קרא את התיאור הרשמי

אוהיו וסליאן מציע מזנון של כל-אתה יכול חוויה של למידה חווה ועושה כי יותיר לך לרצות יותר.

מאז 1842.

עדיין לא יודע שובע.

Ohio Wesleyan University היא קהילה של אנשים שיש להם תיאבון שאינו יודע שובע לחיים וללמידה. אנו נלהבים ונלהבים ליצור קשרים עם העולם הסובב אותנו ואת העולם שבתוכו. למה? משום שחיבור בין רעיונות, נקודות מבט וחוויות שונים, מזין חדשנות וגילוי. קמפוס 200 דונם שלנו מציע הזדמנויות אינסופיות לחקור. לרדוף את כולם. לחלום רעיונות חדשים. לתפוס את המוח נושבת ועתיד בעיצוב הזדמנויות. לחוות את העושר ואת החיבור של חינוך אמנותי ליברלי.

צור מחר לתלמידים שלנו

עם הקמפיין המקיף "צור היום", "צור מחר" - הגדול ביותר בהיסטוריה של בית הספר - אנו מחדשים את מחויבותנו לעקרונות היסוד שלנו, תוך שאנו מציירים נתיב נועז קדימה. ב- OWU, הערכים המתמשכים של חינוך לאמנויות ליברליות ממשיכים להכשיר את הבוגרים לחיים של מנהיגות ושירות בכל מגזר בחברה שלנו. תודה על תפקידך בשמירה על המורשת שלנו.

השקעה בפרופסורים שלנו המטרה: 37 מיליון דולר

שאלו כל אחד מה הם אוהבים על OWU, והם יקראו לפרופסור מועדף - או שניים או שלושה. התמיכה שלך מאפשרת ל- OWU לגייס, לטפח ולפתח את הנכס הגדול ביותר שלנו - האנשים שמחנכים, מעצבים ומעוררים את מנהיגי המחר שלנו.

מלגות וסיוע כספי | מטרה: 50 מיליון דולר

אסור לתת למשאבים להיות מכשול להשפעה הטרנספורמציונית של חינוך OWU. בין אם הוא מבוסס על צורך, מבוסס על זכות, או סיוע עבור תלמיד חוזר, מלגות יכול להיות הגורם המכריע להביא תלמיד OWU, ולהבטיח שהם מסוגלים להשלים את התואר.

השקעות בקמפוס שלנו: שיפורים בהון המטרה: 43 מיליון דולר

הקמפוס ההיסטורי שלנו זכה לכמה מבנים חדשים ומרשימים וראה כמה מהחללים האיקוניים ביותר שלנו נתנו חיים חדשים ותכלית הודות לתמיכה פילנתרופית משמעותית.

חיבור OWU המטרה: 35 מיליון דולר

תוכנית הלימודים החדשנית מאפשרת לתלמידים לחבר את התיאוריה האקדמית עם העולם האמיתי בהקשר עולמי. בנוסף, גישה לסטודנטים התמחות יוגדל באמצעות המרכז המתוכנן קריירה חיבורים.

השקעה בכל יום: נתינה שנתית המטרה: 35 מיליון דולר

אנו מחויבים לשמור על הקמפוס היפה שלנו ולשפר את מרחבי הלמידה שלנו. מהטכנולוגיה למימון התוכנית, כדי סגל צוות הכשרה ומשכורות, מתנות שנתיות לגעת כל חלק של OWU, כל יום.

משימה

הצהרת מטרות

מאז הקמתו, אוהיו וסליאן שמר על הקשר שלו עם הכנסייה המתודיסטית (כיום המתודיסטית), המציעה איכות של מלגה, מנהיגות, שירות, כי יש להעשיר גם הכנסייה והחברה.

הצהרתו של אוהיו וסליאן קבעה כי "האוניברסיטה תיערך לעד על העקרונות הליברליים ביותר, הנגישים לכל הזרמים הדתיים ותוכננו לטובת אזרחינו באופן כללי".

ברוח המורשת הזאת, האוניברסיטה מגדירה את עצמה כקהילה של מורים וסטודנטים המוקדשים למרדף אחר האמת. הוא מנסה לפתח את התכונות של התלמידים של האינטלקט ואת אופי זה יהיה שימושי לא משנה מה הם בוחרים לעשות מאוחר יותר בחיים. התמסורת, הארכה והגילוי של הידע הם מרכזיים במסורת האמנויות הליברליות.

