קרא את התיאור הרשמי

מכללה קהילתית פימה היא מכללה לשנתיים לשרת את יותר מטרופולין טוסון בשישה מיקומים ברחבי פימה קאונטי. נוסד בשנת 1966, קורסי האשראי של הפימה להעניק תעודות ותארים של חברה כלולה במגוון תחומים. PCC גם מספק פיתוח כוח עבודה, תוכניות אימון קריירה, השתלמות, וחינוך מבוגרים.

פימה מחויב לספק חינוך איכותי נוח, זול ונגיש עם הכח לשנות את חייהם של התלמידים שלנו, ולשפר הקהילה שלנו. היסטוריה & Mission המשימה של המכללה הקהילתית פימה הוא להיות מוסד פתוח הקבלה מתן סבירים, הזדמנויות חינוכיות מקיף התומכים הצלחת התלמידים ואת לענות על הצרכים המגוונים של התלמידים והקהילה שלה. משימה זו, יחד עם החזון והערכים שלנו, מספקת את המסגרת לפעילות מכללה.

ההיסטוריה של הפימה מראה מחויבת משרד עושה את הבדל בקהילה שלנו.

האמנה פימה הוא מוכר במלואו על ידי הנציבות ההשכלה הגבוהה (HLC). מספר תוכניות מיוחדות גם היו מוכרות או מאושרת על ידי סוכנויות סמכות.

סטודנטים בינלאומיים - מסעות מוצלחים להתחיל כאן ברוכים באים בינלאומיים לסטודנטים! גלה את היתרונות הרבים של החל את הקריירה החינוכית שלך במכללת הקהילה פימה.

אתה יכול לשמור על עלויות שכר לימוד על ידי הפעלה להשכלה הגבוהה ב- פימת Community College. שנים באוניברסיטאות ארבע יקרים יותר מכללות הקהילה. 2 + 2 הזדמנויות. קבל שני תארים במקום אחד!

שלם בשנים הראשונות שלך להשכלה גבוהה במכללת קהילת פימה ולקבל את תואר עמית. ואז להשלים תואר בגרות שלך באוניברסיטה. הסכמי העברת של פימה מקלים להעביר המוסדות השותפים שלנו, כולל אוניברסיטת אריזונה, כדי להשלים את התואר שלך.

קבל חינוך איכותי עם סגל מאוד מוכשר וליהנות הוראה מותאמת אישית במסגרת כיתתית קטנה. בואו לחוות את מערכות החינוך השונות בארצות הברית. התחל החינוך שלך פימה Community College ולהעביר לאוניברסיטה המקומית שלנו או באוניברסיטה אחרת בארצות הברית. להשיג יתרון תחרותי. להירשם לתוכנית המצטיינים שלנו.

אנחנו כאן כדי לתמוך בך! חיים וללמוד במדינה אחרת הוא מרגש, אבל יכול לגרום לך להרגיש בטוח. אנחנו מחויבים לעשות את שהייתך חמה בברכה. לכן שירותי משרד הסטודנטים הבינלאומיים פימת הקהילה של המכללה עוזר לך דרך דרישות אשרת הסטודנט ומנחה אותך דרך חוויה אקדמית מוצלחת. זה חלק הבטחה שלנו כדי לעזור לכל תלמיד להצליח.

הגירה מייעצת: זכויות ואחריות הבנה, פונה לקבלת הכשרה מעשית אופציונלית. אקדמי מייעץ: בחירת קורסי תכנית, בדיקת התקדמות לקראת ההעברה באונ', בחירת אנגלית-as-a-שפה שנייה קורסים. התאמה תרבותית: לבלות זמן עם סטודנטים בינלאומיים אחרים, הבנת מכס אמריקאי, ללמוד איך לחיות בטוסון.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית