קרא את התיאור הרשמי

Keuka מכללה נוסדה בשנת 1890, והוא ממוקם על חופו של אגם Keuka באזור אגמי האצבע של מדינת ניו יורק. Keuka המכללה היא פרטי, תואר ראשון ושני, מכללה למגורים המציע תוכניות לתואר ראשון ותואר שני בקמפוס ודרך הלימודים מואצים שלה לתכנית מבוגרים ותוכניות בינלאומיות בסין ובווייטנאם.

ללא קשר לתואר או מיקום, בוגרי מכללת Keuka להתפאר חוויה שמרשימה את מעסיקים ובתי ספר בוגר משמעותי, בעולם האמיתי.

וזה בגלל שלמידה חווייתית כבר זמן רב אבן הפינה של ניסיון Keuka המכללה. מספר מקורות מכובדים מאוד, לאומיים שיבחו את החוויה Keuka המכללה, לרבות חומרי ההדפסה (US News & World Report, ניו יורק טיימס, בוושינגטון חודשית), יסודות חינוך (קרנגי קרן לקידום הוראה), ואפילו הבית הלבן (שירותו של נשיא קהילת ההשכלה הגבוהה תואר הכבוד).

בלבו של מחויבותה של המכללה לKeuka החווייתית למידה היא שדה התקופה, תכנית התמחות דרושה לסטודנטים לתואר הראשון בקמפוס הבית שלנו. בכל שנה, הם לגייס 140 שעות של התנסות, להוציא אל פועל, מה שהם למדו בכיתה. תלמידים יכולים לבחור להמשיך תקופות שדה בינלאומיות עם אוניברסיטאות השותף של המכללה או בכוחות עצמם.

Keuka מכללה מציעה 34 תוכניות התואר הראשון בקמפוס ביתו, רבות עם ריכוזים מיוחדים; 27 קטינים; ונועד עצמי מגמות. Keuka מכללה מציעה גם תוכניות התואר שני ושבע תוכניות קדם-מקצועיות ברפואת שיניים, משפטים, רפואה, רפואת וטרינרית, אופטומטריה, בית מרקחת, וטיפול פיזי.

שירות הקהילה היה חלק בלתי נפרד מהחוויה Keuka המכללה מאז נוסד והיום, כל המועדונים 40 פלוס בקמפוס הבית נדרשים לבצע פרויקט שירות לקהילה אחת לפחות בכל סמסטר. Keuka מכללה מציעה 17 ספורט הקולג'ים ומגוון רחב של סוגי ספורט בקמפוס ביתה.

באמצעות המחקרים מואצים שלה לתכנית מבוגרים (ASAP), המכללה מציעה תוכניות השלמת התואר ראשון בניהול ארגוני, מערכות משפט פליליות, עבודה סוציאלית, סיעוד, כמו גם תואר שני בניהול, ניהול משפט פלילי, וסיעוד מיקומים ברחבי ניו ב המדינה-יורק. המכללה גם מרחיבה הזדמנויות חינוכיות באמצעות האינטרנט דרך המשרד שלה ורטמן חינוך מרחק.

Keuka מכללה היא גם שחקן חינוכי גדול באוקיינוס ​​השקט, עם 2,680 תלמידים סיניים רודפים תואר Keuka המכללה בארבע אוניברסיטאות שותף, אחד ההרשמות הגדולות ביותר של כל מכללה בארה"ב הפועלת במדינה. עוד 505 סטודנטים וייטנאמיים עושים גם בשתי אוניברסיטאות בוייטנאם. יותר מ -110 סטודנטים בינלאומיים ללמוד בקמפוס הבית.

הערכים שלנו

• שְׁלֵמוּת. בKeuka מכללה, מתנהג בצורה אתית ועם שלמות פירושו להיות כנה, קיום הבטחות, ומכבד את הרכוש והאינטרסים של אחרים. היושר האישי ומקצועי שלנו מנחה את הפעולות של הקהילה במכללה שלנו, תומך בפיתוח דמות, בריאות, והרוחניות של הסטודנטים שלנו, וגורם לנו חברה אזרחית יותר. Keuka מכללת מפתחת יושרה והתנהגות אתית בתלמידיו באמצעות תכנית הלימודים ועל ידי מודלים עקביים של התנהגות כנה וגלויה על ידי הסגל, צוות, הנהלה, ובוגרים.

• מצוינות אקדמיות. בKeuka מכללה, מצוינות אקדמיות היא מרכזיות לשליחות החינוכית של המכללה, וציפיות גבוהות נקבעות לסטודנטים וחברי סגל כאחד. אנו מעריכים את ההישג ומלגה רוחני, שימוש בשיטות חינוך חדשניות ומרתקות לפתח את האדם כולו, ומדגישים את טיפוח מיומנויות חשיבה ביקורתיות ואהבת הלימוד. מצוינות אקדמיות היא לא רק פונקציה של היכולות האינטלקטואליות של התלמידים של המכללה, אלא תלויה מאוד באיכות וההקפדה של תהליך ההוראה / למידה.

• תלמיד-אגוצנטרי. בKeuka מכללה, אנו מספקים חוויית למידה הוליסטית טיפוח הצמיחה הרוחני והאישית של כל תלמיד. תלמידים, מורים, צוות, ובוגרים עוסקים בדרך שמחברת את תהליך הלמידה לעולם שמעבר למכללה. באמצעות תוכניות אקדמיות, שותפויות שיתופיות וחוויות למידה חווייתיות, תלמידי מכללת Keuka להרחיב את הכישורים ונקודתי המבט של קריירה, אחריות אישית, בריאות, ומעורבות האזרחית שלהם.

• גיוון. בKeuka מכללה, אנו מכירים, כבוד, ולחגוג את ההבדלים בינינו. הקהילה שלנו מורכבת מזהויות רבות, כל אחד מהם מספקת נקודת מבט מוערכת. אנו מטפחים סביבה כוללת שבו אנו עובדים במכוון לעבר הבנה, כיבוד, ולהעריך גיוון. בכך, אנחנו עוברים מעבר לסובלנות להבנה וכבוד הדדי.

• פרספקטיבה גלובלית. בKeuka מכללה, שיש פרספקטיבה גלובלית פירושו להיות פתוח כשעובדים עם אנשים ממוצא גיאוגרפי מגוון ומורשת תרבותית - ללמוד מהם, והם מאתנו. על מנת להכין את התלמידים לעולם של המאה ה -21, אנו מספקים להם הזדמנויות ללמוד ולקיים אינטראקציה עם תרבויות אחרות, עמים, ונקודתי מבט. חשיפת סטודנטים מתרחשת בדרכים רבות - בכיתה באמצעות התוכניות שלנו המקומיות ובינלאומיות האקדמיות ותוכניות הלימוד, ומחוץ לכיתה באמצעות הזדמנויות מרובות לאינטראקציה עם אנשים מרקעים וחוויות מגוונות.

• סַדרָנוּת. בKeuka מכללה, אנו מחויבים לשמירה ובניית המורשת שלנו לדורות הבאים ולטיפוח תחושת האחריות ומחויבות למכללה. סדרנות פעילה היא אחריות מוסרית ומוסדית שמגלמת ניצול זהיר, נבון וניהול של המשאבים שלנו, כוללים אנשים שלנו, אחזקות פיננסיות, משאבים טבעיים, ונכסי הון. יש המכללה ומרכיביו ציווי מוסרי ופיננסי להשתמש במשאבים הרבים ומגוונים שלנו בדרכים שאינן יעילים, יעילים, וברים-קיימא.

• אֶזרָחוּת. בKeuka מכללה, אנו מאמינים אזרחות כוללת היבטים של מנהיגות, שירות, ואחריות חברתית. כל חברי קהילת Keuka המכללה שואפים להיות מנהיגים טובים ואזרחים למופת. מנהיגים יעילים ואזרחים להפגין תכונות משותפות של חוכמה, נחישות, חזון, אינטליגנציה רגשית, אמפתיה ואחריות חברתית. אנחנו באופן פעיל מודל התכונות האלה וחונכים את התפתחותם, ובכך מדגימים ועידוד אזרחות למופת - מקומי, ארצי, ובעולם.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Bachelor

Keuka College

גדול האמנות ועיצוב של Keuka המכללה מיועד לתלמידים המעוניינים בעיצוב, ביטוי חזותי, ותקשורת דיגיטלית. תוך טיפוח התפתחות יצירתית וביטוי אישי, הגדול מספק את המיומנויות וחוו ... [+]

גדול האמנות ועיצוב של Keuka המכללה מיועד לתלמידים המעוניינים בעיצוב, ביטוי חזותי, ותקשורת דיגיטלית. בנוסף, על פי הוול סטריט הג'ורנל, במידה עדינה אמנויות עשויה להיות בחירה טובה יותר מרבים חושבים.

תוך טיפוח התפתחות יצירתית וביטוי אישי, הגדול מספק את המיומנויות וחוויות חיוניות להצלחה בתחום העיצוב ותקשורת החזותית. למעשה, הדגש המשופר של התכנית במדיה דיגיטליים ועיצוב גרפי יפתח הזדמנויות חדשניות לתלמידים שהם מעבר לכוח העבודה או ההשתלמות.... [-]

ארצות הברית Keuka Park
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Keuka College

אלה בחירת תכנית לתואר זה יכינו, דרך לימוד והתנסות לקריירות בביולוגיה, ביוכימיה, כירופרקטיקה, אקולוגיה, חינוך, טכנולוגיה רפואית, רפואה, מיקרוביולוגיה, פרמקולוגיה, פיזיותרפ ... [+]

ממוקם על המים הטריים של Keuka אגם, מוקף בסביבה כפרית, ורק מרחק קצר מרוצ'סטר הסמוך, Keuka מכללה מספקת סביבה אידיאלית לסטודנטים התמחות בביולוגיה.

אלה בחירת תכנית לתואר זה יכינו, דרך לימוד והתנסות לקריירות בביולוגיה, ביוכימיה, כירופרקטיקה, אקולוגיה, חינוך, טכנולוגיה רפואית, רפואה, מיקרוביולוגיה, פרמקולוגיה, פיזיותרפיה, פיזיולוגיה, מדעי צמח, בריאות הציבור, זואולוגיה, או מחקר.

מה אני אלמד כסטודנט לביולוגיה? ... [-]
ארצות הברית Keuka Park
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Keuka College

התכנית במדעי מדינה והיסטוריה בוחנת את המורשת של תרבות המערבית שהיא מתייחסת לממשל מודרני, האינטראקציות בין המערב וערכים לא-מערביים, ופוליטיקה בסביבה גלובלית המשתנית במהירו ... [+]

התכנית במדעי מדינה והיסטוריה בוחנת את המורשת של תרבות המערבית שהיא מתייחסת לממשל מודרני, האינטראקציות בין המערב וערכים לא-מערביים, ופוליטיקה בסביבה גלובלית המשתנית במהירות ותלוי זה בזה. תואר במדעי מדינה והיסטוריה יכין אותך למחקר לתואר שני או בית ספר למשפטים, כמו גם תעסוקה בתחומי התמחות במדעי חברה - כגון מחקר פוליטי והיסטורי, יחסי ציבור, ריבית קבוצה ופעילות מפלגה פוליטית - או תעסוקה אחרת הקשורים הזדמנויות. ... [-]
ארצות הברית Keuka Park
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Keuka College

התכנית מספקת לך את האפשרות להתמקד במדע הפיזי או ביולוגי של הסביבה על ידי הכשרה ביסודות מתמטיקה, פיסיקה, כימיה, ביולוגיה, מדעי כדור הארץ ואתה. יש גם הזדמנויות רבות לתלמידי ... [+]

מלון מוקף בשפע של צמחייה ולהגדיר במים הטריים של Keuka אגם, Keuka המכללה עושה הגדרה אידיאלית למגמות מדעי סביבה להתבונן ואינטראקציה עם הסביבה סביבם.

מה אני אעשה כסטודנט מדעי הסביבה?

התכנית מספקת לך את האפשרות להתמקד במדע הפיזי או ביולוגי של הסביבה על ידי הכשרה ביסודות מתמטיקה, פיסיקה, כימיה, ביולוגיה, מדעי כדור הארץ ואתה. יש גם הזדמנויות רבות לתלמידים לחקור, מחקר התנהגות, או להסתבך עם קבוצות סמוכות קהילה כגון Keuka אגם האגודה שיתופי וקורנל הרחבה, שמציעות לתלמידים הזדמנות לאינטראקציה בתחומם שנבחר מחוץ לקמפוס. בקמפוס, המרכז לחקר ימי נותן לך את ההזדמנות כדי לערוך מחקר עצמאי על איכות המים באגם הסמוך.... [-]

ארצות הברית Keuka Park
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Keuka College

התכנית הסוציולוגיה מדגישה שני אמנויות מסורתיות ליברליות וחינוך לקריירה דרך גדול סוציולוגיה כללי, גדול סוציולוגיה עם ריכוז בקרימינולוגיה, וקטין סוציולוגיה. התכנית מספקת הב ... [+]

התכנית הסוציולוגיה מדגישה שני אמנויות מסורתיות ליברליות וחינוך לקריירה דרך גדול סוציולוגיה כללי, גדול סוציולוגיה עם ריכוז בקרימינולוגיה, וקטין סוציולוגיה. התכנית מספקת הבנה של מערכות יחסים חברתיות באמצעות יציבות ושינוי, כמו גם סכסוך ושיתוף פעולה בין אנשים, קבוצות, ארגונים וקהילותיכם.

הגדול נועד ליצור הוגים עצמאי עם הבנה ברורה של מצבים בחיים אמיתיים והיכולת ליישם את הידע לצמצום ולפתרון בעיות חברתיות. מיקומים מולא התקופה הם חלק חשוב של התכנית הסוציולוגיה. הזדמנויות קריירה זמינות כמעט בכל מקצוע שכרוך בעבודה עם אנשים, ובם שירותים לנוער, תכנון חברתי ומדיניות, ניהול כוח אדם, יחסי ציבור ותעשייה, מאסר על תנאי, אכיפת החוק, פעולת קהילה, ומחקר חברתי.... [-]

ארצות הברית Keuka Park
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Keuka College

באמצעות תאוריה והתנסות, התכנית לפסיכולוגיה במכללת Keuka מכינה אותך למגוון רחב של הזדמנויות קריירה הכוללות שירות משפחה, פסיכיאטריה, פסיכולוגיה, הגנת ילד, או יועצת בית ספר. ... [+]

באמצעות תאוריה והתנסות, התכנית לפסיכולוגיה במכללת Keuka מכינה אותך למגוון רחב של הזדמנויות קריירה הכוללות שירות משפחה, פסיכיאטריה, פסיכולוגיה, הגנת ילד, או יועצת בית ספר. כסטודנט, ניתנת לך ההזדמנות לבחור מסלול הלימודים שלך על ידי בחירה באחת מארבעת ריכוזים בלימודי ילד ומשפחה, נכויות התפתחותיות, פסיכולוגיה משפטית, או בתחום בריאות נפש.