תוך כדי עידוד המלגה המקצועית והרגשה מוצדקת של חברי הסגל והבוגרים שלה, אשר נהנים ממוניטין לאומי או בינלאומי בתחומם, יש לאוניברסיטה מטרה מרכזית להיות מוסד איכותי להוראה וללמידה. מכיוון שההוראה האפקטיבית היא בעלת חשיבות עליונה, נבחנים חברי הסגל באופן סדיר ומוערכים על ידי הצטיינות בהוראה.

אוהיו וסליאן שופט את עצמו בהצלחה כאשר הוא השיג שלושה יעדים בעבודתו עם התלמידים:

הראשונה היא להקנות ידע. כולל כאן ידע על העבר התרבותי שלנו; חינוך ליברלי מתקשר מה שהמוחות הגדולות חשבו, אמנים גדולים יצרו, מנהיגים גדולים עשו. כן נכלל ידע חדש; חינוך ליברלי מקשר את מה שנרכש על גבולות החקירה העכשווית וההתקדמות הנוכחית של הרוח האנושית. המטרה של הקניית ידע מתחילה מתוך אמונה כי כדאי מאוד לרכוש את הידע והתובנה המועברים באמצעות מדעי הרוח, האמנות והמדעים.

המטרה העיקרית השנייה היא לפתח ולשפר יכולות חשובות מסוימות של התלמידים. כאשר הם מתקדמים דרך תוכנית הלימודים של האוניברסיטה, התלמידים להבטיח את מיומנויות היסוד של קריאה, כתיבה, ניתוח כמותי. הם בונים על מיומנויות אלה את היכולת לחשוב באופן ביקורתי והגיוני, להעסיק את השיטות של תחומי החקירה השונים, ולהבין את השפות הסימבוליות המשמשות לקידוד ולתקשורת של ידע בחברה של ימינו. הם עשויים לפתח רגישות אסתטית או כישרונות יצירתיים במספר תחומים. תלמידים רבים לומדים לשלב תיאוריה עם תרגול על ידי הכנה לקריירה בתחומי לימוד שונים ובמסגרות קדם-מקצועיות ומקצועיות.

המטרה השלישית היא להציב את החינוך בהקשר של ערכים. החינוך הליברלי מבקש לפתח אצל התלמידים הבנה של עצמם, הערכה לאחרים, ונכונות לעמוד באחריות האזרחות בחברה חופשית. היא מכירה בכך שרגישות מאומצת לערכי ערך פרטיים וציבוריים, המושתתת על תפיסה קולית של מורשות תרבותיות שונות, חשובה להבשלה ולחיים טובים. היא מעניקה כבוד רב לכנות אינטלקטואלית. בהתאם למסורת המתודיסטית שלנו, אוהיו וסליאן מעודד דאגה לכל הסוגיות הדתיות והאתיות ומגרה את תלמידיו לבחון את השקפותיהם לאור הנושאים הללו.

במידה שבה אוהיו וסליאן מחנך בצורה ליברלית, הוא ממלא את מטרתו האולטימטיבית של הצטיידות התלמידים בידע, במיומנות ובאופי למנהיגות, לשירות וללמידה מתמשכת בחברה מורכבת יותר ויותר גלובלית.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

BBA

Ohio Wesleyan University

הכנה לעתיד של העסק - זה מוקד של מינהל עסקים OWU העיקריים. אתה לומד לתכנן, לארגן, לכוון ולפקח על הפונקציות והתהליכים של העסק בכלכלה דינמית וכלכלית. ... [+]

בעל תואר ראשון במנהל עסקים

הכנה לעתיד של העסק - זה מוקד של מינהל עסקים OWU העיקריים. אתה לומד לתכנן, לארגן, לכוון ולפקח על הפונקציות והתהליכים של העסק בכלכלה דינמית וכלכלית. התוכנית נדירה במסגרת אמנות לאומית ליברלית, נותן לך חינוך עסקי באיכות גבוהה יחד עם קרן אמנויות ליברליות, מכין אותך לחיים משמעותיים וחיים.

השכלה עסקית ב OWU שונה באופן משמעותי מאשר באוניברסיטה גדולה. אתה לומד לחשוב אחרת, כך שאתה יכול להתבלט מתוך הקהל. אתה תיהנה מעמדות עסקיים קפדניים, ניסיון בעולם האמיתי, קשרים הדוקים עם הפרופסורים שלך. אתה תסיים עם ידע עסקי מוצק חינוך אמנויות הליברלית המסייעת לך לפתח את הכישורים המעסיקים להשתוקק: חשיבה ביקורתית, קבלת החלטות, תקשורת, יצירתיות, עבודת צוות, ופרספקטיבה גלובלית. אלה הם גם מיומנויות חיוניות עבור יזמים נבגי.... [-]

ארצות הברית Delaware
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Bachelor

Ohio Wesleyan University

אוהיו וסליאן הוא אחד ממכללות קטנות עם שתי מחלקות משולבות במדעי החיים: בוטניקה ... [+]

בוגר בזואולוגיה

אוהיו וסליאן הוא אחד ממכללות קטנות עם שתי מחלקות משולבות במדעי החיים: בוטניקה

על המג'ורים

תוכנית הזואולוגיה של אוהיו וסליאן נותנת לך שתי אפשרויות עיקריות, כך שתוכל ליצור תוכנית שמתאימה את האינטרסים שלך ואת מטרות הקריירה.

החוג הראשי לזואולוגיה מיועד לסטודנטים המעוניינים בחקר בני האדם ובעלי חיים אחרים, אך אולי אינם רוצים להמשיך בקריירה מקצועית ברפואה או בזואולוגיה. לעתים קרובות, כללי זואולוגיה מגמות לבחור להכפיל את עיקרי דיסציפלינה אחרת, הרחבת אפשרויות הקריירה שלהם.הטרום-זואולוגי הראשי מתאים יותר לאלו המתכוננים לביה"ס לרפואה או ללימודים מתקדמים בזואולוגיה. השלמת זה יהיה גדול לספק את דרישות המינימום של כמעט כל בוגרי תוכניות ביולוגיה או זואולוגיה וכן את הפגישה רוב התנאים המוקדמים עבור רפואית, רפואת שיניים, וטרינרית הספר.זואולוגיה, אלוף... [-]
ארצות הברית Delaware
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Ohio Wesleyan University

זה ביולוגיה מרכזי מספק בסיס בעקרונות ביולוגיים עם מגוון הגדול ביותר של גמישות בחומרים לחקור מגוון רחב של נושאים ביולוגיים. כמרכז ביולוגיה, אתה לומד לזהות, לשנות או לנהל ת ... [+]

תואר ראשון בביולוגיה

ביולוגיה היא מחקר החיים, החל ברמה המולקולרית ועד האורגניזם כולו ועד הביוספרה העולמית. ביולוגים לחקור את כל ההיבטים של מערכות חיים, ותגליות ביולוגיות להמשיך לשפר את בריאות האדם, ייצור מזון, קיימות סביבתית.

על המייג'ור

זה ביולוגיה מרכזי מספק בסיס בעקרונות ביולוגיים עם מגוון הגדול ביותר של גמישות בחומרים לחקור מגוון רחב של נושאים ביולוגיים . כמרכז ביולוגיה, אתה לומד לזהות, לשנות או לנהל תהליכים ביולוגיים מתאי יחיד לאורגניזמים שלמים.... [-]

ארצות הברית Delaware
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Ohio Wesleyan University

הכימיה מאפשרת לנו להבין את הדרך שבה אטומים ומולקולות מתנהגים וכיצד התנהגויות אלו מובילות לכל מה שאנו מכירים ואוהבים. זה המחקר של החומר ואת כל השינויים שחשוב יכול לעבור. ... [+]

תואר ראשון בכימיה

"סינתזה של מולקולות מעמיד את הכימיה קרוב מאוד לאמנויות. אנחנו יוצרים את האובייקטים שאנחנו או אחרים ואז לומדים או מעריכים ".

רואלד הופמן

הכימיה מאפשרת לנו להבין את הדרך שבה אטומים ומולקולות מתנהגים וכיצד התנהגויות אלו מובילות לכל מה שאנו מכירים ואוהבים. זה המחקר של החומר ואת כל השינויים שחשוב יכול לעבור. מגמות כימיה שואפות להבין תופעות מגוונות מנקודת מבט מולקולארית.... [-]

ארצות הברית Delaware
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Ohio Wesleyan University

אם תבחר ללמוד בכלכלה, תלמד קורסים במיקרו-כלכלה, מאקרו-כלכלה, שיטות מחקר, כלכלה בינלאומית והשוואתית וסמינר בכיר אינטגרטיבי. ... [+]

תואר ראשון בכלכלה

כלכלה היא מדע חברתי שעוסק בחירות כאשר המשאבים נדירים. בנוסף לשימוש בעסקים, הכלכלה משמשת כדי לסייע בפיתוח של מדינות בעלות הכנסה נמוכה, מדינות סיוע להתמודד עם בעיות של אבטלה, להבין את הדרך הטובה ביותר לשפר את הסביבה, להבין מדוע הצרכנים לקנות את מה שהם קונים, ולהסביר מה קובע הכנסה של אנשים.

על המייג'ור

אם תבחר ללמוד בכלכלה, תלמד קורסים במיקרו-כלכלה, מאקרו-כלכלה, שיטות מחקר, כלכלה בינלאומית והשוואתית וסמינר בכיר אינטגרטיבי. אתה תהיה מוכן היטב להתחיל את הקריירה שלך או לעבוד לקראת תואר מתקדם. ואם אתה שוקל עבודה בוגר, אתה רוצה לכלול עבודה משמעותית במתמטיקה.... [-]

ארצות הברית Delaware
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Ohio Wesleyan University

הקורסים המוצעים במדעי המחשב מכינים אותך לתעסוקה מקצועית או להמשיך בלימודים לתואר שני. ... [+]

תואר ראשון במדעי המחשב

הקורסים המוצעים במדעי המחשב מכינים אותך לתעסוקה מקצועית או להמשיך בלימודים לתואר שני.

על המייג'ור

תלמידים מתחילים בדרך כלל בקורס היכרות במדעי המחשב ובתכנות. זה ואחריו קורסים בינוניים המכסים את הנושאים הבסיסיים של חומרה ותוכנה. התלמידים לומדים מגוון רחב של שפות תכנות ברמה גבוהה (כולל C / C ו Scheme), שפת הרכבה, מערכת ההפעלה UNIX, תכנות מונחה עצמים ו היכרות עם האוניברסיטה ואת חומרת המחשבים.... [-]

ארצות הברית Delaware
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Ohio Wesleyan University

אוויו ווסליאן, המכללה ללימודים בינלאומיים מובילים, מתמקדת בניסיון וניסיון. כסטודנט, יש לך הזדמנויות רבות להרוויח ניסיון בעולם האמיתי באמצעות התמחות ומחקרי מחקר בוושינגטון ... [+]

תואר ראשון במחקרים בינלאומיים

אוויו ווסליאן, המכללה ללימודים בינלאומיים מובילים, מתמקדת בניסיון וניסיון. כסטודנט, יש לך הזדמנויות רבות להרוויח ניסיון בעולם האמיתי באמצעות התמחות ומחקרי מחקר בוושינגטון, ואתרים ברחבי העולם. חשוב לא פחות, יש לך הזדמנויות בינלאומיות בינלאומיות בקמפוס - מפגש עם מומחים בינלאומיים ומדיניות, סקייפ עם מנהיגים בנאט"ו וארגונים בינלאומיים אחרים, אינטראקציה עם בוגרי OWU בשיא של סוכנויות פדרליות, ואת החיים בקמפוס עם סטודנטים אחרים מכל רחבי העולם.... [-]

ארצות הברית Delaware
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Ohio Wesleyan University

עיקר מתחיל עם חצץ ועובר קורסים ביניים כי להניח את הבסיס לחקירה נוספת של המתמטיקה. אחד נדרש לקחת קורס תיאורטי בניתוח או באלגברה וגם קורס (או אחד יכול להוכיח מיומנות) בתכנו ... [+]

תואר ראשון במתמטיקה

המחלקה מספקת קורסים לסטודנטים המצפים לתעסוקה או לתואר שני במתמטיקה, סטטיסטיקה או חינוך מתמטי. בנוסף, אנו מציעים קורסים לסטודנטים המעוניינים להשתמש במתמטיקה או סטטיסטיקה לתמיכה אחרת מרכזית או פשוט ללמוד משהו חדש וכמותי.

