Lander University

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

נוסד בשנת 1872, לנדר אוניברסיטת היא אונ' ב גרינווד, SC עם כ -2,700 תלמידים, לנדר מספק הזדמנויות חינוכיות חריגות בתוך במדעי הרוח המסורתיים שלה ותוכניות מדע שיתוף חינוכית, בסיוע המדינה, מקיפה, אזורית, ארבע שנים, והתוכניות המקצועיות שלו בעסק, חינוך הֲנָקָה.

הצהרת כוונות

ככה זה מתוך האמונה שחינוך הוא כוח משחרר אשר מאפשר לאדם לחיות חיים של פעילות משמעותית, של סיפוק אישי, ושל שירות לאחרים כשכן ואזרח, לנדר אונ' בחרה הוראה ולמידה כמו שלה חששות עיקריים ומתן חינוך מאתגר לתלמידי מוסמך כפי במשימתו.

באמצעות תוכניות במדעי הרוח שלה ובתי ספר מקצועי של עסקים, חינוך, סיעוד, האוניברסיטה מציעה תכנית לימודים לתואר ראשון המשלב חינוך ליברלי רחב עם מחקר מיוחדים מובילה גם ליישום מיידי קריירה או השתלמות יותר.

התוכניות לתואר מספקות הזדמנויות לתלמידים להשיג מיומנות משמעת גדולה על מנת לחקור תכנית ליבה רחבה שנועדה לסייע להם בפיתוח היכולת (1) לאסוף ולנתח באופן ביקורתי מידע ממגוון תחומים להשתמש במידע זה בתור בסיס פסקי דין מנומק לפתירת בעיות יעילות, (2) לסנתז רעיונות ומידע מגוונים, ו (3) כדי להבין להעביר רעיונות בבירור.

בנוסף לתוכניות לתואר ראשון שלה, לנדר מספק מספר מצומצם של תוכניות לתואר שני וקורסים לתארים מתקדמים העונים על צרכים קריטיים של האזור המיידי והמדינה. תמיכה בפעילות של אונ' כמוסד הוראה והכרה בכך המלגה חיונית בהקמה ואחזקת מצוינות הוראה, סגל לנדר לעסוק בפעילויות מלומדות ויצירתיים מתאימים לתחומי ההוראה שלהם. בנוסף, סגל ועובדים להכיר באחריות של לנדר לציבור לכלכלה המקומית; ולכן האוניברסיטה משמשת כמרכז רוחני ותרבותי ומשתפות פעולה עם גופים שונים, בתי ספר, ובתי עסק.

האוניברסיטה, ממוקם בסמוך למרכז של גרינווד, עיר קטנה בדרום קרוליינה, משלב אורבני עם כפריים מסורתיים עם מאפיינים מודרניים. גאה בזהותו כאונ' ארבע שנתי הציבור ממוקד-תלמיד קטנה, עם סביבה חינוכית לטיפוח, לנדר מחויב לצמיחה הדרגתית אך מוגבלת לגודל של כ 3300-3500 תלמידים. בגלל הצלחת התלמידים תלויה במידה רבה על הנכונות, האוניברסיטה שומרת לעצמה הודאה לסטודנטים אלה שיכולים להדגים הכנה נאותה להשכלה גבוהה או באמצעות GPA חזה או דרך ההצלחה הקודמת בבית אחר מוסד על-תיכוניים.

בעוד לנדר המשרת תלמידים בעיקר מאזור המחוז שבע (גרינווד, לורנס, Edgefield, Abbeville, מקורמיק, ניוברי, ו Saluda) ומשקף את המגוון הדמוגרפי של אוכלוסייה זו, הוא שואף למשוך סטודנטים מכל האזור של דרום קרוליינה, כמו גם מן מדינות אחרות ולמדינות זרות בגלל אוכלוסייה מגוונת מבחינה גיאוגרפית יותר למימוש אינטרס חינוך מכל הלומדים. לנדר ברובה מושך תלמידים במשרה מלאה מסורתיים מוסמכים אלא גם מברך הלא מסורתי וסטודנטים במשרה חלקי.

מחויבותה של לנדר האוניברסיטה להגדלת הזדמנויות חינוכיות כדי מחוזות השונים אלה משקפת בדעתו שכל אזרחים בחברה חופשית יש זכות היתרונות מעשירים להשכלה גבוהה.

מאושר על ידי הפקולטה באוניברסיטת לנדר: 19 במרץ, 1997 אושר על ידי חבר הנאמנים של אוניברסיטת לנדר: 20 במרץ, 1997 אושר על ידי ועדת דרום קרוליינה על השכלה גבוהה: 9 באוקטובר 1997

אפקטיבי מוסדי

לנדר אוניברסיטת מחויבת תוכנית מקיפה של יעילות מוסדיים: כוונתיות, שיטתית, אנליטיים על תהליך מתמשך של איסוף, ניתוח וקבלת החלטות על בסיס הנתונים והמידע הקשורים המטרות של כל יחידה של האוניברסיטה.

