Ohio Wesleyan University

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

אוהיו וסליאן מציע מזנון של כל-אתה יכול חוויה של למידה חווה ועושה כי יותיר לך לרצות יותר.

מאז 1842.

עדיין לא יודע שובע.

Ohio Wesleyan University היא קהילה של אנשים שיש להם תיאבון שאינו יודע שובע לחיים וללמידה. אנו נלהבים ונלהבים ליצור קשרים עם העולם הסובב אותנו ואת העולם שבתוכו. למה? משום שחיבור בין רעיונות, נקודות מבט וחוויות שונים, מזין חדשנות וגילוי. קמפוס 200 דונם שלנו מציע הזדמנויות אינסופיות לחקור. לרדוף את כולם. לחלום רעיונות חדשים. לתפוס את המוח נושבת ועתיד בעיצוב הזדמנויות. לחוות את העושר ואת החיבור של חינוך אמנותי ליברלי.

צור מחר לתלמידים שלנו

עם הקמפיין המקיף "צור היום", "צור מחר" - הגדול ביותר בהיסטוריה של בית הספר - אנו מחדשים את מחויבותנו לעקרונות היסוד שלנו, תוך שאנו מציירים נתיב נועז קדימה. ב- OWU, הערכים המתמשכים של חינוך לאמנויות ליברליות ממשיכים להכשיר את הבוגרים לחיים של מנהיגות ושירות בכל מגזר בחברה שלנו. תודה על תפקידך בשמירה על המורשת שלנו.

השקעה בפרופסורים שלנו המטרה: 37 מיליון דולר

שאלו כל אחד מה הם אוהבים על OWU, והם יקראו לפרופסור מועדף - או שניים או שלושה. התמיכה שלך מאפשרת ל- OWU לגייס, לטפח ולפתח את הנכס הגדול ביותר שלנו - האנשים שמחנכים, מעצבים ומעוררים את מנהיגי המחר שלנו.

מלגות וסיוע כספי | מטרה: 50 מיליון דולר

אסור לתת למשאבים להיות מכשול להשפעה הטרנספורמציונית של חינוך OWU. בין אם הוא מבוסס על צורך, מבוסס על זכות, או סיוע עבור תלמיד חוזר, מלגות יכול להיות הגורם המכריע להביא תלמיד OWU, ולהבטיח שהם מסוגלים להשלים את התואר.

השקעות בקמפוס שלנו: שיפורים בהון המטרה: 43 מיליון דולר

הקמפוס ההיסטורי שלנו זכה לכמה מבנים חדשים ומרשימים וראה כמה מהחללים האיקוניים ביותר שלנו נתנו חיים חדשים ותכלית הודות לתמיכה פילנתרופית משמעותית.

חיבור OWU המטרה: 35 מיליון דולר

תוכנית הלימודים החדשנית מאפשרת לתלמידים לחבר את התיאוריה האקדמית עם העולם האמיתי בהקשר עולמי. בנוסף, גישה לסטודנטים התמחות יוגדל באמצעות המרכז המתוכנן קריירה חיבורים.

השקעה בכל יום: נתינה שנתית המטרה: 35 מיליון דולר

אנו מחויבים לשמור על הקמפוס היפה שלנו ולשפר את מרחבי הלמידה שלנו. מהטכנולוגיה למימון התוכנית, כדי סגל צוות הכשרה ומשכורות, מתנות שנתיות לגעת כל חלק של OWU, כל יום.

משימה

הצהרת מטרות

מאז הקמתו, אוהיו וסליאן שמר על הקשר שלו עם הכנסייה המתודיסטית (כיום המתודיסטית), המציעה איכות של מלגה, מנהיגות, שירות, כי יש להעשיר גם הכנסייה והחברה.

הצהרתו של אוהיו וסליאן קבעה כי "האוניברסיטה תיערך לעד על העקרונות הליברליים ביותר, הנגישים לכל הזרמים הדתיים ותוכננו לטובת אזרחינו באופן כללי".