על המייג'ור

עיקר מתחיל עם חצץ ועובר קורסים ביניים כי להניח את הבסיס לחקירה נוספת של המתמטיקה. אחד נדרש לקחת קורס תיאורטי בניתוח או באלגברה וגם קורס (או אחד יכול להוכיח מיומנות) בתכנות מחשבים. משם, המחלקה מציעה אוסף עשיר של קורסי המתמטיקה המתקדמים שמכינים תלמידים למגוון אפשרויות קריירה.... [-]

ארצות הברית Delaware
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Ohio Wesleyan University

ניתוח נתונים הוא מקצוע גדל במהירות על פני מגוון רחב של תחומים, כולל כספים, בריאות, ביטוח, מחקר ביורפואי, מדעי המחשב, שיווק, ותחומים רבים אחרים. ... [+]

תואר ראשון בניתוח נתונים

ניתוח נתונים הוא מקצוע גדל במהירות על פני מגוון רחב של תחומים, כולל כספים, בריאות, ביטוח, מחקר ביורפואי, מדעי המחשב, שיווק, ותחומים רבים אחרים. מומחים לניתוח נתונים זכו להערכה מהירה על יכולתם לעבד כמויות גדולות של נתונים, לזהות מגמות משמעותיות ולעשות תובנות שמניעות החלטות חשובות.

על המייג'ור

זה מרכזי המשלב מחקר במתמטיקה ומדעי המחשב עם בסיס מוצק של אמנות ליברלית. בשיחה עם TDS על האתגרים בפרשנות נתונים גדולים, אומרת אנליסטית הנתונים סוזן אטלינגר: "מה שאנחנו צריכים לעשות הוא להשקיע קצת יותר זמן בנושאים כמו מדעי הרוח והסוציולוגיה, מדעי החברה, רטוריקה, פילוסופיה, אתיקה, כי הם נותנים לנו הקשר שהוא כל כך חשוב לנתונים גדולים, ומכיוון שהם עוזרים לנו להיות הוגים ביקורתיים טובים יותר ".... [-]

ארצות הברית Delaware
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Ohio Wesleyan University

כדי לפתח רוחב ועומק של ידע, תוכלו לקחת תוכנית הליבה מיוחדת שתוכננה במיוחד עבור OWU פוליטיקה ומגמות הממשלה. עבודה צמוד עם יועץ הפקולטה שלך, תוכל לבחור קורסים בכל אזור הליב ... [+]

תואר ראשון בפוליטיקה

המחקר של הממשלה שלך יספק תערובת עשירה של הממשי והאידיאלי, של ערכים לעתים קרובות בסכסוך אחד עם השני ואת המכשולים המעשיים שעומדים בדרכם. יחסי הגומלין האלה מעסיקים אותנו כל יום כפרטים, אזרחי אומתנו וחברי הקהילה העולמית.

על המייג'ור

כדי לפתח רוחב ועומק של ידע, תוכלו לקחת תוכנית הליבה מיוחדת שתוכננה במיוחד עבור OWU פוליטיקה ומגמות הממשלה. עבודה צמוד עם יועץ הפקולטה שלך, תוכל לבחור קורסים בכל אזור הליבה כדי לענות על האינטרסים הייחודיים שלך ואת מטרות הקריירה. המחלקה מציעה גם קטין בן חמש מנות.... [-]

ארצות הברית Delaware
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Ohio Wesleyan University

ההתמחות בפסיכולוגיה פותחת את הדלת לעולם של אפשרויות, ובוגרי הפסיכולוגיה של OWU עושים עבודה חיונית בתחומים רבים ברחבי הארץ. מגמות פסיכולוגיה לאסוף ולנתח נתונים וללמוד לתקש ... [+]

תואר ראשון בפסיכולוגיה

ההתמחות בפסיכולוגיה פותחת את הדלת לעולם של אפשרויות, ובוגרי הפסיכולוגיה של OWU עושים עבודה חיונית בתחומים רבים ברחבי הארץ. מגמות פסיכולוגיה לאסוף ולנתח נתונים וללמוד לתקשר המגמות שנצפו. רבים גם עוסקים בפרויקטים ייחודיים עם פרופסורים.

על המייג'ור

כמרכז בפסיכולוגיה ב- OWU, תלמד מגוון רחב של נושאים:

מן ההתפתחות החברתית והאינטלקטואלית של האדם למניעה וטיפול בהפרעות נפשיות,מן הניתוחים האופראנטיים והפבלוביים של התנהגות למודלים של תהליכי חשיבה אנושיים,מניתוח מעגלי המוח למנגנונים של זיכרון לטווח ארוך,מהתנהגויות של אנשים בבידוד להתנהגות קבוצתית בארגונים,מהבסיסים הביולוגיים של התפיסה החזותית לאמצעי הטיפולי של טיפול באנשים עם סכיזופרניה.... [-]
ארצות הברית Delaware
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
כתובת
South Sandusky Street,61
43015 Delaware, Ohio, ארצות הברית