Keuka College

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

Keuka מכללה נוסדה בשנת 1890, והוא ממוקם על חופו של אגם Keuka באזור אגמי האצבע של מדינת ניו יורק. Keuka המכללה היא פרטי, תואר ראשון ושני, מכללה למגורים המציע תוכניות לתואר ראשון ותואר שני בקמפוס ודרך הלימודים מואצים שלה לתכנית מבוגרים ותוכניות בינלאומיות בסין ובווייטנאם.

ללא קשר לתואר או מיקום, בוגרי מכללת Keuka להתפאר חוויה שמרשימה את מעסיקים ובתי ספר בוגר משמעותי, בעולם האמיתי.

וזה בגלל שלמידה חווייתית כבר זמן רב אבן הפינה של ניסיון Keuka המכללה. מספר מקורות מכובדים מאוד, לאומיים שיבחו את החוויה Keuka המכללה, לרבות חומרי ההדפסה (US News & World Report, ניו יורק טיימס, בוושינגטון חודשית), יסודות חינוך (קרנגי קרן לקידום הוראה), ואפילו הבית הלבן (שירותו של נשיא קהילת ההשכלה הגבוהה תואר הכבוד).

בלבו של מחויבותה של המכללה לKeuka החווייתית למידה היא שדה התקופה, תכנית התמחות דרושה לסטודנטים לתואר הראשון בקמפוס הבית שלנו. בכל שנה, הם לגייס 140 שעות של התנסות, להוציא אל פועל, מה שהם למדו בכיתה. תלמידים יכולים לבחור להמשיך תקופות שדה בינלאומיות עם אוניברסיטאות השותף של המכללה או בכוחות עצמם.

Keuka מכללה מציעה 34 תוכניות התואר הראשון בקמפוס ביתו, רבות עם ריכוזים מיוחדים; 27 קטינים; ונועד עצמי מגמות. Keuka מכללה מציעה גם תוכניות התואר שני ושבע תוכניות קדם-מקצועיות ברפואת שיניים, משפטים, רפואה, רפואת וטרינרית, אופטומטריה, בית מרקחת, וטיפול פיזי.

שירות הקהילה היה חלק בלתי נפרד מהחוויה Keuka המכללה מאז נוסד והיום, כל המועדונים 40 פלוס בקמפוס הבית נדרשים לבצע פרויקט שירות לקהילה אחת לפחות בכל סמסטר. Keuka מכללה מציעה 17 ספורט הקולג'ים ומגוון רחב של סוגי ספורט בקמפוס ביתה.

באמצעות המחקרים מואצים שלה לתכנית מבוגרים (ASAP), המכללה מציעה תוכניות השלמת התואר ראשון בניהול ארגוני, מערכות משפט פליליות, עבודה סוציאלית, סיעוד, כמו גם תואר שני בניהול, ניהול משפט פלילי, וסיעוד מיקומים ברחבי ניו ב המדינה-יורק. המכללה גם מרחיבה הזדמנויות חינוכיות באמצעות האינטרנט דרך המשרד שלה ורטמן חינוך מרחק.

Keuka מכללה היא גם שחקן חינוכי גדול באוקיינוס ​​השקט, עם 2,680 תלמידים סיניים רודפים תואר Keuka המכללה בארבע אוניברסיטאות שותף, אחד ההרשמות הגדולות ביותר של כל מכללה בארה"ב הפועלת במדינה. עוד 505 סטודנטים וייטנאמיים עושים גם בשתי אוניברסיטאות בוייטנאם. יותר מ -110 סטודנטים בינלאומיים ללמוד בקמפוס הבית.

הערכים שלנו

• שְׁלֵמוּת. בKeuka מכללה, מתנהג בצורה אתית ועם שלמות פירושו להיות כנה, קיום הבטחות, ומכבד את הרכוש והאינטרסים של אחרים. היושר האישי ומקצועי שלנו מנחה את הפעולות של הקהילה במכללה שלנו, תומך בפיתוח דמות, בריאות, והרוחניות של הסטודנטים שלנו, וגורם לנו חברה אזרחית יותר. Keuka מכללת מפתחת יושרה והתנהגות אתית בתלמידיו באמצעות תכנית הלימודים ועל ידי מודלים עקביים של התנהגות כנה וגלויה על ידי הסגל, צוות, הנהלה, ובוגרים.