ברוח המורשת הזאת, האוניברסיטה מגדירה את עצמה כקהילה של מורים וסטודנטים המוקדשים למרדף אחר האמת. הוא מנסה לפתח את התכונות של התלמידים של האינטלקט ואת אופי זה יהיה שימושי לא משנה מה הם בוחרים לעשות מאוחר יותר בחיים. התמסורת, הארכה והגילוי של הידע הם מרכזיים במסורת האמנויות הליברליות.

תוך כדי עידוד המלגה המקצועית והרגשה מוצדקת של חברי הסגל והבוגרים שלה, אשר נהנים ממוניטין לאומי או בינלאומי בתחומם, יש לאוניברסיטה מטרה מרכזית להיות מוסד איכותי להוראה וללמידה. מכיוון שההוראה האפקטיבית היא בעלת חשיבות עליונה, נבחנים חברי הסגל באופן סדיר ומוערכים על ידי הצטיינות בהוראה.

אוהיו וסליאן שופט את עצמו בהצלחה כאשר הוא השיג שלושה יעדים בעבודתו עם התלמידים:

הראשונה היא להקנות ידע. כולל כאן ידע על העבר התרבותי שלנו; חינוך ליברלי מתקשר מה שהמוחות הגדולות חשבו, אמנים גדולים יצרו, מנהיגים גדולים עשו. כן נכלל ידע חדש; חינוך ליברלי מקשר את מה שנרכש על גבולות החקירה העכשווית וההתקדמות הנוכחית של הרוח האנושית. המטרה של הקניית ידע מתחילה מתוך אמונה כי כדאי מאוד לרכוש את הידע והתובנה המועברים באמצעות מדעי הרוח, האמנות והמדעים.

המטרה העיקרית השנייה היא לפתח ולשפר יכולות חשובות מסוימות של התלמידים. כאשר הם מתקדמים דרך תוכנית הלימודים של האוניברסיטה, התלמידים להבטיח את מיומנויות היסוד של קריאה, כתיבה, ניתוח כמותי. הם בונים על מיומנויות אלה את היכולת לחשוב באופן ביקורתי והגיוני, להעסיק את השיטות של תחומי החקירה השונים, ולהבין את השפות הסימבוליות המשמשות לקידוד ולתקשורת של ידע בחברה של ימינו. הם עשויים לפתח רגישות אסתטית או כישרונות יצירתיים במספר תחומים. תלמידים רבים לומדים לשלב תיאוריה עם תרגול על ידי הכנה לקריירה בתחומי לימוד שונים ובמסגרות קדם-מקצועיות ומקצועיות.

המטרה השלישית היא להציב את החינוך בהקשר של ערכים. החינוך הליברלי מבקש לפתח אצל התלמידים הבנה של עצמם, הערכה לאחרים, ונכונות לעמוד באחריות האזרחות בחברה חופשית. היא מכירה בכך שרגישות מאומצת לערכי ערך פרטיים וציבוריים, המושתתת על תפיסה קולית של מורשות תרבותיות שונות, חשובה להבשלה ולחיים טובים. היא מעניקה כבוד רב לכנות אינטלקטואלית. בהתאם למסורת המתודיסטית שלנו, אוהיו וסליאן מעודד דאגה לכל הסוגיות הדתיות והאתיות ומגרה את תלמידיו לבחון את השקפותיהם לאור הנושאים הללו.

במידה שבה אוהיו וסליאן מחנך בצורה ליברלית, הוא ממלא את מטרתו האולטימטיבית של הצטיידות התלמידים בידע, במיומנות ובאופי למנהיגות, לשירות וללמידה מתמשכת בחברה מורכבת יותר ויותר גלובלית.

מיקומים

דלאוור

כתובת
South Sandusky Street,61
43015 דלאוור, אוהיו, ארצות הברית