קרא את התיאור הרשמי

מכללת Rosemont היא קהילה של עזרה ותלמידים חיים המוקדש מצוינות אקדמית ושמחה וטיפוח במרדף אחר הידע. מכללת Rosemont מבקשת להתפתח לכל חברי הראש הפתוח וביקורתי הקהילה, את היכולת לקבל החלטות מוסריות מנומקות, ותחושת האחריות לשרת אחר בחברה הגלובלית שלנו.

מושרש בקתוליות, Rosemont מברך את כל הדתות, והוא מונחה על ידי עקרונות של קורנליה קונלי והחברה של ישו הילד הקדוש כדי לענות על הצרכים של הזמן.

ערכי מכללת Rosemont:

אמון וכבוד על כבודו של כל אדם;
גיוון עם מחויבות לבניית קהילה תרבותית;
התמדה ואומץ בקידום צדק ברחמים;
טיפול עבור כדור הארץ כפי שהוא הבית המשותף שלנו.

המשימה של מכללת Rosemont זורמת מן הפילוסופיה החינוכית של העדה הדתית החסות שנפתחה Rosemont בשנת 1921, האגודה של ישו הילד הקדוש. פילוסופיה זו חדור רוח ועקרונות החינוך של מייסד האגודה, קורנליה קונלי. חינוך ילד הקדוש זהו אידאל בבירור מוגדר עדיין גמיש, מושרש ערכים נוצריים וביטויים, קשובים הזדמנויות למידה המאפשרות לסטודנטים להגיב חיים בשמחה, התלהבות וחמלה. המכללה היחיד ברשת עולמית של מוסדות חינוך הילד הקדוש, Rosemont מעוגנת בפילוסופיה הילד הקדוש אשר מעודדת את התלמידים לפגוש גיוון ולשנות בביטחון במתנות שלהם באלוהים, מי עשה ברית עם משפחת האדם.

היסטוריה

מכללת Rosemont נוסדה בשנת 1921 על ידי האגודה של ישו הילד הקדוש.

מהימים הראשונים של המוסד באמצעות ההווה, מייסדת SHCJ, קורנליה קונלי כבר כוח מניע מאחורי הפריצה של Rosemont לחנך את תלמידים "כדי לענות על הצרכים של הגיל," אשר כבר חלק בלתי נפרד של הצמיחה של המכללה.

Rosemont ממוקם על 56 דונם בשכונת המגורים ההסטורית של Rosemont, פנסילבניה, 11 קילומטרים מערביים פילדלפיה על הקו הראשי הפרברי. המכללה ידועה במוניטין האקדמי שלה מעולה והתמקדותה בפיתוח אינטלקטואלי, רוחני ורגשי לשלומו של כל תלמיד.

במהלך השנה של Rosemont התפתח "לענות על הצרכים של הגיל," על ידי פיתוח כמו בקולג 'אחד עם שלושה בתי ספר: המכללה לתואר הראשונה ואת בתי הספר של בוגר ולימודים מקצועיים.

ביום 30 במאי, 2008 החבר הנאמן של מכללת Rosemont אשר תכנית אסטרטגית אשר הדגישה והרחיבה את ההרשמה של המכללה, תוכניות, ומוניטין ידי אימוץ שיתוף חינוך, שותפויות, וחינוך באינטרנט. בשנת 2009, המכללה פתחה את שעריה בתואר הראשון לכל אנשים המעוניינים ומוסמך וגברים, האחדת ספר תיכוני תלת של המכללה והרחבת המשימה של המכללה שאני "קהילה לומדת". באותה שנה, בביה"ס למוסמכים ו- Professional קיבל הסמכה להציע תוכניות תואר באינטרנט מלא מנציבות הברית התיכון על מחקרים להשכלה גבוהה.

Rosemont מעשירה את ההיצע שלה באמצעות שיתוף פעולה נרחב עם הרבה מוסדות חינוך השכנות כגון וילאנובה, אוניברסיטת מזרח, Cabrini קולג ', תמה אוניברסיטת ועוד. Rosemont הקימה שותפויות באמצעות הסכמי ביטוי עם אוניברסיטאות דרקסל ומקדש להציע תוכניות מראש-med, כפול מעלות וכבוד.

המכללה מושיטה לקהילה על ידי הצעת מגוון רחב של תוכניות שאינם אשראי תכנית "פורום" ייחודית לגברים ונשים בכל הגילים, בנוסף על תערוכות אמנות בקמפוס ותוכניות תרבות.

