Monmouth College

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

Monmouth College היא Monmouth College לימודים לאומית, סלקטיבית, פרטית, המציעה מגמות במדעי הטבע, מדעי החברה, מדעי הרוח והאמנויות, וכן לימודים אקדמיים מצטיינים, שיעורים קטנים בסגנון סמינרי, התמחות מגוונת והזדמנויות ללימודים בחו"ל, ואת חוויות המחקר בקיץ לתלמידים מתחשבים, אינטלקטואלים העוסקים ושאפתנים.

 • מיקום: מונמאות ', אילינוי, אוכלוסייה 9,091
 • הערים הקרובות ביותר: Quad ערים- Rock איילנד, מולין, ומזרח מולין, חולה; דוונפורט ובטנדורף, איווה - (45 מייל); פאוריה (65 מייל)
 • ההרשמה: 1,000 תלמידים מ 22 מדינות
 • דמוגרפיה: 50% גברים, 50% נשים; 91% מתגוררים בקמפוס; 35% מיעוטים אמריקאים ותלמידים בינלאומיים
 • לוח שנה: סמסטר (שני מונחים של 17 שבועות ושני תנאי סקוט לשבועיים)
 • תחומי לימוד: 35 מגמות, 42 קטינים, 17 מסלולים קדם-מקצועיים
 • תואר ראשון: תואר ראשון
 • יחס סטודנט / סגל: 10: 1
 • ממוצע מחלקה גודל: 13 (79% של כיתות יש פחות מ 20 תלמידים)
 • קמפוס: 112 דונם, כולל 33 דונם לשמר הטבע / פארק אתלטי גינה 6 דונם חינוכי
 • קשרים

מכללה סלקטיבית, ארצית מדורגת

נוסדה בשנת 1853 על ידי סקוטש, אירי פרסביטריאנים החלוצים, מונמות היא מדורגת ברמה הלאומית, מגורים, מכללת אמנויות ליברליות. המכללה חוגגת את ההיסטוריה שלה כמכללה פרטית מצטיינים המוקדש למצוינות בחינוך לתואר ראשון.

מתוך אמונה כי יש להעניק הזדמנויות חינוכיות שוות לכל מי שיכול להועיל, מייסדי מונמות 'התעלמו מאמנה עממית על-ידי קבלה חופשית של נשים ותלמידי צבע. בקמפוס של מונמות ', שניים מחברי האחווה המוקדמים והידועים ביותר לנשים, פי ביתא פי וקאפה קאפה גמא, הוקמו. Monmouth יש היסטוריה צבאית מכובדת, סופר ארבעה מדליית כבוד של בוגרי בקרב הבוגרים שלה. היא מכבדת את רוח המייסדים שלה באמצעות הלהקה עטורת הפרסים שלה, טרטן רשום, ואת המסורת האתלטית מנצח של הסקוטים הלוחמים.

כקהילה של לומדים, מונמות שואפת ליצור ולשמור על סביבה בעלת ערך מוסף, מאתגרת מבחינה אינטלקטואלית, מעוררת השראה מבחינה אסתטית ומגוונת מבחינה תרבותית. המכללה משלבת תכנית ארבע שנים של השכלה כללית עם מחקר מעמיק במכלול מרכזי של פעילויות משותפות לקורס, במטרה לעודד את גילוי הקשרים בין דיסציפלינות לבין דפוסי משמעות גדולים יותר. באמצעות חוויות אלה, סטודנטים Monmouth לחקור פרספקטיבות שונות על המצב האנושי ולהכין את עצמם לחיים אישיים ומקצועיים עשירים - מנהיגות, אזרחות ושירות בהקשר הגלובלי.

באמצעות התבוננות והשתתפות, המכללה מבקשת להעמיק את ההבנה וההערכה של התלמידים על המתח היצירתי הקיים בין עקרונות הדמוקרטיה, הפלורליזם, השוויון והחופש במדינה זו ומעבר לה.111248_MonmouthSign.jpg

הצהרת משימה

כמכללה ללימודי תואר ראשון ללימודי תואר ראשון, אנו מזהים את הקשר ההדוק בין סגל ההוראה לתלמידים להיות יסודי לסביבת הלמידה שלנו.

כקהילת לומדים אנו שואפים ליצור ולשמור על סביבה בעלת ערך מוסף, מאתגרת מבחינה אינטלקטואלית, מעוררת השראה מבחינה אסתטית ומגוונת מבחינה תרבותית, ואנו מחזיקים במרכז המחויבות שלנו לחינוך אמנותי וליחד.

אנו משלבים תכנית ארבע שנים של חינוך כללי עם לימוד מעמיק במכלול עיקרי של פעילויות משותפות, במטרה לעודד את גילוי הקשרים בין דיסציפלינות לבין דפוסי משמעות גדולים יותר. באמצעות חוויות אלה, אנו עוזרים לתלמידים שלנו לבחון פרספקטיבות שונות על המצב האנושי ולהכין את עצמם לחיים אישיים ומקצועיים עשירים - למנהיגות, לאזרחות ולשירות בהקשר גלובלי.

Monmouth College נוסדה בשנת 1853 על ידי פרסביטריאנים חלוציים. כקהילת הקמפוס, אנו מכבדים את המורשת ואת הערך המגוון הדתי כפי שאנו לחקור את הממד הרוחני של הקיום האנושי ואת הקשר בין אמונה וידע.

כמשקיפים ומשתתפים כאחד, אנו מבקשים להעמיק את הבנתנו והערכתנו את המתח היצירתי הקיים בין עקרונות הדמוקרטיה, הפלורליזם, השוויון והחופש באומתנו ומעבר לה.

הצהרת מטרות

כמו מוסד לימודי אמנות ליברלית, Monmouth College קיים:

 1. הכינו תלמידים לחיים אישיים עשירים ומקצועיים.
 2. הכינו סטודנטים לתפקידי מנהיגות, שירות ואזרחות בהקשר גלובלי.
 3. לקדם מודעות ולחקור את העקרונות הסותרים לפעמים, הקיימים בדמוקרטיה, פלורליזם, שוויון וחופש.
 4. ליצור ולתחזק את סביבת הלמידה, שהיא בעלת ערך מוסף, מאתגרת מבחינה אינטלקטואלית, מעוררת השראה מבחינה אסתטית ומגוונת מבחינה תרבותית. זה כולל:
  1. מתן לסטודנטים תכנית לימודים כללית בת ארבע שנים, לימוד מעמיק במכללה ומכלול עשיר של פעילויות משותפות.
  2. טיפוח גילוי קשרים בין דיסציפלינות ודפוסי משמעות גדולים יותר.
  3. קידום הבנה של מערכת ערכים המעוצבת על ידי חוויות אישיות וקולקטיביות.
 5. חקור את הממד הרוחני של הקיום האנושי ואת הקשר בין אמונה לידע.
 6. הציגו את התלמידים במספר פרספקטיבות על המצב האנושי וקידמו את המודעות העצמית של נקודות מבט גלובאליות הן דרך הלימודים והן דרך חיי הקמפוס.
 7. לטפח ולקדם חקירה אינטלקטואלית וניתוח ביקורתי באמצעות קשרי חונכות המאופיינים על ידי תשומת לב אישית.
 8. לפתח יצירתיות ומיומנויות בתקשורת כתובה ובעל פה ובביטוי אמנותי.
 9. להבין את שיטות החקירה והביטוי באמנויות, במדעי הרוח, במדעים ובמדעי החברה.

מיקומים

מונמות '

כתובת
East Broadway,700
61462 מונמות ', אילינוי, ארצות הברית