ה משרד ההערכה מוסדית אפקטיבי אחראי על תיאום מאמצי הערכה ויעילות המוסדית של כל היחידות בתוך האוניברסיטה, לרבות יחידות אקדמיות ותמיכה. בתעודה מטרות התכנית האסטרטגית היא שיאו של מאמץ השנתי, אוניברסיטה-רחב כדי לקבוע באיזו מידה המטרות תוכנית אסטרטגית, שהוגדרו על ידי חבר הנאמנים, שמתבצע מושגת.

לנדר האוניברסיטה הוסמכה על ידי הנציבות על מכללות של אגודת הדרום של מכללות ובתי הספר (SACSCOC) כדי בגרות פרסי תואר השני.

סיפורו האוניברסיטה לנדר

לנדר אוניברסיטת נוסדה כמיכללה נשים על ידי איש דת Methodist סמואל לנדר בשנת 1872, כפי וויליאמסטון נקבה קולג וויליאמסטון, דרום קרוליינה. זה נשאר מוסד פרטים במשך 26 שנים.

בשנת 1898, המכללה הצליח לגייס את התמיכה של ועידת דרום קרוליינה של הכנסייה המתודיסטית האפיסקופלית, דרום. ב -1904, המכללה הועבר גרינווד, SC, ושמה הוסב לנדר קולג לכבוד מייסדה.

גברים אושפזו בשנת 1943, והמוסד הוא עכשיו המעורבים לחלוטין.

בשנת 1948, כאשר ועידת המתודיסטית, על פי מדיניות איחוד במאמצי החינוך שלה, החליטה להפסיק את התמיכה של לנדר קולג ', לאזרחים מעוניינים של גרינווד יצרו קרן לנדר כתאגיד ללא מטרות רווח ו מושכרים המכללה מהכנסייה.

בשנת 1951, במחוז גרינווד השיג את שם המכללה ורכוש מוועידת המתודיסטית. העצרת הכללית של דרום קרוליינה יצרה את ועדת חינוך גרינווד קאונטי, המכונית הקרן לנדר, לשמש הלוח של אחריות על המכללה. לנדר ובכך הפך המכללה במדעי הרוח ארבע שנים רק בארצות הברית כדי להיות נשלט ובמימון ממשלת המחוז.

ב -1 ביולי, 1973, לנדר קולג לשליטת של חבר הנאמנים של מכללות מדינת דרום קרוליינה, מה שהופך לנדר מכללה בסיוע המדינה. מועצת מכללת מדינת הנאמנים נשלטת לנדר, מכללת צ'רלסטון, ופרנסיס מריון מכללה. החל מה -1 ביולי 1988, הממשל של לנדר עבר לחזקה החבר הנאמן במכללה לנדר.

ב -1 ביולי, 1992, על ידי פעולה של חבר הנאמנים, המוסד הפך לנדר האוניברסיטה.

האוניברסיטה כבר מוגש על ידי שנים עשר נשיאים: סמואל לנדר (1872-1904); ג'ון א 'ווילסון (1904-1923); ב רט טורניספיד (1923-1927); RH בנט (1927-1932); ג'ון וו Speake (1932-1941); ג'ון מרווין ראסט (1941-1948); בויס מ גריר (1948-1966); א דון עדר, Jr. (1966-1973); לארי א ג'קסון (1973-1992); ויליאם ג מורן (1992-2000); דניאל וו כדור (2000-2015); וריצ'רד א Cosentino (2015 עד היום).

לנדר אונ' מנויה על מדיניות של הזדמנות חינוכית ותעסוקה שווה לכל.

הקרן לנדר

מאז לידתה בשנת 1948, קרן לנדר מילאה תפקיד מרכזי בחייו של לנדר האוניברסיטה. במשך 25 שנה, הוקמה קרן לוח קביעת המדיניות של האוניברסיטה. כאשר לנדר העבר פרטי אל תמיכת מדינה בשנת 1973, הקרן לנדר אורגנה מחדש לתוך ארגון עצמאי, ללא מטרות רווח הפועלת אך ורק כדי לתמוך לנדר.

כמוסד ציבורי, לנדר אונ' מקבלת כסף מדינה על מנת להבטיח כי התלמידים שלה מסופקים עם חינוך חזק, בסיסי. לנדר, לעומת זאת, מחויב להציע השכלה שהולכת מעבר הבסיסי.

ידידים לנדר שישתפו את החזון מסייעים לספק, באמצעות הקרן לנדר, המימון שעושה את ההבדל בין חינוך טוב מאוד ואחד כי הוא מעולה באמת.

עושים את ההבדל, כלומר באיזו אוניברסיטה לנדר וקרן לנדר הם כל העניין.

מיקומים

גרינווד

כתובת
Lander University
320 Stanley Ave.
Greenwood, SC 29649-2099

גרינווד, דרום קרוליינה, ארצות הברית