יש Rosemont כ -8,000 בוגרי חיים. ניתן למצוא אותם בתפקידים בכירים במדע וברפואה, פרסום, פוליטיקה, עסקים, חינוך, משפטים, והאמנויות. Rosemont מדורגת באופן עקבי על ידי US News ו- World Report, וגם כבר שמה המצטיינות בלימודים של ג'ון טמפלטון הקרן "תו-בניין מכללות" וכתוצאה "מכללת ההבחנה". Rosemont הוא אחד 218 מכללות בשם "מיטב Northeastern מכללות "על ידי סקירת פרינסטון. Rosemont מעניקה לנשים וגברים בכל גיל ומכל רקע עם תשתית חינוכית ורוחנית שמטרתה לסייע להם לממש את הפוטנציאל כמיטב יכולתם.

Rosemont מחויבת אנשים מתכוננים לעמוד באתגרים של פעמים ולפעול באחריות וביעילות בעולם המשתנה ללא הרף.

עובדות מהירה

נוסד: 1921
מיקום: פרברי. עשרה קילומטרים מערביים מרכז העיר פילדלפיה
אופי: קתולית - חברה של ישו הילד הקדוש
סוג: פרטים; מדעי רוח
הרשמת סטודנט סה"כ: 1,103
ההרשמה לתואר ראשון: 597
בוגר הרשמה: 506
יחס מורה תלמיד: 10: 1
בכיתת גודל ממוצע: 12
שכר הלימוד ודמי המכללה לתואר ראשון 2015-2016 שנת הלימודים: 31,520 $
שכר הלימוד ודמי המכללה לתואר ראשון 2016-2017 שנת הלימודים: 18,500 $
לינה ומזון 2015-2016: זוגי בסיסי; כולל שירות דואר אלקטרוני ואינטרנט: 13,400 $ לשנה
לינה ומזון 2016-2017: זוגי בסיסי; כולל שירות דואר אלקטרוני ואינטרנט: 11,500 $ לשנה
הספר של שכר לימוד ללימודים מתקדמים 2015-2016 שנת הלימודים: 640 $ / שעה האשראי
בי"ס מקצועי ללימודי שכר הלימוד 2015-2016 שנת לימודים: 540 $ / שעת אשראי
חטיבת אתלטיקה: NCAA III
גברים ספורט: כדורסל, קרוס קאנטרי, לקרוס, גולף, כדורגל, וטניס
נשים ספורט: קרוס קאנטרי, כדורסל, לקרוס, כדורגל, כדורסל, טניס, כדורעף
הסמכה: Rosemont הוא מוכר על ידי ועדת הברית התיכונה על השכלה גבוהה, שוק רחוב 3624, פילדלפיה, פנסילבניה 19104, 267-284-5000.
התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

BSc

Rosemont College

רווק המדע בחשבונאות מספק בסיס חזק באזורי חשבונאות הפיננסית ודיווח, עלות וחשבונאות ניהולית, ביקורת ומיסוי ההכנסה הפדרלית. סטודנטים יתחייבו כל קורסי חובה לבחינת חשבונאות רו ... [+]

חשבונאות

רווק המדע בחשבונאות מספק בסיס חזק באזורי חשבונאות הפיננסית ודיווח, עלות וחשבונאות ניהולית, ביקורת ומיסוי ההכנסה הפדרלית. סטודנטים יתחייבו כל קורסי חובה לבחינת חשבונאות רואי העמים של פנסילבניה.

המייג'ור מכין לתלמידים יש תובנה השפה, בתאוריה, ועקרונות של והיווה קריירה במגזר הפרטי, תעשייה, ממשלתית, ולא למטרות רווחות והחשבונאיים ציבור.

