנדסה מבית הספר לשותפות. ההנדסה שלנו בתואר שני סטודנטים ראו הצלחה גדולה בשני בת ... [+]

הנדסה 3-2 תוכנית תואר כפול

על פי נתוני משרד העבודה האמריקאי, ההנדסה צפויה להיות אחד מחמשת תחומי התעסוקה המובילים לעשור הקרוב. אם אתה כבר מוכן על ידי תיכון החינוך שלך בכתב, תקשורת, מתמטיקה ומדעים, אתה צריך להיות מוכן לעבור את הקורס ברמת הקורסים. אתה צריך ללמוד הרבה, אבל כל דבר שווה לעשות קצת מאמץ. ההחזר מתרחש בסיפוק הקריירה. מקצוע ההנדסה מדרג את 15% העליון בין 250 סוגים של מאמצי עבודה.

תואר כפול עם אוניברסיטת אילינוי באורבנה-שמפיין... [-]

ארצות הברית Greenville
אוגוסט 2019
אנגלית
תכנית מלאה
3 - 5 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Greenville University

מדיה דיגיטלית הגדולות מכין את התלמידים להיות יוצרי תוכן בעולם זה כל הזמן להיות מעוצב על ידי הטכנולוגיה. ההכנה כוללת טיפוח כישורי חשיבה אנליטיים וחשיבה ביקורתית, כמו גם את ... [+]

מדיה דיגיטלית מייג 'ור מכין את התלמידים להיות יוצרי תוכן בעולם זה כל הזמן להיות מעוצב על ידי הטכנולוגיה. הכנה זו כוללת טיפוח של מיומנויות חשיבה אנליטיות וחשיבה ביקורתית, כמו גם את היכולת לעבוד ולתקשר עם אחרים על פרויקטים בין-תחומיים מורכבים המשלבים מוסיקה דיגיטלית, אמנות דיגיטלית, טכנולוגיות מבוססות אינטרנט ומיומנויות תכנות מחשב.

התלמידים ילמדו לשלב את השקפת עולמם הנוצרית כאספקה ​​של תהליך היצירה כפי שהתגלה בתוכן דיגיטלי, המציגים את עצמם כאנשי מקצוע נוצריים ואחראיים. המדיה הדיגיטלית המרכזית מדגישה הבנה תיאורטית רחבה ומובנת של כלי האספקה, אשר תאפשר להם, כלומדים לאורך החיים, לעמוד בקצב מהיר של שינוי הטכנולוגיה במהלך הקריירה שלהם. התלמידים גם ללמוד את הכישורים הטכניים הדרושים כדי להתחיל כמו יוצרי תוכן לאחר סיום הלימודים. סטודנטים אשר בהצלחה להשלים את המדיה הדיגיטלית העיקריים יכולים לצפות ברמה מקצועית עמדות מקצועיות או כניסה לבוגר עם סיום הלימודים.... [-]

ארצות הברית Greenville
אוגוסט 2019
אנגלית
תכנית מלאה
3 - 4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Greenville University

המחשב ומערכות המידע העיקריים יסייעו להכשיר את התלמידים לתפקידים כאנשי מידע בעולם שמתחלף כל הזמן בטכנולוגיה. הכנה זו כוללת טיפוח של מיומנויות חשיבה אנליטית וחשיבה ביקורתית ... [+]

המחשב ומערכות המידע העיקריים יסייעו להכשיר את התלמידים לתפקידים כאנשי מידע בעולם שמתחלף כל הזמן בטכנולוגיה. הכנה זו כוללת טיפוח של מיומנויות חשיבה אנליטית וחשיבה ביקורתית, כמו גם את היכולת לעבוד ולתקשר עם אחרים על פרויקטים מורכבים. התלמידים ילמדו לשלב תובנות על הבריאה של אלוהים הנגזר מדעי המחשב ומערכות מידע עם ההבנה הנוצרית שלהם של העולם להציג את עצמם כאנשי מקצוע נוצריים ואחראים ומנהיגים המשרתים.... [-]

ארצות הברית Greenville
אוגוסט 2019
אנגלית
תכנית מלאה
3 חפש תואר דוקטור במשפטים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Greenville University

הפיזיקה כמשמעת היא מרכזית לכל מדעי הטבע. היישומים שלה ניכרים בכל ההתקדמות הטכנולוגית בחברה שלנו כיום. ... [+]

הפיזיקה כמשמעת היא מרכזית לכל מדעי הטבע. היישומים שלה ניכרים בכל ההתקדמות הטכנולוגית בחברה שלנו כיום.

הסטודנטים ימצאו את הפיסיקה שלנו כהכנה מצוינת ללימודים לתואר שני או הסמכה להוראה בחטיבות הביניים וברמה המשנית.

הפיזיקה היא מדע טבעי השואף להסביר במדויק חומר ואנרגיה ברמה בסיסית מאוד. המתמטיקה היא השפה העיקרית המשמשת את התחום ליצירת מושגים המתארים איכותית וכמותית של תופעות טבע, אשר לא רק אחראיות לתהליכים פיסיקליים, אלא גם כימיים וביולוגיים.... [-]

ארצות הברית Greenville
אוגוסט 2019
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Greenville University

מיוזיק ביזנס מג'יק היא תוכנית לימודים בין-תחומית בין מוסיקה לעסקים, המתמקדת בהכנת סטודנטים לעבודה כמנהלים, מנהלים ומנהלים בכל תחומי תעשיית המוסיקה. ... [+]

מיוזיק ביזנס מג'יק היא תוכנית לימודים בין-תחומית בין מוסיקה לעסקים, המתמקדת בהכנת סטודנטים לעבודה כמנהלים, מנהלים ומנהלים בכל תחומי תעשיית המוסיקה. התוכנית מספקת לסטודנטים התמחות מרוכזת ומומחיות מקצועית באמנות וניהול מקום מפגש, הפקה, הוצאה לאור, הפצה, קמעונאות, הזמנות וסיורים.

הקורסים מתמקדים בהיבטים משפטיים של חברות תקליטים ומו"לות, כולל הסכמים פיננסיים, חוזי ייצור וניהול, רישוי, דיני קניין רוחני ואתיקה בתעשייה. לימוד תורת המוסיקה הבסיסית והשתתפות בהרכבים מלמד את התלמיד להעריך באופן איכותי את המוסיקה של האמן וליצור אוצר מילים הדרוש כדי לתקשר עם אנשי מקצוע בתחום זה. התלמידים מפתחים מיומנויות חשיבה ביקורתיות ואנליטיות באמצעות חוויות "ידיים" ופרויקטים מוכווני קריירה כגון התמחות ופרקטיקה ב- Blackroom Records. הסטודנטים משתתפים בתעשיית המוזיקה והבידור של תעשיית המוזיקה (MEISA) , ארגון המתמקד בתעשייה, המאפשר לסטודנטים לקיים אינטראקציה עם אנשי מקצוע בתחום המוסיקה באמצעות פורומים, סמינרים ופאנלים העוסקים בנושאים הנוכחיים של תעשיית המוסיקה.... [-]

ארצות הברית Greenville
אוגוסט 2019
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Transfer Student

I will be bold

Together at GU

Men's Soccer

Men's Volleyball