Lincoln Memorial University

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

על LMU

הנשיא ה -16 של אהובנו, אברהם לינקולן, היה יליד קנטקי השכנה. אבל אולי אתה לא יודע שהוא חזה "אוניברסיטה גדולה לעם של אזור זה" כאן ב Cumberland Gap. מאה ארבעים שנה מאוחר יותר, Lincoln Memorial University הוא היורש של חזון זה, ואנחנו מאוד גאים ללבוש את שמו ולאמץ את מורשתו.

שוכן בטווח ההר האפלצ'יאני וטהור, הקמפוס הראשי של LMU בהארוגייט, טנסי, הוא גם נוף היסטורי. בערך 55 קילומטרים צפונית לנוקסוויל, טנסי, אנחנו מוכנים להציע חינוך לאמנויות ליברליות. הקמפוס הראשי של פעילויות למגורים ו -11 אתרים מורחבים באזורים הסמוכים, LMU מספק חוויות חינוכיות שיתאימו לחיים שלך. עם למעלה מ 30 אקדמי מגמות החל חשבונאות כדי חיות בר ודיג ביולוגיה, ההצלחה היא בהישג ידך.

החשוב ביותר, LMU היא קהילה קרוב לסרוג מלא אנשים שאכפת להם. התלמידים יכולים לצפות לתשומת לב אישית עם גודל ממוצע של כיתה 13. ב LMU, התלמידים לבנות מערכות יחסים כי לאחרונה, והם לומדים שיעורים שהם נושאים לכל החיים.

מורשת

Lincoln Memorial University צמחה מתוך אהבה וכבוד לאברהם לינקולן וכיום היא מכבדת את שמו, ערכים ורוח. כפי האגדה, בשנת 1863 הציע לינקולן גנרל OO הווארד, קצין צבא האיחוד, כי כאשר מלחמת האזרחים הסתיים קיווה גנרל הווארד יעשה משהו עבור האנשים הנאמנים של אזור זה.

בסוף 1800, קולונל AA ארתור, סוכן מארגן של חברה אנגלית, רכשה את האזור שבו Lincoln Memorial University נמצא. החברה הקימה מלון של 700 חדרים בשם "ארבע העונות", כמו גם בית חולים, פונדק, בית הבראה, ובניינים קטנים אחרים. הכבישים הונחו והשתילה נטועה במגוון רחב של שיחים ועצים. בשנת 1895 נאלצה החברה לנטוש את הפרויקט שלה כאשר פאניקה פיננסית סחף את אנגליה.

הכומר א. מאיירס, כומר קונגרציוניסטי, הגיע ל"קומברלנד גאפ" ב- 1888. הוא הצליח לפתוח את בית הספר הארו, שהוקם לצורך חינוך יסודי לילדי ההרים. בביקור באזור כדי לתת סדרה של הרצאות בבית הספר הארו, הגנרל OO הווארד נזכר המחויבות שלו להגשים את בקשתו של לינקולן והוא הצטרף הכומר מאיירס, MF אוברטון, CF Eager, א קסטרסון, ומ 'ארתור בהקמת Lincoln Memorial University . קבוצה זו, יחד עם רוברט פ 'פטרסון, ותיק הקונפדרציה, הפכה למועצת המנהלים ורכשה את הנכס ארבע עונות. לזכר יום הולדתו של לינקולן, המוסד נחתם על ידי מדינת טנסי ב- 12 בפברואר 1897, כאוניברסיטת Lincoln Memorial University .

מאז, Lincoln Memorial University ביקשה לספק הזדמנויות חינוכיות, פיתוח מנהיגות קהילתית והרחבת כוחות כלכליים וחברתיים באזור. יותר מ -700 בוגרים נכנסו לתרגול רפואי או משפטי בקהילות האפלאצ'יות. כ -3,000 נוספים הפכו להיות מחנכים מקצועיים, המשרתים בתפקידים הנלמדים בין הוראת בית הספר היסודי לנשיאות האוניברסיטה. עשרים וחמישה בוגרים פרסמו ספרים מוכרים, דרמות, יצירות מוסיקליות. ג'סי סטיוארט הוא אחד מהסופרים האלה; יצירותיו השונות תורגמו לשבע שפות.

משימה ותכלית

Lincoln Memorial University היא קהילת למידה מבוססת ערכים מקיפה המוקדשת למתן חוויות חינוכיות איכותיות ברמה של לימודי הסמכה לתואר ראשון, בוגר ומקצועי. האוניברסיטה שואפת להעניק לתלמידים בסיס לחיים פרודוקטיביים יותר, תוך שמירה על עקרונות חייו של אברהם לינקולן: מסירות לחירות הפרט, האחריות והשיפור; כבוד לאזרחות; הכרה בערכו המהותי של אמות מידה מוסריות ומוסריות גבוהות; ואמונה באלוהים אישי

בעוד האוניברסיטה מחויבת בעיקר להוראה, האוניברסיטה תומכת במחקר ובשירות. תכנית הלימודים של האוניברסיטה ומחויבותה להוראה איכותית בכל רמה מבוססים על האמונות שבוגרות חייבות להיות מסוגלות לתקשר בצורה ברורה ויעילה בעידן של טכנולוגיית תקשורת מהירה ומתמשכת, חייב להיות עומק ניכר של למידה בתחום של ידע, חייבים להעריך ולהבין את הדרכים השונות שבאמצעותן אנו מכירים את עצמנו ואת העולם הסובב אותנו, וצריכים להיות מסוגלים לממש החלטות מושכלות

האוניברסיטה מאמינה שאחד מאבני היסוד החשובות של הקיום המשמעותי הוא שירות לאנושות. על ידי יצירת הזדמנויות חינוכיות, שירות ומחקר הזמינים לסטודנטים, Lincoln Memorial University מבקשת לשפר את החיים עבור התלמידים שהיא משרתת. בעוד הסטודנטים משרתים מכל רחבי המדינה, המדינה ומדינות רבות אחרות, האוניברסיטה שומרת על מחויבות להעשרת חייהם של אנשים וקהילות באזור האפלצ'ים.

מיקומים

הרוגייט

Lincoln Memorial University

אתר אינטרנט
טלפון
423.869.3611 | 800.325.0900