בנוסף לעמידה בדרישות הקורס לכל מרכזי בהתאמה, כל התלמידים חייבים גם למלא את דרישות ההשכלה הכללית (כ 48 נ"ז) עבור המכללה לתואר הראשונה. הרווק למדע תואר בחשבונאות דורש 120 נקודות זכות. ... [-]

ארצות הברית Rosemont
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Rosemont College

הרווק למדע האוצר מספק התמחות לסטודנטים שרוצים ללמוד לתואר שני ו / או תעסוקה בתחום זה. המייג'ור האוצר מכין סטודנטים לעבודה בתחומי בנקאות, ביטוח, ניתוח פיננסי, עושר וניהול ... [+]

כספים

הרווק למדע האוצר מספק התמחות לסטודנטים שרוצים ללמוד לתואר שני ו / או תעסוקה בתחום זה. המייג'ור האוצר מכין סטודנטים לעבודה בתחומי בנקאות, ביטוח, ניתוח פיננסי, עושר וניהול השקעות, במגזר הממשלתי: העלאה ופריסת הון, מתן תמיכה עבור היום-יום ניהול מזומני ​​תמיכה בקרן פנסיה.

בנוסף לעמידה בדרישות הקורס לכל מרכזי בהתאמה, כל התלמידים חייבים גם למלא את דרישות ההשכלה הכללית עבור המכללה לתואר הראשונה. הרווק למדע תואר האוצר דורש 120 נקודות זכות. ... [-]

ארצות הברית Rosemont
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Bachelor

Rosemont College

... [+]

[-]
ארצות הברית Rosemont
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Rosemont College

התכנית במתמטיקה מספקת לתלמידים עם בסיס חזק עבור מגוון רחב של קריירות בעסקים, טכנולוגיה, מדע ועוד. סטודנטים יסיימו מוכנים לעבור לימודים מוסמכים וכן לקריירות במגזר פרטי או ... [+]

מתימטיקה

צ'ארלס כלב קולטון אמר פעם, "המחקר של המתמטיקה, כמו הנילוס, מתחיל ב זְעִירוּת אבל מסתיים ברוממות." מתמטיקה יש מובילים לדברים גדולים ברחבי העולם מהקמת הספינקס במצרים לרופאים לקבוע את המינון הנכון של התרופה.

התכנית במתמטיקה מספקת לתלמידים עם בסיס חזק עבור מגוון רחב של קריירות בעסקים, טכנולוגיה, מדע ועוד. סטודנטים יסיימו מוכנים לעבור לימודים מוסמכים וכן לקריירות במגזר פרטי או ממשלה בקרב רבים.... [-]

ארצות הברית Rosemont
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Rosemont College

המייג'ור הביולוגיה נועד להכין את התלמידים לקריירות בריאות, מחקר ופיתוח, חינוך, לימודי סביבה, בוגר או ספר לרפואה, ועוד. סטודנטים יסיימו עם הבנה של יסודות מושגים ביולוגיים. ... [+]

ביולוגיה

המשתנה במהירות ותמיד מתפתח, ביולוגיה היא תמיד נוכחת, בחברה של היום. לביולוגים כאן במכללת Rosemont יהיו ההזדמנות לבחור בין שלושה מסלולים של מחקר:

מסלול ביולוגיה מסלול Evironmental מסלול קדם-בריאות

המייג'ור הביולוגיה נועד להכין את התלמידים לקריירות בריאות, מחקר ופיתוח, חינוך, לימודי סביבה, בוגר או ספר לרפואה, ועוד. סטודנטים יסיימו עם הבנה של יסודות מושגים ביולוגיים.

קורסים כוללים מרכיב מעבדה שבה תלמידים ילמדו את הטכנולוגיות ומתודולוגיות האחרונות המשמשות כיום במגוון תחומים.... [-]

ארצות הברית Rosemont
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Rosemont College

המייג'ור לכימיה באוניברסיטת Rosemont מספק לתלמידים את הידע הדרוש כדי לפתח קריירה מוצלחת במגוון תעשיות ולימוד לתארים מתקדמים. סטודנטים בהתמחות בכימיה נדרשים לקחת קורסים כו ... [+]

כימיה

בלי כימיה בעולם כפי שאנו מכירים אותו יכול מאוד לא קיים, נוכל מעולם לא למדו איך לשמר מזון, כדי לרפא את המחלה, כדי ליצור חיסונים ועוד.

המייג'ור לכימיה באוניברסיטת Rosemont מספק לתלמידים את הידע הדרוש כדי לפתח קריירה מוצלחת במגוון תעשיות ולימוד לתארים מתקדמים. סטודנטים בהתמחות בכימיה נדרשים לקחת קורסים כולל: שנה של כימיה כללית, שנה של כימיה אורגנית, כימיה אנליטית, כימיה פיסיקלית, וביוכימיה.... [-]

ארצות הברית Rosemont
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית