קרא את התיאור הרשמי

על Saint Francis University

Saint Francis University היא אחת האוניברסיטאות הקתוליות הוותיקות במדינה, והוותיקה ביותר שחוגגת את הערכים הפרנציסקנים. הקמפוס הנופי שלנו יושב על ראש ההר בלורטו, פנסילבניה, ליד פיטסבורג. אמונה, נדיבות, כבוד, גילוי ושמחה נמצאים ב- DNA שלנו, ואנחנו מבקשים למשוך סטודנטים (כמוך) עם תשוקה לעצב את העולם.

להיות מישהו ש ...

מה שלאחר מכן ... ייחודי לך. משפט זה ייכתב (ויכתב מחדש) לאורך מסע חייך. כל אחד מאיתנו כאן ב- SFU רוצה להפוך למישהו שעוזר לכם לכתוב את הסיפור הכי משפיע שאפשר.

המוטו של SFU, להפוך למישהו , מדבר אל הדחף שלנו לחנך אנשי מקצוע חמלה, אכפתיות ומצליחים; והכונן שלך להפוך לאחד.

דלק את דעתך

הצלחה פירושה לגלות את הכישרונות שלך ולשתף אותם עם אחרים. הכנת קריירה ממוקדת המשולבת במסורת עשירה באמנויות ליברליות (שם אתה חוקר יצרים רבים) יכולה לעזור לך למצוא את דרכך.

השראה רוחך

כולם מוזמנים לטייל עם פרנסיס. פרנציסקוס הקדוש מאסיסי, באמצעות משימתו הקתולית-פרנסיסקנית, השאיר לנו שפע של רמזים לחיות חיים משמעותיים המדברים על כל הדתות.

מעבר להרצאה

התנסויות גלובליות, סטאז 'ועוד, עוזרות לך להפוך לאדם שאתה אמור להיות. בנוסף, החוויות הללו כולן עוברות על תמלול מנהיגות, מעורבות ושירות רשמי שלך.

בית ספר קטן - אוהדים נלהבים

אנו הבית של אחת התוכניות הקטנות ביותר ב- NCAA Division I במדינה ומוכרות במצוינות אקדמית ובספורט!

עובדות פלאש, דירוגים ועוד

Saint Francis University בלורטו, פנסילווניה היא המכללה העתיקה-פרנציסקנית הקתולית בארצות הברית. המשימה שלנו היא לעזור לתלמידים לצמוח לאנשי מקצוע חמלה ומצליחים באמצעות תרבות של אמונה, נדיבות, כבוד, גילוי ושמחה. האוניברסיטה מציעה יותר מ- 50 תוכניות (תואר ראשון, בוגר, ותואר בוגר) דרך שלושה בתי ספר: עסקים; מדעי הבריאות

הזהות הפרנציסקנית שלנו

מוח למצוינות, רוח לשלום וצדק, לב לשירות

הזרעים של מה שהפך Saint Francis University הפרנציסקנית נטעו על ידי שישה נזירים פרנציסקנים מאירלנד שהקימו אקדמיה לבנים בהר ההר של לורטו, פנסילבניה. עקרונות מנחים אלה של הפרנציסקאנים הם הערכים שאנו מחבקים באוניברסיטת Saint Francis University עד היום.

 • האוניברסיטה הקתוליתית לאמנויות פרטיות ליברליות; אחת המכללות הראשונות הקתוליות המשותפות למדינה
 • בחסות הפרנציסקנים מהסדר השלישי רגיל בהנהגתו הנשיאותית של פר. מלאכי ואן טאסל, דוקטורט, TOR
לפי המספרים
 • הרשמה: 2,289 (1,726 תואר ראשון, 563 בוגרים)
 • מין: נקבה 63.0%, גברים 37.0% (תואר ראשון)
 • שיעור שמירה בשנה הראשונה: 85%
 • שיעור סיום ממוצע: 70.3%
 • גודל ממוצע בכיתה: 17.6
 • פקולטה במשרה מלאה: 131

מבוסס על הרשמה בסתיו 2017.

הַאֲמָנָה
 • מועצת ההסמכה לחינוך לריפוי בעיסוק
 • ועדת סקירת ההסמכה לחינוך עבור עוזר הרופא, בע"מ.
 • החברה הכימית האמריקאית, תואר כימיה מוסמך
 • הנציבות להסמכת תוכניות לחינוך לבריאות של בעלות הברית
 • ועדת ההסמכה בחינוך לפיזיותרפיה
 • הוועדה על חינוך סיעודי קולגייט
 • המועצה לעבודה סוציאלית
 • ועדת הסמכת הנדסה של ABET, הנדסה סביבתית
 • האסיפה הבינלאומית לחינוך עסקי קולגייט
 • ועדת המזרח התיכון להשכלה גבוהה
 • מועצת הסיעוד של פנסילבניה
 • מחלקת החינוך במדינת פנסילבניה לתוכניות מאושרות בחינוך מורים
מבנה ממשל

האוניברסיטה ממומנת על ידי הפרנציסקנים מהסדר השלישי הרגיל ומנוהלת על ידי מועצת הנאמנים המורכבת משני אנשי הדיוט והפרנציסקנים. נשיא האוניברסיטה מקבל תשומות מהפקולטות, המנהלים והסטודנטים שמשתתפים בקידום המשימה של האוניברסיטה.

אַתלֵטִיקָה

SFU חבר באיגוד האתלטים הלאומי קולגייט, ו -23 קבוצות הספורט לגברים ונשים של האוניברסיטה מתחרות בדרגה 1. האוניברסיטה חברה גם בוועידת צפון-מזרח. כינויה של האוניברסיטה הוא הפלאש האדום.

מתקנים

בחזית האקדמית, מתקנינו כוללים מבנים אקדמיים המתרכזים הן בלימוד הרצאה והן בלימוד מבוסס פרויקטים / מעבדה, וספריה וקומוני לימוד, ומשרדי תמיכה סטודנטים שונים. מתקני חיי הקמפוס כוללים אולמות מגורים בקמפוס ודיור מעבר מחוץ לקמפוס, אגודת סטודנטים, מתקני אתלטיקה, פינות אוכל מרובות ושירותי בריאות סטודנטים. בקמפוס של 600 דונם נמצא גם המוזיאון לאמנות דרום אלג'ניז, אגם סן פרנסיס ומגרש גולף אימרגרון. גני הר אסיסי הסמוכים משפרים עוד יותר את התפאורה. גני הר אסיסי הסמוכים.120740_120704_20170907_SFU_9718.jpg

שליחות וערכים

בעידן של מורכבות, לפשטות המסר של פרנציסקוס הקדוש מאסיסי מושך יותר מתמיד: ענווה. נדיבות. יראת הכבוד. שירות. כבוד. תפילה. שמחה. אהבה. עקרונות מנחים אלה של הפרנציסקאנים הם הערכים שאנו מאמצים באוניברסיטת Saint Francis University .

הצהרת משימה

מוח למצוינות

Saint Francis University מציעה השכלה גבוהה בסביבה המונחתת על ידי ערכים ותורות קתוליות ובהשראת הדוגמה של פטרונו הקדוש, פרנציסקוס הקדוש מאסיסי. Saint Francis University , המוסד הפרנסיסקני העתיק ביותר להשכלה גבוהה בארצות הברית, היא קהילה ללימוד כולל המכילה את פני כל האנשים.

רוח לשלום וצדק

תכניות ופעילויות אוניברסיטאיות מטפחות ערכים פרנציסקנים כגישה צנועה ונדיבה ללמידה, כבוד לגיוון וייחודיותם של אנשים פרטיים, הבנת סוגיות אתיות וכבוד לכל החיים. ברוח של פשטות ושמחה אנו מספקים הזדמנות לקהילה האוניברסיטאית לחשוב באופן ביקורתי ואנליטי, לתקשר ביעילות ולשלב תיאוריה ופרקטיקה.

