Lawrence University

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

דירוג החוויה הפרטית הליברלית

Lawrence University היא בדירוג הגבוה ביותר מגורים פרטיים המכללה האקדמית הקונסרבטוריון של המוזיקה המוקדש אך ורק לתואר ראשון בחינוך. ממוקם במערב התיכון מזמין את מדינת ויסקונסין, עם 15% מתוך 1,500 הסטודנטים שלה מגיעים מיותר מ -50 מדינות מעבר לארה"ב, הקהילה לורנס הוא אחד המגוון ביותר בעולם בארץ. חבר גאה של המכללות זה שינוי חי את הארגון, לורנס מוקדש לגישה למידה מעורבת המפתחת יכולות מוערך מאוד על ידי בתי הספר למוסמכים ומעסיקים.

עובדות מהירות

היחס בין 9 ל -1 סטודנט לפקולטה מקביל לחוויית למידה אישית.

מעורבים 99% של סטודנטים לורנס עוסקים באופן מלא עם תעסוקה, בוגר בית הספר, או רשמית שלאחר התואר השני חוויות בתוך שישה חודשים של סיום הלימודים.

לורנס משתלמת לסייע לסטודנטים בינלאומיים במימון החינוך שלהם. מלגות לסטודנטים בינלאומיים וסיוע מבוסס צורך זמין לכל התלמידים.

בברכה דיור בקמפוס מובטחת בקהילה בטוחה וכוללת.

http://tour.lawrence.edu/

תוכניות

  • תואר ראשון באמנויות עם 44 תחומי לימוד
  • תואר ראשון במוסיקה עם 4 מגמות עיקריות ושני תחומים של דגש
  • 5 שנים תואר כפול תואר ראשון באמנויות ובוגר למוסיקה

עוסקת בלמידה בלורנס

למידה מעורבת כרוכה בחוויות למידה אישיות מאתגרות ומשמעותיות עם אנשי סגל ועמיתים בגדלים בכיתה בממוצע 15 תלמידים. אלה מיומנויות פעיל של חקר, דיון, מחקר, ויצירה, יכין אותך להסתגל ולשגשג בעולם משתנה לעולם.

בלורנס, 1500 התלמידים שלנו מגיעים מהערים הגדולות בעולם והערים הקטנות ביותר כדי ליצור קהילה מגורים מלוכדת בתוך עיר מסודרת ובטוחה. תלמידי לורנס הם מגוונים מבחינה אקדמית, חברתית, תרבותית וכלכלית. הם אינטליגנטיים, ידידותיים והם משגשגים על שיתוף פעולה.

מעבר לקמפוס הראשי, לורנס מציע חוויית קמפוס בקמפוס ביורקלנדן השקט שלנו, המשתרע על שטח של 441 דונם, במרחק של 160 ק"מ בלבד צפונית מזרחית לאפלטון, ומרכז לונדון שלנו, השוכן בלב לונדון, אחת הערים הגדולות והמרגשות בעולם.

קמפוס מבורך בעיר חביבה

Appleton, ויסקונסין היא עיר תוססת של 74,000 כי הוא חלק של האזור המקומי מאוכלסים על ידי 230,000. הלב התרבותי והמסחרי של אזור זה, אפלטון מופיע באופן קבוע על רשימות של ערים בארה"ב, כי הם הבטוחה ויש להם את האיכות הגבוהה ביותר של החיים.

אפלטון

השילוב של הקוסמופוליטן עם הטבע הופך את אפלטון לאבן חן אמיתית - וממקום שמפתיע את המבקרים שלנו ממקומות כמו ניו יורק, שיקגו, לוס אנג'לס ודנוור, שציפו למשהו שונה לגמרי מעיר בצפון ויסקונסין.

על אפלטון

עם אוכלוסייה של 73,000 (באזור מטרו של רבע מיליון), Appleton הוא חלק מאחת המטרופולין הצמיחה המהירה ביותר במערב התיכון. גודל האזור, המורכבות התרבותית ורוחב העסקים מספקים הזדמנויות רבות להתמחות, לפרויקטים מחקריים, למעורבות אזרחית ולשירות קהילתי.

אתה יכול להגיע הנה משם.

ATW (שדה התעופה של Appleton) הוא רק 6 קילומטרים מהקמפוס. הוא משרת את Appleton על ידי התחברות לרכזים מרכזיים בחברות תעופה מרכזיות: United / Continental (דרך Chicago O'Hare); ו דלתא (דטרויט, מיניאפוליס, ואטלנטה).

על מזג האוויר הזה ...

אוקיי, אנו מודים שזה יכול להיות קר כאן (ממוצע ינואר גבוה / נמוך: 24 ° F / 7 ° F), וזה נופל (כ 4 מטרים בחורף). אבל אנחנו גם יודעים איך להתמודד עם זה (השמלה בשכבות). החורף של תגמול: האביב הוא מרהיב. סתיו הוא די נהדר, יותר מדי.

צא החוצה)!

ריצה, טיולים רגליים, רכיבה על אופניים, חתירה, ישיבה. אם אתה עושה כל אחד מהדברים האלה - ויש סיכוי טוב שתעשה לפחות אחד מהם - יהיה לך הרבה מקומות בחוץ לעשות את זה בכל רחבי האזור: מ High Cliff State Park באגם Winnebago 10 קילומטרים מן הקמפוס, אל נהר פוקס הזורם צפונה, המשתרע לאורך קצהו של לורנס, אל עשרות פארקים בתוך רדיוס של קילומטר וחצי בקמפוס.

ואם אתה אוהד בייסבול, אתה יכול לתפוס את המיליאוקי ברוארס 'Class A ליגה קטין צוות, ויסקונסין עץ Rattlers ב טיים וורנר שדה, רק 6 קילומטרים מהקמפוס.

114990_DSC_9224-X2.jpg

קולג 'אווניו

לשיקגו יש את המייל המפואר. אפלטון יש קולג 'אווניו, עם מגוון מסחרר של מסעדות (מאוכל חמישה כוכבים כדי פיצה לילה מאוחרת), חבורה של בתי קפה נהדרים, ועשרות חנויות. כל זה ממש מחוץ לדלתך בלורנס. ואם אתה צריך אפילו יותר קניות, אתה צריך רק ראש לקניון פוקס ריבר, רק 5 קילומטרים מהקמפוס.

הצג את תעודת הזהות שלך לורנס בעסקים אלה כדי לפדות מבצעים והנחות

ברודוויי בקולג '

קילומטר וחצי מן הקמפוס, פוקס סיטי אומנויות הבמה מרכז מביא את עולם הבידור Appleton. זה 45,000,000 $ תכשיט מושבים 2,100 (עם "המושב הגרוע ביותר בבית" בקושי 100 מטר מהבמה). אפלטון - לא מילווקי או מדיסון - אירחה את בכורות ויסקונסין של מלך האריות והרשעים.

התפוח הקטן יותר חשמלי מאשר התפוח הגדול?

ב -20 באוגוסט 1882, אפלטון הפכה לעיר הראשונה לייצר חשמל מסחרית. (כעבור שבועיים הפכה העיר ניו יורק לעיר השנייה).

מיקומים

אפלטון

כתובת
711 E. Boldt Way
אפלטון, ויסקונסין, ארצות הברית