גם אתם מקבלים את ההזדמנות לעסוק בפסיכולוגיה בהגדרה של עולם אמיתי כמו בשנה ראשונה, הודות להתמחות מולא תקופת 140 שעות שיש להשלים בכל שנה בבית ספר. אתה יהיה מסוגל לתקשר בסביבה שמדברת אל האזור שלך של מחקר, כוללים מחלקות משטרה, מתקני בריאות, בתי ספר, ועוד.... [-]

ארצות הברית Keuka Park
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Keuka College

סטודנטים שבוחרים את תכנית השיווק יקבלו ניסיון במגוון רחב של תחומים שיכינו אותם לקריירה ביחסי ציבור, מחקר שיווקים, שיווק קמעונאי, מכירות מקצועיות, או ניהול שיווק כללי. בנו ... [+]

זמין כריכוז תואר גדול, קטין, או ניהול קבל ניסיון בשיווק בעולם האמיתי דרך, התמחות שנתית מובטחת וחוגים הקשורים לעסקים

סטודנטים שבוחרים את תכנית השיווק יקבלו ניסיון במגוון רחב של תחומים שיכינו אותם לקריירה ביחסי ציבור, מחקר שיווקים, שיווק קמעונאי, מכירות מקצועיות, או ניהול שיווק כללי. בנוסף לשיעורים שלחקור נתיבים הקשורים לשיווק מרובים, תלמידים נדרשים להשלים התמחות 140 שעות בכל שנה.

... [-]
ארצות הברית Keuka Park
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Keuka College

תכנית הניהול של Keuka המכללה מציעה לסטודנטים הזדמנות להכין את עצמם להניח תפקידי מפתח במגוון רחב של מיזמים עסקיים. ... [+]

תכנית הניהול של Keuka המכללה מציעה לסטודנטים הזדמנות להכין את עצמם להניח תפקידי מפתח במגוון רחב של מיזמים עסקיים.

תכנית הבהרה:

זמין כגדול או קטן מציע לסטודנטים שישה ריכוזים שונים שממנו ניתן לבחור מובטח התמחות בכל שנה של מחקר מעבר חלק לאחת מהתוכניות לתואר שני העסק שלנו 4 1 + שותפויות MBA רבות

תכנית לניהול העסקי של Keuka המכללה מספק חוויה לימודית ייחודית על ידי ערבוב תכנית לימודים חדשני עם מחויבות היסטוריות לשירות קהילה.... [-]

ארצות הברית Keuka Park
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Keuka College

יהיו שקועים תלמידי התמחות בתקשורת ארגונית בתרבות, ההיסטוריה ואלמנטים חזותיים של השפה האנגלית. Keuka מכללה מציעה גם קטין בלימודי תקשורת שהיה להשלים תוכניות אחרות מהחטיבה ... [+]

יהיו שקועים תלמידי התמחות בתקשורת ארגונית בתרבות, ההיסטוריה ואלמנטים חזותיים של השפה האנגלית.

התוספת של רקע חברה בעסקים מעניקה לתלמידים את הקצה שהם צריכים בעת הזנת שוק עבודה שבו תקשורת היא מפתח.

קורסים בדיבור בפני קהל, כתיבת תקשורת, יחסי ציבור, ניהול משאבים אנוש, והוצאה לאור שולחנית הם רק מדגם של צדדיות שמגיע עם התואר הזה, הכנת תלמידים למגוון של אפשרויות קריירה בתחומים כמו יחסי ציבור, עיתונאות, וחברתי עֲבוֹדָה. בנוסף, תלמידים הלכו על מנת להפוך ללוביסטים, אנליסטים וטכנאי אודיו-ויזואלי. הם למודי סטודנטים בהיסטוריה והרקע של ספרות ובאנגלית, ואילו נתנו קרן בשיווק וניהול. בקנה אחד עם הידיים על של Keuka המכללה לומד משימה, מקבלים תלמידי ההזדמנות להוביל ומצגות בכיתה עיצוב בחוויה ייחודית, אינטראקטיבית.... [-]

ארצות הברית Keuka Park
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Keuka College - Learning Leadership: a lesson on the ropes course new

Keuka College - Believe in What We Can Do Together, Keith

Keuka College - The Art of Chemistry

Keuka College - Believe in What We Can Do Together, Dana

Keuka College - Emily's Field Period with the Rochester Knighthawks

Keuka College - Zip's Day