לב לשירות

Saint Francis University מציעה תכניות לתארים מתקדמים במסורת האומנויות הליברליות, תוכניות לימודים לתארים מתקדמים ומקצועיים המדגישות אתיקה אישית ומקצועית, והזדמנויות להשכלה גבוהה לשיפור אישי וקריירה. אנו מבקשים לעורר בקרב כל חברי קהילת האוניברסיטה אהבה ללמידה לכל החיים ומחויבות לחלוק את מתנותיהם וכישוריהם בנדיבות עם אחרים בעולם המשתנה במהירות.

יעדים להשכלה גבוהה פרנציסקנית
 • גישה צנועה ונדיבה ללמידה
 • יראת הכבוד לכל החיים ולטובת האנושות כולה
 • כבוד לייחודיותם של אנשים פרטיים
 • חזון עולמי
 • שירות לעניים ולנזקקים
 • קהילה של אמונה ותפילה,
 • רוח של פשטות ושמחה
 • נוכחות פרנציסקנית.

בעידן של מורכבות, לפשטות ההודעה של פרנציסקוס הקדוש מאסיסי יש יותר משיכה מתמיד. העקרונות המנחים האלה של הפרנציסקנים אינם רק אידיאלים שיש להתפעל מהם, אלא ערכים שיש לחיות בהם.

חָזוֹן

Saint Francis University היא האוניברסיטה הקתולית שנבחרה עבור סטודנטים בעלי יכולת גבוהה המחפשים חווית לימוד אינטראקטיבית, קפדנית, אקדמית, בה הם יכולים לצמוח אינטלקטואלית, רוחנית, מוסרית וחברתית. התלמידים מחפשים את פרנציסקוס הקדוש בגלל יכולתו לשלב בין הערכים והחזון של חינוך לאומנויות ליברליות עם יעדי למידה הרלוונטיים לצרכים הכלכליים של החברה.

Saint Francis University מוכרת כשותפה אסטרטגית חיונית - אזורית, לאומית ובינלאומית - כינון מערכות יחסים חזקות על ידי חיפוש משתפי פעולה לטיפוח והרחבת היעדים, החזון והיעדים האסטרטגיים של האוניברסיטה, תוך תרומה לחזון גלובלי של טובת החברה שהביא האוניברסיטה. מימוש עקרונות יעילים של מנהיגות משרתים.

המתקנים של Saint Francis University נועדו לשפר ולהעלות לרמה הגבוהה ביותר של יכולות תוכניות מנהיגות מוכרות-לאומית בתחומי העסקים, שירותי הבריאות, המדעים והרוח.

Saint Francis University עוסקת בשיפור מתמיד ביעילות הארגונית וביעילותה בכל הרמות - מונעות על ידי הערכות פנימיות וחיצוניות - כדי לקדם דגימה יוצאת דופן של המשאבים האנושיים והכספיים שלה.120739_120706_IMG_7078.jpg

התוכניות מועברות ב:
 • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

BSc

Saint Francis University

מדעי המחשב הם תחום מרגש, צומח ומאתגר שמשפיע כמעט על כל היבט בחיינו. התוכנית שלנו למדעי המחשב מדגישה קשר קולגיאלי בין סגל לסטודנטים בהם הסגל מדריך את התלמידים בפיתוח מיומנ ... [+]

מדעי המחשב

מדעי המחשב הם תחום מרגש, צומח ומאתגר שמשפיע כמעט על כל היבט בחיינו. התוכנית שלנו למדעי המחשב מדגישה קשר קולגיאלי בין סגל לסטודנטים בהם הסגל מדריך את התלמידים בפיתוח מיומנויות ומושגים הבסיסיים לתחום כיום ובעתיד.