• מצוינות אקדמיות. בKeuka מכללה, מצוינות אקדמיות היא מרכזיות לשליחות החינוכית של המכללה, וציפיות גבוהות נקבעות לסטודנטים וחברי סגל כאחד. אנו מעריכים את ההישג ומלגה רוחני, שימוש בשיטות חינוך חדשניות ומרתקות לפתח את האדם כולו, ומדגישים את טיפוח מיומנויות חשיבה ביקורתיות ואהבת הלימוד. מצוינות אקדמיות היא לא רק פונקציה של היכולות האינטלקטואליות של התלמידים של המכללה, אלא תלויה מאוד באיכות וההקפדה של תהליך ההוראה / למידה.

• תלמיד-אגוצנטרי. בKeuka מכללה, אנו מספקים חוויית למידה הוליסטית טיפוח הצמיחה הרוחני והאישית של כל תלמיד. תלמידים, מורים, צוות, ובוגרים עוסקים בדרך שמחברת את תהליך הלמידה לעולם שמעבר למכללה. באמצעות תוכניות אקדמיות, שותפויות שיתופיות וחוויות למידה חווייתיות, תלמידי מכללת Keuka להרחיב את הכישורים ונקודתי המבט של קריירה, אחריות אישית, בריאות, ומעורבות האזרחית שלהם.

• גיוון. בKeuka מכללה, אנו מכירים, כבוד, ולחגוג את ההבדלים בינינו. הקהילה שלנו מורכבת מזהויות רבות, כל אחד מהם מספקת נקודת מבט מוערכת. אנו מטפחים סביבה כוללת שבו אנו עובדים במכוון לעבר הבנה, כיבוד, ולהעריך גיוון. בכך, אנחנו עוברים מעבר לסובלנות להבנה וכבוד הדדי.

• פרספקטיבה גלובלית. בKeuka מכללה, שיש פרספקטיבה גלובלית פירושו להיות פתוח כשעובדים עם אנשים ממוצא גיאוגרפי מגוון ומורשת תרבותית - ללמוד מהם, והם מאתנו. על מנת להכין את התלמידים לעולם של המאה ה -21, אנו מספקים להם הזדמנויות ללמוד ולקיים אינטראקציה עם תרבויות אחרות, עמים, ונקודתי מבט. חשיפת סטודנטים מתרחשת בדרכים רבות - בכיתה באמצעות התוכניות שלנו המקומיות ובינלאומיות האקדמיות ותוכניות הלימוד, ומחוץ לכיתה באמצעות הזדמנויות מרובות לאינטראקציה עם אנשים מרקעים וחוויות מגוונות.

• סַדרָנוּת. בKeuka מכללה, אנו מחויבים לשמירה ובניית המורשת שלנו לדורות הבאים ולטיפוח תחושת האחריות ומחויבות למכללה. סדרנות פעילה היא אחריות מוסרית ומוסדית שמגלמת ניצול זהיר, נבון וניהול של המשאבים שלנו, כוללים אנשים שלנו, אחזקות פיננסיות, משאבים טבעיים, ונכסי הון. יש המכללה ומרכיביו ציווי מוסרי ופיננסי להשתמש במשאבים הרבים ומגוונים שלנו בדרכים שאינן יעילים, יעילים, וברים-קיימא.

• אֶזרָחוּת. בKeuka מכללה, אנו מאמינים אזרחות כוללת היבטים של מנהיגות, שירות, ואחריות חברתית. כל חברי קהילת Keuka המכללה שואפים להיות מנהיגים טובים ואזרחים למופת. מנהיגים יעילים ואזרחים להפגין תכונות משותפות של חוכמה, נחישות, חזון, אינטליגנציה רגשית, אמפתיה ואחריות חברתית. אנחנו באופן פעיל מודל התכונות האלה וחונכים את התפתחותם, ובכך מדגימים ועידוד אזרחות למופת - מקומי, ארצי, ובעולם.

מיקומים

פארק קיוקה

Keuka College

כתובת
141 Central Avenue
Keuka Park, New York 14478

פארק קיוקה, ניו יורק, ארצות הברית
אתר אינטרנט
טלפון
+1 315-279-5000