Muskingum University

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

ברוכים הבאים לאוניברסיטת Muskingum

"דורות של תלמידים מצאו את עצמם במקום הנכון בMuskingum מכללה לאיתור ופתיחת כבישים להבנה ויכולת. תמיד האמנתי שניו קונקורד וMuskingum הם מרכז היקום, כי אם אתה מקבל ההתחלה שלך כאן, אתה יכול ללכת לשום מקום. "ג'ון גלן, Class of 43 'ארצות הברית הסנטור, אסטרונאוט מאז הקמתה בשנת 1837, Muskingum הייתה קהילה של לומדים - אנשים שלומדים ומעם אנשים אחרים. המשימה של Muskingum היא לחנך "האדם השלם" - מבחינה אינטלקטואלית, רוחני, חברתי ופיזי - והיא עושה זאת על ידי מפגש סטודנטים שבו הם נמצאים על הרצף החינוכי, ועל ידי סיוע לתלמידים אלה כדי להתקדם לפוטנציאל המרבי שלהם.

המצוינות של Muskingum נמדדות באופן משמעותי ביותר על ידי בוגריה, ששירתו את העולם כמנכ"ל של תאגידים גדולים, אנשי תקשורת גדולים, מדענים, אנשי חינוך, מנהיגים אזרחיים ודתיים, וכמו הורים וחברים.

למד מה, כולל הרווארד ביזנס ריוויו וקרן אוהיו העצמאית מכללות אחרות, יש לי לומר על בוגרי Muskingum.

אנו מזמינים אתכם ללמוד עוד על המקום המיוחד הזה.

משימה

המשימה של אוניברסיטת Muskingum הוא להציע תוכניות אקדמיות איכותיות באמנויות ובמדעים הליברליות בהגדרה של המעורבים, מכללה למגורים, הקשורים לכנסייה ובהקשר של קהילת אכפתיות שבו הגשמה אישית לעידוד וכבוד אדם הוא מכובד. המטרה העיקרית שלה היא לפתח-אינטלקטואלי, רוחני, חברתי ופיזי-כל אנשים, על ידי טיפוח חשיבה ביקורתית, פעולה חיובית, רגישות אתית וצמיחה רוחנית, כך שהם עשויים לנהל חיים פרודוקטיביים vocationally, סיפוק אישי ואחריות חברתית.

מקום

אוניברסיטת Muskingum, הממוקמת באוהיו מזרח-מרכזי, נגישה בקלות על ידי ממזרח למערב ועורקים תחבורה עיקרי מצפון לדרום. הכפר החדש קונקורד, העיר הולדתו של Muskingum, ממוקם על 22 ארה"ב ו -40, לאורך הכביש המהיר 70, 115 קילומטרים מערבי לפיטסבורג ו -70 קילומטרים ממזרח קולומבוס. ארה"ב Interstates 77 ו -70 מצטלבים עשרה קילומטרים ממזרח ניו קונקורד ליד קיימברידג '; Zanesville הוא שש עשרה קילומטרים ממערב.

היסטוריה

אוניברסיטת Muskingum עשירה במסורת, המורשת הגאה שלה מגיעה עד למחצית הראשונה של המאה התשע-עשרה, כאשר אוהיו הייתה מדינת תינוק ועגלות מכוסות מביאות מתנחלים הרפתקנים מערבה על הכביש הלאומי החדש הושלם דרך ניו קונקורד. שמה של האוניברסיטה ההודי, לפעמים נהג בטעות, ולעתים קרובות באיות שגוי, הוא מקור לגאווה למי שמוקיר את ההיסטוריה של שחלק הצבעוני של גבול אמריקה "מעבר לAlleghenies." במהלך Muskingum חצי המאה הראשונה שלה דבק בדפוסי החינוך של קלאסי מכללה של התקופה. בשנת 1854 נשים היו הודתה על בסיס שווה עם גברים. לאחר מלחמת אזרחי תקופה של צמיחה יציבה החלה, מאיצה עד המכללה הקלסית הגבול של פחות ממאה תלמידים התפתחה למכללת אמנויות ליברליות מודרניות ומדעים של חלק 1,900 תלמידי בית ספר לתואר שני, עם קמפוס 225 דונם.

כאשר פרנקלין מכללה, מוסד חינוכי חשוב של הכנסייה הפרסביטריאנית במאה ה -19, נסגרה בשנת 1927, לחמניות בוגריה הגיעו לMuskingum.

בינואר 2000, ד"ר אן ג סטיל הפך לנשיא של אוניברסיטת Muskingum ה -20. Muskingum השתנה במצב שכורה מהמכללה לאוניברסיטה בשנת 2009.

מורשת Presbyterian

ב -18 במרץ 1837, בית המחוקקים של המדינה העניקו לקבוצה של אזרחי ניו קונקורד אמנה להקמת מכללה בכפר. משום שהקהילה הייתה מיושבת במידה רבה על ידי אנשי החווה ממוצא סקוטי-אירי, הדת השלטת הייתה Presbyterian. בשנת 1877 Muskingum נקשר עם הסינוד של אוהיו של הכנסייה הפרסביטריאנית ארצות. עם המיזוג של כנסיות Presbyterian וארצות Presbyterian בשנת 1958, Muskingum נקשר עם הכנסייה הפרסביטריאנית ארצות החדשה שנוצרה בארצות הברית. בשנת 1983 הכנסייה שהתמזגה עם הכנסייה הפרסביטריאנית בארה"ב כדי ליצור את הכנסייה הפרסביטריאנית (ארה"ב). השתייכותו הישירה של Muskingum היא עם הסינוד שלוש המדינות לאמנה.

האמנה

אוניברסיטת Muskingum הוסמכה ברציפות מאז 1919 על ידי הוועדה להשכלה גבוהה של צפון מרכז האגודה של מכללות ובתי ספר, (מחודש בשנת 2013), והוא אושר על ידי, ומקבל reauthorization תקופתי מ, מועצת אוהיו של עוצרים כדי להעניק התואר שלה. התכנית בכימיה שתאושר על ידי האגודה האמריקנית לכימיה. אוניברסיטת Muskingum תאושר במלואו להכשרת מורים על ידי אוהיו מחלקה לחינוך והוא מוכר על ידי המועצה הלאומית להסמכה להכשרת עובדי הוראה (NCATE). Muskingum הוא חבר של הסמכת Interstate הקומפקטי המספקת לאישור חינוך דומה במדינות רבות אחרות, כולל, פנסילבניה, ניו יורק וניו ג'רזי כלולות. Muskingum מחזיק חברויות במועצה האמריקנית לחינוך, המועצה לקידום והתמיכה בחינוך, המועצה עצמאיות מכללות, והאגודה עצמאיות מכללות והאוניברסיטאות. אוניברסיטת Muskingum היא חבר מוסדי מוסמך של האיגוד הלאומי של בתי ספר למוסיקה, 11250 רוג'ר בייקון Drive, Suite 21, רסטון, וירג'יניה 20,190, (703) 437-0,700. האוניברסיטה היא גם חבר של הקונפדרציה אוהיו ארגון לחינוך מורה (OCTEO).

הסמכת HLC 2,012

הצהרה ללא אפליה

אוניברסיטת Muskingum לא להפלות על בסיס הגזע, צבע, דת, מין, מוצא לאומי או אתני, גיל, נכות, אתגר פיזי, נכות, נטייה מינית, מעמד סוציו-אקונומי או השתייכות פוליטית, בהודאה או גישה ל, או טיפול או תעסוקה בתוכניות שלה לחינוך ופעילויות, לרבות זכויות והרשאות, מדיניות חינוכית, מלגה ותוכניות הלוואה, פעילות ספורטיבית ותוכניות המנוהל בבית ספר. מנהל משאבי אנוש, רכזת Compliance, הוקצה לתיאום העמידה של המכללה לדרישות nondiscrimination לפי סעיף 504 לחוק השיקום של שינה 1973, כותרת IX של תיקוני החינוך של שינה 1972 וגיל אפליית Act of 1975, האוסר על אפליה על בסיס נכות, גזע, מין וגיל, בהתאמה. מנהל משאבי אנוש, אולם מונטגומרי, ניתן ליצור קשר בכתובת (740) 826-8,114.

אקדמיה

בMuskingum, תוכניות אקדמיות במדעים והאמנויות הליברליות מרכזיות במשימה שלנו: "לפתח - מבחינה אינטלקטואלית, רוחני, חברתי, פיזי ו-- כל אנשים." הכיתות של Muskingum, מעבדות, אתרים קליניים, התמחות, מיקומי שדה, אולמות חזרות, תיאטראות, גלריות, מגרשי משחקים ושטחים משותפים הן כל המקומות שבם תלמידים לעבוד עם חוקר-מורים מוכשרים כדי לחדד את כישוריהם האינטלקטואליים, להרחיב את נקודות המבט התרבותיות שלהם, ולפתח חיים הרגלים ארוכים ימים ללמידה, שירות, ומנהיגות.

ההצגה של מידע אקדמי באתר Muskingum בנויה באופן לתת מענה לצרכימים של קטגוריות מסוימות של סטודנטים באוניברסיטה. השתמש בקישורים בדף זה כדי לחקור את כל ההזדמנויות ללמידה שהתוכניות האקדמיות של Muskingum להציע.

תוכניות לתואר ראשון מסורתיות

לסטודנטים רודף התואר בגרה הראשון (נכנס בשנה הראשונה וסטודנטים העברה) שמתכננים לקחת את רוב השיעורים שלהם בשעתי יום.

תכנית PLUS

נועד לספק סיוע אקדמי מובנה לתלמידים עם הבדלי למידה מאובחנים. תלמידי תכנית PLUS לפתח תכנית אקדמית לתואר ראשון מסורתית תוך קבלת תמיכה למידה. הקישור מכוון את מבקרים לדפי תכנית PLUS של האתר.

תכנית Muskingum מבוגרים (MAP)

תכנית תואר בגרה מיועדת בעיקר לתלמידי בוגרים שהרוויחו כמות משמעותית של אשראי אקדמי לקראת תואר ראשון, אבל עבודה או לוחות זמנים אישיים שדורשת שהם לוקחים שיעורים בערבים או בסופי השבוע.

תוכניות לתואר שני

מקיף את התואר השני בחינוך, התואר שני בהוראה, ריבונו של האסטרטגיה מידע, מערכות וטכנולוגיה, ותוכניות לתואר מומחה החינוך. תלמידים בעלי תואר הבגרות שמחפשים רישוי מורה נוסף צריכים גם הקישור הבא.

מיקומים

קונקורד חדש

Muskingum University

כתובת
163 Stormont Street,
43762 קונקורד חדש, אוהיו, ארצות הברית
אתר אינטרנט
טלפון
+1 740-826-8211