מדוע SFU?מיומנויות בעולם האמיתי. התוכנית למדעי המחשב מסייעת לסטודנטים שלנו לפתח מיומנויות בתכנות, רשת, אבטחה, תכנון וניהול מערכות.מתקנים חדישים. מכיוון שמדעי המחשב הם תחום מתקדם מתמיד, הקדשנו חלק גדול ממרכז המדע החדש לכיתת תכנות מתקדמת כמו גם למעבדת מחקר מתקדמת, ששניהם מצוידים בתחנות עבודה מורכבות, מסכי מסך גדולים ו חומרה ותוכנה מעודכנים.יישום מעשי. אנו מפתחים כל העת פרויקטים חדשים המספקים לסטודנטים את היישום המעשי של מיומנויות המחשבים המלומדים שלהם.... [-]
ארצות הברית Loretto
אוגוסט 2020
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Saint Francis University

תכנית השיווק מכינה את הסטודנטים לקריירה בתחום מכירות, מחקר שיווקי, פרסום, קמעונאות וניהול שיווק. התוכנית מדגישה גרעין עסקי חזק בשילוב עם פרסום, התנהגות צרכנים, מחקר שיווק ... [+]

שיווק

תכנית השיווק בבית הספר לעסקים שילדס מדגישה גרעין עסקי חזק בשילוב עם פרסום, התנהגות צרכנים, מחקר שיווקי, שיווק בינלאומי וניהול שיווק.

שיווק הוא תחרות לתשומת לבם של אנשים. - סת גודין

שיווק הוא תהליך התקשרות וקשרים עם צרכנים בכדי לספק את הערך של מוצר או שירות, מתוך כוונה למכור את המוצר או השירות. עסקים משתמשים בשיווק כפונקציה עסקית קריטית למשיכת השוק והלקוחות הנכונים.

ריכוזים זמינים... [-]
ארצות הברית Loretto
אוגוסט 2020
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Saint Francis University

אנליסטים עסקיים נדרשים כמעט בכל ענף. המנהל העסקי של אנליטיקס בבית הספר לעסקים של שילדס מלמד את התלמידים כיצד להשתמש בשיטות, כלים ותוכנה כדי להפוך נתונים למידע. תכנית הלימ ... [+]

ניתוח עסקי

אנליסטים עסקיים נדרשים כמעט בכל ענף. המנהל העסקי של אנליטיקס בבית הספר לעסקים של שילדס מלמד את התלמידים כיצד להשתמש בשיטות, כלים ותוכנה כדי להפוך נתונים למידע. תכנית הלימודים מתמקדת בבניית מיומנויות ומומחיות בתחומי תכנות, סטטיסטיקה, ניהול נתונים ושינוי נתונים והדמיה.

4 הסיבות העיקריות ביותר ללימודי תואר בניתוח עסקי ב- SFU:"כמעט כל העבודות יגעו בנתונים בדרך כלשהי", על פי "מצב חינוך הנתונים" של טבליו. עם השימוש הנרחב בחידושים טכנולוגיים, החברה שלנו מייצרת כמות הולכת וגוברת של נתונים. ארגונים מכל הסוגים מחפשים יותר ויותר דרכים למנף את אוצר המידע החדש הזה.ניתוחים עסקיים בשילוב עם תארים אחרים מגדילים את הסחירות. מגן מאפשר לך להשיג שתי מעלות בארבע שנים בלבד. מכיוון שניתוח נתונים הוא מיומנות רצויה ביותר בכל תחומי העסקים, הוספת תואר שני כפול בעסקים אנליטיים לכל סרן אחר של עסקים מגדילה את ערך התואר ומעניקה לך יתרון בכל שוק עבודה.אנליטיקס מספקת כלים שיכולים להפוך נתונים למידע שימושי. נתונים משמשים לרוב ליצירת הבנה חדשה, מניעה להחלטות ותכנון כיוון אסטרטגי. מנהלים עסקיים מבקשים ביקורות מבוססות נתונים על מחלקות, תוכניות, מוצרים ואנשים.כמעט כל ענף מסתמך על אנליטיקס כדי לצמוח ולהצליח. אנשי מקצוע בתחום הייצור משתמשים בניתוח נתונים כדי לזהות חוסר יעילות בדרכים, בשיטות ובתהליכים. שירותי בידור וקניות קמעונאיות משתמשים באנליטיקה כדי לספק המלצות מותאמות בזמן אמת. אכיפת החוק מנתחת מגמות בפשע לפריסת נכסים בצורה יעילה יותר.... [-]
ארצות הברית Loretto
אוגוסט 2020
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Saint Francis University

התואר בביולוגיה, BS מעניק הכשרה לסטודנטים בכל התחומים העיקריים במדעי הביולוגיה, כולל ביולוגיה מולקולרית ותאית, ביולוגיה אורגניזמית, אקולוגיה ואבולוציה. הדרישות כוללות תכנ ... [+]

ביולוגיה

ביולוגיה היא לימוד החיים על כל גווניהם ומורכבותם. הביולוגים ניגשים למחקר החיים ברמות הנעים מביולוגיה מולקולרית ופיזיולוגיה ועד אקולוגיה והתפתחות. סטודנטים לביולוגיה חייבים כל אחד למצוא את הגומחה הייחודית בתחום מגוון זה המתאים לה ביותר או לתשוקותיו.

מדוע ביולוגיה ב- SFU?סטודנטים ראשונים. התכנית לביולוגיה ב- SFU מיועדת מתוך ייחודו של כל סטודנט. המחלקה שלנו מספקת תכניות תואר בהתאמה אישית וייעוץ אקדמי אישי על ידי סגל הביולוגיה.גדלים בכיתה קטנה, קהילה סטודנטית צמודה ומסוגרת, והזדמנויות לסטודנטים לעסוק במחקר חדשני עם חונכים בפקולטה.שיעורי הצלחה גבוהים. רבים מבוגרינו ממשיכים לבתי ספר לתארים מתקדמים ובתי ספר מקצועיים, בעוד שאחרים משתמשים בתואר ראשון שלהם כדי להמשיך בקריירה במחקר, חינוך, ניהול חיות בר, מעבדות רפואיות, כמו גם אקוואיות וגני חיות.יעדי למידה של המחלקה לביולוגיה... [-]
ארצות הברית Loretto
אוגוסט 2020
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Saint Francis University

התוכנית שלנו להנדסת נפט וגז טבעי (PNGE) היא תוכנית הנדסית קפדנית המשופרת על ידי יסוד של דיילת סביבתי. כפרנציסקנים קתולים, אנו דואגים לעומק לבריאותם ולבטיחותם של כל המינים ... [+]

הנדסת נפט וגז טבעי

Saint Francis University מציעה תואר ראשון בן ארבע שנים בהנדסה בנפט וגז טבעי (PNGE).

תכנית ה- PNGE שלנו משלבת גישה פרנסיסקנית עם התנסות בעולם האמיתי כמרכיב בלתי נפרד מהלמידה יחד עם חינוך חיוני לאומנויות אמנויות ליברליות. שיעורי גודל קטן ויחסים חזקים עם סגל ההוראה הם יתרונות חתימה של סביבות הלמידה שהוקמו עבור סטודנטים לתארים מתקדמים ב- SFU. תלמידינו מפתחים מגוון רחב של מיומנויות הנדרשות כדי להצליח בתחום ההנדסי הצומח במהירות דרך למידה בכיתה, טיולי שטח, תפעול מעבדה, פעילויות פרויקט מחקר אקדמי ותעשייתי, מנהיגות בפרקי סטודנטים מקצועיים ועוד. בוגרינו מוסמכים לעבוד בחברות המפעילות נפט וגז, חברות שירותי נפט וגז, ממשלה (למשל, מחלקת האנרגיה) ומכונים אקדמיים / מחקריים, או ללכת לבית ספר לתארים מתקדמים, או לפתוח עסק משלהם הקשור לנפט. ותעשיית הגז.... [-]

ארצות הברית Loretto
אוגוסט 2020
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Saint Francis University "Become that Someone"

Donut Heaven

Hoop House & Sustainable Food

From SFU to NYC

6 Things to Consider When Choosing a College

Graduation 2019

Canine Behavior

French Toast by Chef Armando

Welcome Weekend 2018

Welcome Class of 2022

Springfest Celebration of Spring

כתובת
117 Evergreen Drive
PA 15940 Loretto, Pennsylvania, ארצות הברית