Nueta Hidatsa Sahnish College

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

Nueta Hidatsa Sahnish המכללה ניתנה הסמכת המשך ב -12 ביולי 2006, על ידי הנציבות על מוסדות להשכלה גבוהה של צפון מרכז האגודה של מכללות ובתי ספר.

מידע כללי

Nueta Hidatsa Sahnish המכללה (NHSC) היא שכר שבטית על ידי שלושה שבטים כלולות של המטה הזמנה פורט ברטולד בעיר חדשה, צפון דקוטה. NHSC נשלט על ידי שבטי דירקטוריון, אשר מורכב משבעה חברים-מונו על ידי ששת חברי המועצה ויו"ר מגזר אחד שבטי. במקור בשם פורט רטולד מכללה קהילתית, נוסד 2 מאי 1973, כסוכנות אחראית להשכלה גבוהה בהזמנה פורט ברטולד. על 27 מרס 2015 מועצת עסקי שלושה שבטים כלולות חתמה על החלטה לשנות את שמה של המכללה לNueta Hidatsa Sahnish מכללה. שלושה שבטים כלולות אישרו את הרעיון שיש צורך במוסד להשכלה גבוה המבוסס באופן מקומי להכשיר חברי השבט ולפעול כהשפעה חיובית בשמירה על התרבויות השבטיות. ועדת היגוי מונתה לפקח על הפעולות הראשוניות של המכללה. ועדה זו הוחלפה על ידי הבחירה של דירקטוריון בשנת 1974.

השיעורים הראשונים המוצעים בNHSC היו על בסיס הרחב עם תיאום מוסדות מוכרים. הסכמי הביטוי שנעשו בתחילת היו עם אוניברסיטת מרי, ביסמרק, ND; מדינת מכללת מינוט, מינוט, ND; ואוניברסיטת צפון דקוטה, Williston המרכז, Williston, ND. המכללה המשיכה לפתח מודלים תכנון לטווח ארוך. תכנון זה הביא לפיתוח של מסגרת לביצוע המשימה והמטרות של המכללה, וגם בשיפור של שירותי חינוך ומקצועיים בקהילות ברחבי הזמנה.

Nueta Hidatsa Sahnish המכללה הוענקה הסמכה ב -12 בפברואר, 1988, דרך מרכז צפון איגוד בתי הספר והמכללות. ב -12 ביולי 2006, Nueta Hidatsa Sahnish המכללה הוענקה הסמכת 10 שנה המשיכה דרך הוועדה להשכלה הגבוהה (HLC) ותארח האישור מחדש הבא של ביקור הסמכה ב2017-18. המכללה היא גם אחד משלושים וארבע מכללות שבטיות העניקו 1,994 מעמד ארץ גרנט מוסד. Nueta Hidatsa Sahnish המכללה היא גם חבר של קונסורציום האמריקאי ההודי ההשכלה הגבוהה (AIHEC). ב -25 בפברואר 2011, הפעולות מוסדיות של HLC המועצה (IAC) הצביעו להארכת ההסמכה של המכללה לכוללת תואר ראשון תארים מדע בחינוך יסודי ומדעי הסביבה, והתואר הראשון בשפת לימודים אמריקאים, מה שהופך את NHSC מכון ארבע שנים.

חינוך מטרות פילוסופיה

אנו מאמינים כי Nueta Hidatsa Sahnish מכללה מבקשת: שפר את איכות חיים של מנדן, Hidatsa וArikara אומה

מציע הזדמנויות לשיפור הרווחה שלנו הכלכלית ואיכות החיים. 10 ייזום ומיישם רעיונות חדשים או חדשניים לטובת השבט, כולל מנהיגות והדרכה.

לבנות זהות חזקה חיובית של שלושה שבטים כלולות

בונה של אנשים וקהילות של מנדן, Hidatsa וArikara האומה משלב תרבות שלושה שבטים כלולות, מסורות ושפה, בכל הפעילות האקדמית וחברתית העצמת האנשים. מקום שבו כל האנשים באים ראשונה לצרכיהם החינוכיים.

להבטיח את הפיתוח של אזרחות הגלובלית על ידי מתן הכשרה ומנהיגות דרושים

לנצל את האמנות של טכנולוגיה כדי לספק קורסים. הכן גלובלי להתייחס להשפעה של תרבויות, כלכלות, סביבות ופעולות אחרות. לפתח ולנצל את המשאבים הקיימים לפיתוח נוסף של צוות / סגל ודירקטוריון.

לפתח מוסד חזק מבחינה כלכלית, שעונה על הצרכים של התלמידים על ידי מתן סביבת למידה בטוחה, שמקדמת גיוון ותכנית לימודים / תוכניות רלוונטיות.

לספק אווירת אכפתיות וטיפוח, אשר עונה על הצרכים של כל התלמידים. לנצל מספר שיטות הוראה וטכניקות עבור מגוון רחב של סגנונות למידה. מציע הזדמנויות לשיפור עצמי תוך שמירה על התרבות של מנדן, Hidatsa וArikara האומה. בחר ולפתח סגל המאמינים בחזון והמשימה של המכללה. לספק הערכה רציפה של

שיטות הוראת o / הצרכים / קהילת תכנית לימודים ומגמות לקבוע הנפקות כמובן ותכנית, בילוי, ספורט, טיפול בילדים, דיור לסטודנטים.

עודד את הצורך להשמיע את דעות מושכלות לעשות שינוי חיובי. להפוך למנהיג בקרב מכללות שבטיות מבוקרות, לספק את האיכות הגבוהה ביותר של שירותי התרבות, וסטודנט אקדמיים.

משימה

Nueta Hidatsa Sahnish המכללה תספק איכות תרבותית, אקדמי, וחינוך מקצועי ושירותים למנדן, Hidatsa וArikara האומה

חזון

מנדן, Hidatsa וArikara אומת Nueta Hidatsa Sahnish מכללה: נוכחות דינמית המשמרת את העבר שלנו ומכינה אותנו לעתיד

ערכים

ערכי Nueta Hidatsa Sahnish של המכללה מומחשים באמצעות אכסניית האדמה, שהוא הבית המשותף לNueta, Hidatsa, ואנשי Sahnish. אחדות, להיות הערך המרכזי, ממוקמת במרכז (בור אש), ששאר הערכים לבנות מסביב. רוחניות, אנשים, תרבות, ועתיד הם הארבעה תחומים מיוצגים על ידי ארבע ההודעות הראשיות. עשר הודעות החיצוניות מייצגות ערכים בתוך כל אחד מארבעת התחומים.

חופש אקדמי

Nueta Hidatsa Sahnish המכללה מחויבת למחשבה ועיסוק אינטלקטואליים. המכללה מעודדת את הסגל להציג בפני תלמידי נקודות רחבות ומגוונות של נוף ומחקר. עיקרים מסוימים כחלק מהמסורת האינדיאנית של המכללה, הוא מוכר יבואו לידי ביטוי כחלק מתכנית הלימודים ומקובלים בכל פעם שהחלימה. בכל העת, חברי סגל צריכים להפעיל שיקול דעת צליל, לכבד את זכויותיהם של אחרים להביע רעיונות ודעות ולהבטיח כי את אותו החופש יוארך לסטודנטים ועמיתים לעבודה.

מידע קבלה ומדיניות

קבלה:

Nueta Hidatsa Sahnish מכללה מנויה על מדיניות קבלת דלת פתוחה. כל אדם שהוא בוגר בית ספר תיכון מוכר או שיש לו או כלל חינוך פיתוח תעודתה (GED®) תוכל להתקבל לNHSC. כניסה לNHSC אינה מבטיחה קבלה לקורס מיוחדות של מחקר. יש תוכניות מסוימות דרישות מעבר קבלה לקולג 'סטנדרטית שיש לעמוד.

נהלים:

הפריטים הבאים נדרשים לקבלה לNHSC:

בקשה לקבלה עותק רשמי של תמלילי תיכון או תעודת GED או תמליל GED יישום מלא חינם עבור סיוע פדרלי סטודנטים (FAFSA) עותק של רישיון נהיגה, תעודת זהות המדינה, או כרטיס הביטוח הלאומי כל הסטודנטים האינדיאנים נרשמו בשבט מוכר פדרלי להגיש אימות רשמית של גיוס שבטי אם תלמידים ישימים, אינדיאנים לא נרשמו בשבט מוכר פדרלי להגיש אימות רשמית של גיוס השבטי של אחד מהוריהם חייבים להיות סטודנטים שיתוף רשמי y של התמליל שלהם (ים) מהמכללה השתתפה בעבר (ים) שנשלחה ישירות למשרדו של הרשם בNHSC תלמיד חדש והעברה חייב לקחת בחינה ולהגיש ציוני בדיקות עבור מיקום למתמטיקה ובאנגלית תלמידי אשראי כפול חייבים להגיש דו טופס אשראי l שהם מקבלים מבית ספר התיכון שלהם לכל קורס אזרחי ארה"ב שאינם חייבים לספק תיעוד כדי לוודא שהם אינם אזרחים זכאים

זו אחריותו של התלמיד על מנת להבטיח את כל המסמכים שקיבלו. אחיזה תוצב על הרקורד האקדמי של הסטודנט אם כל התיעוד הוא לא בתיק שלו / שלה בסוף 6 השבועות הראשונים של הסמסטר. התלמיד לא יורשה להירשם שוב עד שכל התיעוד שהוגש. סיוע כספי גם יכול להתעכב אם תיעוד לא הוגש לפני תשלום סיוע כספי.

מידע סיוע כספי ומדיניות

משרד Sahnish מכללת Nueta Hidatsa של הסטודנטים סיוע כספי מספק סיוע לתלמידים בהבטחת משאבים הולמים כדי להשתתף NHSC. מגוון רחב של תוכניות זמינים כל התלמידים צריכים להגיש בקשה לסיוע כספי.

סוגים של סיוע כספי זמינים

פרויקט 477 הפגנה

האמריקנית ההודית מכללת קרן: www.collegefund.org
צפון דקוטה הסטודנטים הפיננסי סיוע גרנט (SSIG)
שלושה שבטים כלולות תכנית ההשכלה גבוהה
שלושה שבטים כלולות Job Training שותפות חוק (477)
יתרונות של הוותיקים
שיקום מקצועי
קרנות כותרת IV הרוויחו ושטרם הורווחו

מלגות נוספות זמינות בNueta Hidatsa Sahnish מכללה.

מיקומים

עיר חדשה

כתובת
Nueta Hidatsa Sahnish College
PO Box 490/220 8th Ave N

58763 עיר חדשה, צפון דקוטה, ארצות הברית