Husson University

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

עלינו

Husson University , הכל קשור אליך. אתה לא תלך לאיבוד בתוך קהל. תלמד מפרופסורים שאכפת לך ממך. תוכלו ללמוד על הידיים, להרוויח תואר ומיומנויות שיכינו אותך לקריירה מתגמלת, מוצלחת. החשוב מכל, המוניטין של הוסון עבור מחלקה ראשונה חינוך affordability אומר שאתה תהיה השקעה חכמה. Husson University ... המשימה שלנו היא ההצלחה שלך.

הִיסטוֹרִיָה

מאז 1898, חוסון כבר חינוך מנהיגי מיין. במקור, בהכנת סטודנטים למסחר, הוראה וטלגרפיה, הגיע הוסון בשנת 1953, כאשר המדינה חוקקה את החקיקה המאשרת את הוסון להעניק תואר ראשון במדעים. בשנות השישים רכש הוסון משק חלב, ניקה אותו ובנה קמפוס יפה. בשנת 1981, המכללה הקימה את קולג 'הוסון / מזרח מיין מרכז רפואי Baccalaureate בית הספר לסיעוד. כיום, מציעה הוסון תארים לתואר ראשון ותכניות רבות לתואר מתקדם, וכן מגוון רחב של קורסים במדעי הלימוד והרוח. ב -11 באוקטובר 2008, הוסון הפך לאוניברסיטה, אבל זה עדיין ממשיך לשמור על תחושת הקולג 'הקטן שלה.

כיום, בוגרי הוסון מחזיקים בעמדות מנהיגות בכל רחבי הארץ והעולם.

חָזוֹן

הוסון היא אוניברסיטה מועדפת לתכניות מקצועיות מובילות, שבהן תלמידים מצליחים, נלמדת למידה חווייתית ומדגישה את המעורבות העולמית.

הצהרת משימה

Husson University מעוררת ומכינה סטודנטים לקריירה מקצועית בתחומים עכשוויים ומתפתחים בהקשר של חינוך שהמדעים והמדעים מכירים.

אנו משיגים את הכנת הקריירה על ידי תמיכה והדגשה

 • הוראה יוצאת דופן.
 • תרומות אקדמיות למשמעת או לתחום המומחיות.
 • תוכנית לימודים לתואר ראשון ותואר שני, מאתגר, רלוונטי ומקדם מיומנויות חשיבה ביקורתית, ביטחון עצמי ומיומנויות תקשורת חזקות.
 • מחויבות להתנהגות אתית ואחריות חברתית באמצעות מעורבות בעולם על ידי סגל וסטודנטים, מנהלים וצוותים, דירקטורים ואזרחות מעורבת כאוניברסיטה.
 • למידה לכל החיים להכנה מקצועית ומקצועית של התלמידים לאתגרים של עולם משתנה כל הזמן.
 • פרספקטיבה תרבותית וגלובלית מגוונת שהושגה באמצעות פיתוח תלמידים והזדמנויות למידה חווייתיות המחזקות את מחויבותנו לקהילה אקדמית חזקה.
 • ניהול זהיר וניהול של משאבי האוניברסיטה.

אומץ על ידי מועצת הנאמנים של Husson University אוקטובר 2, 2011.

מקום

הקמפוס הראשי של Husson University (208 דונם) ממוקם בבנגור, מיין, עיר של כ -30,000 איש, מרחק נסיעה קצרה מחופי מיין, יערות והרים. כ 250 קילומטרים צפונית לבוסטון ו 250 ק"מ מזרחית של קוויבק סיטי , בנגור יש אחד שיעורי הפשע העירוני הנמוך ביותר בארצות הברית.

הוסון יש גם מרכזים חינוכיים ב Westbrook ו Presque Isle .

הַרשָׁמָה

אנחנו לרשום כ 2,800 סטודנטים לתואר ראשון בקמפוס בנגור, עם כ 700 אחרים נרשמו לתואר שני תוכניות. התלמידים שלנו מגיעים מכל רחבי מיין, המדינה והעולם.

גודל כיתה

גודל הכיתה הממוצע הוא 21 תלמידים.

הפקולטה

Husson University מעסיקה 144 אנשי סגל ומספר סגל נלווה עם התמחות במקצוע שהם מלמדים.

ספורט

חבר של חטיבת NCAA III, הוסון מציעה מעל 18 ספורט ספורט ו intramurals באמצעות המדינה- of-the-art מתקנים, כולל הברבור מרכז

הוסון תומך גם צוות לעודד צוות ריקוד.

קבלה

צוות הקבלה מקיים הדרכה בתהליך הגשת הבקשה למועמדים להתקבל Husson University . קציני הקבלה מקבלים חומרים ויישומים כדי לסייע למועמדים ללמוד עוד על הוסון וגם להזמין מועמדים לראיונות אישיים ולטיולי קמפוס.

בוגרים

המשרד לענייני בוגרים, הממוקם במרכז בוגרי Cyr בבית Beardsley Meeting House, משרת את הצרכים של 18,000 בוגרים של הוסון. יחד עם פעילויות השיבה , משרד הבוגרים נותן חסות לאירועים ברחבי הארץ ומפרסם את מגזין הבוגרים, The Ledger , כדי לשמור על בוגרים של הוסון על פעילויות בקמפוס.

הַאֲמָנָה

Husson University מוסמכת על ידי:

 • ניו אינגלנד איגוד בתי ספר ומכללות, Inc (NEASC);
 • האסיפה הבינלאומית של קולגייט החינוך העסקי (IACBE);
 • הוסון / מזרח מיין המרכז הרפואי Baccalaureate סיעוד וכל תוכניות MSN באוניברסיטת Husson University הם מוכר על ידי הוועדה על חינוך סיעוד קולגייט , אחד מעגל Dupont, NW, Suite 530, וושינגטון הבירה 20036, (202) 887-6791, ואת BSN התוכנית מאושרת על ידי מועצת מדינת מיין של סיעוד .
 • הוועדה להסמכה בחינוך לפיזיותרפיה (CAPTE);
 • מועצת ההסמכה לחינוך לריפוי בעיסוק (ACOTE);
 • מאושר על ידי מועצת החינוך של מדינת מיין ;
 • MS ב קלינית הנפש הנפש ייעוץ התוכנית מאושרת על ידי המועצה הארצית של יועצים מוסמכים (NBCC);
 • המועצה להסמכה של ייעוץ ותוכניות חינוכיות קשורות (CACREP) העניקה הסמכה למדעי המחשב של הוסון (MS) בייעוץ קליני לבריאות הנפש ובמאסטר למדעים בייעוץ בית-ספרי.
 • בית הספר לרוקחות קיבל הסמכה מלאה באמצעות המועצה להסמכת רוקחות חינוך .

מיקומים

אזור חוסון

Husson University

אתר אינטרנט
טלפון
207.941.7000